OFF topik

30 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 233 — The Mathematician
Csak úgy közbeszúrom: nekem az oroszokkal van tele a tököm, de nagyon. Egyre többen vannak Bp-en, és egyre nagyobb bunkók. (Jó, lehet, hogy egy részük ukrán.)
nagylaza
nekem amíg röszkén dolgoztam a törökökkel volt 😀
Negritis
Az se rossz.
nagylaza
WC-s bácsi voltam, és a törököknél csak a koszovói albánok voltak rosszak
de belőlük kevés volt

sidenote: a női wc-ben több a gané

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 021 — beers & Packers
Csak úgy közbeszúrom: nekem az oroszokkal van tele a tököm, de nagyon. Egyre többen vannak Bp-en, és egyre nagyobb bunkók. (Jó, lehet, hogy egy részük ukrán.)
nagylaza
nekem amíg röszkén dolgoztam a törökökkel volt 😀
Negritis
Az se rossz.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Csak úgy közbeszúrom: nekem az oroszokkal van tele a tököm, de nagyon. Egyre többen vannak Bp-en, és egyre nagyobb bunkók. (Jó, lehet, hogy egy részük ukrán.)
nagylaza
Sógornőm orosz. Mit mondjak... én se vagyok értük különösen oda. Bőven tesznek azért, hogy olyan legyen a megítélsük mint amilyen és még számba se kell venni a káros intervencióikat a magyarok történelmében. Ugyanez az analógia nálam irániakra is, intervenció nélkül. Nem akarok globális szinten gondolkozni, mert a hétköznapokban az csak csalódáshoz vezetne. Nekem ez így működik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 233 — The Mathematician
Csak úgy közbeszúrom: nekem az oroszokkal van tele a tököm, de nagyon. Egyre többen vannak Bp-en, és egyre nagyobb bunkók. (Jó, lehet, hogy egy részük ukrán.)
nagylaza
nekem amíg röszkén dolgoztam a törökökkel volt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 021 — beers & Packers
Csak úgy közbeszúrom: nekem az oroszokkal van tele a tököm, de nagyon. Egyre többen vannak Bp-en, és egyre nagyobb bunkók. (Jó, lehet, hogy egy részük ukrán.)
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Titeket gyakran energetizálnak fasszal, hogy a kiindulópont ennyire hidegen hagy mindenkit?
Persze lehet én vagyok más korosztály, meg persze nem is Pécsen élek és a pöccselenergetizálás mára már mindennapos dolog, csak én ezek szerint nem azokon a helyeken járok...
Sobri Jóska
Damu Roland poccsel meg okollel is energetizalta az akkori elettarsat, attol meg nem lesz minden magyar (ferfi) egy faszkalap.
"Vicces" az alap sztori amit megosztottal, de az iraniak szapulasa mar nem az.
Borbinho
Akkor javaslom olvasd át lassan amit eredetileg írtam. Ez mind a személyes tapasztalatom és ha tényleg tüzetesen átnézed a dolgot olyat nem írtam sehol, azaz se Sobri sztorijára, se később, hogy az összes egy fasz vagy hasonló. Ez nem szapulás. Ez egy vélemény. Amit ezt követően se fogok tagadni. És tudom pontosan, hogy azok akikre gondolok, akik megformálták bennem ezt a véleményt legalább annyira nem kedvelnek engem vagy épp téged kulturális, vallási, etnikai vagy bármi más alapon, személyes kötődés nélkül.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezen is nyilvánvalóan lehet vitatkozni, de az átlag román színvonal szerintem meghaladja az átlag magyart alapvető viselkedés és idegen nyelv ismeret terén.
gyeek
+1
Rengeteg román arccal kell együtt dolgoznom, meg sajnos évente legalább egyszer el kell töltsek némi időt a festői Bukarestben, de esküszöm, még a random kisboltban is tudnak valamennyi basic angolt. Itthon még a komolyabb helyeken is ritka...
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
en meg talalkoztam/dolgoztam egyutt ke romannal. nincs jo tapasztalatom 😀
az egyik komolyan megkerdzte van-e tengerunk .
YoungZeeZee
Jó példa. Én is dolgoztam együtt többel is. Volt egy testvérpár. Ott a bátyó egy laza, értelmes és szorgos srác volt (volt egy hete amikor 3 helyen dolgozva 100 órát clockolt). Az öccse egy oktondi, nyíltan magyarellenes tenyérbemászó kis pöcsköszörű volt, aki még a szezon végén tartott céges bulin is képtelen volt úgy focizni, hogy ne akarjon felrúgni.

