NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Remélem beválik Stevens, de ha lehet csak úgy 2-3 év múlva. Addig meg tankolgassunk szépen, okosan azzal a halom első körös pickkel amit összekukáztunk. Minden esetre én jobban örülök egy fiatal, agilis főiskolai edzőnek, mint bárkinek a jelenleg szabad NBA tapasztalattal rendelkező edzők közül. Aztán majd kiderül, hogy pár év múlva is így leszek-e vele. Addig minden esetre online szopás lesz, ha jól sejtem.

Do your job
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én örülök Stevensnek. Fiatal agilis edző, akiben van lehetőség. 6 évet kapott, remélem hagyják is dolgozni végig. Ha Garnett még a csapatnál lenne, ő egy évvel idősebb lenne az újdonsült edzőnél 😀

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
utána néztem hmmmmmmmmmmm.............. remélem nem alkalmaznak majd delphoiban 😛 (anakronizmustól most tekintsetek el 😀)
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
wowwowwow, a Butler HC Brad Stevens lett a Celtics új főedzője!jjncaa
Az jó? már ha tudtok jósolni 😛dande
Pitino-i karriert jósolok neki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
wowwowwow, a Butler HC Brad Stevens lett a Celtics új főedzője!jjncaa
Az jó? már ha tudtok jósolni 😛
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
wowwowwow, a Butler HC Brad Stevens lett a Celtics új főedzője!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha abban a formában jönne ahogy Dumars kitalálta( Villanueva + Stuckey <-> Gay ) akkor igen. Kellene még egy irányító is.

több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Remélem Howard Dallasba megy, mert akkor Josh Smith megy Houstonba. Mindegy csak ne a Pistonsba jöjjön Smith.Bazzani
A Pistons megpróbálja megszerezni, Gayt. Örülnél neki?
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Bledsoe és Butler Phoenixben kötöttek ki, Jared Dudleyért cserébe. A Bucks szintén a Clippersbe küldte JJ Redicket. Ők meg kaptak 2 2. körös picket a 2 csapattól.iktriad
Ennek örülünk. 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bledsoe és Butler Phoenixben kötöttek ki, Jared Dudleyért cserébe. A Bucks szintén a Clippersbe küldte JJ Redicket. Ők meg kaptak 2 2. körös picket a 2 csapattól.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem Howard Dallasba megy, mert akkor Josh Smith megy Houstonba. Mindegy csak ne a Pistonsba jöjjön Smith.

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
hm, nem tudom annyira nem örülnék neki, félek nagyobb a hype körülötte mint, hogy valóban hasznos lenne bár érteni nem értek hozzá 😛

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nba-remek-tarsasag-csalogatta-dwight-howardot-houstonba-2258583dande
A Mavs csak lazán Nowo-t küldte ma, hogy meggyőzze 😛
több mint 10 éve
pacheko11 New England Patriots 57
Hanga az euroligás Laboral Kutxa játékosa
 www.kezdo5.hu/index.php/fastbreak-ffi/8966-hanga-az-euroligas-laboral-kutxa-jatekosa

több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
hm, nem tudom annyira nem örülnék neki, félek nagyobb a hype körülötte mint, hogy valóban hasznos lenne bár érteni nem értek hozzá 😛

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nba-remek-tarsasag-csalogatta-dwight-howardot-houstonba-2258583dande
Szerintem se ér ő annyit, mint amekkora a felhajtás körülötte. 5 éves max szerződést szerintem semmiképp sem ér, 3-4 évnél többet nem kínálnék neki. Most 27 éves, védekezésben jó, de támadásban kizárólag az atletikusságából él, az meg 30 fölött megkopik úgyis + a repertoárja is egysíkú. Szvsz sose lesz ő egy bajnokesélyes csapat elsőszámú opciója támadásban, ahhoz túl egysíkú, fejben is elég kérdéses a komolysága és még jó szarul is büntetőzik.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Hatterben meg megy aldridge arulasa is eroseb. Mondjuk a multkori kommentje utan nem meglepo
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
hm, nem tudom annyira nem örülnék neki, félek nagyobb a hype körülötte mint, hogy valóban hasznos lenne bár érteni nem értek hozzá 😛

