NBA

33 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
ehhez képest az NFL-kínálat Isten áldása
A Sport 1 védelmében illik megemlíteni, hogy csütörtöki meccset is adnak, aminek a joga a TNT-é (primetime) és ott jellemzően a 6-8 legjobb csapatot adják orrba-szájba, tavaly PO-ba nem jutott csapatot meg talán havonta kettőt.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
sport tv nba műsor https://docs.google.com/spreadsheet/pub?hl=hu&hl=hu&key=0AlcTKVtBI9bCdEVpOURxYzdGbU5ORjJIeVRWekFtdFE&output=htmlHöri
1 (EGY) Nets meccs a csomagban, nagyon korrekt. Bezzeg Boston-Miami-LAL minden héten.shawnka
a Nets így is többet lesz képernyőn mint 10 másik csapat 😀Höri
namajd, megjön órákon belül Howard, hozza magával a NAGY Nullát, aztán akkor minden meccsüket kicserélik ránk.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sport tv nba műsor https://docs.google.com/spreadsheet/pub?hl=hu&hl=hu&key=0AlcTKVtBI9bCdEVpOURxYzdGbU5ORjJIeVRWekFtdFE&output=htmlHöri
1 (EGY) Nets meccs a csomagban, nagyon korrekt. Bezzeg Boston-Miami-LAL minden héten.shawnka
a Nets így is többet lesz képernyőn mint 10 másik csapat 😀

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
sport tv nba műsor https://docs.google.com/spreadsheet/pub?hl=hu&hl=hu&key=0AlcTKVtBI9bCdEVpOURxYzdGbU5ORjJIeVRWekFtdFE&output=htmlHöri
1 (EGY) Nets meccs a csomagban, nagyon korrekt. Bezzeg Boston-Miami-LAL minden héten.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sport tv nba műsor https://docs.google.com/spreadsheet/pub?hl=hu&hl=hu&key=0AlcTKVtBI9bCdEVpOURxYzdGbU5ORjJIeVRWekFtdFE&output=html

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Továbbra is csak azt magyarázza el nekem valaki, hogy a Rocketsnek ez a trade hol üzlet. Mert a Lakerst még megértem, a Hornets szerintem kimondottan jól jár, de a Houston...Deny
már új trade van. most a Clippersbe kerülne Paul. Kaman + Bledsoe + Aminu + Minny 1. kör csomagért. Volt róla szó, hogy Gordon megy Bledsoe helyett,de nem akarta adni a Clippers.MattMiller
Nem is csodálom. De majd ezt is visszafújják.
több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Továbbra is csak azt magyarázza el nekem valaki, hogy a Rocketsnek ez a trade hol üzlet. Mert a Lakerst még megértem, a Hornets szerintem kimondottan jól jár, de a Houston...Deny
már új trade van. most a Clippersbe kerülne Paul. Kaman + Bledsoe + Aminu + Minny 1. kör csomagért. Volt róla szó, hogy Gordon megy Bledsoe helyett,de nem akarta adni a Clippers.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Továbbra is csak azt magyarázza el nekem valaki, hogy a Rocketsnek ez a trade hol üzlet. Mert a Lakerst még megértem, a Hornets szerintem kimondottan jól jár, de a Houston...Deny
ezt szerettem volna én is mondani, 2 csapat csak-csak jól jár de a Rocketsből elmegy két pontgyáros kezdő, sőőt Martinnak sok csapat tudna nagyon is örülni, ez a visszafújás egy áldás volt a houstonnak, mintha közeledne valaki felé a kés, és hopp elérte, de mégsem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Továbbra is csak azt magyarázza el nekem valaki, hogy a Rocketsnek ez a trade hol üzlet. Mert a Lakerst még megértem, a Hornets szerintem kimondottan jól jár, de a Houston...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
CP3 végül csak Los Angelesben köthet ki 😛 ez a deal jobban tetszene, mert legalább egy másik Wake Forest alumnit kapna a Hornets 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A poén az lesz, amikor Jay-Z bejelenti, hogy leigazolja saját magát és ő lesz a Brooklyn centere 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Jött egy Bibby, bár szvsz kizárt, hogy ne Toney legyen a kezdő.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
pontosan. ha howard nem jön, akkor babának is búcsút mondhatunk. akkor meg megint 5 évig semmi nem lesz brooklyn ide, brooklyn oda...a.kacsa
és mégis látnak valamit Nenében. nem hiszem, hogy ezeket ne beszélnék meg Deronnal, de még ő is azt nyilatkozta, hogy Howarddal együtt akar játszani. Rá kell nagyon erősen repülni erre az üzletre, nem szabad hagyni őt kicsúszni a kezeink közül. Humphriest igazoljuk újra és onnantól teljes boldogság.

