NBA

33 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ő a legkisebb zsákolóbajnok, nem mellesleg a 11 szezonjából 6 évben stabil kezdő volt: http://www.basketball-reference.com/players/w/webbsp01.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Volt még az utóbbi évtizedekben enyire fasza 180 alatti játékos, mint Isaiah Thomas? Nagyon durván nyomja az 5-9-ével. És egy igazi faszántos Chris Paul-féle irányitó, nem egy Nate Robinson-szerű rugós törpe. Earl Boykins se volt rossz, de Thomas szerintem sokkal komolyabb karriert fog befutni. Mondjuk Boykins sokkal komolyabban nézett ki az 5-5-jével(cipőben) és a 60 kilójával. 😊valaki2
Muggsy 😛
http://www.nba.com/historical/playerfile/index.html?player=Muggsy_Boguesszaba
Ja, tényleg. Én őt nem láthattam, de a statjai nem különösen kiemelkedőek. Mondjuk 158 centivel (leírni is durva), ez is nagy eredmény, az biztos.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Volt még az utóbbi évtizedekben enyire fasza 180 alatti játékos, mint Isaiah Thomas? Nagyon durván nyomja az 5-9-ével. És egy igazi faszántos Chris Paul-féle irányitó, nem egy Nate Robinson-szerű rugós törpe. Earl Boykins se volt rossz, de Thomas szerintem sokkal komolyabb karriert fog befutni. Mondjuk Boykins sokkal komolyabban nézett ki az 5-5-jével(cipőben) és a 60 kilójával. 😊valaki2
Muggsy 😛
http://www.nba.com/historical/playerfile/index.html?player=Muggsy_Bogues
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Volt még az utóbbi évtizedekben enyire fasza 180 alatti játékos, mint Isaiah Thomas? Nagyon durván nyomja az 5-9-ével. És egy igazi faszántos Chris Paul-féle irányitó, nem egy Nate Robinson-szerű rugós törpe. Earl Boykins se volt rossz, de Thomas szerintem sokkal komolyabb karriert fog befutni. Mondjuk Boykins sokkal komolyabban nézett ki az 5-5-jével(cipőben) és a 60 kilójával. 😊

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Jimmy!
Igazad volt.
Tényleg szarkupac ez a Pistons. 😉 😕Bazzani
Szarkupac, kivéve Monroe-t! Knight szépen fejlődik (már szerintem jó), Jónás pedig szerintem csak ritmust tévesztett, és nemsokára visszatér az idény eleji formájához. A többiek nagy részét rúgnám ki páros lábbal.

Mondjuk engem nem zavar a dolog, én nem látom semmi értelmét 7-8-nak lenni és az első körben simán kizúgni. Szerintem sokkal jobb, ha atom szar a csapat, és majd az első 3 között húz, mert abból előbb-utóbb jó csapat lesz.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmy!
Igazad volt.
Tényleg szarkupac ez a Pistons. 😉 😕

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Horford kidőlt, 3 hónap alaphangon. Mellizomszakadás. 😕
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sixers:
Knicks meccs sajnos nem jött össze. Hawes se tudta vállalni a játékot és Lou is offon volt (1/6, 1 lepattanó, 1 assist)
Ráadásul Meeks még magához képest is gyenge volt, szóval annyira nem is vészes, hogy csak 6 ponttal kaptunk ki.

Most egy nap pihi, majd oda-vissza játszunk a Wizards-al. Mindenképp meg kell verni Őket.
Lou meg nem tudta, hogy mikor kezdődik a meccs. Azt hitte, hogy 7kor közben meg 7:30kor. 😀
Biztos emiatt játszott szarul. 😀

