NBA
32 feliratkozó
több mint 12 éve
Carter 😀 Ami 13 éve nem ment be, most igen. Zseniális meccs, óriási párharc.több mint 12 éve
Remélem nem egyedül vagyok, aki csorgatja a nyálát a Mavs-Spurs meccsre. 😊 Rég láttam ilyen kiélezett csatát (nem nézek elég meccset, tudom.)
több mint 12 éve
hangtime.blogs.nba.com/2014/04/22/pop-led-spurs-out-of-finals-doldrums/?ls=iref:nbahpt6e az biztos hogy a jelenlegi legjobb edző a ligában, Grat Pop!!!LanceVanceCarlisle szerintem jobb edző, Popnak a plugin rendszere zseniális, de mint edző, szerintem a legjobb Carlisle.
több mint 12 éve
Áhhh vérzik a szívem a Dubs zakó miatt 😥
több mint 12 éve
Komolytalan ez a Pacers, de én még ilyen szerencsés csapatot nem láttam, mint a Hawks, szórják a desperation hármasokat.
Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Nem tudod kire kell fogadni, Hiba! 😀 Amúgy amit Aldridge művel eddig az nem emberi!Sikerült elkapni idegenben a Spurst, remek! 😕)Elvittem a tippmixemet, szóval nekem nem annyira. 😕
BaltimoreDefense
De hogy valami örömöm is legyen, a Trailblazers 2-0as előnnyel utazhat vissza Portlandbe! 😀
2 mérkőzés után csak a Heatnek maradt meg a pályaelőnye. Az komoly.iktriad
több mint 12 éve
Sikerült elkapni idegenben a Spurst, remek! 😕)Elvittem a tippmixemet, szóval nekem nem annyira. 😕
BaltimoreDefense
De hogy valami örömöm is legyen, a Trailblazers 2-0as előnnyel utazhat vissza Portlandbe! 😀
2 mérkőzés után csak a Heatnek maradt meg a pályaelőnye. Az komoly.
több mint 12 éve
hangtime.blogs.nba.com/2014/04/22/pop-led-spurs-out-of-finals-doldrums/?ls=iref:nbahpt6e az biztos hogy a jelenlegi legjobb edző a ligában, Grat Pop!!!
több mint 12 éve
A Wizards behúzta a második meccset is, pedig a 2. félidő nagy részében úgy tűnt, ezt hozza a Bulls.
több mint 12 éve
No(ah), akkor 5 éven belül van egy MVP-nk meg egy DPOY a csapatnál. A sors fintora, hogy soha nem játszanak együtt. 😕 Ezért volt jó az öreg Jordan 2in1 😀



There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Óriási meccs volt ez a Thunder - Grizzlies. És a Memphis sikerével 9 meccs után 6 csapat elbukta a pályaelőnyét.Nagyon jó meccs volt megérdemelte a Memphis. Viszont a Dubs meccs sajna nagyon sima lett, de most mehetnek haza várom azt a hangulatot.
Durant 4. negyed végén szerzett 4 pontos kosarát meg még most se hiszem el.iktriad
Más, Noah lett a DPOY, nem nagyon kaphatta más mondjuk.
több mint 12 éve
Óriási meccs volt ez a Thunder - Grizzlies. És a Memphis sikerével 9 meccs után 6 csapat elbukta a pályaelőnyét.Durant 4. negyed végén szerzett 4 pontos kosarát meg még most se hiszem el.
több mint 12 éve
jaja a LAC-GSW-el szemezgettem én is, köszi 😊Haverokkal holnap összeüllnénk végre meccset nézni ... Volt a PO-ba eddig valami szoros meccs, amit érdemes leszedni és megnézni ?Dripclippers - warriors, rockets - portlandDexxter Tailor
több mint 12 éve
Haverokkal holnap összeüllnénk végre meccset nézni ... Volt a PO-ba eddig valami szoros meccs, amit érdemes leszedni és megnézni ?Dripclippers - warriors, rockets - portland

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Haverokkal holnap összeüllnénk végre meccset nézni ... Volt a PO-ba eddig valami szoros meccs, amit érdemes leszedni és megnézni ?
több mint 12 éve
Jól van első behúzva, de nem volt egyszerű. Timmyre nincsenek szavak és a D is jó volt. Viszont ilyen rosszul dobni basszus.
több mint 12 éve
Ilyen okádék Nowitzki játékkal nem fog nyerni a Dallas egyet sem.
több mint 12 éve
Devin Harris throwback - Nets mód -, szinte könnyeket csal az ember szemébe.
több mint 12 éve
Kikapott a Pacers is, szóval eddig már 3ból 3 meccsen is oda a pályaelőny. Az alapszakaszt minek is rendezik?
több mint 12 éve
Nagyon rendben volt ez a Clippers - Warriors. És azzal hogy a Golden State nyert csak még érdekesebb lett a párharc.
több mint 12 éve
Pierce amúgy mekkora clutch volt... Livingston nagyot védekezett DeRozan ellen, momentuma nem volt ellene, pedig 23 pontos átlagot hozott idén. Ha Livingston és Plumlee nem kerül faltgondba, simább lett volna, velük atom volt a BKN. Ha hozza a kövit a Nets, söpörhetnek.
több mint 12 éve
azért az megnyugtat h ilyen szar triplázással is nyerni tudott a nets. és valahogy nekem nem votl kétségem egy pillanatig se hogy ki fog nyerni. borzalmasan jól védekeznek. jó lesz ez így, és lesz még paprikás összecsaoás itt 😀
több mint 12 éve
Azért komoly, hogy a 3. negyedben elszállt a playclock, és azóta stopperezi a zsűri. 😀szabaA Raptors hangosbemondója komoly celeb lesz a meccs végére. Továbbá símán elmenne egy Steven Seagal filmbe japán maffiozónak. 😀
több mint 12 éve
Azért komoly, hogy a 3. negyedben elszállt a playclock, és azóta stopperezi a zsűri. 😀
BaltimoreDefense