NBA

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Ha jól láttam, ez nem volt még, bár a viccek topikban is megállná a helyét. Mi történik, ha a Lin-hype eléri az egyetemista lányokat?
http://www.youtube.com/watch?v=1QCYys449FA&feature=player_embedded
😀
DS!Darksun3
Agyhalál után is van élet.Schleck
A kedvencem amikor mondja, hogy "I really like black guys" 😀 És mellé az a jelentőségteljes "baszdszétapicsámat" nézés a kamerába... priceless 😀
DS!Darksun3
"I'm a kappa delta sister at FSU", micsoda Seminoles-reklám 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Mert olvastam?!Shawn84
ezt találtam csak:
- Serge Ibaka finished with the first triple-double using blocks in franchise history, OKC or Seattle. He finished with 14 points, 15 rebounds, and 11 blocks. He ate up the Denver attacks at the rim, blocking and swatting and rejecting. It was his clutch offensive rebound and kickout to Kevin Durant in overtime that really cemented the game for OKC.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Mi az hogy még? Az a 3-2 része. 😀szaba
Az nem a pont+pattanó+assziszt?Shawn84
Nem, labdaszerzésből, blokkból is lehet.

Érdekesebb kérdés, hogy ha így hitted, ahogy, akkor miért írtad, hogy tripla duplája volt? 😛marci
Mert olvastam?!
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ibaka tripla dupla úgy hogy volt még 11 blokkja is.Shawn84
Mi az hogy még? Az a 3-2 része. 😀szaba
Az nem a pont+pattanó+assziszt?Shawn84
Nem, labdaszerzésből, blokkból is lehet.

Érdekesebb kérdés, hogy ha így hitted, ahogy, akkor miért írtad, hogy tripla duplája volt? 😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Jaja! Még a Sonics is nyert. Jó nap volt ez, minden csapat amelyiknek szurkolok győztesen térhet nyugovóra 😊gdavid
Ibaka tripla dupla úgy hogy volt még 11 blokkja is.Shawn84
Mi az hogy még? Az a 3-2 része. 😀szaba
Az nem a pont+pattanó+assziszt?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
mi meccs volt ez a nuggets - thunders..lol
Jaja! Még a Sonics is nyert. Jó nap volt ez, minden csapat amelyiknek szurkolok győztesen térhet nyugovóra 😊gdavid
Ibaka tripla dupla úgy hogy volt még 11 blokkja is.Shawn84
Mi az hogy még? Az a 3-2 része. 😀
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ha jól láttam, ez nem volt még, bár a viccek topikban is megállná a helyét. Mi történik, ha a Lin-hype eléri az egyetemista lányokat?
http://www.youtube.com/watch?v=1QCYys449FA&feature=player_embedded
😀
DS!Darksun3
Agyhalál után is van élet.Schleck
A kedvencem amikor mondja, hogy "I really like black guys" 😀 És mellé az a jelentőségteljes "baszdszétapicsámat" nézés a kamerába... priceless 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
mi meccs volt ez a nuggets - thunders..lol
Jaja! Még a Sonics is nyert. Jó nap volt ez, minden csapat amelyiknek szurkolok győztesen térhet nyugovóra 😊gdavid
Söpört a Thunder, de hogy. Durat meg Westbrook összesen 91 pontot szórt. Ibaka tripla dupla úgy hogy volt még 11 blokkja is. Ja és a 4. negyedben szinte végig hátrányban voltunk. Volt 11 pont is. Aztán OT és söprés. Nem tudom meddig bírjuk ezt a tempót, de remélem nem a rájátszásra fogy el a csapat.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha jól láttam, ez nem volt még, bár a viccek topikban is megállná a helyét. Mi történik, ha a Lin-hype eléri az egyetemista lányokat?
http://www.youtube.com/watch?v=1QCYys449FA&feature=player_embedded
😀
DS!Darksun3
Agyhalál után is van élet.

