NBA

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Az utóbbi évek messze legsimább döntője, az előzetesen vártnál is rövidebb lett, Spurs csapatként jobb volt.
Bár nem kedvelem őket, kivéve Manu-t, de Duncanék sikere abszolút megérdemelt.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
kcsog zebrák remélem lenyelik és megfulladnak sípjuktól...Blaise
Még nem láttam a meccset, majd este, de mi olyat tudtak fújni, hogy az döntő legyen két olyan csapat viszonylatában, ahol az egyik az utolsó 3 meccsen 60 ponttal dobott többet, mint a másik?somoskovig
Megnézed az első negyedet, és beleképzeled magad egy kicsit hevesebb vérmérsékletű szurkoló képébe, aki azért kelt fel hajnalban, hogy megnézze ahogy a csapata revansot vesz és behúzza a bajnoki címet. Nem a mérkőzés egészére írtam, hanem arra az időszakra, bár ezt sehol nem jelzi a hsz-m 😊
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
kcsog zebrák remélem lenyelik és megfulladnak sípjuktól...Blaise
Még nem láttam a meccset, majd este, de mi olyat tudtak fújni, hogy az döntő legyen két olyan csapat viszonylatában, ahol az egyik az utolsó 3 meccsen 60 ponttal dobott többet, mint a másik?

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
kcsog zebrák remélem lenyelik és megfulladnak sípjuktól...
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 742 — Sa da tay!
Mondjuk az remélem megvan mindenkinek, hogy ki volt az egyetlen edző, aki a PO-ban Pop ellen hatékony volt?szaba
Carlisle, Pop után a legjobb edző
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondjuk az remélem megvan mindenkinek, hogy ki volt az egyetlen edző, aki a PO-ban Pop ellen hatékony volt?
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 188
De rájuk ragadt, hogy unalmas csapat (sose volt az).szaba
? Az utóbbi években való igaz, hogy nem unalmasak, az azelőtti években viszont egy gusztustalanul játszó, féreg csapat voltak Bowen vezetésével. 😉 Mára óriási fordulat állt be a játékukba (többek között Duncan és Gino öregedése, valamint a védekezésük szét esése miatt), ami Popovichot dicséri, mert, hogy 2 teljesen különböző játékot játszó csapattal érhet fel a csúcsra, ami valószínűleg még senkinek sem sikerült. 😉
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az unalmas Spurs már évek óta a liga egyik legdurvább extrapasszon alapuló offense-ét tolja.szaba
és az mitől unalmas? o_o inkább látványos! szemben a Heat állandó James vagy Wade 1-1 majd tempó vagy betörés játékával...yooker
Szerintem itt az unalmast épp idézőjelbe kell érteni vagy smile-val a hangsúly azon van, hogy már régóta ezt csinálják. Szerintem 😛 De majd Szaba elmagyarázza mit akart mondani 😀dande
Az a baj, ha idézőjelbe rakom, vagy szmájlit használok, nagyon direkt az irónia. Viszont ha nem rakok semmit, akkor meg egyesek komolyan veszik.szaba
sztem meg az a baj hogy felületesen olvastad a hsz-em !netán olvass vissza majd egy kicsit... unalmasnak a Heat játékát neveztem már elsőre is , nem a Spurst !😉 no mindegy,ezzel jelentősen túltárgyaltuk már ezt a dolgot !
de legalább felpörgettük kicsit a topicot..... 😀yooker
I mean... C'mon man.... A legjobb kosárlabdát a Spurs játssza. De rájuk ragadt, hogy unalmas csapat (sose volt az). Emiatt egy kicsit odabökve azoknak, akik szerint unalmas a Spurs, írtam meg az első hsz-t. Erre jössz te, és leírod, ami tény, hogy a Heat játéka egyoldalú. Erre jön dande, hogy én valójában ironizáltam. Erre leírom, hogy miért nem raktam idézőjelet, majd megjelensz, hogy én félreolvastam. Te értettél félre, immáron másodízben.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
így akkor jöhet Carmelo Anthony...
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Ez már megint egy tükörsima meccs volt. Öröm nézni ahogy ez a Spurs játszik a nagydöntőben. 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lefőtt a kávé a Heatnek idénre.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
korrekt meccs eddig 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Siralmas a Heat, mint ha szarnanak az egeszre. Mondjuk nem tudom, hogy Spoelstra mit csinal, amikor tuzelni es.motivalni kene a csapatat...

