NBA

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Azt árulja el valaki, hogy a Suns miért nyer? Teljesen értelmetlen és érthetetlen.zinedine5
mert buzi a testük

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 048 — Ajmo Vatreni
Azt árulja el valaki, hogy a Suns miért nyer? Teljesen értelmetlen és érthetetlen.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 702 — Amerikai sportok rajongója
OFF

Emberek könyörgöm miért kínoznak itt is Bóltimór Ólivér??????????? 😂 Végre meg tudok nézni egy Boston meccset ráadásul tudom, hogy jó lélekkel erre ő miért??? na mindegy

on

remélem vhogy az év év végére legalább pozitív mérleg lesz bár ennyi sérülttel....dande
Szerintem semmi baj nincs Olivérrel, van rosszabb is, NBA-n meg még jobb is mint NFL-nél.zavi27
Mondjuk annál nem nehéz jobbnak lenni...Newman
Egyet simán tudok aki nála is jóval gyengébb NFL-nél...
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
OFF

Emberek könyörgöm miért kínoznak itt is Bóltimór Ólivér??????????? 😂 Végre meg tudok nézni egy Boston meccset ráadásul tudom, hogy jó lélekkel erre ő miért??? na mindegy

on

remélem vhogy az év év végére legalább pozitív mérleg lesz bár ennyi sérülttel....dande
Szerintem semmi baj nincs Olivérrel, van rosszabb is, NBA-n meg még jobb is mint NFL-nél.zavi27
Mondjuk annál nem nehéz jobbnak lenni...

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 702 — Amerikai sportok rajongója
OFF

Emberek könyörgöm miért kínoznak itt is Bóltimór Ólivér??????????? 😂 Végre meg tudok nézni egy Boston meccset ráadásul tudom, hogy jó lélekkel erre ő miért??? na mindegy

on

remélem vhogy az év év végére legalább pozitív mérleg lesz bár ennyi sérülttel....dande
Szerintem semmi baj nincs Olivérrel, van rosszabb is, NBA-n meg még jobb is mint NFL-nél.
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Jonny Flynn-nel mi van? Soha nem látni a Rockets-meccsek összefoglalóiban.
Más: azt vettem észre, hogy egyre több minőségi fehér-amerikai játékos van. Egy időben max. mutatóba voltak.

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sixers:
Detroit is ütve (95-74)
Iggy a születésnapján nyomott egy tripladuplát (10-10-10) meg egy ilyet:
http://www.nba.com/games/20120128/DETPHI/gameinfo.html?ls=gt2hp0021100285#nbaGIboxscore
Pistons-ban mindössze 3 játékos volt, aki 10 pont fölé jutott.
Meeks ebben a szezonban eddig 40 3pontosat dobott be és 24 kétpontosat. Eléggé felborult nála a rendszer. 😀
Hawes és Vucevic még mindig sérült, de legalább majdnem 19000-ren voltak kint.

Következő hetekben beindul az ipar. Zsinórban játszunk a Magic-el, Bulls-al, Miami-val, Atlanta-val, Lakers-el, Spurs-el, Clippers-el.
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 292
+2: Knicks ismét kikapottBébé
Ha már szóba jött, akkor megemlíteném, hogy nem semmi meccs volt a Heat-Knicks, szerencsére Heat győzelemmel. Talán úgy lehetne lejellemezni, hogy nyertek a zsákolások a hármasok ellen, nagyon látványosan játszott a Heat mind védő mind támadó oldalon. Az NBA.com csinált egy külön Top 10-et a meccsről (a blokkokat kihagyták): http://www.youtube.com/watch?v=Hn2G318dBXU 😊
Egyébként is elmondható, hogy most végre megint teljesen össze szedte magát a csapat, és visszajött Wade is, úgy hogy vasárnap itt az ideje átvenni a keleti 1. helyet a Bullstól. 😉
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sixers:
Nah visszatértünk a helyes útra a ligautolsó Bobcats ellen. (89-72)
Csak Jrue, Meeks és a rookie Allen játszott 27 percnél többet.
Ma Detroit otthon. Ellenük is győzni kell.
Vucevic és Hawes megint nem játszottak.