Volt dolgom több kamionsofőrrel is. Azok akikkel együtt dolgoztam, a legudvariasabbak közé tartoztak. Ugyanakkor a magyarok jelentős többsége panaszgyár volt, az "átutazó" sofőrök előtt meg inkább eltitkoltam egy idő után hogy magyar vagyok, mert pillanatok alatt képesek voltak úgy lejáratni, hogy égett a pofám mint a Reichstag.

Ezen is nyilvánvalóan lehet vitatkozni, de az átlag román színvonal szerintem meghaladja az átlag magyart alapvető viselkedés és idegen nyelv ismeret terén.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 942
Akartam írni, hogy más szemében a szálkát tipikus esete...
Ugyan úgy, ahogy hiszek abban, hogy nincs különbség bőrszín/vallás/nemi identitás/bármi alapján az emberek között, szerintem nincs olyan, hogy egy nemzet türhő/alja lenne (vagy ha van is ilyen, az max az amerikai, de abba ne menjünk bele, mi is az az amerikai nép 😀...). Megvannak a különbségek, de ezeket nem lehet egyéni szintre általánosítani.

Indiát szokták hozni, hogy az emberek az utcára szarnak és hasonló sztereotípiák.
Van több indiai ismerősöm, soha semmi (higiéniai) probléma nem volt velük, és kurva jó a kajájuk! 😀
Borbinho
Semmi szálka téma. Simán előítéletes vagyok a velem történt esetek alapján. ezt nem titkolom még a külföldi ismerőseim, barátaim előtt se. Aki kivívja a tiszteletem azzal én is tiszteletteljesen bánok. Akik nem és egy kevésbé megbecsült halmazomba illenek, azokra kb úgy tojok, mint ahogy erre tőlük is számítanék. Idiág is tapasztalati derivációval jutottam el. Van indiai (szikh igazából, azok számomra a legkompatibilisebb jó arcok) haverom több is. Összebarátkoztam pár éve az emirátusokból származó Jimi Hendrix hasonmással és a francia cimborájával, aki arab vicceket mesélt utána a srácnak. Ezek is diákok voltak. Öcsémet egy rasszista cigány négyszer szúrta hátba, de annyi cigány barátom van, hogy nem tudom az egész népességet utálni, ugyanakkor elég éber vagyok, ha egy passzív-aggresszív kéregető darázs-cigány a közelemben van. Iránival konkrétan még egy jó sráccal se találkoztam. Volt barátnőm viszont találkozott egy csajszival aki ugyan hajlott a szocializációra a honos magyarokkal és viselkedni is tudott, kiköltözött családjának férfi tagjai viszont nem csak ellenezték ezt, de inkább el is zárták a lányt, mert nyilvánvaló hogy lenéznek minket. Tehát ha nyuszinál lehet vadászpuska, akkor magamnak is fenntartom a jogot.
gyeek
Ez igy teljesen vilagos es ertheto. Mindenki a sajat tapasztalatai alapjan itel meg dolgokat.
Csak a szemelyes tapasztalat alapjan torteno, egesz nepcsoport iranti negativ eloitelettel nem ertek egyet.
Talakozhattal akar 10000 iranival is szemelyesen, az is a nep ~0.1 ezreleke.
De mondom, igy mar ertem, mert vilagos volt az elejen is h ez a maganvelemenyed.
Csak ezek alapjan nekem pl az jonne le, h a romanok a legjobb arcok az egesz vilagon, annyi pozitiv szemelyes tapasztalatom van.
Borbinho
en meg talalkoztam/dolgoztam egyutt ke romannal. nincs jo tapasztalatom 😀
az egyik komolyan megkerdzte van-e tengerunk .
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
nem biztos, hogy reprezentatív a mintád. ősi statisztikai hiba.
slowmotion
A magam részéről köszönöm, de bőven reprezentatív a minta amivel dolgozom nap mint nap. Több mint 6 évet éltem külföldön, ebből erős 5öt Angliában. Hiába beszéltem a nyelvüket folyékonyan a nagy átlag szemében én mindig csak egy kelet-európai migger voltam, azt is pont leszarták ép melyik fertályáról. Mondom, mindezt úgy, hogy beszéltem a nyelvüket és alkalmazkodtam a szokásaikhoz. Erre van itt az otthonomban franc tudja hányezer külföldi, akiknek elég nagy része nem hogy magyarul, de angolul se nagyon tud beszélni. Emellett viszont piszkosul flegmák. Az a fajta akinek az ember lekeverne egy villámgyors makarenkói koktélt hogy térjen már észhez. Ha nem megy elképzelni milyen, helyettesítsd be nyugodtan valami forgalmi dugós hangulatoddal az érzést. A pénz amit hoznak magukkal nem ritkán egyenesen arányos az arrogancia szintjével és fordított az intelligenciájéval. Ahogy egy hétpróbás fő recepciós szenvtelenül elmondaná neked, hogy a top3 legrosszabb vendég a francia, az orosz és a kínai, úgy én is el tudom mondani neked, hogy 10ből 7 külföldi diák egy köcsög, meg azt is hogy az irániak a legrosszabbak közt vannak. És még idetenném egy általam nem ismert öreg paraszt bácsi véleményét a dologról: ahol nem kell tüzifát gyűjteni télre, ott az emberek elkanászodhatnak.
gyeek
persze. de még mindig az van, hogy csak egy réteggel találkozol, akik egy bizonyos viselkedésmintát követnek, ami Neked nem tetszik. globálisan lehet, hogy máshogy vélekednél, viszont amíg lokálisan csak ilyenekkel találkozol, addig a lokális véleményed ilyen - sőt valószínűleg helytálló is, legalábbis a lokális viszonyok között jobban jársz, ha ehhez tartod magad, mivel nem kell másra számítanod, mivel ott és akkor valószínűleg csak ilyen egyedekkel találkozol.

