NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.gaben
Na tessék erre 10+ ponttal kikapnak a Brooklyntól 😊
Ha a második körben megkapják a Heat-et, akkor vér fog folyni. Alig várom 😊Fucu
Vér lehet hogy fog folyni, de kb 4-1 max 4-2 lesz azt most lefogadom.Toca
Az sajnos lehet. Jobb lenne 7 meccsen lealázni őket! 😀😀😀gaben
Remek 10 meccses sorozatból kifolyólag már rögtön veritek a 2x címvédőt és azt a csaaptot akik a 10 meccben pont megvertek 😀 Azért vannak még álmodozók 😛
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.gaben
Na tessék erre 10+ ponttal kikapnak a Brooklyntól 😊
Ha a második körben megkapják a Heat-et, akkor vér fog folyni. Alig várom 😊Fucu
Vér lehet hogy fog folyni, de kb 4-1 max 4-2 lesz azt most lefogadom.Toca
Az sajnos lehet. Jobb lenne 7 meccsen lealázni őket! 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.gaben
Na tessék erre 10+ ponttal kikapnak a Brooklyntól 😊
Ha a második körben megkapják a Heat-et, akkor vér fog folyni. Alig várom 😊Fucu
Vér lehet hogy fog folyni, de kb 4-1 max 4-2 lesz azt most lefogadom.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.gaben
Na tessék erre 10+ ponttal kikapnak a Brooklyntól 😊
Ha a második körben megkapják a Heat-et, akkor vér fog folyni. Alig várom 😊Fucu
Ja elkiabáltam. Remélem is, folyjon patakokban! | Persze a Heat-é. |

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.gaben
Na tessék erre 10+ ponttal kikapnak a Brooklyntól 😊
Ha a második körben megkapják a Heat-et, akkor vér fog folyni. Alig várom 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Bár nem nagy itt az élet, azért meglep, hogy a pound-for-pound greatest ever Allen Iverson mezvisszavonultatásáról nincs megemlékezés...nekem, mint kedvencemnek muszáj:
Eazzy
A '6ers nézők miért fújoltak boldog-boldogtalant? Mondjuk az egész ceremónia sem volt túl meggyőző, de az, hogy AI-n kívül bárki jött beszélni azt boo-zták, az furcsa volt.Darksun3
Ezt én sem értettem mindenkinél...túlságosan kegyetlenek egyébként, emlékszem Iguadalat is kifütyülték amikor visszajött, pedig aztán nem Ő tehetett kicsit sem a távozásáról...

A másik oldalt is látni kell viszont, hogy ha valakit egyszer igazán megkedvelnek, akkor azt imádják holtukig. Lásd pl Iverson, de NFL-es szinten az egész stadion felállva tapsolta McNabbet is.Eazzy
mint az összes franchise QBt NFLszerte
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Bár nem nagy itt az élet, azért meglep, hogy a pound-for-pound greatest ever Allen Iverson mezvisszavonultatásáról nincs megemlékezés...nekem, mint kedvencemnek muszáj:
Eazzy
A '6ers nézők miért fújoltak boldog-boldogtalant? Mondjuk az egész ceremónia sem volt túl meggyőző, de az, hogy AI-n kívül bárki jött beszélni azt boo-zták, az furcsa volt.Darksun3
Ezt én sem értettem mindenkinél...túlságosan kegyetlenek egyébként, emlékszem Iguadalat is kifütyülték amikor visszajött, pedig aztán nem Ő tehetett kicsit sem a távozásáról...