több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ha jól láttam, ez nem volt még, bár a viccek topikban is megállná a helyét. Mi történik, ha a Lin-hype eléri az egyetemista lányokat?
http://www.youtube.com/watch?v=1QCYys449FA&feature=player_embedded
😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
mi meccs volt ez a nuggets - thunders..lol
Jaja! Még a Sonics is nyert. Jó nap volt ez, minden csapat amelyiknek szurkolok győztesen térhet nyugovóra 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
mi meccs volt ez a nuggets - thunders..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
A Kelták is kipipálva! 7-3 a legutóbbi 10 meccsen 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
sajnos idén (is) jóval kevesebb Heat meccset látok, mint amennyit szeretnék, erre mikor értelmes időpontban van a meccsünk, szinte semmi izgalomnincs :rolleyes: (na nem mintha nem örülnék az eredménynek 😛)kristof
Idén még nem volt izgalmas Heat meccs szerintem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sajnos idén (is) jóval kevesebb Heat meccset látok, mint amennyit szeretnék, erre mikor értelmes időpontban van a meccsünk, szinte semmi izgalomnincs :rolleyes: (na nem mintha nem örülnék az eredménynek 😛)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
mondjuk kíváncsi leszek h ki fog elősször felsírni a knicksből h nem kap elég labdát. mert valljuk be a lin-melo-jr-stat 4esnek nincs az az isten h egy labda elég legyen. de legyen ez a hudson túloldalának problémája 😊a.kacsa
Ha van egy kis eszük akkor azt csinálják mint a Boston pár éve. Mindenki visszavesz és nyerik a meccseket. Szerintem egyébként Lin eleve jóval kevesebbet lesz fenn ha Davis egészséges lesz. A mostani 45 helyett csak olyan 30 perc körül. J. R. szerintem nem fog hisztizni. Eleve 6. ember lesz csak többnyire. Davis meg szerintem nem fog olyan sokat vállalni. Van már annyi esze, hogy tudja mit kell csinálni. Osztogatni is tudja a lasztit, nem csak rádobálni.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mondjuk kíváncsi leszek h ki fog elősször felsírni a knicksből h nem kap elég labdát. mert valljuk be a lin-melo-jr-stat 4esnek nincs az az isten h egy labda elég legyen. de legyen ez a hudson túloldalának problémája 😊
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Mekkora WIN 😀
Nagyon kéne egy egészséges Baron, mert csóró Lin megint 45 percet volt fen.
Novak nélkül nem nyertünk volna, gettóJR is bemutatkozott, 2. legtöbb rádobása volt 😀
Dagadt who?
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
fuh de szimpatikus ez a Knicks, főleg a JR Smith, Lin, Fields trió, kíváncsi vagyok Meloval kiegészülve mi lesz velükkristof
Egyszerű. Melóval kiegészülve kevésbé lesznek szimpatikusak. 😀

(el vagyok szomorodva, hogy a közvetítésben nem említették meg, hogy milyen fantasztikus tehetségkutató vagyok NBA fantasyban)Schleck
Lin 45percet játszott.. ha ez PO párharc lenne, Dallas söpörne.beltazor
de nem az volt...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hehe, mekkora skalp 😛
csak a NY!!!
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
fuh de szimpatikus ez a Knicks, főleg a JR Smith, Lin, Fields trió, kíváncsi vagyok Meloval kiegészülve mi lesz velükkristof
Egyszerű. Melóval kiegészülve kevésbé lesznek szimpatikusak. 😀

(el vagyok szomorodva, hogy a közvetítésben nem említették meg, hogy milyen fantasztikus tehetségkutató vagyok NBA fantasyban)Schleck
Lin 45percet játszott.. ha ez PO párharc lenne, Dallas söpörne.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
fuh de szimpatikus ez a Knicks, főleg a JR Smith, Lin, Fields trió, kíváncsi vagyok Meloval kiegészülve mi lesz velükkristof
Egyszerű. Melóval kiegészülve kevésbé lesznek szimpatikusak. 😀

(el vagyok szomorodva, hogy a közvetítésben nem említették meg, hogy milyen fantasztikus tehetségkutató vagyok NBA fantasyban)

több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
úristen baszki jóég tudja mikor néztem utoljára NBA-t... igazából sose voltam rajongója,mindig úgy voltam vele,hogy ha van megnézem,de hogy folyamatosan kövessem ? ... mindenestre úgynézki benőtt a fejem lágya,az elmúlt hetekben egyre jobban érdekel,és most végre eltudtam kapni az elejétől a Knicks meccset ... gyorsan meg is néztem mi ez a nagy Lin hype.A baj az h pl azt se tom ki számít nagy sztárnak már vagy h egyáltalán az -e ... Rose,Wade,Melo,Kobe és a többi alapvető embert vágom. Na mind1 megpróbálok felzárkózni 😊 A meccs pedig tetszik eddig 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fuh de szimpatikus ez a Knicks, főleg a JR Smith, Lin, Fields trió, kíváncsi vagyok Meloval kiegészülve mi lesz velük
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Jeremy Lin-ről kellene nekem pár infó, mert alig találtam róla valamit a neten. Vagy lehet rosszul, vagy rossz helyen kerestem. Nagyon fontos. Magyarul, ha lehet.
Köszönöm.JC6
Megint cikket írsz?szaba
Ja. Ez lesz a 3.