de attól még nem lehet általánosítani lokális észrevételek alapján globális tulajdonságokra.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Akartam írni, hogy más szemében a szálkát tipikus esete...
Ugyan úgy, ahogy hiszek abban, hogy nincs különbség bőrszín/vallás/nemi identitás/bármi alapján az emberek között, szerintem nincs olyan, hogy egy nemzet türhő/alja lenne (vagy ha van is ilyen, az max az amerikai, de abba ne menjünk bele, mi is az az amerikai nép 😀...). Megvannak a különbségek, de ezeket nem lehet egyéni szintre általánosítani.

Indiát szokták hozni, hogy az emberek az utcára szarnak és hasonló sztereotípiák.
Van több indiai ismerősöm, soha semmi (higiéniai) probléma nem volt velük, és kurva jó a kajájuk! 😀
Borbinho
Semmi szálka téma. Simán előítéletes vagyok a velem történt esetek alapján. ezt nem titkolom még a külföldi ismerőseim, barátaim előtt se. Aki kivívja a tiszteletem azzal én is tiszteletteljesen bánok. Akik nem és egy kevésbé megbecsült halmazomba illenek, azokra kb úgy tojok, mint ahogy erre tőlük is számítanék. Idiág is tapasztalati derivációval jutottam el. Van indiai (szikh igazából, azok számomra a legkompatibilisebb jó arcok) haverom több is. Összebarátkoztam pár éve az emirátusokból származó Jimi Hendrix hasonmással és a francia cimborájával, aki arab vicceket mesélt utána a srácnak. Ezek is diákok voltak. Öcsémet egy rasszista cigány négyszer szúrta hátba, de annyi cigány barátom van, hogy nem tudom az egész népességet utálni, ugyanakkor elég éber vagyok, ha egy passzív-aggresszív kéregető darázs-cigány a közelemben van. Iránival konkrétan még egy jó sráccal se találkoztam. Volt barátnőm viszont találkozott egy csajszival aki ugyan hajlott a szocializációra a honos magyarokkal és viselkedni is tudott, kiköltözött családjának férfi tagjai viszont nem csak ellenezték ezt, de inkább el is zárták a lányt, mert nyilvánvaló hogy lenéznek minket. Tehát ha nyuszinál lehet vadászpuska, akkor magamnak is fenntartom a jogot.
gyeek
Ez igy teljesen vilagos es ertheto. Mindenki a sajat tapasztalatai alapjan itel meg dolgokat.
Csak a szemelyes tapasztalat alapjan torteno, egesz nepcsoport iranti negativ eloitelettel nem ertek egyet.
Talakozhattal akar 10000 iranival is szemelyesen, az is a nep ~0.1 ezreleke.
De mondom, igy mar ertem, mert vilagos volt az elejen is h ez a maganvelemenyed.
Csak ezek alapjan nekem pl az jonne le, h a romanok a legjobb arcok az egesz vilagon, annyi pozitiv szemelyes tapasztalatom van.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Akartam írni, hogy más szemében a szálkát tipikus esete...
Ugyan úgy, ahogy hiszek abban, hogy nincs különbség bőrszín/vallás/nemi identitás/bármi alapján az emberek között, szerintem nincs olyan, hogy egy nemzet türhő/alja lenne (vagy ha van is ilyen, az max az amerikai, de abba ne menjünk bele, mi is az az amerikai nép 😀...). Megvannak a különbségek, de ezeket nem lehet egyéni szintre általánosítani.