A másik oldalt is látni kell viszont, hogy ha valakit egyszer igazán megkedvelnek, akkor azt imádják holtukig. Lásd pl Iverson, de NFL-es szinten az egész stadion felállva tapsolta McNabbet is.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
LeBron laza 61 pont.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Killadelphia!
Még a mikulást is kifütyülik.gaben
az még a jobbik eset, mert a karámból hógolyózás fizikailag is fáj.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Bár nem nagy itt az élet, azért meglep, hogy a pound-for-pound greatest ever Allen Iverson mezvisszavonultatásáról nincs megemlékezés...nekem, mint kedvencemnek muszáj:
Eazzy
A '6ers nézők miért fújoltak boldog-boldogtalant? Mondjuk az egész ceremónia sem volt túl meggyőző, de az, hogy AI-n kívül bárki jött beszélni azt boo-zták, az furcsa volt.Darksun3
Killadelphia!
Még a mikulást is kifütyülik.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Bár nem nagy itt az élet, azért meglep, hogy a pound-for-pound greatest ever Allen Iverson mezvisszavonultatásáról nincs megemlékezés...nekem, mint kedvencemnek muszáj:
Eazzy
A '6ers nézők miért fújoltak boldog-boldogtalant? Mondjuk az egész ceremónia sem volt túl meggyőző, de az, hogy AI-n kívül bárki jött beszélni azt boo-zták, az furcsa volt.Darksun3
mert Philadelphia a City of Brotherly Hate.
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Bár nem nagy itt az élet, azért meglep, hogy a pound-for-pound greatest ever Allen Iverson mezvisszavonultatásáról nincs megemlékezés...nekem, mint kedvencemnek muszáj:
Eazzy
A '6ers nézők miért fújoltak boldog-boldogtalant? Mondjuk az egész ceremónia sem volt túl meggyőző, de az, hogy AI-n kívül bárki jött beszélni azt boo-zták, az furcsa volt.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.gaben
még a végén nem lesz lefutott a keleti döntő párosításabraxa88
Attól azért nem "félek", de biztos ami biztos Rose sorsán (és pénzén/árán) érdemes lenne elgondolkozni. Nincs nagy bajom a sráccal, de semmit nem bizonyított még és szerintem már nem is fog.gaben
A semmit azért erősen túlzás, 2009 - rookie of the year, 2010 - all star első csapat 2011 - mvp ráadásul elődöntőig vitte a Bullst 2011-ben. Ez persze nem menti fel az alól, hogy ez a harmadik szezonja, amikor sérült és a második olyan, ahol pályára se lépett kb.Foldesi26
Igazad van. Viszont nyíltan kimondva bajnokságot nyerni hozták, ezt bizonyítja a szerződése is és ez már valószínűleg nem jön össze vele. Sajnos NBA szinten túl sérülékeny.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 275
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.gaben
még a végén nem lesz lefutott a keleti döntő párosításabraxa88
Attól azért nem "félek", de biztos ami biztos Rose sorsán (és pénzén/árán) érdemes lenne elgondolkozni. Nincs nagy bajom a sráccal, de semmit nem bizonyított még és szerintem már nem is fog.gaben
A semmit azért erősen túlzás, 2009 - rookie of the year, 2010 - all star első csapat 2011 - mvp ráadásul elődöntőig vitte a Bullst 2011-ben. Ez persze nem menti fel az alól, hogy ez a harmadik szezonja, amikor sérült és a második olyan, ahol pályára se lépett kb.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.gaben
még a végén nem lesz lefutott a keleti döntő párosításabraxa88
Attól azért nem "félek", de biztos ami biztos Rose sorsán (és pénzén/árán) érdemes lenne elgondolkozni. Nincs nagy bajom a sráccal, de semmit nem bizonyított még és szerintem már nem is fog.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.gaben
még a végén nem lesz lefutott a keleti döntő párosítása
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Amit a Bulls játszik mostanában az megsüvegelendő. Utolsó 10 meccsen 9-1 (a vereség Miami idegenben), keleti 3.-4. hely közti ingázás és nagy arányú győzelmek. Mindez persze Rose nélkül. Esküszöm vissza kellene hozni Robinson-t.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Bár nem nagy itt az élet, azért meglep, hogy a pound-for-pound greatest ever Allen Iverson mezvisszavonultatásáról nincs megemlékezés...nekem, mint kedvencemnek muszáj:
Eazzy
Remélem azért egy kis aprót is adtak neki mellé. 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Bár nem nagy itt az élet, azért meglep, hogy a pound-for-pound greatest ever Allen Iverson mezvisszavonultatásáról nincs megemlékezés...nekem, mint kedvencemnek muszáj:

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Akkor most eddig tartott Granger 76ers-es pályafutása?
Ez gyors trade volt.

De a Lakers húzása is meglepett: Blake ment a Warriors-ba, két perememberért cserébe. De lehet ez csak nekem furcsa.danyly
Grangert kivásárolta a Sixers így szabadon igazolhatóvá vált, ez tudható volt a trade pillanatában is nekik az extra 2. körös pick ami kellett igazából. Az hogy a Clipperst választotta ezek után szintén nem meglepő, mert itt kezdő lehet még a Miami és a Spurs volt asszem akik bejelentkeztek nála, de ott más lett volna a szerepköre.
Blake cserénél mindhárom csapatot váltó játékos lejáró. A Lakers-nek kb már mindegy ez a szezon ezzel spóróltak 2 milliót a Dubsnak jól jött Blake Curry mögé, mert nem volt rendes helyettese, miután a nyáron elment Jack.BaltimoreDefense
Lakers meg csinált egy 34 éves G-ból kettő 25 évest. amilyen iramban hullottak náluk a kisemberek, simán jól jön plusz egy ember (főleg ugye, hogy Blake sem volt a kikezdhetetlen egészség mintapéldánya)
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Akkor most eddig tartott Granger 76ers-es pályafutása?
Ez gyors trade volt.

De a Lakers húzása is meglepett: Blake ment a Warriors-ba, két perememberért cserébe. De lehet ez csak nekem furcsa.danyly
Grangert kivásárolta a Sixers így szabadon igazolhatóvá vált, ez tudható volt a trade pillanatában is nekik az extra 2. körös pick ami kellett igazából. Az hogy a Clipperst választotta ezek után szintén nem meglepő, mert itt kezdő lehet még a Miami és a Spurs volt asszem akik bejelentkeztek nála, de ott más lett volna a szerepköre.
Blake cserénél mindhárom csapatot váltó játékos lejáró. A Lakers-nek kb már mindegy ez a szezon ezzel spóróltak 2 milliót a Dubsnak jól jött Blake Curry mögé, mert nem volt rendes helyettese, miután a nyáron elment Jack.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor most eddig tartott Granger 76ers-es pályafutása?
Ez gyors trade volt.

De a Lakers húzása is meglepett: Blake ment a Warriors-ba, két perememberért cserébe. De lehet ez csak nekem furcsa.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó reklám a cipőgyártónak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Már lassan 20 éve követem az NBA-t, de ilyet még nem láttam 😀
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Nyugat után megjött kelet is, Pálfy Tamáska követte el:

http://nba1.hu/index.php?lap=blogroll2&uin=481

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom