NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kelet
1 IND - 8 ATL 4-1
2 MIA - 7 CHA 4-2
3 TOR - 6 BKN 4-2
4 CHI - 5 WSH 4-3

Nyugat
1 SAS - 8 DAL 4-2
2 OKC - 7 MEM 3-4
3 LAC - 6 GSW 4-3
4 HOU - 5 POR 4-2

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Akkor a bracket sablont beírom, aztán go:

Kelet
1 IND - 8 ATL
2 MIA - 7 CHA
3 TOR - 6 BKN
4 CHI - 5 WSH

Nyugat
1 SAS - 8 DAL
2 OKC - 7 MEM
3 LAC - 6 GSW
4 HOU - 5 POR
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 963 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lényeg a lényeg David Stern vonuljon vissza, hogy ilyen megtörténhetett! Ja, már megtette? Akkor a Moby hasonmásverseny-győztes utódja mondjon le!

Az egyik lottery picket a Sunsnak adnám alanyi jogon.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Kiesett a Suns, pedig a mérlegével 3. lenne Keleten. Az NBA mondjon le.iktriad
ötödik, de persze a lényegen ez nem változtat.slowmotion
Az Atlanticot ugyanilyen mérleggel nyerte a Raptors és ugye ők a 3. kiemeltek keleten, úgyhogy iktriadnak is igaza van 😊Jakehomer
most már igen.
de amikor ezt írta (a 81. meccsek után), akkor a Raptors meg a Bulls is jobb volt egy meccsel (csak ők szívtak az utolsó körben, a Suns meg nyert).
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Kiesett a Suns, pedig a mérlegével 3. lenne Keleten. Az NBA mondjon le.iktriad
ötödik, de persze a lényegen ez nem változtat.slowmotion
Az Atlanticot ugyanilyen mérleggel nyerte a Raptors és ugye ők a 3. kiemeltek keleten, úgyhogy iktriadnak is igaza van 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért eléggé nevetséges, hogy a T-wolves ilyen kerettel még az 50%-t sem érte el, pedig már a szezon előtt arra készültem, hogy végre lesz rájátszás is...csebi
Érdekes kérdés lesz Love szerződése ill. csapatban tartása is. Ugye a fizuja emelkedik, és 2015-2016-os idényre a játékos opció is ott figyel. Vagy megválnak tőle még mielőtt kimondani, hogy nem marad, vagy lehúz még egy évet. De ez nagyon függ majd attól, hogy a következő idényben mit produkál a Wolves. Már most be kellett volna húzni a PO-t, de jövőre szinte kötelező lesz, mert akkor szerintem Love búcsút int. Persze a keretet próbálják köré szervezni, de egyenlőre még nem sikerült az áttörés.danyly
sztem Love PO-tól függetlenül is lép. A lakers régóta szeretné, sokkal jobb opció Love-nak: nagy piac, helyi gyerek, stb. nagyon nehéz lesz elcserélni amúgy, mert kb mki tudja, hogy nem fog hosszabbítanicsebi
Nem fog jól állni neki a lila-arany mez. 😀😀😀danyly
ellenben a phoneinxi igen
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
azért eléggé nevetséges, hogy a T-wolves ilyen kerettel még az 50%-t sem érte el, pedig már a szezon előtt arra készültem, hogy végre lesz rájátszás is...csebi
Érdekes kérdés lesz Love szerződése ill. csapatban tartása is. Ugye a fizuja emelkedik, és 2015-2016-os idényre a játékos opció is ott figyel. Vagy megválnak tőle még mielőtt kimondani, hogy nem marad, vagy lehúz még egy évet. De ez nagyon függ majd attól, hogy a következő idényben mit produkál a Wolves. Már most be kellett volna húzni a PO-t, de jövőre szinte kötelező lesz, mert akkor szerintem Love búcsút int. Persze a keretet próbálják köré szervezni, de egyenlőre még nem sikerült az áttörés.danyly
sztem Love PO-tól függetlenül is lép. A lakers régóta szeretné, sokkal jobb opció Love-nak: nagy piac, helyi gyerek, stb. nagyon nehéz lesz elcserélni amúgy, mert kb mki tudja, hogy nem fog hosszabbítanicsebi
Nem fog jól állni neki a lila-arany mez. 😀😀😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
azért eléggé nevetséges, hogy a T-wolves ilyen kerettel még az 50%-t sem érte el, pedig már a szezon előtt arra készültem, hogy végre lesz rájátszás is...csebi
Érdekes kérdés lesz Love szerződése ill. csapatban tartása is. Ugye a fizuja emelkedik, és 2015-2016-os idényre a játékos opció is ott figyel. Vagy megválnak tőle még mielőtt kimondani, hogy nem marad, vagy lehúz még egy évet. De ez nagyon függ majd attól, hogy a következő idényben mit produkál a Wolves. Már most be kellett volna húzni a PO-t, de jövőre szinte kötelező lesz, mert akkor szerintem Love búcsút int. Persze a keretet próbálják köré szervezni, de egyenlőre még nem sikerült az áttörés.danyly
sztem Love PO-tól függetlenül is lép. A lakers régóta szeretné, sokkal jobb opció Love-nak: nagy piac, helyi gyerek, stb. nagyon nehéz lesz elcserélni amúgy, mert kb mki tudja, hogy nem fog hosszabbítani

