NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
sztetek jövőre összejöhet a Kingsnek a PO? nagyon tetszik ez a Thomas-Cousins-Gay trió.
ha együtt van ez a hármas akkor klasszisokkal jobb a csapat.braxa88
Most, hogy Gay odakseürlt szoritiknekik. Ha siekrül hozniuk egy norméllis irányítót akkor szerintem meglehte, továbá Mclemoret bekel építeni.Duff
Gay-nek és a Torontónak jó volt a váltás. A Raptors azóta jobb lett, hogy Gay elment. Persze a staton talán nem látszik annyira, de a mutatott játékon igen (Gay-el 12 vereség, Gay nélkül 11; mióta eljött).
De persze ez csak egy mutató, meg Kelet is gyengébb, de már az is nagy szó, hogy simán versenyben vannak a divízió elsőségért. Bár a Nets is kezd észhez térni.danyly
Gay nem tudom, mekkora hatással van egy csapat győzelmi esélyeire, a számok alapján nem mondhatod,hogy jobbak vele, mint nélküle, ami elég meglepő. A Grizzlies történetét már ismerjük, most a Raptors akaszott le érte gyakorlatilag egy csereirányítót, és nem rosszabbak. Jelenleg a Kingsben 44 meccset játszott, 17 győzelem, 27 vereség, ez nagyjából ugyanaz a 40% alatti mérleg, mint ami egyébként a Kingsnek van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Nincs meglepetés Anthony Davis került a nyugati keretbe Kobe helyett.
Lillard nem fog unatkozni az AS hétvégén 😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
sztetek jövőre összejöhet a Kingsnek a PO? nagyon tetszik ez a Thomas-Cousins-Gay trió.
ha együtt van ez a hármas akkor klasszisokkal jobb a csapat.braxa88
Most, hogy Gay odakseürlt szoritiknekik. Ha siekrül hozniuk egy norméllis irányítót akkor szerintem meglehte, továbá Mclemoret bekel építeni.Duff
Gay-nek és a Torontónak jó volt a váltás. A Raptors azóta jobb lett, hogy Gay elment. Persze a staton talán nem látszik annyira, de a mutatott játékon igen (Gay-el 12 vereség, Gay nélkül 11; mióta eljött).
De persze ez csak egy mutató, meg Kelet is gyengébb, de már az is nagy szó, hogy simán versenyben vannak a divízió elsőségért. Bár a Nets is kezd észhez térni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Miamiban jártam:

 nba1.hu/index.php?lap=blogroll2&uin=476

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
sztetek jövőre összejöhet a Kingsnek a PO? nagyon tetszik ez a Thomas-Cousins-Gay trió.
ha együtt van ez a hármas akkor klasszisokkal jobb a csapat.braxa88
Most, hogy Gay odakerült szorítok nekik. Ha sikerül hozniuk egy normális irányítót akkor szerintem meglehet, továbbá McLemoret be kell építeni.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az All Star hétvége zsákoló versenyének idei mezőnye:
John Wall, Paul George, Damian Lillard, Ben McLemore, Harrison Barnes és Terrence Ross.

Az újoncok és másodévesek csapatai:
Team Chris Webber:
Anthony Davis, Michael Carter-Williams, Tim Hardaway Jr, Trey Burke, Jared Sullinger, Mason Plumlee, Victor Oladipo, Steven Adams, Kelly Olynyk.

Team Grant Hill:
Damian Lillard, Bradley Beal, Andre Drummond, Harrison Barnes, Terrence Jones, Giannis Antetokounmpo, Jonas Valanciunas, Dion Waiters, Kentavious Caldwell-Pope
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
sztetek jövőre összejöhet a Kingsnek a PO? nagyon tetszik ez a Thomas-Cousins-Gay trió.
ha együtt van ez a hármas akkor klasszisokkal jobb a csapat.braxa88
Túl erős Nyugat, nem látom, hogy kiürülne előlük annyi csapat. A New Orleans is hasonló cipőben jár kb. Nagyon neccesen 8. helyre becsúszhat ezek közül az egyik, de én nem tartom valószínűnek.

Más: Cavs mekkora homály csapat... Alapból nem értettem a Mike Brown hire-t, most kirúgták a GM-et is. Úgy fest, hogy Clevelandben nem lehet normálisan üzemeltetni egy franchise-t...szaba
God hates Cleveland
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Más: Cavs mekkora homály csapat... Alapból nem értettem a Mike Brown hire-t, most kirúgták a GM-et is. Úgy fest, hogy Clevelandben nem lehet normálisan üzemeltetni egy franchise-t...szaba
sajnos ez már csak ilyen ...

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
sztetek jövőre összejöhet a Kingsnek a PO? nagyon tetszik ez a Thomas-Cousins-Gay trió.
ha együtt van ez a hármas akkor klasszisokkal jobb a csapat.braxa88
Túl erős Nyugat, nem látom, hogy kiürülne előlük annyi csapat. A New Orleans is hasonló cipőben jár kb. Nagyon neccesen 8. helyre becsúszhat ezek közül az egyik, de én nem tartom valószínűnek.

Más: Cavs mekkora homály csapat... Alapból nem értettem a Mike Brown hire-t, most kirúgták a GM-et is. Úgy fest, hogy Clevelandben nem lehet normálisan üzemeltetni egy franchise-t...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sztetek jövőre összejöhet a Kingsnek a PO? nagyon tetszik ez a Thomas-Cousins-Gay trió.
ha együtt van ez a hármas akkor klasszisokkal jobb a csapat.
több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
 www.nba.com/2014/news/02/05/pelicans-arena-renamed.ap/

vajon szándékosan teszik vicc tárgyává a franchise-t? először a Pelicans, most ez...

élőben:  www.nba.com/pelicans/NOParena_announcement

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Miami mindig felszívja magát a nagy meccsekre. Sosem szabad őket leírni.
Zsákoló parádé volt ez a meccs. Király volt. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 675 — Cowboys fan
na, ilyet sem láttam eddig: a Lakersben az ötödik játékképes ember kipontozódott (volna) 3 és fél perccel a vége előtt, de dupla hibákért (személyi helyett személyi + technikai) maradhatott.

ilyet alkalmazhatnának mondjuk a BKSZ-ben is, nekünk simán volt olyan meccsünk, ahol hatan voltunk, de ketten kipontozódtak, és négyen maradtunk a végére...
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Bledsoe-ról mit lehet tudni,mikorra tér vissza?Próbáltam utána nézni de én nem találtam semmit erről.Cowboykarcsi
Folytatja a rehabot és elvileg elkezdi hamarosan a futást Hornacek edző szerint, kérdés mennyire lehet majd terhelni a térdét, az, hogy idén még pályára lép, közel sem biztos.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Bledsoe-ról mit lehet tudni,mikorra tér vissza?Próbáltam utána nézni de én nem találtam semmit erről.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Bulls idei szezonja szót se érdemel, de azért talál az ember érdekességeket, ha nagyon figyel. Nem is tudtam, hogy Dunlevy ekkora bunyós tud lenni, és egy két számmal nagyobb komplett agyhalottal szemben áll le keménykedni. Cousin nem akkora patkány, mint mondjuk Garnett, aki állandóan olyanokkal igyekezett bunyózni, mint mondjuk Calderon, de míg Garnett pontosan tudja, hogy mit csinál, Cousin meg fullba nyomja a kretént, szóval én kerülném mindenki helyébe. Anno egy másik sápadtarcú Bulls, Hinrich (aki szintén sokkal keményebb, mint ahogy kinéz) leállt veszekedni Brendon Haywooddal, az lökött rajta egyet, majd elszaladt, de utolérték, lenyomták, és Eddy Curry tökönvágta.



Namost, az megint más tészta, hogy Dunlevy, aki olyan tripladobó, aki nem tud triplát dobni, és Hinrich, aki olyan irányító, aki nem tud passzolni, elvesztegetett pénz, és roster hely, de értékelni lehet azt is, hogy valaki odateszi magát.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A Suns oda-vissza elverte a keleti első Pacerst. Ahogy a szezon előtt mindenki várta.iktriad
Én sem hittem volna, hogy a Pacers keleten első lesz a szezon felénél.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
All Star cserék
Nyugat: Chris Paul, Damian Lillard, Tony Parker, James Harden, LaMarcus Aldridge, Dirk Nowitzki, Dwight Howard
Kelet: John Wall, DeMar DeRozan, Joe Johnson, Chris Bosh, Roy Hibbert, Joakim Noah, Paul Millsap

+ még egy hely kiadó Kobe miatt meglepő lenne, ha nem Anthony Davis kerülne beBaltimoreDefense
Booo. Goran Dragic miért nincs köztük? 😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 807 — LIGHTS OUT!
A Suns oda-vissza elverte a keleti első Pacerst. Ahogy a szezon előtt mindenki várta.iktriad
Suns idén bajnok lesz, nem kérdés!

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
All Star cserék
Nyugat: Chris Paul, Damian Lillard, Tony Parker, James Harden, LaMarcus Aldridge, Dirk Nowitzki, Dwight Howard
Kelet: John Wall, DeMar DeRozan, Joe Johnson, Chris Bosh, Roy Hibbert, Joakim Noah, Paul Millsap

+ még egy hely kiadó Kobe miatt meglepő lenne, ha nem Anthony Davis kerülne be
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Suns oda-vissza elverte a keleti első Pacerst. Ahogy a szezon előtt mindenki várta.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Parker 😀
 sportgeza.hu/futball/2014/01/30/ennel_rosszabb_bunteto_nincs/
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
 grantland.com/the-triangle/battioke-2014-shane-battier-reunites-the-heatles/

annual battier karaoke. HOOOOOOLY SHIT 😀a.kacsa
 perezhilton.com/fitperez/2012-02-24-minnesota-timberwolves-karaoke#sthash.6tWkjxed.dpbs

Beasley már itt is alakította 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
 grantland.com/the-triangle/battioke-2014-shane-battier-reunites-the-heatles/

annual battier karaoke. HOOOOOOLY SHIT 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Heat-Spurs nagyon sima lett... 😓