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
No akkor küldjük haza a 4. negyed derekán a hálás miami közönséget, hogy örüljön a Bulls mezes srác Van Gundyék mögött 😀
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
eddig két meccset tudtam élőben nézni, az elsőt és a harmadikat, mindkettőn sima Spurs siker született, szóval ma inkább alszom, hogy 2-2-ről folytassák hétvégén 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Tisztán látszik, hogy évek óta egy csapatnak van reális esélye hogy megcsapja a Heatet. Remélem most már összejön. De ha ennek az árán visszavonulna Duncan, akkor inkább kapjunk ki 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Az unalmas Spurs már évek óta a liga egyik legdurvább extrapasszon alapuló offense-ét tolja.szaba
és az mitől unalmas? o_o inkább látványos! szemben a Heat állandó James vagy Wade 1-1 majd tempó vagy betörés játékával...yooker
Szerintem itt az unalmast épp idézőjelbe kell érteni vagy smile-val a hangsúly azon van, hogy már régóta ezt csinálják. Szerintem 😛 De majd Szaba elmagyarázza mit akart mondani 😀dande
Az a baj, ha idézőjelbe rakom, vagy szmájlit használok, nagyon direkt az irónia. Viszont ha nem rakok semmit, akkor meg egyesek komolyan veszik.szaba
sztem meg az a baj hogy felületesen olvastad a hsz-em !netán olvass vissza majd egy kicsit... unalmasnak a Heat játékát neveztem már elsőre is , nem a Spurst !😉 no mindegy,ezzel jelentősen túltárgyaltuk már ezt a dolgot !
de legalább felpörgettük kicsit a topicot..... 😀
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az unalmas Spurs már évek óta a liga egyik legdurvább extrapasszon alapuló offense-ét tolja.szaba
és az mitől unalmas? o_o inkább látványos! szemben a Heat állandó James vagy Wade 1-1 majd tempó vagy betörés játékával...yooker
Szerintem itt az unalmast épp idézőjelbe kell érteni vagy smile-val a hangsúly azon van, hogy már régóta ezt csinálják. Szerintem 😛 De majd Szaba elmagyarázza mit akart mondani 😀dande
Az a baj, ha idézőjelbe rakom, vagy szmájlit használok, nagyon direkt az irónia. Viszont ha nem rakok semmit, akkor meg egyesek komolyan veszik.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
 espn.go.com/nba/playoffs/2014/story/_/id/11068709/miami-heat-discussing-options-target-carmelo-anthony-free-agency

mi lenne ott, te jóisten.lol
Inkább 2015-ben New Yorkban, bár ha ez a Melo + James összejön akkor el is lehetne felejteni Jamest mint all-time bestezést. Aki csak ilyen összeállt csapatokban tud gondolkozni az nehezen említhető szvsz a legnagyobbakkal. Azt meg már csak úgy mellékesen, hogy az évek óta acélos keleti-konfban alkot.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az unalmas Spurs már évek óta a liga egyik legdurvább extrapasszon alapuló offense-ét tolja.szaba
és az mitől unalmas? o_o inkább látványos! szemben a Heat állandó James vagy Wade 1-1 majd tempó vagy betörés játékával...yooker
Szerintem itt az unalmast épp idézőjelbe kell érteni vagy smile-val a hangsúly azon van, hogy már régóta ezt csinálják. Szerintem 😛 De majd Szaba elmagyarázza mit akart mondani 😀
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Az unalmas Spurs már évek óta a liga egyik legdurvább extrapasszon alapuló offense-ét tolja.szaba
és az mitől unalmas? o_o inkább látványos! szemben a Heat állandó James vagy Wade 1-1 majd tempó vagy betörés játékával...
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
 espn.go.com/nba/playoffs/2014/story/_/id/11068709/miami-heat-discussing-options-target-carmelo-anthony-free-agency

mi lenne ott, te jóisten.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az unalmas Spurs már évek óta a liga egyik legdurvább extrapasszon alapuló offense-ét tolja.szaba
tiki-taka kosaras módra 😛

amúgy itt a döntőben nekik drukkolok
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az unalmas Spurs már évek óta a liga egyik legdurvább extrapasszon alapuló offense-ét tolja.
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
nézve ezt a döntőt (összes meccset) , laikus szemmel elképesztő mennyivel kreatívabb , látványosabb játékot játszik a Spurs,gyönyörűen jár a labda , színesebbek a befejezések , szemben a Heat dögunalmas kb kizárólag 1-1-re kihegyezett játékával...
ezzel nem is nagyon fogják megnyerni....