NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En sem fogadtam volna el a Lakers ajanlatat. Csupa kozepszer es tulhype-olt, nagypofaju fiatal volt a csomagban, a pick vqgy pickek meg inkabb a korok hatso feleben lesznek.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
Tipikus Raptors, nem is lep meg, a Nets győzelme sokkal inkább
több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Szerintem egy Anthony Davissel előrébb lennének. A New Orleans is jól járna mert All Star, fiatal, népszerű.

Mondjuk az a mai napig érthetetlen hogy a Lakers ajánlatát miért nem fogadták el, ha már a Lakers vezetősége hülyének volt tartva, a Pelicans se különb.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
bőven lehetne Simmons jó opció támadásban is, de ahhoz legalább egy közepes dobást összekéne raknia
amellett hogy támadja ezerrel a gyűrűt

amúgy közbe a Magic is úgy van vele hogy nincs semmi lefutva 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy elkezd agressziven jatszani es hulyere szedi a vedelmeket betoresekkel.

több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Eredménytől függetlenül ha van esze a Phillynek elcseréli Simmonst. Így nem lehet bajnokesélyes egy csapat hogy a kezdő irányító -1 ember támadásban.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Simmonsot en nem is ertem, iranyitokent akkora missmatch, raadasul atletikus is, hogy ejjel es nappal betornek a helyeben. Annyilehetne a paliban meg igy is, hogy keptelen kintrol dobni.
Stez
Szerintem nincs meg benne a lélektelen gyilkos egoista ösztön hozzá. Ezt a dolgot simán eltanulhatná a Bulter-Embiid duótól, mert másképp tényleg egy magas Rubio lesz belőle

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
Simmonsot en nem is ertem, iranyitokent akkora missmatch, raadasul atletikus is, hogy ejjel es nappal betornek a helyeben. Annyilehetne a paliban meg igy is, hogy keptelen kintrol dobni.
Stez
ahogy Embiid dobál mostanában nincs neki hely a palánk alatt
és több lehetne mint egy Rondo-Rubio bár nem sokkal

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Simmonsot en nem is ertem, iranyitokent akkora missmatch, raadasul atletikus is, hogy ejjel es nappal betornek a helyeben. Annyilehetne a paliban meg igy is, hogy keptelen kintrol dobni.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az a mobilozás vmi egészen szürreális volt a padon egy hazai égés közepette.
Amúgy Embiid nagyon nem 100%-os. Tetejében meg bután is játszott. Simmons meg kb a legtúlértékeltebb játékos a ligában. Ebben a távolról gyenge csapatban, majdnem emberhátrány, főleg mikor nem kezében van a labda.
dawyd728
Ha elmegy Butler szerintem összeesik az a csapat fejben, nagyon nincs vezér közöttük. Embiid ha a mankójával néha megcsapkodja az öltözők ajtaját attól még nem lehet majd rá számítani huzamosabb ideig...

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
Lesajnált Brooklyn szépet odanyom a Philly-nek.
Butleren kívül mindenki betlizik a meccsen.
flzoli
Makával volt pár tweetváltásom ahol engem 2 upset nem lepett volna meg
a Nets és a Pacers
(ha a thunder továbbjut az sztme papírforma)

és durva h Simmons -embiid mekkora betli ma
Negritis
Hiába nyertek, nekem ez a Russell féle támadójáték nem igazán tetszik a Nets-nél. Sokszor csinál one-man showt, amivel 4 meccset szerintem nem lehet nyerni. Most szépen egyben volt a csapat, és ezzel tudtak nyerni.
flzoli
továbbra se hiszem hogy továbbmegy a nets
de így 4-2 kinéz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lesajnált Brooklyn szépet odanyom a Philly-nek.
Butleren kívül mindenki betlizik a meccsen.
flzoli
Makával volt pár tweetváltásom ahol engem 2 upset nem lepett volna meg
a Nets és a Pacers
(ha a thunder továbbjut az sztme papírforma)

és durva h Simmons -embiid mekkora betli ma
Negritis
Hiába nyertek, nekem ez a Russell féle támadójáték nem igazán tetszik a Nets-nél. Sokszor csinál one-man showt, amivel 4 meccset szerintem nem lehet nyerni. Most szépen egyben volt a csapat, és ezzel tudtak nyerni.

több mint 5 éve
dawyd728 3 704
Az a mobilozás vmi egészen szürreális volt a padon egy hazai égés közepette.
Amúgy Embiid nagyon nem 100%-os. Tetejében meg bután is játszott. Simmons meg kb a legtúlértékeltebb játékos a ligában. Ebben a távolról gyenge csapatban, majdnem emberhátrány, főleg mikor nem kezében van a labda.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
Lesajnált Brooklyn szépet odanyom a Philly-nek.
Butleren kívül mindenki betlizik a meccsen.
flzoli
Makával volt pár tweetváltásom ahol engem 2 upset nem lepett volna meg
a Nets és a Pacers
(ha a thunder továbbjut az sztme papírforma)