Indiát szokták hozni, hogy az emberek az utcára szarnak és hasonló sztereotípiák.
Van több indiai ismerősöm, soha semmi (higiéniai) probléma nem volt velük, és kurva jó a kajájuk! 😀
Borbinho
Semmi szálka téma. Simán előítéletes vagyok a velem történt esetek alapján. ezt nem titkolom még a külföldi ismerőseim, barátaim előtt se. Aki kivívja a tiszteletem azzal én is tiszteletteljesen bánok. Akik nem és egy kevésbé megbecsült halmazomba illenek, azokra kb úgy tojok, mint ahogy erre tőlük is számítanék. Idiág is tapasztalati derivációval jutottam el. Van indiai (szikh igazából, azok számomra a legkompatibilisebb jó arcok) haverom több is. Összebarátkoztam pár éve az emirátusokból származó Jimi Hendrix hasonmással és a francia cimborájával, aki arab vicceket mesélt utána a srácnak. Ezek is diákok voltak. Öcsémet egy rasszista cigány négyszer szúrta hátba, de annyi cigány barátom van, hogy nem tudom az egész népességet utálni, ugyanakkor elég éber vagyok, ha egy passzív-aggresszív kéregető darázs-cigány a közelemben van. Iránival konkrétan még egy jó sráccal se találkoztam. Volt barátnőm viszont találkozott egy csajszival aki ugyan hajlott a szocializációra a honos magyarokkal és viselkedni is tudott, kiköltözött családjának férfi tagjai viszont nem csak ellenezték ezt, de inkább el is zárták a lányt, mert nyilvánvaló hogy lenéznek minket. Tehát ha nyuszinál lehet vadászpuska, akkor magamnak is fenntartom a jogot.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
nem biztos, hogy reprezentatív a mintád. ősi statisztikai hiba.
slowmotion
A magam részéről köszönöm, de bőven reprezentatív a minta amivel dolgozom nap mint nap. Több mint 6 évet éltem külföldön, ebből erős 5öt Angliában. Hiába beszéltem a nyelvüket folyékonyan a nagy átlag szemében én mindig csak egy kelet-európai migger voltam, azt is pont leszarták épp melyik fertályáról. Mondom, mindezt úgy, hogy beszéltem a nyelvüket és alkalmazkodtam a szokásaikhoz. Erre van itt az otthonomban franc tudja hányezer külföldi, akiknek elég nagy része nem hogy magyarul, de angolul se nagyon tud beszélni. Emellett viszont piszkosul flegmák. Az a fajta akinek az ember lekeverne egy villámgyors makarenkói koktélt hogy térjen már észhez. Ha nem megy elképzelni milyen, helyettesítsd be nyugodtan valami forgalmi dugós hangulatoddal az érzést. A pénz amit hoznak magukkal nem ritkán egyenesen arányos az arrogancia szintjével és fordított az intelligenciájéval. Ahogy egy hétpróbás fő recepciós szenvtelenül elmondaná neked, hogy a top3 legrosszabb vendég a francia, az orosz és a kínai, úgy én is el tudom mondani neked, hogy 10ből 7 külföldi diák egy köcsög, meg azt is hogy az irániak a legrosszabbak közt vannak. És még idetenném egy általam nem ismert öreg paraszt bácsi véleményét a dologról: ahol nem kell tüzifát gyűjteni télre, ott az emberek elkanászodhatnak.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Titeket gyakran energetizálnak fasszal, hogy a kiindulópont ennyire hidegen hagy mindenkit?
Persze lehet én vagyok más korosztály, meg persze nem is Pécsen élek és a pöccselenergetizálás mára már mindennapos dolog, csak én ezek szerint nem azokon a helyeken járok...
Sobri Jóska
Damu Roland poccsel meg okollel is energetizalta az akkori elettarsat, attol meg nem lesz minden magyar (ferfi) egy faszkalap.
"Vicces" az alap sztori amit megosztottal, de az iraniak szapulasa mar nem az.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 233 — The Mathematician
Titeket gyakran energetizálnak fasszal, hogy a kiindulópont ennyire hidegen hagy mindenkit?
Persze lehet én vagyok más korosztály, meg persze nem is Pécsen élek és a pöccselenergetizálás mára már mindennapos dolog, csak én ezek szerint nem azokon a helyeken járok...
Sobri Jóska
nem, mi az a generáció vagyunk akik magunk energizálunk fasszal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Titeket gyakran energetizálnak fasszal, hogy a kiindulópont ennyire hidegen hagy mindenkit?
Persze lehet én vagyok más korosztály, meg persze nem is Pécsen élek és a pöccselenergetizálás mára már mindennapos dolog, csak én ezek szerint nem azokon a helyeken járok...

