NBA

33 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Paff....
Derrick Rose has reportedly signed a deal with Adidas that will guarantee him $185 million over 13 years.
Incentives could push the value of the deal well over $200 million, a ridiculously rich contract that won't end until Rose is 36 years old.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
En bar dolgozom rajta, jelenleg semmit nem "tudok" a kosarlabdarol, de az biztos hogy Griffint imadom nezni es mindig elmeny. Minden meccsen csinal valami latvanyosat, es amennyire eddig lattam a palank kornyeken nem volt nagy gondban hogy mit is csinaljon. Amator szemnek mindenkepp hatalmas elmeny minden meccse85
Ááááh, ha kijutnék egy ilyen meccsre, én is el lennék ájulva.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 222 — Saturday Night Lights
A Clippers valódi és a Lakers hamis mítosza 😊

http://www.origo.hu/sport/kosarlabda/20120223-a-lakers-nyakan-a-los-angeles-clippers-kosarcsapata-az-nbaben.html

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://www.youtube.com/watch?v=35ofb6XcgSI

ezt tegnap el se akartam hinni..lol
Eloben lattam!!!!!!!!!85
Az igen.

Griffintől én falra mászok személy szerint. Nagyon sok magasembertől rosszul vagyok, ez az én heppem. Ha háttal áll a palánknak, ötből négyszer semmit nem tud kezdeni a labdával. Amikor ront, akkor rinyál a bírónál faultért. Istenadta rugói vannak, húszévente egyszer látsz ilyet. Ha még kosárlabdázni is megtanulna, akkor le lennék nyűgözve. De ha a népnek az a kosaras, aki ugrik helyből hat métert, akkor nem lehet vitázni. Szerintem egy mutáns kenguru is tudna ilyet, a japánok állítólag dolgoznak a problémán.füligjimmy
En bar dolgozom rajta, jelenleg semmit nem "tudok" a kosarlabdarol, de az biztos hogy Griffint imadom nezni es mindig elmeny. Minden meccsen csinal valami latvanyosat, es amennyire eddig lattam a palank kornyeken nem volt nagy gondban hogy mit is csinaljon. Amator szemnek mindenkepp hatalmas elmeny minden meccse


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.youtube.com/watch?v=35ofb6XcgSI

ezt tegnap el se akartam hinni..lol
Eloben lattam!!!!!!!!!85
Az igen.

Griffintől én falra mászok személy szerint. Nagyon sok magasembertől rosszul vagyok, ez az én heppem. Ha háttal áll a palánknak, ötből négyszer semmit nem tud kezdeni a labdával. Amikor ront, akkor rinyál a bírónál faultért. Istenadta rugói vannak, húszévente egyszer látsz ilyet. Ha még kosárlabdázni is megtanulna, akkor le lennék nyűgözve. De ha a népnek az a kosaras, aki ugrik helyből hat métert, akkor nem lehet vitázni. Szerintem egy mutáns kenguru is tudna ilyet, a japánok állítólag dolgoznak a problémán.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://www.youtube.com/watch?v=35ofb6XcgSI

ezt tegnap el se akartam hinni..lol
Eloben lattam!!!!!!!!!85
kint voltál a meccsen? 😮JC6
Aha 😊 Kb legfelul ultem de az elmeny igy is ugyanakkor volt nekem, raadasul csak $10 volt a jegy 😊



I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://www.youtube.com/watch?v=35ofb6XcgSI

ezt tegnap el se akartam hinni..lol
Eloben lattam!!!!!!!!!85
kint voltál a meccsen? 😮JC6
nem szarral gurigázik 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=35ofb6XcgSI

ezt tegnap el se akartam hinni..lol
Eloben lattam!!!!!!!!!85
kint voltál a meccsen? 😮
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sixers:
Hát nem a legjobb formában megyünk az All-Star szünetre, de legalább elmondható, hogy jókor jön. 😀
5 meccses zakósorozat, de legalább még így is division vezetők vagyunk és 3 meccsel van lemaradva tőlünk a Knicks.
Turner februárban csak 1x dobott 10 pont felett, az úgy eléggé nem jó, de szar.
Remélem a szünet után visszatalálunk a helyes útra.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Griffinnek lassan minden meccsen van valami brutális húzása. 😀
Elképesztő csávesz, hatalmas.

több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
lucky you 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://www.youtube.com/watch?v=35ofb6XcgSI

ezt tegnap el se akartam hinni..lol
Eloben lattam!!!!!!!!!


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
http://www.youtube.com/watch?v=35ofb6XcgSI