+2: Knicks ismét kikapott és több, mint 16000 voltak a meccsen
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 626 — Így remélem megfelelek nektek.....
OFF

Emberek könyörgöm miért kínoznak itt is Bóltimór Ólivér??????????? 😂 Végre meg tudok nézni egy Boston meccset ráadásul tudom, hogy jó lélekkel erre ő miért??? na mindegy

on

remélem vhogy az év év végére legalább pozitív mérleg lesz bár ennyi sérülttel....
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem bírom megállni: D-Will jól elverte a Sixerst. 😛szaba
Hát nem kicsit. Persze, hogy ellenünk kell így játszania. 😀
Ráadásul megint OT-ben buktunk. Ha jól emlékszem utsó 11 hosszabbításunkból csak 2-t nyertünk.
De legalább kikapott a Knicks is. Ha Ők meg a Bostoniak mindig kikapnak akkor nem lesz nagy gond. 😀Bébé
Rendes játékidő végén a layup - és annak előkészítése - meg az OT végén a tripla kicsit veretősre sikerült.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nem bírom megállni: D-Will jól elverte a Sixerst. 😛szaba
Hát nem kicsit. Persze, hogy ellenünk kell így játszania. 😀
Ráadásul megint OT-ben buktunk. Ha jól emlékszem utsó 11 hosszabbításunkból csak 2-t nyertünk.
De legalább kikapott a Knicks is. Ha Ők meg a Bostoniak mindig kikapnak akkor nem lesz nagy gond. 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem bírom megállni: D-Will jól elverte a Sixerst. 😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Itt a szurkolókat is figyelembe kell venni. Ha a liga sztárjainak 50%-a lesérül, az embereket se érdekli annyira az NBA. James, Wade, Melo és a többiek nélkül ez csak egy átlagos kosárbajnokság.
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
A tavalyi szezon túl hosszú volt a nyugdíjas klubunknak. 😊eaglesmcnabb
Azért ez nem teljesen igaz, mert egy "nyugdíjas" klub nyerte a bajnokságot. 😉

