NBA

33 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
ez egy vicc. miert nem mondjak azt h cpt nem lehet elcserelni ? nyilvan csak felkomolyan de inkabb maradt vna lockout bazdmeg mert ekkora rohejt en meg nem tapasztaltam semmilyen sportagban kb ...Fake
Adom minden szavad.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
A Hornets nem kicsit fog pofára esni év végén amikor CP3 bejelenti, hogy bekaphatják az új szerződésüket. Ő elhúzza a belét. Ezek után nem hinném, hogy sok kedve lenne még maradni.Shawn84
ebben azért ne legyél olyan biztos, addig eltelik egy évszerűség, hajjaj, azért nem feltétlen 150+os IQ-jú elvhű értelmiségiekről beszélünk...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
ez egy vicc. miert nem mondjak azt h cpt nem lehet elcserelni ? nyilvan csak felkomolyan de inkabb maradt vna lockout bazdmeg mert ekkora rohejt en meg nem tapasztaltam semmilyen sportagban kb ...Fake
A Hornets nem kicsit fog pofára esni év végén amikor CP3 bejelenti, hogy bekaphatják az új szerződésüket. Ő elhúzza a belét. Ezek után nem hinném, hogy sok kedve lenne még maradni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez egy vicc. miert nem mondjak azt h cpt nem lehet elcserelni ? nyilvan csak felkomolyan de inkabb maradt vna lockout bazdmeg mert ekkora rohejt en meg nem tapasztaltam semmilyen sportagban kb ...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Továbbra is csak azt magyarázza el nekem valaki, hogy a Rocketsnek ez a trade hol üzlet. Mert a Lakerst még megértem, a Hornets szerintem kimondottan jól jár, de a Houston...Deny
már új trade van. most a Clippersbe kerülne Paul. Kaman + Bledsoe + Aminu + Minny 1. kör csomagért. Volt róla szó, hogy Gordon megy Bledsoe helyett,de nem akarta adni a Clippers.MattMiller
Nem is csodálom. De majd ezt is visszafújják.Shawn84
bejött


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Gasolra a Houston akar licitálni, de fogják sztem a medvék. Igu jó, de nem Howard kaliber (tudom, olyan max 3-4 van).szaba
De Pau vagy Marc. Engem utóbbi érdekel.Shawn84
Mivel Marcról volt szó, ezért gondoltam egyértelmű, hogy róla beszélek.szaba
Csak azért zavarodtam össze mert Paut is összehozták a Houstonnal.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Igu jó lenne nem? Marc Gasolról is voltak pletykák régebben. Vele mi van? Van itt Memphis Fan?Shawn84
Gasolra a Houston akar licitálni, de fogják sztem a medvék. Igu jó, de nem Howard kaliber (tudom, olyan max 3-4 van).szaba
De Pau vagy Marc. Engem utóbbi érdekel.Shawn84
Mivel Marcról volt szó, ezért gondoltam egyértelmű, hogy róla beszélek.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Gasolra a Houston akar licitálni, de fogják sztem a medvék. Igu jó, de nem Howard kaliber (tudom, olyan max 3-4 van).szaba
De Pau vagy Marc. Engem utóbbi érdekel.Shawn84
Marc Gasolról van szóHurka
Ja tényleg. Az előbb benne volt, hogy medvék, csak elsiklottam felette.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Igu jó lenne nem? Marc Gasolról is voltak pletykák régebben. Vele mi van? Van itt Memphis Fan?Shawn84
Gasolra a Houston akar licitálni, de fogják sztem a medvék. Igu jó, de nem Howard kaliber (tudom, olyan max 3-4 van).szaba
De Pau vagy Marc. Engem utóbbi érdekel.Shawn84
Marc Gasolról van szó
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
most azon gondolkodtam h nem jön howard, akkor kiért tradelünk majd, hogy meggyőzzük babaát h maradjon? igu, nene?a.kacsa
Igu jó lenne nem? Marc Gasolról is voltak pletykák régebben. Vele mi van? Van itt Memphis Fan?Shawn84
Gasolra a Houston akar licitálni, de fogják sztem a medvék. Igu jó, de nem Howard kaliber (tudom, olyan max 3-4 van).szaba
De Pau vagy Marc. Engem utóbbi érdekel.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
most azon gondolkodtam h nem jön howard, akkor kiért tradelünk majd, hogy meggyőzzük babaát h maradjon? igu, nene?a.kacsa
Igu jó lenne nem? Marc Gasolról is voltak pletykák régebben. Vele mi van? Van itt Memphis Fan?Shawn84
Gasolra a Houston akar licitálni, de fogják sztem a medvék. Igu jó, de nem Howard kaliber (tudom, olyan max 3-4 van).
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
kisgasol marad memphisben. kapott ajánlatot houstonból, de van 4 napjuk matchelni, amit valszeg meg is tesznek. én igunak nagyon örülnék, imádom a játékát, és lenne egy ember aki védekezni is tud. csak kérdés, h a lopez-nene-igu-morrow/brooks kezdő meggyőzi e őt, h ez fasza lesz. meglátjuk. outlaw amnestynek is itt lenne már az ideje, lassan eljön a határidő
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
most azon gondolkodtam h nem jön howard, akkor kiért tradelünk majd, hogy meggyőzzük babaát h maradjon? igu, nene?a.kacsa
Igu jó lenne nem? Marc Gasolról is voltak pletykák régebben. Vele mi van? Van itt Memphis Fan?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Kurt Thomas Portland, két éveset kapott. 😕füligjimmy
komolytalan is volt, mikor tavaly Wallace (kedvenc játékos)-nak kellett védekeznie Now-on, mert támadni tud 4es poszton is nagyon jól, de védekezéshez nincs magassága.
mondjuk Thomas is csak 6-9

