NBA

33 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ez az utolsó perc meredek volt

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Milyen meccs lett itt a végére.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
kezdjétek el szeretni ezt a Lakerst... 😊
élesben ennyit olvasni és hallani azt, h world peace... 😀 ez annyira elmebeteg. Ocho who?

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Eddig nem felénk pattan a labda, de Deng a végén hat pont fél perc alatt, Boozer rájött, ha Murphy vagy McRoberts védekezik rajta, akkor tolja be őket, Hamilton alapvonali hatméteres tempója automatikus két pont. Bryantnek nagyon megy (Brewer jól védekezett rajta), néhány kiegészítő embernek behullik, ami máskor nem szokott, így csak hét pont közte. Rose tripláira kíváncsi leszek, ha a körte tetejéről azt megtanulta bedobni, akkor hűha. A palánk alatt sokkal határozottabbnak kell lenni.

Ezt a 3. negyedet tanítani kéne, a Harlem Globetrotters néhány új poént elleshet. Ezt a kibebaszott szerencsétlenkedést.....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Go Bulls 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
elég jó lett ez a mai TNT-s promó videó
http://www.sbnation.com/nba/2011/12/25/2660722/nba-christmas-day-2011-intro-video-tnt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem nagyon meglepő hogy a Heat ennyire alázza a Mavs-t...ettől azért többet vártam
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Remek meccs volt!
Csak a NYK, 2002 óta!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Boston az 1/1, imádok a tabellára nézni!

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Chandler: 7 pont 3 pati 6 blokk: c'mon man 😀
Azt nem tudom megérteni, hogy miért kell az egész meccset elfújni? 15 pontos hátrányból fel kell hozni a Bostont 10 pontos előnyre, csak azért, hogy végül pár ,,kényes helyzetből" mi jöjjünk ki jobban, és így húzzuk be a meccset. Igaz, hogy a meccs közepén a védekezés is botrányos volt és dagi is faltproblémmákkal küzdött, de szánalmas volt az egész, úgy ahogy van. De a végén szépen dobált dagi, egyértelműen ő volt a legjobb. Garnett meg jobban teszi, hogyha nem fojtogatja a másikat...

Ja és Iman minimum 2 hét out. Rohadt jó
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Grat a New York-nak, hatalmas meccs lett a végén, sajnos ilyen kimenetellel, de örülök neki egyébként hogy végre úgy tűnik tényleg ütős csapatot sikerült összehozni New York-ban, jót tesz a ligának 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
eddig nagyon tetszik amit látok 😊

sapka: már tavaly se volt centerünk és én is egy Bosh tradet favorizáltam volna emiatt, de sztem a közeljövőben nem várható
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
nézem a heat-mavs-t és önsanyargatás terhe mellett, végre tetszik James játéka; ott van a festékben, nem csak betör-3ast emel, nagyon jó! Bosh-t el kéne adniuk valami szatyor lepkéért egy kis cap spaceért, hogy érkezzen egy-két brusztolós center-4es.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem gondoltam volna h a celtics meccsben lehet egyáltalán, de rondo félelmetes volt. csodálom h a végén nem ő vállalta el. melo meg nagyon inspiráltam játszott. jó ez a knicks, örülnék ha jövőre lenne igazi new yorki rivalizálás 😊
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nah, hát egyrészt dögivel van tűzerő ebben a Knicksben, ami nem újság, másrészt be kell még építeni ide Chandlert, aki túlfizetettből egy rájátszás alatt lett túlértékelt, de ennyi azézt betörést nem fog engedni. Bass (csak engem emlékeztet -gyengébb-Lamar Odomra a játéka?) és Rondo azt csinált a festékben, ami akart.

A Heat-Mavs eddig a várható forgatókönyv sajna.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nah én sem számitottam ilyen 3. negyedre
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
kellett nekem leírni, hogy van védekezés
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Na elment a league passem.
Azért ebben a meccsben jóval több van, mint ez a 10 pontos előny...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nah most meg megszerzi és rögtön eladja Rondo 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Stoudemire szenzációs 😊Hurka
mindenki nagyon jó, és van védekezés. ami nem hátrány 😀
Jeffries távoli 2 pontosán besírtam 😀Chevy
mondjuk a Celticsből Rondo teljesen elmebeteg...Hurka
Ez igaz, de az a baj hogy ez még igy is édeskevés :/
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
eddig csodás a meccsChevy
Stoudemire szenzációs 😊Hurka
mindenki nagyon jó, és van védekezés. ami nem hátrány 😀
Jeffries távoli 2 pontosán besírtam 😀Chevy
mondjuk a Celticsből Rondo teljesen elmebeteg...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
eddig csodás a meccsChevy
Attól függ kinek a szemszögéből 😊
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
eddig csodás a meccsChevy
Stoudemire szenzációs 😊Hurka
mindenki nagyon jó, és van védekezés. ami nem hátrány 😀
Jeffries távoli 2 pontosán besírtam 😀
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
eddig csodás a meccsChevy
Stoudemire szenzációs 😊
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
eddig csodás a meccs