és durva h Simmons -embiid mekkora betli ma

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lesajnált Brooklyn szépet odanyom a Philly-nek.
Butleren kívül mindenki betlizik a meccsen.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
Embiid eddig nem túl jó 😀
dangeloval együtt

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 704
Hat ha neked 22 eves volt tavaly Harden, amikor ugyszinten nem tudott elolepni a legfontosabb pillanatokban, mint ahogy az OKC-ben sem, akkor rendben. Akkor gondolom hamis utlevellel tolja.
Stez
Ja, szóval most már underdogként a Warriors elleni bukta is az ő lelkén szárad. Nem azon, h valaha volt legnagyobb talent koncentrációjú csapat ellen 7 meccsre nyújtották a párharcot.
dawyd728
Ne haragudj, de egyre inkabb erdekes, amiket kiforgatsz a szavaimbol. De igen, akkor zarjuk le azzal, hogy szerintem egyebkent Jezust is Harden arulta el, mar ott elkezdte a chokerkedest. xD
Stez
Te magad írtad, h Harden chokerkedett 2012-ben és tavaly is.
Majd azt is, h James vagy éppen Curry mekkora clutch, annak ellenére, h utóbbit utálod. Na most tudtommal Curry sem szokott villogni szoros párharcokban. Ez ugye millió dologtól függ, nem akarom lehúzni.
Harden tavalyi évig nem kapott maga mellé olyan csapatot, csak 22 évesen anno, amivel bajnok lehetne, ahol ne minden teher az ő vállát nyomná a sikeresség felé vezető úton. Ezáltal az úgynevezett clutch pillanatokban sem feltétlen sülne be.

Nem állítom, h emberünk a liga legjobbja lenne, a játéka tetejében számomra teljesen idegörlő, a játékot hackeli, ettől még túl sok savat kap, holott a csávó egymás után hozott 3 mvp szezont, amiből csak 1-re kapta/kapja meg a díjat. Ja és továbbra sem = az mvp a liga legjobbja díjjal. Szóval nem ezért hoztam fel, de az biztos, h a csávó nagyon nincs helyén kezelve. Normál években már lenne gyűrű az ujján, azzal a negatív megjegyzések is alábbhagynának.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat ha neked 22 eves volt tavaly Harden, amikor ugyszinten nem tudott elolepni a legfontosabb pillanatokban, mint ahogy az OKC-ben sem, akkor rendben. Akkor gondolom hamis utlevellel tolja.
Stez
Ja, szóval most már underdogként a Warriors elleni bukta is az ő lelkén szárad. Nem azon, h valaha volt legnagyobb talent koncentrációjú csapat ellen 7 meccsre nyújtották a párharcot.
dawyd728
Ne haragudj, de egyre inkabb erdekes, amiket kiforgatsz a szavaimbol. De igen, akkor zarjuk le azzal, hogy szerintem egyebkent Jezust is Harden arulta el, mar ott elkezdte a chokerkedest. xD

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Annak valaki utána tud nézni hogy hány olyan játékos van all time aki egy szezonban 30-5-5 vagy jobbat átlagolt, mondjuk 55%-nál nem rosszab TS-el, és mellé még elit védő is volt?

Tippre 5-nél nem lehet több.
Hendrix
Akiknek volt 30-5-5-ös szezonja:
Rick Barry (1974-75)
Elgin Baylor (1960-61)
Kobe Bryant (2002-03, 2006-07)
Wilt Chamberlain (1963-64, 1965-66)
Stephen Curry (2015-16)
Kevin Durant (2013-14)
James Harden (2017-18, 2018-19)
LeBron James (2005-06, 2007-08)
Michael Jordan (1987-88, 1988-89, 1989-90, 1990-91, 1991-92, 1992-93)
Pete Maravich (1976-77)
Tracy McGrady (2002-03)
Oscar Robertson (1960-61, 1961-62, 1963-64, 1964-65, 1965-66, 1966-67)
Dwyane Wade (2008-09)
Jerry West (1961-62, 1965-66)
Russell Westbrook (2016-17)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
Én úgy gondolom, hogy lehetőségük van felépíteni egy sokkal erősebb csapatot, mint a Cavs volt.