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagyon sok nacioval eltem mar egyutt. Amikor a “nyugati” kulturkorbol kiszakadva eltem, messzemenokig az iraniak voltak a legkevesbe “ faszkalapok”. Nagyon sok irani van akire inkabb rabiznam az eletem mint sok magyarra. Annyira onzetlen tisztaszivu segitseget soha nem kaptam senkitol nepcsoport szinten, mint a perzsaktol.
diverdoc
Akkor nekem jutott többek közt a full-komfortos lakásban lavorba vizelő és azt ágy alatt "rejtegető" hercegnő, a csávó aki néz de nem lát és megmagyarázza nekem, hogy az az étterem amit személyesen zártam be este tízkor hajnali háromkor mégis nyitva van, a medikus hallgató akinek csak a pénztárcája van tele, de a feje üres, ennek ellenére jelenetet rendez amikor meg akarják buktatni, a pufi srác aki egy egész téli szezont ugyanabban a köszos és büdös ruhában tolt végig: hiába a 120k+ albérlet mosónőre már nem futotta, vagy a szorongó kis girnyó aki miközben beszélgetsz egy lánnyal odalép és anélkül hogy bárkire merne nézni a karjánál fogva húzza el és közli vele, hogy most elmennek. Még még sok-sok "wtf" incidens. A bevándorlási hivatalos sztorik ismerőstől vannak, azokat ezért nem írom inkább le. Lehet hogy te rábíznád a magyarok helyett egy iránira az életed, ami nem is csoda tekintve az egyre balkánosodó közízlést és temperamentumot, ha nem itt születtem volna, magunkról is elég lesújtó vélemyénnyel lennék, szóval a magam részéről nem bíznám az életem senkire ha van rá egy mód. Szóval nekem még csak és kizárólag seggfej iránival volt dolgom. Ez nem nem azt jelenti, hogy ha összefutnék egy civilizált és rendes képviselőjükkel azt is beskatulyáznám, sőt! Alig várom az alkalmat. De az idemigrált főleg huszonéves többség arrogáns és buta, és nyíltan vállalom, hogy nem szeretem őket.
gyeek
nem biztos, hogy reprezentatív a mintád. ősi statisztikai hiba.
slowmotion
Akartam írni, hogy más szemében a szálkát tipikus esete...
Ugyan úgy, ahogy hiszek abban, hogy nincs különbség bőrszín/vallás/nemi identitás/bármi alapján az emberek között, szerintem nincs olyan, hogy egy nemzet türhő/alja lenne (vagy ha van is ilyen, az max az amerikai, de abba ne menjünk bele, mi is az az amerikai nép 😀...). Megvannak a különbségek, de ezeket nem lehet egyéni szintre általánosítani.