Számomra így nézne ki a tökéletes keret 26-án: PG - Baba, SG - Morrow, SF - James, PF - Hump, C - D12
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
pontosan. ha howard nem jön, akkor babának is búcsút mondhatunk. akkor meg megint 5 évig semmi nem lesz brooklyn ide, brooklyn oda...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
számomra ez olyan értelmezhetetlen: Howard akar minket, mi akarjuk Őt. a csomagunk kiváló érte, hol itt a probléma?shawnka
lakers csomag számomra harmatgyenge. adnak egy bynumot, akivel szemben lopez sokkal egészségesebb és ebből kifolyólag produktívabb, és egy gasolt, akit a 2 jó pick egyikével talán lehetne pótolni a bivaly classból. sztem smith csak húzza ameddig tudja, h még kihúzzon belőlünk vmit mint tavaly a nuggets tette meloval. mást nem tudok elképzelnia.kacsa
csak amit mondasz, azt nem biztos, hogy átlátják ezek az őrültek. mondjuk Howardot se érteném, ha LA-t választja: Kobe és Paul mellé odamegy statisztának, meccsenként átlagol 12 pontot majd, lesz belőle egy Shaq 2. Nálunk meg itt van az egyik legjobb barátja, mindketten fiatalok még, egyértelműen nálunk tudnának dinasztiát kiépíteni.