ezt tegnap el se akartam hinni..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Nah csak megszakadt a Spurs sorozata 😊 bár a kulcs embereik nem játszottak de akkor is durva mekkora különbséggel kaptak kiJack Zoltán
Tavaly végigtoltuk a kezdőkkel beast üzemmódban az alapszakaszt, aztán fingott a PO. Coach Pop tanulékony.Dzsokijuing
szépen megszórtak bennünket, de úgy néz ki Popovich tényleg tanult. És nem győzöm hangsúlyozni, hogy Ginobili szinte teljesen friss lesz a Pora. 😊 Aláírnám előre hogy ha minden 12. meccsünkön kiszopunk 40 ponttal, de a többit nyerjük 😀.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 222 — Saturday Night Lights
Nah csak megszakadt a Spurs sorozata 😊 bár a kulcs embereik nem játszottak de akkor is durva mekkora különbséggel kaptak kiJack Zoltán
Tavaly végigtoltuk a kezdőkkel beast üzemmódban az alapszakaszt, aztán fingott a PO. Coach Pop tanulékony.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 045
Nah csak megszakadt a Spurs sorozata 😊 bár a kulcs embereik nem játszottak de akkor is durva mekkora különbséggel kaptak ki
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
visszajött Melo, ki is kapott a Knicks lendületből ellenünk. persze ehhez kellett az, hogy Deron a szezon meccsét játssza(38 pont, ebből 8 hármas). Lopezzel és a sérülések nélkül mennénk a PO felé 😀 😀shawnka
Azért az a 3 db tripla, egy percen belül elég kemény volt, már-már T-Mac-i magasságokban volt, 10 pont 1 percen belül nem sűrűn jön. 😀
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 222 — Saturday Night Lights
Ginobili megint kidőlt, 2 hétre elvileg, PO-ig nem kéne erőltetni mert nagyon kell oda. Képtelenek vagyunk kikapni, 11 meccs óta veretlenek vagyunk, pedig már emberemlékezet óta nem játszottunk otthon. 😊eaglesmcnabb
A Rodeo Road Trip komoly hagyomány 😊

http://www.nba.com/spurs/video/120207_rodeo_roadtrip

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ginobili megint kidőlt, 2 hétre elvileg, PO-ig nem kéne erőltetni mert nagyon kell oda. Képtelenek vagyunk kikapni, 11 meccs óta veretlenek vagyunk, pedig már emberemlékezet óta nem játszottunk otthon. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
visszajött Melo, ki is kapott a Knicks lendületből ellenünk. persze ehhez kellett az, hogy Deron a szezon meccsét játssza(38 pont, ebből 8 hármas). Lopezzel és a sérülések nélkül mennénk a PO felé 😀 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
Egyébként quadruple-double csak 4x volt az NBA-ben, legutóbb 1994-ben David Robinson 34 pont 10 reb 10 ast 10 blk. Olyan h a steal legyen a negyedik a három szokásoson kívül arra egy példa volt 1986-ban egy másik Spursös Alvin Robertson érte el 1986-ban 20 pt, 11 reb, 10 ast, 10 stl. A jelen NBA-mezőnyből Rubionak van ilyenje, a 2006-os U16-os EB-n tolt egy ilyet horvátoknak: 19 pt, 10 reb, 13 ast, 10 stl.
Quintuple-double a feljegyzések szerint még csak női high school meccsen volt, Tamika Catchings (a WNBA 2011-es MVP-je) a Duncanville HS színeiben (idejárt egyébként Perry Jones III Baylor F is, aki a 2012-es NBA drafton TOP10-gyanús) tolt 1997-ben egy ilyet 25 pt, 18 reb, 11 ast, 10 stl, 10 blk, a másik konkrétan idén januári story egy Aimee Oertner nevű csaj a Northern Lehigh HS színeiben produkált egy ilyet: 26 pt, 20 reb, 10 ast, 10 stl, 11 blk. Btw verbal commitolt az Armyhoz 😀 Jah és még egy érdekesség női HS-meccseken 8 percesek a negyedek 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Azért Shawn... Ráadásul elvileg láttad a meccset, vagyis OT-t és 4. negyedet biztosan. Gondolom csak ezerszer mondták el, ez mekkora szám, 11 blokk nem mindennapi.

De úgy is vicces belegondolni, hogy azt feltételezted (ha láttad, ha részben, ha semennyire), hogy Ibaka osztott legalább 10 gólpasszt is.Deny
Nem láttam csak az összefoglalót. De tényleg nem esett le. Mondjuk még félig aludtam. Igazság szerint a 11 blokkon akadtam fenn, a tripla-duplát fel se fogtam. Jobban foglalkoztatott hogy Durant meg Westi mennyit szórtak. Nem gyakori a 11 blokk meccsenként. Pont ezért én mindig az asszisztokat szoktam nézni. Nem véletlen hogy elsősorban az irányítókat kedvelem. Régről is már Ron Harper, meg Jason Kidd voltak a kedvencek.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért Shawn... Ráadásul elvileg láttad a meccset, vagyis OT-t és 4. negyedet biztosan. Gondolom csak ezerszer mondták el, ez mekkora szám, 11 blokk nem mindennapi.

De úgy is vicces belegondolni, hogy azt feltételezted (ha láttad, ha részben, ha semennyire), hogy Ibaka osztott legalább 10 gólpasszt is.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Az nem a pont+pattanó+assziszt?Shawn84
Nem, labdaszerzésből, blokkból is lehet.

Érdekesebb kérdés, hogy ha így hitted, ahogy, akkor miért írtad, hogy tripla duplája volt? 😛marci
Mert olvastam?!Shawn84
Azt hittem olvastad, hogy tripla-dupla, aztán láttad a boxscore-ban a blokkokat is és nem raktad össze, hogy rosszul tudtad a tripla-duplát.

sorry a kötekedésért. 😊
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 222 — Saturday Night Lights
Ha jól láttam, ez nem volt még, bár a viccek topikban is megállná a helyét. Mi történik, ha a Lin-hype eléri az egyetemista lányokat?
http://www.youtube.com/watch?v=1QCYys449FA&feature=player_embedded
😀
DS!Darksun3
Agyhalál után is van élet.Schleck
A kedvencem amikor mondja, hogy "I really like black guys" 😀 És mellé az a jelentőségteljes "baszdszétapicsámat" nézés a kamerába... priceless 😀
DS!Darksun3
"I'm a kappa delta sister at FSU", micsoda Seminoles-reklám 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)