NBA

33 feliratkozó

több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
könyörgöm kétszeres bajnok az ember. emlékszel milyen clevelandet vitt a döntőbe anno? mondj egy embert onnan. soha nem fogom ezt megérteni, hogym ért kell mindenkit mindenkivel hasonlítgatni. itt egy klubról kéne beszélni, amiben ott van jordan, magic bird russel kareem stb és igen james is. ha tetszik ha nem.a.kacsa
én tudok kettőt is xD

viccet félretéve teljesen egyetértek. Ebbe a párharcba jöhetett volna bárki Lebron helyére akkor se lettek volna előrébb... Gyakorlatilag ha Lebron 15 ponttal többet átlagol se nyertek volna. Szimpla matematika 😉eaglesmcnabb
jó öreg bobby gibson meg mo williams vitte a prímet. jéééézusom de silány még visszagondolni is 😀
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Nálam kevés nagyobb fanja van Jordannek, de azért ez eléggé vicces kijelentés.

Kezdjük Pippennel, aki a mostani Wade-et ezerszer veri kenterbe, de amennyivel a karrierje csúcsán lévő Wade jobb volt támadásban, annyival Pippen minimum jobb védekezésben (8x All-defense első csapat). 20 pont, 6-7-8 pattanó és assziszt, 2-3 szerzett labda meccsenként, stabilan, megbízhatóan.
Horace Grantet szintén bármikor előbb raknám a csapatomba, mint F(b)osh-t, akit még az életben nem láttam igazán fontos meccsen extraklasszis teljesítményt nyújtani. Grant stabil dupla-duplás játékos volt, és szintén zseniális védőjátékos. Helyette jött a második triplázáskor Rodman, aki ugyan támadásban kb. non-faktor volt, de a liga legjobb pattanózója.
Kint az első triplázós csapatban Paxson és Armstrong összesen tudtak 20 pontot meccsenként, és mondjuk Paxson dobott egy bajnokságot nyerő triplát a Phoenix elleni döntőben, ez kb. olyan, mintha Chalmers-re játszaná ki a Miami a döntő végén a nyerő figurát, biztosan bevállalnák. Helyettük jött a második csapatban a Harper-Kukoc-Kerr trió, ebből Kukoc a legjobb 6. ember volt asszem többször is, Kerr közel 50%-os tripladobó volt, Harper meg elég flexibilis, több poszton is normális teljesítményt nyújtó játékos volt.
Emellett elfért, hogy Cartwright/Longley személyében finoman fogalmazva sem volt elit centere egyik triplázó csapatnak sem, pedig akkor még volt klasszikus centerjáték a ligában, Olajuwon, Ewing, David Robinson élte éppen a fénykorát.