Szerződések:
- Lejáró: KCP, Muscala, Stephenson, Bullock, McGee, Chandler, Rondo
Ez cap spaceben nagyjából egy sztárjátékosra való hely még akkor is, ha Rondót hosszabbítják

- Kuzmának további 2 évig lesz rookie contractja, Hartnak szintén, ahogy a két németnek is

- Ball és Ingram amennyiben nem kellenek, és kell a hely a sztároknak, simán cserélhetők minimum második körre és hasznos jó szerződésű játékosokra

Ráadásul a következdő szezontól már a Deng-szerződés is "kedvezőbb" fázisba lép, nagyjából 10 millió dollárral kevesebbet foglal majd.

Itt szinte minden azon múlik, hogy hogyan nyúlnak majd a rengeteg cap space-hez, és kiket tudnak vinni a nyáron. Nem kevés all-star kaliber lesz csapat nélkül.

És lehet, hogy AD, KD, Irving, Kawhi, Klay kaliberek nem jönnek majd össze, de egy Kemba Walker és egy Jimmy Butler például még mindig örületesen jó fit lenne James mellé. Aztán arról nem is beszélve, hogy a vetmineseknél idén is prioritás lesz a Lakers, így onnan is el tudják vinni a jobbakat.

Simán el lehet ezt menedzselni, szó se róla, de nincs akkora szar a palacsintában mint elsőre tűnik. Persze Lue első lépésnek nem a legjobb, de itt a játékoskeret felépítésén lesz a hangsúly.
Cruyffista
Butler nem fog idejönni ez fix, ő vezér akar lenni a csapatában nem kiskirály
legjobb kilátások az egy jru holiday/kemba - james - vucevic tengelyű csapat
a többi játékos kijelentette hogy nem akar jönni
és vet minből jönnek a stephenson, beasly félék? dejó
belenka még a kib**zott Cousins-t se húzta be

és akkor még nem is beszélünk arról hogy ha tényleg Lue jön akkor baszhatunk mindent

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Tippjeim, érveim.


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
dawyd728 3 704
Hat ha neked 22 eves volt tavaly Harden, amikor ugyszinten nem tudott elolepni a legfontosabb pillanatokban, mint ahogy az OKC-ben sem, akkor rendben. Akkor gondolom hamis utlevellel tolja.
Stez
Ja, szóval most már underdogként a Warriors elleni bukta is az ő lelkén szárad. Nem azon, h valaha volt legnagyobb talent koncentrációjú csapat ellen 7 meccsre nyújtották a párharcot.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Én úgy gondolom, hogy lehetőségük van felépíteni egy sokkal erősebb csapatot, mint a Cavs volt.

Szerződések:
- Lejáró: KCP, Muscala, Stephenson, Bullock, McGee, Chandler, Rondo
Ez cap spaceben nagyjából egy sztárjátékosra való hely még akkor is, ha Rondót hosszabbítják

- Kuzmának további 2 évig lesz rookie contractja, Hartnak szintén, ahogy a két németnek is

- Ball és Ingram amennyiben nem kellenek, és kell a hely a sztároknak, simán cserélhetők minimum második körre és hasznos jó szerződésű játékosokra

Ráadásul a következdő szezontól már a Deng-szerződés is "kedvezőbb" fázisba lép, nagyjából 10 millió dollárral kevesebbet foglal majd.

Itt szinte minden azon múlik, hogy hogyan nyúlnak majd a rengeteg cap space-hez, és kiket tudnak vinni a nyáron. Nem kevés all-star kaliber lesz csapat nélkül.

És lehet, hogy AD, KD, Irving, Kawhi, Klay kaliberek nem jönnek majd össze, de egy Kemba Walker és egy Jimmy Butler például még mindig örületesen jó fit lenne James mellé. Aztán arról nem is beszélve, hogy a vetmineseknél idén is prioritás lesz a Lakers, így onnan is el tudják vinni a jobbakat.

Simán el lehet ezt menedzselni, szó se róla, de nincs akkora szar a palacsintában mint elsőre tűnik. Persze Lue első lépésnek nem a legjobb, de itt a játékoskeret felépítésén lesz a hangsúly.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
Jamesnek eddig tartott a türelme, átveszi szépen a kormányt. Lue, most komolyan?!?! LOL

 twitter.com/bobbyflaiben/status/1116794775925977088
ZERO_L
hát, szerintem Popovichot is csak azért nem tudná kirúgatni, ha olyanja lenne (és éppen Pop lenne az edzője), mert őt fizikailag lehetetlen.
de még Phil Jacksonnak is nekiment volna, pedig neki még az edzőként szerzett gyűrűihez sincs elég ujja.
slowmotion
amúgy ez vicces annak fényében hogy Magic elvileg utalt arra hogy azért is lép mert nem tudta Walton-t kirúgni 😀

+ a Cavs nézegeti Waltont így h kibaszták az edzőt
újabb wasted talent?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!