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
most azon gondolkodtam h nem jön howard, akkor kiért tradelünk majd, hogy meggyőzzük babaát h maradjon? igu, nene?
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Charlotte bezzeg kétszer is lesz. 😂 (Y) :cool:

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kurt Thomas Portland, két éveset kapott. 😕

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Jutott egy Nuggets is, jeeeeeeeeeeee 😀

Lázadjunk Zsombi a rendszer ellen!Deny
Igazából nem olyan lényeges ez csak annak aki mindenképpen magyar kommentárral szeretné nézni. Van olyan "kölcsönzős" oldal ahonnan a napi meccsek 70%-át ki lehet venni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jutott egy Nuggets is, jeeeeeeeeeeee 😀

Lázadjunk Zsombi a rendszer ellen!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Bostonnak nyilván örülök bár nem tudom 2 órakkor milyen gyakran leszek képes fent maradni, de Houston meccsre legfeljebb akor van esélyem ha vmi csoda folytán PO-ba jutnának. Ahogy most a FO tevékenykedni látszik erre esély nem nagyon.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
8 OKC meccs is van a csomagban. Ez legalább jó dolog(legalábbis számomra), meg az is, hogy a nagyok mellett azért sok más csapatot is láthatunk majd.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Király, lesz egy GSW meccs is. 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ehhez képest az NFL-kínálat Isten áldása
A Sport 1 védelmében illik megemlíteni, hogy csütörtöki meccset is adnak, aminek a joga a TNT-é (primetime) és ott jellemzően a 6-8 legjobb csapatot adják orrba-szájba, tavaly PO-ba nem jutott csapatot meg talán havonta kettőt.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
sport tv nba műsor https://docs.google.com/spreadsheet/pub?hl=hu&hl=hu&key=0AlcTKVtBI9bCdEVpOURxYzdGbU5ORjJIeVRWekFtdFE&output=htmlHöri
1 (EGY) Nets meccs a csomagban, nagyon korrekt. Bezzeg Boston-Miami-LAL minden héten.shawnka
a Nets így is többet lesz képernyőn mint 10 másik csapat 😀Höri
namajd, megjön órákon belül Howard, hozza magával a NAGY Nullát, aztán akkor minden meccsüket kicserélik ránk.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sport tv nba műsor https://docs.google.com/spreadsheet/pub?hl=hu&hl=hu&key=0AlcTKVtBI9bCdEVpOURxYzdGbU5ORjJIeVRWekFtdFE&output=htmlHöri
1 (EGY) Nets meccs a csomagban, nagyon korrekt. Bezzeg Boston-Miami-LAL minden héten.shawnka
a Nets így is többet lesz képernyőn mint 10 másik csapat 😀