Összességében azt gondolom, hogy ha a Miami James melletti játékosállományát egy az egyben lecserélnénk arra a Bullsra mínusz Jordan, akkor nem vagyok benne biztos, hogy a Spurs nyeri ezt a döntőt, függetlenül attól, hogy minden idők egyik legjobb csapatjátékát mutatták be.somoskovig
Van igazság abban amit mondasz, viszont Jordan a legjobb formáját hozta amikor kellett. Valószínűleg nélküle is lenne Bulls gyűrű, de nem 6 az tuti. James meg kaphat akármilyen csapatot, ez akkor se jön össze neki.gaben
könyörgöm kétszeres bajnok az ember. emlékszel milyen clevelandet vitt a döntőbe anno? mondj egy embert onnan. soha nem fogom ezt megérteni, hogym ért kell mindenkit mindenkivel hasonlítgatni. itt egy klubról kéne beszélni, amiben ott van jordan, magic bird russel kareem stb és igen james is. ha tetszik ha nem.a.kacsa
Ezzel viszont baromira nem tudok egyet érteni, bár leginkább szubjektív szempontok alapján, de azért van pár objektív is.
1. 3 elbukott döntője van, persze mindegyikre lehet kifogást/magyarázatot találni, de akkor is.
2. A 3 elbukott döntő közül kettőben harmatgyenge volt, leginkább az első Miami döntő volt borzasztó, átlagolt kemény 3 pontot a 4. negyedekben.
3. A felsorolt nevek stílusa nekem sokkal inkább kosárlabda, mint James produktuma. Iszonyú hatékony, levédekezhetetlen, stb. de leginkább azért, mert a nála kisebb embereket elnyomja izomból, a nagyobbakat meg megveri sebessségből. Vagyis a fölénye a szememben sokkal inkább fizikális, mint technikai. Ezzel szemben mondjuk Bird-öt elit atlétának elég nehéz lett volna nevezni, Kareem csodálatos technikával dobálta a horgokat, Magic játékintelligenciáját meg szerintem a komplett mostani Miami nem éri el összesen. Nekem ezért ők sokkal nagyobb tanárai ennek a játéknak, mint James, hiába a statisztikai lapon a dobott pontok.
4. Jordan mindig külön kategória lesz, akárki jött eddig utána és akárki fog jönni a jövőben. Egyszerűen annyival állt az egész liga fölött és olyan szinten volt megállíthatatlan, mindehhez hatalmas leadership adottságokkal és elit védekezéssel, hogy ezt a kombinációt én nem látom, ki tudná felülmúlni. James esetén főleg ezt a leader dolgot hiányolom egyébként, egyszerűen nem olyan alkat, habitus.
5. Én azt gondolom, hogy a 90-es évek volt a liga abszolút fénykora játékosállomány szempontjából, ha megnézed a 92-es Dream Team-et, a 12 főből szerintem 10 ott van a liga valaha volt 30-40 legjobb játékosa között. James legerősebb évei alatt azért nem volt ilyen konkurencia, 3-4 játékost tudnék mondani, aki 6-8-10 szezonon keresztül meghatározó volt, nem 20-at. Persze lehet, hogy az eltelt idő megszépíti az emlékeket. 😀

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
könyörgöm kétszeres bajnok az ember. emlékszel milyen clevelandet vitt a döntőbe anno? mondj egy embert onnan. soha nem fogom ezt megérteni, hogym ért kell mindenkit mindenkivel hasonlítgatni. itt egy klubról kéne beszélni, amiben ott van jordan, magic bird russel kareem stb és igen james is. ha tetszik ha nem.a.kacsa
én tudok kettőt is xD

viccet félretéve teljesen egyetértek. Ebbe a párharcba jöhetett volna bárki Lebron helyére akkor se lettek volna előrébb... Gyakorlatilag ha Lebron 15 ponttal többet átlagol se nyertek volna. Szimpla matematika 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Összességében azt gondolom, hogy ha a Miami James melletti játékosállományát egy az egyben lecserélnénk arra a Bullsra mínusz Jordan, akkor nem vagyok benne biztos, hogy a Spurs nyeri ezt a döntőt, függetlenül attól, hogy minden idők egyik legjobb csapatjátékát mutatták be.somoskovig
Sőt, én megkockáztatom, hogy inkább a SPURS veresége lett volna valószínűbb kicsivel meglátásom szerint: ugyan csak 3 meccset láttam a döntőből, de ezeken a meccseken a végén nagy különbségek ellenére igen nagy végletek között mozgott a SAS teljesítménye is meccseken belül: volt, amikor minden bejött, de volt, hogy totál homály volt az egész csapat. Az általad írt kombóval szerintem pont egy olyan teljesítménnyel megfogható lett volna, ahol James mellett ott a sec. teljesítmény, még hozzá stabilan, és nem csak 5 percekre.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Nálam kevés nagyobb fanja van Jordannek, de azért ez eléggé vicces kijelentés.