Indiát szokták hozni, hogy az emberek az utcára szarnak és hasonló sztereotípiák.
Van több indiai ismerősöm, soha semmi (higiéniai) probléma nem volt velük, és kurva jó a kajájuk! 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
Nagyon sok nacioval eltem mar egyutt. Amikor a “nyugati” kulturkorbol kiszakadva eltem, messzemenokig az iraniak voltak a legkevesbe “ faszkalapok”. Nagyon sok irani van akire inkabb rabiznam az eletem mint sok magyarra. Annyira onzetlen tisztaszivu segitseget soha nem kaptam senkitol nepcsoport szinten, mint a perzsaktol.
diverdoc
Akkor nekem jutott többek közt a full-komfortos lakásban lavorba vizelő és azt ágy alatt "rejtegető" hercegnő, a csávó aki néz de nem lát és megmagyarázza nekem, hogy az az étterem amit személyesen zártam be este tízkor hajnali háromkor mégis nyitva van, a medikus hallgató akinek csak a pénztárcája van tele, de a feje üres, ennek ellenére jelenetet rendez amikor meg akarják buktatni, a pufi srác aki egy egész téli szezont ugyanabban a köszos és büdös ruhában tolt végig: hiába a 120k+ albérlet mosónőre már nem futotta, vagy a szorongó kis girnyó aki miközben beszélgetsz egy lánnyal odalép és anélkül hogy bárkire merne nézni a karjánál fogva húzza el és közli vele, hogy most elmennek. Még még sok-sok "wtf" incidens. A bevándorlási hivatalos sztorik ismerőstől vannak, azokat ezért nem írom inkább le. Lehet hogy te rábíznád a magyarok helyett egy iránira az életed, ami nem is csoda tekintve az egyre balkánosodó közízlést és temperamentumot, ha nem itt születtem volna, magunkról is elég lesújtó vélemyénnyel lennék, szóval a magam részéről nem bíznám az életem senkire ha van rá egy mód. Szóval nekem még csak és kizárólag seggfej iránival volt dolgom. Ez nem nem azt jelenti, hogy ha összefutnék egy civilizált és rendes képviselőjükkel azt is beskatulyáznám, sőt! Alig várom az alkalmat. De az idemigrált főleg huszonéves többség arrogáns és buta, és nyíltan vállalom, hogy nem szeretem őket.
gyeek
nem biztos, hogy reprezentatív a mintád. ősi statisztikai hiba.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 020 — nabege2@yahoo.com
Én még 96-ban találkoztam először iránival, az a srác tök normális volt, Igaz azért mikor előttem fújta be magát parfümmel, azért néztem 😊 Még felesége és gyereke is volt itt, aztán hazament és azóta se kép, se hang.
De a mostani diákok tényleg elég tenyérbe mászó modorral rendelkeznek. Csak üvöltve tudnak beszélgetni egymással, úgy élnek, mintha csak ők lennének a világon.

közös bennünk 3-unkban, hogy a város ugyanaz 😊 bár asszem doki nem Pécsen találkozott vele
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Nagyon sok nacioval eltem mar egyutt. Amikor a “nyugati” kulturkorbol kiszakadva eltem, messzemenokig az iraniak voltak a legkevesbe “ faszkalapok”. Nagyon sok irani van akire inkabb rabiznam az eletem mint sok magyarra. Annyira onzetlen tisztaszivu segitseget soha nem kaptam senkitol nepcsoport szinten, mint a perzsaktol.
diverdoc
Akkor nekem jutott többek közt a full-komfortos lakásban lavorba vizelő és azt ágy alatt "rejtegető" hercegnő, a csávó aki néz de nem lát és megmagyarázza nekem, hogy az az étterem amit személyesen zártam be este tízkor hajnali háromkor mégis nyitva van, a medikus hallgató akinek csak a pénztárcája van tele, de a feje üres, ennek ellenére jelenetet rendez amikor meg akarják buktatni, a pufi srác aki egy egész téli szezont ugyanabban a köszos és büdös ruhában tolt végig: hiába a 120k+ albérlet mosónőre már nem futotta, vagy a szorongó kis girnyó aki miközben beszélgetsz egy lánnyal odalép és anélkül hogy bárkire merne nézni a karjánál fogva húzza el és közli vele, hogy most elmennek. Még még sok-sok "wtf" incidens. A bevándorlási hivatalos sztorik ismerőstől vannak, azokat ezért nem írom inkább le. Lehet hogy te rábíznád a magyarok helyett egy iránira az életed, ami nem is csoda tekintve az egyre balkánosodó közízlést és temperamentumot, ha nem itt születtem volna, magunkról is elég lesújtó vélemyénnyel lennék, szóval a magam részéről nem bíznám az életem senkire ha van rá egy mód. Szóval nekem még csak és kizárólag seggfej iránival volt dolgom. Ez nem nem azt jelenti, hogy ha összefutnék egy civilizált és rendes képviselőjükkel azt is beskatulyáznám, sőt! Alig várom az alkalmat. De az idemigrált főleg huszonéves többség arrogáns és buta, és nyíltan vállalom, hogy nem szeretem őket.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jövök ki a Mammutból, látom h a mélygarázs lejáratánál egész kis tumultus alakult ki.
Valakinek sikerült a kör alakú oszlopra úgy ráhúzniuk a Tesla-jukat kanyarodás közben, hogy a kocsi eleje már az oszlopon túl volt, a segge még innen, de középen hozzáért már az ajtó 😀
Ahelyett h egyenesen hátratolatott volna, próbált továbbra is jobbra kanyarodva inkább előrefelé jutni 😀
4-5 csaj áll mögötte, fogják a fejüket, meg mondják, h "vissza! vissza!".
Középkorú srác megáll mellettük: "hagyjuk már, 50 milliós autóval, csak tud vele menni" 😀😀😀
Hangosan felnevettem 😀