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nba-remek-tarsasag-csalogatta-dwight-howardot-houstonba-2258583
több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
The Raptors have agreed to send Andrea Bargnani to the Knicks for Marcus Camby, Steve Novak and 2016 first-round pick.deyell
Látszik, hogy Uriji mekkora májsztró. Nagyon nem örülök annak, hogy megszereztük ezt a büdös lusta digót. A fizetése annyira nem számít, mert a többiekével jár le.
Novák Lacit azért sajnálom (azért védekezésben -1 ember volt), Camby meg tavaly is végig sérült volt, szóval annyira nem oszt-szoroz.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 366
The Raptors have agreed to send Andrea Bargnani to the Knicks for Marcus Camby, Steve Novak and 2016 first-round pick.

choose life
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ennyi. 😀
Breaking News: Brian Scalabrine is closing in on n agreement to become an assistant coach with the Golden State Warriors.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Minden alkalommal meggyőznek az NBAs GMek, hogy ők nagy átlagban sokkal hülyébbek, mint NFLes kollegáik.

Az a Jrue Holliday + 1. körös pick-Noel trade a Philytől...Gene Smith nem volt képes ekkora baromságra.iktriad
He???

Persze, drasztikus, meg váratlan lépés, de miért baromság? Egy mozdulattal megkezdték az újjáépülést. Persze, cumi lesz, de legalább nem maradnak bubble team és lesz némi remény a jövőt nézve. Turner még beérhet, Noel és Carter-Williams hatalmas potenciál, jövőre meg lesz egy top5, meg a Pelicans jóvoltából egy top10-es pickjük. Zseniális trade volt a részükről.Maka
Akkor én vagyok hülye.iktriad
A Holiday+1. kör csak az első pletyka volt, végül kiderült, hogy mi adjuk az 1. kört.

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Minden alkalommal meggyőznek az NBAs GMek, hogy ők nagy átlagban sokkal hülyébbek, mint NFLes kollegáik.

Az a Jrue Holliday + 1. körös pick-Noel trade a Philytől...Gene Smith nem volt képes ekkora baromságra.iktriad
He???

Persze, drasztikus, meg váratlan lépés, de miért baromság? Egy mozdulattal megkezdték az újjáépülést. Persze, cumi lesz, de legalább nem maradnak bubble team és lesz némi remény a jövőt nézve. Turner még beérhet, Noel és Carter-Williams hatalmas potenciál, jövőre meg lesz egy top5, meg a Pelicans jóvoltából egy top10-es pickjük. Zseniális trade volt a részükről.Maka
Akkor én vagyok hülye.iktriad
igazából ha a NO hozza ami bennük van és Vasquezt jó cserében sikerül elboltolni akkor PO esélyesek

mind2 oldalról érdekes pick, de magyarázható

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden alkalommal meggyőznek az NBAs GMek, hogy ők nagy átlagban sokkal hülyébbek, mint NFLes kollegáik.

Az a Jrue Holliday + 1. körös pick-Noel trade a Philytől...Gene Smith nem volt képes ekkora baromságra.iktriad
He???

Persze, drasztikus, meg váratlan lépés, de miért baromság? Egy mozdulattal megkezdték az újjáépülést. Persze, cumi lesz, de legalább nem maradnak bubble team és lesz némi remény a jövőt nézve. Turner még beérhet, Noel és Carter-Williams hatalmas potenciál, jövőre meg lesz egy top5, meg a Pelicans jóvoltából egy top10-es pickjük. Zseniális trade volt a részükről.Maka
Akkor én vagyok hülye.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Exclusive: Victor Oladipo's NBA Draft through the lens of Google Glass

 www.theverge.com/2013/6/28/4470344/exclusive-victor-oladipo-nba-draft-through-the-lens-of-google-glass


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Minden alkalommal meggyőznek az NBAs GMek, hogy ők nagy átlagban sokkal hülyébbek, mint NFLes kollegáik.

Az a Jrue Holliday + 1. körös pick-Noel trade a Philytől...Gene Smith nem volt képes ekkora baromságra.iktriad
He???

Persze, drasztikus, meg váratlan lépés, de miért baromság? Egy mozdulattal megkezdték az újjáépülést. Persze, cumi lesz, de legalább nem maradnak bubble team és lesz némi remény a jövőt nézve. Turner még beérhet, Noel és Carter-Williams hatalmas potenciál, jövőre meg lesz egy top5, meg a Pelicans jóvoltából egy top10-es pickjük. Zseniális trade volt a részükről.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rebuilding ide-oda, van egy olyan érzésem, hogy borzasztó korszak köszönt be a Celticsemnél...Boston
reméljük 😀Höri
booooooooooooooo 😉