Kezdjük Pippennel, aki a mostani Wade-et ezerszer veri kenterbe, de amennyivel a karrierje csúcsán lévő Wade jobb volt támadásban, annyival Pippen minimum jobb védekezésben (8x All-defense első csapat). 20 pont, 6-7-8 pattanó és assziszt, 2-3 szerzett labda meccsenként, stabilan, megbízhatóan.
Horace Grantet szintén bármikor előbb raknám a csapatomba, mint F(b)osh-t, akit még az életben nem láttam igazán fontos meccsen extraklasszis teljesítményt nyújtani. Grant stabil dupla-duplás játékos volt, és szintén zseniális védőjátékos. Helyette jött a második triplázáskor Rodman, aki ugyan támadásban kb. non-faktor volt, de a liga legjobb pattanózója.
Kint az első triplázós csapatban Paxson és Armstrong összesen tudtak 20 pontot meccsenként, és mondjuk Paxson dobott egy bajnokságot nyerő triplát a Phoenix elleni döntőben, ez kb. olyan, mintha Chalmers-re játszaná ki a Miami a döntő végén a nyerő figurát, biztosan bevállalnák. Helyettük jött a második csapatban a Harper-Kukoc-Kerr trió, ebből Kukoc a legjobb 6. ember volt asszem többször is, Kerr közel 50%-os tripladobó volt, Harper meg elég flexibilis, több poszton is normális teljesítményt nyújtó játékos volt.
Emellett elfért, hogy Cartwright/Longley személyében finoman fogalmazva sem volt elit centere egyik triplázó csapatnak sem, pedig akkor még volt klasszikus centerjáték a ligában, Olajuwon, Ewing, David Robinson élte éppen a fénykorát.

Összességében azt gondolom, hogy ha a Miami James melletti játékosállományát egy az egyben lecserélnénk arra a Bullsra mínusz Jordan, akkor nem vagyok benne biztos, hogy a Spurs nyeri ezt a döntőt, függetlenül attól, hogy minden idők egyik legjobb csapatjátékát mutatták be.somoskovig
Van igazság abban amit mondasz, viszont Jordan a legjobb formáját hozta amikor kellett. Valószínűleg nélküle is lenne Bulls gyűrű, de nem 6 az tuti. James meg kaphat akármilyen csapatot, ez akkor se jön össze neki.gaben
könyörgöm kétszeres bajnok az ember. emlékszel milyen clevelandet vitt a döntőbe anno? mondj egy embert onnan. soha nem fogom ezt megérteni, hogym ért kell mindenkit mindenkivel hasonlítgatni. itt egy klubról kéne beszélni, amiben ott van jordan, magic bird russel kareem stb és igen james is. ha tetszik ha nem.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Nálam kevés nagyobb fanja van Jordannek, de azért ez eléggé vicces kijelentés.

Kezdjük Pippennel, aki a mostani Wade-et ezerszer veri kenterbe, de amennyivel a karrierje csúcsán lévő Wade jobb volt támadásban, annyival Pippen minimum jobb védekezésben (8x All-defense első csapat). 20 pont, 6-7-8 pattanó és assziszt, 2-3 szerzett labda meccsenként, stabilan, megbízhatóan.
Horace Grantet szintén bármikor előbb raknám a csapatomba, mint F(b)osh-t, akit még az életben nem láttam igazán fontos meccsen extraklasszis teljesítményt nyújtani. Grant stabil dupla-duplás játékos volt, és szintén zseniális védőjátékos. Helyette jött a második triplázáskor Rodman, aki ugyan támadásban kb. non-faktor volt, de a liga legjobb pattanózója.
Kint az első triplázós csapatban Paxson és Armstrong összesen tudtak 20 pontot meccsenként, és mondjuk Paxson dobott egy bajnokságot nyerő triplát a Phoenix elleni döntőben, ez kb. olyan, mintha Chalmers-re játszaná ki a Miami a döntő végén a nyerő figurát, biztosan bevállalnák. Helyettük jött a második csapatban a Harper-Kukoc-Kerr trió, ebből Kukoc a legjobb 6. ember volt asszem többször is, Kerr közel 50%-os tripladobó volt, Harper meg elég flexibilis, több poszton is normális teljesítményt nyújtó játékos volt.
Emellett elfért, hogy Cartwright/Longley személyében finoman fogalmazva sem volt elit centere egyik triplázó csapatnak sem, pedig akkor még volt klasszikus centerjáték a ligában, Olajuwon, Ewing, David Robinson élte éppen a fénykorát.