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 463 — TODDHERREMANS79
Ginobili pont a PO-ra fog felépülni, ha a többiek nem kúrják el neki, még jól kijöhetünk a dologból.
A tavalyi szezon túl hosszú volt a nyugdíjas klubunknak. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát nemtudom...azért az a 7 nap alatt lejátszott 6 meccs szerinted embernek való ? 😊gravedigger
engem azok a milliók könnyen tudnának motiválni :rolleyes:
de egy rendes rotációval azért nem olyan vészes, egy edzés is elég komoly teher, persze nem egy meccs, de az sincs rendes körülmények között lényegesen ritkábban.
A különbség akkor lesz hatalmas, hogy az egyik csapat kénytelen tartalékolni, míg a másik ehhez képest pihentebb, sajnos ez könnyen előfordulhat.sapka
Persze engem is motiválnának a milliók, viszont az ember fizikumának is vannak bizonyos határai, még akkor is ha olyan atlétákról beszélünk mint az NBA kosarasok.
Rotációval igen megoldható, és bizonyos dolgok ezzel csökkenthetőek , viszont hosszú távon, egy sikerorientált csapatnál ez sem igazi megoldás, mivel törvényszerű hogy visszaesik a teljesitmény, nem tud egy csapat sem foglalkoztatni 12 elit játékost, akit nyugodtan lehet rotálni, épp ezért születnek ilyen nevetségesen pontszegény eredmények és ezért vesztett a liga a látványosságából
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 586 — sapka
Hát nemtudom...azért az a 7 nap alatt lejátszott 6 meccs szerinted embernek való ? 😊gravedigger
engem azok a milliók könnyen tudnának motiválni :rolleyes:
de egy rendes rotációval azért nem olyan vészes, egy edzés is elég komoly teher, persze nem egy meccs, de az sincs rendes körülmények között lényegesen ritkábban.
A különbség akkor lesz hatalmas, hogy az egyik csapat kénytelen tartalékolni, míg a másik ehhez képest pihentebb, sajnos ez könnyen előfordulhat.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A rájátszás kezdetére fél liga sérült lesz, a másik fele meg hulla fáradt...gravedigger
így könnyebb velük azonosulni..., 5-10 perc ilyen sebességen bármelyik otthon/stadionban ülőt lefáraszt, végre a játékosokat is 😛
nekem tetszik a csonkaszezon, végre kijönnek az igazi keretben/szisztémákban rejlő alapok/tudások, nem csak az, hogy van valakinek 3 'igazi' kezdője, (mondjuk most pont nyert a Celtics), de másra is könnyen ráhúzható, szerintem így kiélezettebb a harc a PO-ért, és aki a végére tud érni az bőven megérdemli a bajnoki címet.sapka
Hát nemtudom...azért az a 7 nap alatt lejátszott 6 meccs szerinted embernek való ? 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 586 — sapka
A rájátszás kezdetére fél liga sérült lesz, a másik fele meg hulla fáradt...gravedigger
így könnyebb velük azonosulni..., 5-10 perc ilyen sebességen bármelyik otthon/stadionban ülőt lefáraszt, végre a játékosokat is 😛
nekem tetszik a csonkaszezon, végre kijönnek az igazi keretben/szisztémákban rejlő alapok/tudások, nem csak az, hogy van valakinek 3 'igazi' kezdője, (mondjuk most pont nyert a Celtics), de másra is könnyen ráhúzható, szerintem így kiélezettebb a harc a PO-ért, és aki a végére tud érni az bőven megérdemli a bajnoki címet.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy teljesen hétköznapi eredmény az NBA legutóbbi játéknapjáról Boston - Orlando 87-56. És Rondo és Ray Allen nem játszott a Celticsbeniktriad
Egyszerűen ezt a besűritett meccsrendzert nem lehet birni. Például a Raptors-nek van olyan szériája hogy 7! nap alatt 6 meccs!!! Ez normális ?
El lett qrva nagyon az idei NBA szezon...
Örülök hogy végre nyertünk, de ez nem NBA meccshez méltó eredmény...gravedigger
Simán lehetett volna kitolni 2-3 hetet a szezont szerintem.Shawn84
Szerintem is, vagy valami más megoldást kitalálni, mégjobban lecsökkenteni a találkozók számát, vagy tényleg kicsit hosszabbra elhúzni az évet, mert ez igy nem hasonlit semmire nekem...vesztett kicsit a látványosságából
A rájátszás kezdetére fél liga sérült lesz, a másik fele meg hulla fáradt...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Egy teljesen hétköznapi eredmény az NBA legutóbbi játéknapjáról Boston - Orlando 87-56. És Rondo és Ray Allen nem játszott a Celticsbeniktriad
Egyszerűen ezt a besűritett meccsrendzert nem lehet birni. Például a Raptors-nek van olyan szériája hogy 7! nap alatt 6 meccs!!! Ez normális ?
El lett qrva nagyon az idei NBA szezon...
Örülök hogy végre nyertünk, de ez nem NBA meccshez méltó eredmény...gravedigger
Simán lehetett volna kitolni 2-3 hetet a szezont szerintem.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sixers:
Hawes és Vucevic nélkül is ütve a Washington. (103-83)
6 játékos is 10 pont felett dobált, Iggy első negyedben 9 assistot osztott ki (végül 11 lett)
Következő 3 meccset be kell húzni, mert a szezon közepe sokkal durvább lesz számunkra.Bébé
Hawes összeszedhetné már magát, mert így nagyon szopat fantasyban. :/

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy teljesen hétköznapi eredmény az NBA legutóbbi játéknapjáról Boston - Orlando 87-56. És Rondo és Ray Allen nem játszott a Celticsbeniktriad
Egyszerűen ezt a besűritett meccsrendzert nem lehet birni. Például a Raptors-nek van olyan szériája hogy 7! nap alatt 6 meccs!!! Ez normális ?
El lett qrva nagyon az idei NBA szezon...
Örülök hogy végre nyertünk, de ez nem NBA meccshez méltó eredmény...
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sixers:
Hawes és Vucevic nélkül is ütve a Washington. (103-83)
6 játékos is 10 pont felett dobált, Iggy első negyedben 9 assistot osztott ki (végül 11 lett)
Következő 3 meccset be kell húzni, mert a szezon közepe sokkal durvább lesz számunkra.