NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
 hangtime.blogs.nba.com/2014/04/22/pop-led-spurs-out-of-finals-doldrums/?ls=iref:nbahpt6e az biztos hogy a jelenlegi legjobb edző a ligában, Grat Pop!!!LanceVance
Carlisle szerintem jobb edző, Popnak a plugin rendszere zseniális, de mint edző, szerintem a legjobb Carlisle.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Áhhh vérzik a szívem a Dubs zakó miatt 😥
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Komolytalan ez a Pacers, de én még ilyen szerencsés csapatot nem láttam, mint a Hawks, szórják a desperation hármasokat.

Perception is reality.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Sikerült elkapni idegenben a Spurst, remek! 😕)
BaltimoreDefense
Elvittem a tippmixemet, szóval nekem nem annyira. 😕

De hogy valami örömöm is legyen, a Trailblazers 2-0as előnnyel utazhat vissza Portlandbe! 😀

2 mérkőzés után csak a Heatnek maradt meg a pályaelőnye. Az komoly.iktriad
Nem tudod kire kell fogadni, Hiba! 😀 Amúgy amit Aldridge művel eddig az nem emberi!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sikerült elkapni idegenben a Spurst, remek! 😕)
BaltimoreDefense
Elvittem a tippmixemet, szóval nekem nem annyira. 😕

De hogy valami örömöm is legyen, a Trailblazers 2-0as előnnyel utazhat vissza Portlandbe! 😀

2 mérkőzés után csak a Heatnek maradt meg a pályaelőnye. Az komoly.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Sikerült elkapni idegenben a Spurst, remek! 😕)
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
 hangtime.blogs.nba.com/2014/04/22/pop-led-spurs-out-of-finals-doldrums/?ls=iref:nbahpt6e az biztos hogy a jelenlegi legjobb edző a ligában, Grat Pop!!!

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Wizards behúzta a második meccset is, pedig a 2. félidő nagy részében úgy tűnt, ezt hozza a Bulls.
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
No(ah), akkor 5 éven belül van egy MVP-nk meg egy DPOY a csapatnál. A sors fintora, hogy soha nem játszanak együtt. 😕 Ezért volt jó az öreg Jordan 2in1 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Óriási meccs volt ez a Thunder - Grizzlies. És a Memphis sikerével 9 meccs után 6 csapat elbukta a pályaelőnyét.

Durant 4. negyed végén szerzett 4 pontos kosarát meg még most se hiszem el. iktriad
Nagyon jó meccs volt megérdemelte a Memphis. Viszont a Dubs meccs sajna nagyon sima lett, de most mehetnek haza várom azt a hangulatot.

Más, Noah lett a DPOY, nem nagyon kaphatta más mondjuk.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Óriási meccs volt ez a Thunder - Grizzlies. És a Memphis sikerével 9 meccs után 6 csapat elbukta a pályaelőnyét.

Durant 4. negyed végén szerzett 4 pontos kosarát meg még most se hiszem el.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 781 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Haverokkal holnap összeüllnénk végre meccset nézni ... Volt a PO-ba eddig valami szoros meccs, amit érdemes leszedni és megnézni ?Drip
clippers - warriors, rockets - portlandDexxter Tailor
jaja a LAC-GSW-el szemezgettem én is, köszi 😊

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Haverokkal holnap összeüllnénk végre meccset nézni ... Volt a PO-ba eddig valami szoros meccs, amit érdemes leszedni és megnézni ?Drip
clippers - warriors, rockets - portland


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 781 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Haverokkal holnap összeüllnénk végre meccset nézni ... Volt a PO-ba eddig valami szoros meccs, amit érdemes leszedni és megnézni ?

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jól van első behúzva, de nem volt egyszerű. Timmyre nincsenek szavak és a D is jó volt. Viszont ilyen rosszul dobni basszus.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ilyen okádék Nowitzki játékkal nem fog nyerni a Dallas egyet sem.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Devin Harris throwback - Nets mód -, szinte könnyeket csal az ember szemébe.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kikapott a Pacers is, szóval eddig már 3ból 3 meccsen is oda a pályaelőny. Az alapszakaszt minek is rendezik?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon rendben volt ez a Clippers - Warriors. És azzal hogy a Golden State nyert csak még érdekesebb lett a párharc.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Pierce amúgy mekkora clutch volt... Livingston nagyot védekezett DeRozan ellen, momentuma nem volt ellene, pedig 23 pontos átlagot hozott idén. Ha Livingston és Plumlee nem kerül faltgondba, simább lett volna, velük atom volt a BKN. Ha hozza a kövit a Nets, söpörhetnek.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért az megnyugtat h ilyen szar triplázással is nyerni tudott a nets. és valahogy nekem nem votl kétségem egy pillanatig se hogy ki fog nyerni. borzalmasan jól védekeznek. jó lesz ez így, és lesz még paprikás összecsaoás itt 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért komoly, hogy a 3. negyedben elszállt a playclock, és azóta stopperezi a zsűri. 😀szaba
A Raptors hangosbemondója komoly celeb lesz a meccs végére. Továbbá símán elmenne egy Steven Seagal filmbe japán maffiozónak. 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azért komoly, hogy a 3. negyedben elszállt a playclock, és azóta stopperezi a zsűri. 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nets bekezdett. 😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Fiatalok, lendületesek vs. Tapasztaltak, rutinosak
Egyik oldalon a kezdő ötösből hárman még PO-t nem szagoltak, míg a másik oldalon akad NBA bajnok és MVP.
2007-ben is ugyanígy az első fordulóban kezdtek egymás ellen. Akkor egy viszonylag szoros párharcban a Nets ment tovább. Ugye akkor Kidd termelte a pontokat a csapatban, most meg a kispadon figyel, mint edző.
A bowl.hu-n tippelők szerint 9-5 arányban a Nets fog továbbjutni.
Jó kis kezdő meccs lesz ez.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.