Összességében azt gondolom, hogy ha a Miami James melletti játékosállományát egy az egyben lecserélnénk arra a Bullsra mínusz Jordan, akkor nem vagyok benne biztos, hogy a Spurs nyeri ezt a döntőt, függetlenül attól, hogy minden idők egyik legjobb csapatjátékát mutatták be.somoskovig
Van igazság abban amit mondasz, viszont Jordan a legjobb formáját hozta amikor kellett. Valószínűleg nélküle is lenne Bulls gyűrű, de nem 6 az tuti. James meg kaphat akármilyen csapatot, ez akkor se jön össze neki.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a sportsnationösök elküldték Hannibal Burresst a 6. meccsre helyszíni riportot csinálni 😀😀  vine.co/SportsNation


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Tisztán látszik, hogy évek óta egy csapatnak van reális esélye hogy megcsapja a Heatet. Remélem most már összejön. De ha ennek az árán visszavonulna Duncan, akkor inkább kapjunk ki 😊eaglesmcnabb
Ha már a Penguinsnek nem tudok örülni, maradtak Duncanék-Manuék. 😊
Nagyon sima volt, de ez persze csalóka, ha csak a mezeket küldték volna fel, akkor lehetett volna sima Heat győzelem is, de (LJ) egyedül kevés akárki egy Csapat ellen.kishaszi
Azért volt aki (MJ) egyedül ütött ki csapatokat. o_ogaben
Nálam kevés nagyobb fanja van Jordannek, de azért ez eléggé vicces kijelentés.

Kezdjük Pippennel, aki a mostani Wade-et ezerszer veri kenterbe, de amennyivel a karrierje csúcsán lévő Wade jobb volt támadásban, annyival Pippen minimum jobb védekezésben (8x All-defense első csapat). 20 pont, 6-7-8 pattanó és assziszt, 2-3 szerzett labda meccsenként, stabilan, megbízhatóan.
Horace Grantet szintén bármikor előbb raknám a csapatomba, mint F(b)osh-t, akit még az életben nem láttam igazán fontos meccsen extraklasszis teljesítményt nyújtani. Grant stabil dupla-duplás játékos volt, és szintén zseniális védőjátékos. Helyette jött a második triplázáskor Rodman, aki ugyan támadásban kb. non-faktor volt, de a liga legjobb pattanózója.
Kint az első triplázós csapatban Paxson és Armstrong összesen tudtak 20 pontot meccsenként, és mondjuk Paxson dobott egy bajnokságot nyerő triplát a Phoenix elleni döntőben, ez kb. olyan, mintha Chalmers-re játszaná ki a Miami a döntő végén a nyerő figurát, biztosan bevállalnák. Helyettük jött a második csapatban a Harper-Kukoc-Kerr trió, ebből Kukoc a legjobb 6. ember volt asszem többször is, Kerr közel 50%-os tripladobó volt, Harper meg elég flexibilis, több poszton is normális teljesítményt nyújtó játékos volt.
Emellett elfért, hogy Cartwright/Longley személyében finoman fogalmazva sem volt elit centere egyik triplázó csapatnak sem, pedig akkor még volt klasszikus centerjáték a ligában, Olajuwon, Ewing, David Robinson élte éppen a fénykorát.