azért sem sajnálnám a két draftcetilt, mert ezzel gyakorlatilag lerögzítenénk Deront is és aláírna hosszútávra.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
számomra ez olyan értelmezhetetlen: Howard akar minket, mi akarjuk Őt. a csomagunk kiváló érte, hol itt a probléma?shawnka
lakers csomag számomra harmatgyenge. adnak egy bynumot, akivel szemben lopez sokkal egészségesebb és ebből kifolyólag produktívabb, és egy gasolt, akit a 2 jó pick egyikével talán lehetne pótolni a bivaly classból. sztem smith csak húzza ameddig tudja, h még kihúzzon belőlünk vmit mint tavaly a nuggets tette meloval. mást nem tudok elképzelni
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
elvileg nem engedte azt se. ma valahol olvastam. nem tudom már hol, mert már nagyjából mindent nézek fél óránként hátha van valahol howard trade 😊a.kacsa
számomra ez olyan értelmezhetetlen: Howard akar minket, mi akarjuk Őt. a csomagunk kiváló érte, hol itt a probléma?
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
elvileg nem engedte azt se. ma valahol olvastam. nem tudom már hol, mert már nagyjából mindent nézek fél óránként hátha van valahol howard trade 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
stern is elmehet a picsába egyébként h atyauristeneskedik itt. a paul trade után az odomot is megvétóztaa.kacsa
erről nem is hallottam. most akkor Odom megint sárga?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Ez az NBA lockout+offseason elég vicces. A baj az hogy kínomban röhögök. Kezdődjön a szezon aztán lássunk végre valami produkciót is.Shawn84
legyen 25-ig teljes sajtócsend, és mindenki lepődjön meg a csapatok első pályára lépésénél.shawnka
Az mondjuk erős lenne. Annyi a baj csak, hogy túl sok a pletyka, mindenki mást mond, a liga vezetősége meg egy kalap szar.Shawn84
már jött olyan pletyka is, hogy a szezon végén Stern lemond.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
stern is elmehet a picsába egyébként h atyauristeneskedik itt. a paul trade után az odomot is megvétózta. oké h ki akar baszni a lakersel, nincs is ezzel semmi baj, de azért ne essünk át a ló túloldalára. azt várom h az esetleges howard tradet is megbassza. lakers nets, mindegy neki
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Ez az NBA lockout+offseason elég vicces. A baj az hogy kínomban röhögök. Kezdődjön a szezon aztán lássunk végre valami produkciót is.Shawn84
legyen 25-ig teljes sajtócsend, és mindenki lepődjön meg a csapatok első pályára lépésénél.shawnka
Az mondjuk erős lenne. Annyi a baj csak, hogy túl sok a pletyka, mindenki mást mond, a liga vezetősége meg egy kalap szar.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Ez az NBA lockout+offseason elég vicces. A baj az hogy kínomban röhögök. Kezdődjön a szezon aztán lássunk végre valami produkciót is.Shawn84
legyen 25-ig teljes sajtócsend, és mindenki lepődjön meg a csapatok első pályára lépésénél.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Nem hiszem el, hogy képesek vagyunk elszórakozni D12-t...Nenével kitörölhetjük a seggünket, 4/70..vicc.shawnka
Jelenleg éppen kivel hozták szóba Howardot? Vagy él még a Nets dolog, hogy D Willel összeállnak, meg még valakit hoznak melléjük?Shawn84
Megpróbálom összefoglalni: Howard 2 napja jelezte a vezetőségnek, hogy szeretné, ha elcserélnék a Nets-hez. Adnánk érte Lopezt meg 2 elsőköröst, minden szépen haladt. Aztán állítólag D12 találkozott Billy Kinggel (Nets GM) és Prokival(tulajdonos) Miamiban, hogy megbeszéljék a részleteket. Ezzel NBA szabályt sértettek, ezért a Magic beperelte a Netst. Vagyis csak fenyegetőztek vele, mert mindkét fél tagadta a találkozást. Na most ezután egy hír nem jött Howard és a Nets kapcsolatáról, sőt a sajtó már átköltöztette Los Angelesbe a centert, ahogy Pault is. Szóval ő most éppen Laker. De pár perce olvastam olyat is, hogy a Magic megpróbálja megtartani, méghozzá úgy, hogy elhozzák neki PAULT 😀shawnka
Ez az NBA lockout+offseason elég vicces. A baj az hogy kínomban röhögök. Kezdődjön a szezon aztán lássunk végre valami produkciót is.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Nem hiszem el, hogy képesek vagyunk elszórakozni D12-t...Nenével kitörölhetjük a seggünket, 4/70..vicc.shawnka
Jelenleg éppen kivel hozták szóba Howardot? Vagy él még a Nets dolog, hogy D Willel összeállnak, meg még valakit hoznak melléjük?Shawn84
Megpróbálom összefoglalni: Howard 2 napja jelezte a vezetőségnek, hogy szeretné, ha elcserélnék a Nets-hez. Adnánk érte Lopezt meg 2 elsőköröst, minden szépen haladt. Aztán állítólag D12 találkozott Billy Kinggel (Nets GM) és Prokival(tulajdonos) Miamiban, hogy megbeszéljék a részleteket. Ezzel NBA szabályt sértettek, ezért a Magic beperelte a Netst. Vagyis csak fenyegetőztek vele, mert mindkét fél tagadta a találkozást. Na most ezután egy hír nem jött Howard és a Nets kapcsolatáról, sőt a sajtó már átköltöztette Los Angelesbe a centert, ahogy Pault is. Szóval ő most éppen Laker. De pár perce olvastam olyat is, hogy a Magic megpróbálja megtartani, méghozzá úgy, hogy elhozzák neki PAULT 😀