Jrue az utóbbi 3 meccsen. 14 assist és 13 eladott labda. Kezdő irányítótól ez nem is rossz. 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Duncan mit össze nem balfaszkodott kulcsszituációkban a végén az valami hihetetlen. 4 büntiből csak egyet dobott be, illetve kihagyott 2 ziccert az OT-ban, szerencsére Parker a szezon eddigi legjobb teljesítményével rukkolt elő.
Mindenesetre az a tény hogy a gyengélkedő Houstont hazai pályán csak hosszabbításban sikerült legyűrni nem éppen a legjobb előjel a továbbiakra nézve. :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
persze megértem. azaz remélem h majd én is megértem ezt az érzést, h milyen csutmaszar csapatok ellen játszani 😊a.kacsa
Minden meccsen megérted, csak rossz oldalról. 😀
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
persze megértem. azaz remélem h majd én is megértem ezt az érzést, h milyen csutmaszar csapatok ellen játszani 😊
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
csak azért kérdeztem, mert emlékszem h tavaly is sokszor reklamáltál a bíráskodás végett. persze volt jogos is, viszont sokszor nagyon jogtalan is, és akkor feltűnt ez, h ha szorul a hurok abban benne vannak a bírók is.a.kacsa
Azért olyan nem nagyon van, hogy megcsapsz valakit 24 ponttal 20 perc alatt, aztán hipp-hopp, a gyűrűbe se tudod visszapöckölni a labdát, pedig ugye mindenki szabályosan. Elhiheted, nekem elég a sima 11 pontos győzelem is. A GSW (mondjuk azt a vajúdást élőben néztem hajnalban, fizikai fájdalmaim voltak, szóval lehet hogy rinyáltam), vagy a Hawks elleni verés után szerintem egy szót nem szóltam. Akkor szoktam dühöngeni, amikor csutkaszar csapatok ellen kap a Bulls egy olyan bíráskodát, mint tegnap.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
csak azért kérdeztem, mert emlékszem h tavaly is sokszor reklamáltál a bíráskodás végett. persze volt jogos is, viszont sokszor nagyon jogtalan is, és akkor feltűnt ez, h ha szorul a hurok abban benne vannak a bírók is.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
jimmy az összes chicago meccset elfújják? (igen nem láttam a wolves meccset, devolt már azért szerencsém elég bullshoz)a.kacsa
A végjátékot nem. Tavaly ugyanez volt, de ez nagyjából minden csapatra igaz. A bírók nem akarják a kiütéses győzelmet. Ha egy csapat olyan szar, vagy nem jön össze, akkor persze sipákolhatnak akárhogy. Ha elég a kezdőket egy laza 32-35 percre a pályán tartani, az hatalmas előny a szezon végére.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
jimmy az összes chicago meccset elfújják? (igen nem láttam a wolves meccset, devolt már azért szerencsém elég bullshoz)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Amit a bírók műveltek a Bulls-Wolves meccsen, attól most epét tudnék köpni. Nincs még egy olyan jöttment a ligában, akit annyit lehetne büntetlenül ütni, mint Rose. Noah is akkorákat kapott, hogy az valami hihetetlen. A kis buzik, így csak tízzel szoptak. Visszafújják őket a meccsbe, ültek a tempóik is, szóval rose és deng megint 40 perc. De Thib is hibás ebben, le kéne szarni ezeket a meccseket. Szerencsétlen Adelman bámulja csapatjáték címén ezt nemvédekező, tempódobó hulladékot, ami kiváló, ha bejön, de erre kár sok szót vesztegetni. Oké, se Watson, se Hamilton nem játszott. John, ki ezen a néven harmadik a Lucas családban, úgy elhúzott háromszor Rubio mellett, hogy öröm volt nézni. Mondjuk nem tudta feltenni kétszer jobbal, egyszer meg ballal, de ezért 3 számú irányító. Boozer eltűnt a meccs közepére, a többiek faszák voltak, de időnként dobtak akkora rigókat, hogy rossz volt nézni. Bírók nékül ez a meccs 25 pont ide a negyedik negyedre.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Hogyan sérült meg Hawes, milyen komoly a sérülés? Most hatalmas formában van, nagyon kéne a csapatnak, bár Vucevic is egyre jobban játszik, talán helyettesíteni tudná.DODO92
A hátával van megint vmi. Collins azt mondta, hogy elutazik a csapattal NY-ba, de az majd csak a meccs előtt derül ki, hogy tud-e játszani.Bébé
Köszi. Jó lenne, ha játszhatna, ha csak 10 percet, az is sokat jelentene, csak nehogy rásérüljön.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Hogyan sérült meg Hawes, milyen komoly a sérülés? Most hatalmas formában van, nagyon kéne a csapatnak, bár Vucevic is egyre jobban játszik, talán helyettesíteni tudná.DODO92
A hátával van megint vmi. Collins azt mondta, hogy elutazik a csapattal NY-ba, de az majd csak a meccs előtt derül ki, hogy tud-e játszani.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szegény Clippers eléggé el van nyomva a képen a Lakers által. Mintha valami pattanás nőtt volna Kobeék seggére.iktriad
Még mindig ezzel a 29. csak a képen látott területeket nézve. Van náluk jóval kisebb is 😊Deny
A Raptors? 😊DODO92
Talált 😊