Összességében azt gondolom, hogy ha a Miami James melletti játékosállományát egy az egyben lecserélnénk arra a Bullsra mínusz Jordan, akkor nem vagyok benne biztos, hogy a Spurs nyeri ezt a döntőt, függetlenül attól, hogy minden idők egyik legjobb csapatjátékát mutatták be.

több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Tisztán látszik, hogy évek óta egy csapatnak van reális esélye hogy megcsapja a Heatet. Remélem most már összejön. De ha ennek az árán visszavonulna Duncan, akkor inkább kapjunk ki 😊eaglesmcnabb
Ha már a Penguinsnek nem tudok örülni, maradtak Duncanék-Manuék. 😊
Nagyon sima volt, de ez persze csalóka, ha csak a mezeket küldték volna fel, akkor lehetett volna sima Heat győzelem is, de (LJ) egyedül kevés akárki egy Csapat ellen.kishaszi
Azért volt aki (MJ) egyedül ütött ki csapatokat. o_ogaben
eddig wade tudott pippen lenni, idén már nem...
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Tisztán látszik, hogy évek óta egy csapatnak van reális esélye hogy megcsapja a Heatet. Remélem most már összejön. De ha ennek az árán visszavonulna Duncan, akkor inkább kapjunk ki 😊eaglesmcnabb
Ha már a Penguinsnek nem tudok örülni, maradtak Duncanék-Manuék. 😊
Nagyon sima volt, de ez persze csalóka, ha csak a mezeket küldték volna fel, akkor lehetett volna sima Heat győzelem is, de (LJ) egyedül kevés akárki egy Csapat ellen.kishaszi
Azért volt aki (MJ) egyedül ütött ki csapatokat. o_o

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tisztán látszik, hogy évek óta egy csapatnak van reális esélye hogy megcsapja a Heatet. Remélem most már összejön. De ha ennek az árán visszavonulna Duncan, akkor inkább kapjunk ki 😊eaglesmcnabb
Ha már a Penguinsnek nem tudok örülni, maradtak Duncanék-Manuék. 😊
Nagyon sima volt, de ez persze csalóka, ha csak a mezeket küldték volna fel, akkor lehetett volna sima Heat győzelem is, de (LJ) egyedül kevés akárki egy Csapat ellen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513

choose life
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem ez volt a nagy hármas utolsó esélye a bajnoki címre. A következő idényben lesz változás bőven Miami-ban. Battier, Haslem és Chalmers nem ide való. Velük is kezdene kellene valamit.
Cole-t és Beasley-t kell szépen beépíteni és egy magas ember kell. Center mindenképpen kell. Akár draftról is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
Diaw érdekes jószág, neki nagyon kell a rendszer hogy működjön
ezt láttuk akkor mikor majdnem kikopott a ligából a "hazatérés" előtt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Számomra az volt meglepő, hogy a kieg. emberek mennyit fejlődtek. Mondjuk Diaw mindig is az egyik legjobb, és legalulértékeltebb kiegészítő playa volt, de Splitter és Mills javulása szembetűnő.
Egyszer adná az ég, hogy Noah egészséges maradna huzamosabb ideig, és ez a francia válogatott nagyon tudta durvulni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 742 — Sa da tay!
kcsog zebrák remélem lenyelik és megfulladnak sípjuktól...Blaise
Még nem láttam a meccset, majd este, de mi olyat tudtak fújni, hogy az döntő legyen két olyan csapat viszonylatában, ahol az egyik az utolsó 3 meccsen 60 ponttal dobott többet, mint a másik?somoskovig
Megnézed az első negyedet, és beleképzeled magad egy kicsit hevesebb vérmérsékletű szurkoló képébe, aki azért kelt fel hajnalban, hogy megnézze ahogy a csapata revansot vesz és behúzza a bajnoki címet. Nem a mérkőzés egészére írtam, hanem arra az időszakra, bár ezt sehol nem jelzi a hsz-m 😊Blaise
A hsz-ed időpontjából azért ki lehet sakkozni 😊
Nagy gratula a spurs-nek(pedig kevés csapatot utálok jobban, mondjuk a heat köztük van 😊 ) a 2004-es Pistons óta nem volt ennyire csapatként funkcionáló gárda bajnok, jó lenne ha valami csoda folytán vissza is vonulnának Duncanék, de tuti nem fognak.
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Az utóbbi évek messze legsimább döntője, az előzetesen vártnál is rövidebb lett, Spurs csapatként jobb volt.
Bár nem kedvelem őket, kivéve Manu-t, de Duncanék sikere abszolút megérdemelt.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
kcsog zebrák remélem lenyelik és megfulladnak sípjuktól...Blaise
Még nem láttam a meccset, majd este, de mi olyat tudtak fújni, hogy az döntő legyen két olyan csapat viszonylatában, ahol az egyik az utolsó 3 meccsen 60 ponttal dobott többet, mint a másik?somoskovig
Megnézed az első negyedet, és beleképzeled magad egy kicsit hevesebb vérmérsékletű szurkoló képébe, aki azért kelt fel hajnalban, hogy megnézze ahogy a csapata revansot vesz és behúzza a bajnoki címet. Nem a mérkőzés egészére írtam, hanem arra az időszakra, bár ezt sehol nem jelzi a hsz-m 😊
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
kcsog zebrák remélem lenyelik és megfulladnak sípjuktól...Blaise
Még nem láttam a meccset, majd este, de mi olyat tudtak fújni, hogy az döntő legyen két olyan csapat viszonylatában, ahol az egyik az utolsó 3 meccsen 60 ponttal dobott többet, mint a másik?