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
azért eléggé nevetséges, hogy a T-wolves ilyen kerettel még az 50%-t sem érte el, pedig már a szezon előtt arra készültem, hogy végre lesz rájátszás is...csebi
Érdekes kérdés lesz Love szerződése ill. csapatban tartása is. Ugye a fizuja emelkedik, és 2015-2016-os idényre a játékos opció is ott figyel. Vagy megválnak tőle még mielőtt kimondani, hogy nem marad, vagy lehúz még egy évet. De ez nagyon függ majd attól, hogy a következő idényben mit produkál a Wolves. Már most be kellett volna húzni a PO-t, de jövőre szinte kötelező lesz, mert akkor szerintem Love búcsút int. Persze a keretet próbálják köré szervezni, de egyenlőre még nem sikerült az áttörés.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
azért eléggé nevetséges, hogy a T-wolves ilyen kerettel még az 50%-t sem érte el, pedig már a szezon előtt arra készültem, hogy végre lesz rájátszás is...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor kezdődik a bajnokság 😊 Kéne nyomni egy bracket tippeldét, nem?szaba
dede. azért összeteszem a két kezem h nem a bullsal játszik a nets 😊a.kacsa
Szerencséje van, mert az sima lett volna. Mondjuk a Toronto sem lesz könnyű falat, főleg annak tükrében, hogy az utolsó pár meccsen milyen szarul játszottak. Jó-jó pihentetés stb., de azért kicsit észhez kellene térni, mert mintha mentálisan nem lennének toppon, vagy csak altatnak. 😕)
Persze a regular-ban 2-2 volt az egymás elleniük, de ez most nem sokat számít, max. egy kis támpont.
Garnett a sérülése után is gyenge, dobóforma 0. Thornton nagyon szépen termeli a pontokat, és Plumlee is sokat segíthet főleg a lepattanók terén. Az utóbbi kettőn + Pierce játékán ill. játékkedvén sok fog múlni, de én a Raptors tartom az esélyesnek a párharcban.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Akkor kezdődik a bajnokság 😊 Kéne nyomni egy bracket tippeldét, nem?szaba
dede. azért összeteszem a két kezem h nem a bullsal játszik a nets 😊
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Akkor kezdődik a bajnokság 😊 Kéne nyomni egy bracket tippeldét, nem?
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Suns vereség 😕 Heat vereség 😊 így tuti az 1. hely a Pacersnek keleten, ha a Heattel játszunk a keleti döntőben, sokat fog számítani.
a Suns meg jövőre tuti PO csapat lesz, legalábbis nagyon remélem 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Kiesett a Suns, pedig a mérlegével 3. lenne Keleten. Az NBA mondjon le.iktriad
ötödik, de persze a lényegen ez nem változtat.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
hinta-palinta
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Szomorú, de sokáig nem mentünk volna.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
én bizakodó vagyok a jövővel kapcsolatban,tanulo év volt ez a fiúknak,ez sokszor látszott is,nagyarányú előnyök leadása több meccsen is,de a jövő biztató,van egy nagy potenciállal rendelkező fiatal csapat,egy jó edző,és nem tudom mióta először a Sunsnak egy kiváló GMje is van.Egy jó offseasonnel jövőre akár komoly eredményekre is képes lehet ez a csapat.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 963 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiesett a Suns, pedig a mérlegével 3. lenne Keleten. Az NBA mondjon le.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Miért, játékon kívül nem ér "blokkolni"?szaba
De lehet, csak amikor a kabala dobását blokkolod brahiból, vagy éppen egy szurkolóét akkor felmerül a kérdés, hogy hány éves vagy ember? Most meg ugye sérülés miatt pihentetik jobbra balra, de arra van a retardáltnak elég "esze" hogy egy alaposat seggre üljön. Örülök, hogy Westi az OKC-t "erősíti" bele sem merek gondolni mi lenne Duranttal, ha egy értelmes pass first irányító dolgozna a keze alá. No mindegy Spurs drukkerként csak annyit kívánhatok, hogy sokáig maradjon tándör, mert vele nem nyernek semmit az ziher.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Oké lehet régi, de nekem még új.Blaise
tegnapi
eszméletlen idióta ez az emberv 😀

amugy meg sztem egynagyon unszimpatikus dolog mikor vki játékon kívűl dob kosárra és nem engedik h bemenjen...braxa88
mondjuk én nagyot röhögtem volna, ha kitörik Westbrook bokája, amilyen szarul esett a földre.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Oké lehet régi, de nekem még új.

Blaise
tegnapi
eszméletlen idióta ez az emberv 😀

amugy meg sztem egynagyon unszimpatikus dolog mikor vki játékon kívűl dob kosárra és nem engedik h bemenjen...braxa88
Miért, játékon kívül nem ér "blokkolni"?
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Oké lehet régi, de nekem még új.

Blaise
tegnapi
eszméletlen idióta ez az emberv 😀

amugy meg sztem egynagyon unszimpatikus dolog mikor vki játékon kívűl dob kosárra és nem engedik h bemenjen...
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Oké lehet régi, de nekem még új.

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 471
"Gortat pulls a Rondo"


choose life