NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

32 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na Shumpertnek is elszakadt az ACL-je. Szuper.
A meccset kb. a 2, negyedben kikapcsoltam, mert annyira lejtett a hazai pálya, hogy csak még jobban felidegesítettem volna magam a szuper draftunk után. Na meg szarok is voltunk.Chevy
Én épp akkor kapcsolódtam be, amikor feljött a Knicks 2 pontra. Na és ott beindult a Miami-spori henger és hipp-hopp 30 pontos MIA előny lett. A 3. negyed közepe felé kapcsoltam ki. Kedvencem Chandler zárása volt félpályánál, amikor James eljátszotta a nagyhalált, Chandlert meg majdnem kiállították. 😂 Pat Riley majdnem leesett a székről, hogy hogy lehet ilyen faszságot ítélni. 😀 De szerintem Zo is elmormolt egy laza "baszd meg"-et a bajsza alatt. És ez még csak a kedvezett oldal volt. 😀 Komolyan, fájt ezt nézni. A '90-es évek közepén-végén a NYK - MIA párharcokon mekkora zúzás ment? Egy Ewing-Oakley-Starks hármas ellen ez a mostani Miami ki sem merne állni.
DS!Darksun3
Mondjuk James olyan bátor férfi, hogy a 170 centis Watsonnak, meg a 160 centis Lucasnak ugyanilyen szituban zárás címén szépen, tökösen, oldalról, a vállával fejre tolt egyet. Akármekkora játékos, alattomos, és gerinctelen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Na Shumpertnek is elszakadt az ACL-je. Szuper.
A meccset kb. a 2, negyedben kikapcsoltam, mert annyira lejtett a hazai pálya, hogy csak még jobban felidegesítettem volna magam a szuper draftunk után. Na meg szarok is voltunk.Chevy
Én épp akkor kapcsolódtam be, amikor feljött a Knicks 2 pontra. Na és ott beindult a Miami-spori henger és hipp-hopp 30 pontos MIA előny lett. A 3. negyed közepe felé kapcsoltam ki. Kedvencem Chandler zárása volt félpályánál, amikor James eljátszotta a nagyhalált, Chandlert meg majdnem kiállították. 😂 Pat Riley majdnem leesett a székről, hogy hogy lehet ilyen faszságot ítélni. 😀 De szerintem Zo is elmormolt egy laza "baszd meg"-et a bajsza alatt. És ez még csak a kedvezett oldal volt. 😀 Komolyan, fájt ezt nézni. A '90-es évek közepén-végén a NYK - MIA párharcokon mekkora zúzás ment? Egy Ewing-Oakley-Starks hármas ellen ez a mostani Miami ki sem merne állni.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Mekkora meccs volt ez az Oklahoma - Dallas! Ennél jobb nyitány nem is kell! 😊
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Borzalmasak a Hornets lila-zöld-sárga mezei

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Na Shumpertnek is elszakadt az ACL-je. Szuper.
A meccset kb. a 2, negyedben kikapcsoltam, mert annyira lejtett a hazai pálya, hogy csak még jobban felidegesítettem volna magam a szuper draftunk után. Na meg szarok is voltunk.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Chicago Bulls PG Derrick Rose has torn ACL and MCL in left knee, will miss remainder of playoffs

BazdmegDelete
Ez egy ilyen szar szezon. A tavalyi is az volt, a rájátszásra már mindenkinek volt valami nyűgje, ami miatt lépni alig bírt, most ez. Mi lett volna, ha.......

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Chicago Bulls PG Derrick Rose has torn ACL and MCL in left knee, will miss remainder of playoffs

BazdmegDelete
az is csoda volna, ha novemberre meggyógyulna.

mibe, hogy Shumpert is ACL szakadást szenvedett az imént?
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Chicago Bulls PG Derrick Rose has torn ACL and MCL in left knee, will miss remainder of playoffs

Bazdmeg


több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A Miami csapatnevét mikor változtatták át Bitches-re? Ez valami hihetetlen basszus. Minek nézek NBAt? ...
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Uhh, Rose csúnyán megsérült:
http://www.youtube.com/watch?v=cA99eCevcOQ

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Na kezdődik is a PO!!! Lecc go Sixers!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Első körben én is nekik szurkolok 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Na jólvan, megyek főállású mavs-szurkernek. Ez mi szégyen már?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek


oh god...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ha már a rossz időzítés, a drága darazsaim se tudják, hogy mikor kell nyerni, a rájátszásba be nem jutó 14 csapat közül nekünk a legjobb az utolsó 10 meccses mérlegünk 😕 1/3-ról leküzdjük magunkat a végén 1/7-re :/

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
Közben őrült Metta 7 meccses eltiltást kapott, szerintem nagyjából reális büntetés.Dub
"It was bad timing for me and then, physically, it was bad timing for Mr. Harden," 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Utah győzelmével eldőlt, hogy Ők lesznek az első körös ellenfelünk ( pedig én szorítottam a Sunsnak :/). Idén 3-1 ide, de a vereségünk alkalmával nem játszott se Tp se Manu se Timmy...

Utahnál a Millsap, Jefferson duó a legveszélyesebb és Favorsal kiegészülve pont ott a legacélosabbak ahol mi kizúgtunk tavaly a Memphis ellen. Idén viszont a támadó oldalon annyira egyben van minden, hogy szerintem nincs ok aggodalomra. 5 meccsből megoldhatónak tűnik a feladat.
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Közben őrült Metta 7 meccses eltiltást kapott, szerintem nagyjából reális büntetés.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Nah a Sixers csak bejutott 8. helyen a PO-ba.
Remélem, hogy a Bulls-al fogunk összekerülni. Tudom reálisan nézve se a Bulls, se a Miami ellen nincsen esélyünk, de azért mégis. Miami ellen biztos sima bukó, de a Bulls-t legalább már megvertük idén.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
na ja, csak a Sixers ezt 82 meccsen produkálta 😀Stez
Szezonmérleg...

Egyébként a Bobcats playák is cidriznek, hogy all-time lúzerként vonulnak be a történelembe, volt valami külön összetartás is.Dzsokijuing
Sokan meg is érdemlik. Bár szegénykéim máshol még cserék se nagyon lennének. Egyedül Hendersont sajnálom

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
na ja, csak a Sixers ezt 82 meccsen produkálta 😀Stez
Szezonmérleg...

Egyébként a Bobcats playák is cidriznek, hogy all-time lúzerként vonulnak be a történelembe, volt valami külön összetartás is.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
na ja, csak a Sixers ezt 82 meccsen produkálta 😀

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
A Charlotte 7-56-os, .111-es mérlege csak egy hajszálnyival jobb minden idők legrosszabb szezonmérlegénél (1972-73, Sixers, 9-73, .110). A hátralévő három meccsen (WAS, ORL, NYK) lehet izgulni.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
Ha az alapszakaszgyőztesek esetleg ugyanazzal a mérleggel lesznek elsők a két konfban és nagydöntőig mennek, mi határozza meg a hazai pályát? Az egymás elleni?Dzsokijuing
Igen és az pont a Bullsnak kedvez :/Blaise
Kösz. Ez tényleg nem jó hír. Persze először jussunk el odáig.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)