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
kcsog zebrák remélem lenyelik és megfulladnak sípjuktól...
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 742 — Sa da tay!
Mondjuk az remélem megvan mindenkinek, hogy ki volt az egyetlen edző, aki a PO-ban Pop ellen hatékony volt?szaba
Carlisle, Pop után a legjobb edző
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondjuk az remélem megvan mindenkinek, hogy ki volt az egyetlen edző, aki a PO-ban Pop ellen hatékony volt?
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
De rájuk ragadt, hogy unalmas csapat (sose volt az).szaba
? Az utóbbi években való igaz, hogy nem unalmasak, az azelőtti években viszont egy gusztustalanul játszó, féreg csapat voltak Bowen vezetésével. 😉 Mára óriási fordulat állt be a játékukba (többek között Duncan és Gino öregedése, valamint a védekezésük szét esése miatt), ami Popovichot dicséri, mert, hogy 2 teljesen különböző játékot játszó csapattal érhet fel a csúcsra, ami valószínűleg még senkinek sem sikerült. 😉
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az unalmas Spurs már évek óta a liga egyik legdurvább extrapasszon alapuló offense-ét tolja.szaba
és az mitől unalmas? o_o inkább látványos! szemben a Heat állandó James vagy Wade 1-1 majd tempó vagy betörés játékával...yooker
Szerintem itt az unalmast épp idézőjelbe kell érteni vagy smile-val a hangsúly azon van, hogy már régóta ezt csinálják. Szerintem 😛 De majd Szaba elmagyarázza mit akart mondani 😀dande
Az a baj, ha idézőjelbe rakom, vagy szmájlit használok, nagyon direkt az irónia. Viszont ha nem rakok semmit, akkor meg egyesek komolyan veszik.szaba
sztem meg az a baj hogy felületesen olvastad a hsz-em !netán olvass vissza majd egy kicsit... unalmasnak a Heat játékát neveztem már elsőre is , nem a Spurst !😉 no mindegy,ezzel jelentősen túltárgyaltuk már ezt a dolgot !
de legalább felpörgettük kicsit a topicot..... 😀yooker
I mean... C'mon man.... A legjobb kosárlabdát a Spurs játssza. De rájuk ragadt, hogy unalmas csapat (sose volt az). Emiatt egy kicsit odabökve azoknak, akik szerint unalmas a Spurs, írtam meg az első hsz-t. Erre jössz te, és leírod, ami tény, hogy a Heat játéka egyoldalú. Erre jön dande, hogy én valójában ironizáltam. Erre leírom, hogy miért nem raktam idézőjelet, majd megjelensz, hogy én félreolvastam. Te értettél félre, immáron másodízben.