A sofőr természetesen összetörte a verda oldalát...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Nagyon sok nacioval eltem mar egyutt. Amikor a “nyugati” kulturkorbol kiszakadva eltem, messzemenokig az iraniak voltak a legkevesbe “ faszkalapok”. Nagyon sok irani van akire inkabb rabiznam az eletem mint sok magyarra. Annyira onzetlen tisztaszivu segitseget soha nem kaptam senkitol nepcsoport szinten, mint a perzsaktol.
diverdoc
Úgy tűnik téged is beenergetizáltak pöccsel, ráadásul tartós eredménnyel. 😊

(Én leszarom, hogy az eredeti cikkben a faszkalap iráni vagy sem, csak nem akartam belenyúlni az eredeti szövegbe, de szerintem indifferens a származása, a pöccsel energetizálás az, ami miatt linkeltem.)
Sobri Jóska
Mivel nem te hoztad fel a származási országot és nem is idézett doc, honnét jött a kényszer, hogy válaszolj egy nem közted és közte, hanem egy harmadik ember által felvetett megszólalásra amire doc reagált?
VanillaSky
Szeretek írogatni. Időm is van, klaviatúrám is, meg ugye a kényszer...
Meg mégiscsak az én eredeti, fasszal energetizáló felvetésemről billent át a fókusz a perzsákkal kapcsolatos általánosításokra, gondoltam visszabillentem.
De alapvetően ha arról beszélgetünk, hogy miről beszélgessünk, és kivel, és milyen alapon, én arra is nyitott vagyok - látod.

több mint 3 éve
VanillaSky 1 500
Nagyon sok nacioval eltem mar egyutt. Amikor a “nyugati” kulturkorbol kiszakadva eltem, messzemenokig az iraniak voltak a legkevesbe “ faszkalapok”. Nagyon sok irani van akire inkabb rabiznam az eletem mint sok magyarra. Annyira onzetlen tisztaszivu segitseget soha nem kaptam senkitol nepcsoport szinten, mint a perzsaktol.
diverdoc
Úgy tűnik téged is beenergetizáltak pöccsel, ráadásul tartós eredménnyel. 😊

(Én leszarom, hogy az eredeti cikkben a faszkalap iráni vagy sem, csak nem akartam belenyúlni az eredeti szövegbe, de szerintem indifferens a származása, a pöccsel energetizálás az, ami miatt linkeltem.)
Sobri Jóska
Mivel nem te hoztad fel a származási országot és nem is idézett doc, honnét jött a kényszer, hogy válaszolj egy nem közted és közte, hanem egy harmadik ember által felvetett megszólalásra amire doc reagált?

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 021 — beers & Packers
Már éppen kérdezni akartam, mi köze ennek a Make Love-hoz. Aztán rájöttem, hogy nem ott vagyok.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Nagyon sok nacioval eltem mar egyutt. Amikor a “nyugati” kulturkorbol kiszakadva eltem, messzemenokig az iraniak voltak a legkevesbe “ faszkalapok”. Nagyon sok irani van akire inkabb rabiznam az eletem mint sok magyarra. Annyira onzetlen tisztaszivu segitseget soha nem kaptam senkitol nepcsoport szinten, mint a perzsaktol.
diverdoc
Úgy tűnik téged is beenergetizáltak pöccsel, ráadásul tartós eredménnyel. 😊

(Én leszarom, hogy az eredeti cikkben a faszkalap iráni vagy sem, csak nem akartam belenyúlni az eredeti szövegbe, de szerintem indifferens a származása, a pöccsel energetizálás az, ami miatt linkeltem.)