Amúgy nehogy valaki elhiggye, hogy ezen területek ezek a csapatok a főlényes királyok, mert ez egyáltalán nem így van. Pont LA-ben van nagyobb szurkolói bázisa a Clippersnek, csak hát a Lakers divat, és őt sokfelé szeretik még, meg meccseikre divat kimenni is. De az is biztos, hogy a Trailblazers se vette át simán a Seattle helyét. És még ezer ilyen apróság van.
Csak szimplán jól néz ki a kép 😀
több mint 12 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Egészen korrekt. Még a kérdőjelet is bepakolnám magunkhoz, így nem teljesen egyértelmű, hogy a Thunder, Blazers vagy mi a nagyobb terület, de ez már részletkérdés 😀
Deny
Szegény Clippers eléggé el van nyomva a képen a Lakers által. Mintha valami pattanás nőtt volna Kobeék seggére.iktriad
Még mindig ezzel a 29. csak a képen látott területeket nézve. Van náluk jóval kisebb is 😊Deny
A Raptors? 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egészen korrekt. Még a kérdőjelet is bepakolnám magunkhoz, így nem teljesen egyértelmű, hogy a Thunder, Blazers vagy mi a nagyobb terület, de ez már részletkérdés 😀
Deny
Szegény Clippers eléggé el van nyomva a képen a Lakers által. Mintha valami pattanás nőtt volna Kobeék seggére.iktriad
Még mindig ezzel a 29. csak a képen látott területeket nézve. Van náluk jóval kisebb is 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egészen korrekt. Még a kérdőjelet is bepakolnám magunkhoz, így nem teljesen egyértelmű, hogy a Thunder, Blazers vagy mi a nagyobb terület, de ez már részletkérdés 😀
Deny
Szegény Clippers eléggé el van nyomva a képen a Lakers által. Mintha valami pattanás nőtt volna Kobeék seggére.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egészen korrekt. Még a kérdőjelet is bepakolnám magunkhoz, így nem teljesen egyértelmű, hogy a Thunder, Blazers vagy mi a nagyobb terület, de ez már részletkérdés 😀
több mint 12 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Sixers:
Nah összejött a 3-0. Ma este Knicks. Remélem, hogy Hawes felépül, mert ha nem akkor szinte esélytelenek vagyunk.
Brand is végre mutatott vmit (21 pont, 10 lepattanó, 25 perc alatt).
Turner-nek is jó meccse volt (16 pont, 10 lepattanó, 8 assist)
Meeks is az utóbbi 2 meccsen kevesebbet dob rá, de ugyanannyi pontot szerez mint előtte, szal ez is pozitívum.Bébé
Hogyan sérült meg Hawes, milyen komoly a sérülés? Most hatalmas formában van, nagyon kéne a csapatnak, bár Vucevic is egyre jobban játszik, talán helyettesíteni tudná.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sixers:
Nah összejött a 3-0. Ma este Knicks. Remélem, hogy Hawes felépül, mert ha nem akkor szinte esélytelenek vagyunk.
Brand is végre mutatott vmit (21 pont, 10 lepattanó, 25 perc alatt).
Turner-nek is jó meccse volt (16 pont, 10 lepattanó, 8 assist)
Meeks is az utóbbi 2 meccsen kevesebbet dob rá, de ugyanannyi pontot szerez mint előtte, szal ez is pozitívum.