OFF topik

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Kelleni nem kell.
Ez kb olyan, hogy minek autó, ha van robogó.
Más. Vannak közös funkciók, van amit csak az egyik tud, van amit a másik.
Nekem pl van egy erős asztali gépem, és egy kis netbook-om, 4órás aksival. Szerintem ez a kombó tökéletes, nekem se jön be az iPad, de akinek bejön, azt megértem, mert valóban fasza. Ízlések és pofonok.

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
na de éppen ez a lényeg.
én is most vettem androidos telot. ezt pont tudom mindenre használni.
fogalmam sincs mire kellhet egy okostelefon mellé egy tablet.
netezni ezen is tudok, zenét is hallgatni meg mindenféle fityfaszt csinálni.
és elfér a zsebemben.

szóval nekem arra hozzatok fel érveket hogy miért kell a tablet ha van smartphone.

ha másra akarom használni a számítógépet arra itt az asztali PC amivel viszont bármit megcsinálok.haromt
Ahogy mondod! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na de éppen ez a lényeg.
én is most vettem androidos telot. ezt pont tudom mindenre használni.
fogalmam sincs mire kellhet egy okostelefon mellé egy tablet.
netezni ezen is tudok, zenét is hallgatni meg mindenféle fityfaszt csinálni.
és elfér a zsebemben.

szóval nekem arra hozzatok fel érveket hogy miért kell a tablet ha van smartphone.

ha másra akarom használni a számítógépet arra itt az asztali PC amivel viszont bármit megcsinálok.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Én tuti vennék egy IPadet ha miller lennék és lenne mellé egy fasza laptopom meg egy fasza telefonom is 😊 Pont a napokban láttam élőben először ilyet, és nagyon menő volt a nagyméretű GPS-en bámulni hogy hol vagyok épp (és még praktikus is, mert épp egy eladó földterületünket mutattam a szerkezet tulajának).
Viszont nálam 100% hogy nem váltana ki egy normál, billentyűzettel, egérrel ellátott számítógépet. Ahogy TTT is írta, nem tudsz rendesen írni - vagy ha tudsz is, az tuti hogy nem tudsz írni és "teljesértékű" képernyőt bámulni egyszerre (mert ha előjn a billentyűzet akkor nyilván eltűnik a kijelző egy része). Ha írni akarok akkor fektetve kényelmes (függőlegesen elég gázos), ha nézni az viszont állítva, mert erre áll rá a szemem 😊 Szóval nálam biztos nem váltana ki egy laptopot a dolog 😊 Én most pillanatnyilag az asztali gépem mellé egy fasza, erős kis netbookot tudnék elképzelni - akkora mint egy könyv, sokat bír az aksija (vagyis inkább az energiaigénye alacsony az aksijához képest), kényelmes és hasznos is egyben 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
Ehhez a témához, hogy nemrég vettem egy király androidos telót és hihetetlen, hogy az okosgépek mennyire megkönnyítik a dolgokat... könyvek, képregények, zene, internet, dokumentumaim (pl. egyetem), király játékok és iszonyat hasznos alkalmazások, és ezek csak amiket naponta használok. Kb. lassan minden egyben megvan... iPhone-ra 200k fölött, androidra 100k fölött vannak alkalmazások, szóval mindent megtalálsz... Serintem igenis megéri rááldozni, sőt az iPad is eléggé magával ragadó élményt nyújt... de ez csak saját vélemény 😊pc_x
csak azt tudom ismételni, hogy az tudja az ilyet értékelni, aki már használt ilyet

ezt meg Schlecknek, inkább videókat mutogatok, mintsem szubjektív véleményeket
http://www.youtube.com/watch?v=hukiLNBgyFE


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ehhez a témához, hogy nemrég vettem egy király androidos telót és hihetetlen, hogy az okosgépek mennyire megkönnyítik a dolgokat... könyvek, képregények, zene, internet, dokumentumaim (pl. egyetem), király játékok és iszonyat hasznos alkalmazások, és ezek csak amiket naponta használok. Kb. lassan minden egyben megvan... iPhone-ra 200k fölött, androidra 100k fölött vannak alkalmazások, szóval mindent megtalálsz... Serintem igenis megéri rááldozni, sőt az iPad is eléggé magával ragadó élményt nyújt... de ez csak saját vélemény 😊pc_x
igen, pont erre gondoltam. hogy ha megteheted, érdemes 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
annak ellenére, hogy soha nem volt semmi igazán drága technikai cuccom(telefonomat 4 év után cseréltem le 0 ft ráfordítással..), azt gondolom, hogy ennyi erővel jó ruhákat is hülyeség venni, mert elszakad/ráömlik valami/ki tudja. nyilván vagy egy értelmes határ, ameddig szerintem nem hülyeség ilyeneket venni. ha megteheti az ember..Szobi22
nem mondom hogy nincs igazad... Inkább úgy fogalmaznék, hogy nálam a ranglétrán hátul helyezkedik el a komolyabb technikai kütyü. Van 1000 dolog amire inkább költök mint erre.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Ehhez a témához, hogy nemrég vettem egy király androidos telót és hihetetlen, hogy az okosgépek mennyire megkönnyítik a dolgokat... könyvek, képregények, zene, internet, dokumentumaim (pl. egyetem), király játékok és iszonyat hasznos alkalmazások, és ezek csak amiket naponta használok. Kb. lassan minden egyben megvan... iPhone-ra 200k fölött, androidra 100k fölött vannak alkalmazások, szóval mindent megtalálsz... Serintem igenis megéri rááldozni, sőt az iPad is eléggé magával ragadó élményt nyújt... de ez csak saját vélemény 😊


több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
nem azt mondtam hogy pozitívum. De engem az ilyen technikai dolgok nem igazán kötnek le, arra amire kell jó nekem egy noname telefon is, a noname laptopom is jó nekem arra amire használom, másra meg nem igen kellenek ilyen Ájbizbaszok többszámjegyű pénzekért 😛eaglesmcnabb
mint írtam, nekem is ipodom van csak, az is távolkeletről olcsóért 😛. én sem keresem őket különösebben, egyszerűen nem lehet kikerülni őket (legalábbis nekem nem megy)Szobi22
Nekem a telefonom most lett volna másodikos (7 éves volt 😀), ha nem tűnik el minden nyom nélkül 2 hete. Nem volt nagy kár érte, kb. 500 HUF volt az eszmei értéke, de az is csak azért mert egy Eagles fan volt a tulaja 😛 😀
A lakótársamtól meg potom 70K-s telefont loptak el az utcán, mondanom sem kell hogy kicsit szarul érintette a dolog...
ilyen szempontból pl. praktikus egy szutyok gépezet...eaglesmcnabb
annak ellenére, hogy soha nem volt semmi igazán drága technikai cuccom(telefonomat 4 év után cseréltem le 0 ft ráfordítással..), azt gondolom, hogy ennyi erővel jó ruhákat is hülyeség venni, mert elszakad/ráömlik valami/ki tudja. nyilván vagy egy értelmes határ, ameddig szerintem nem hülyeség ilyeneket venni. ha megteheti az ember..

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
könnyen kezelhető, praktikus (alapból helyettesíti már az ebook olvasót is), van hozzá ezer kurva jó alkalmazás, ha a 32/64gigás, 3g-s ipad ára lemegy 110-120ezer körülre, akkor simán jobban megéri egy ilyet venni, mint egy laptopot...JJ Tiller
ő 64 giga. ez manapság már lópöcs. 100+ ezerért meg egyenesen nevetséges. nem tudsz gépelni, mert arra alkalmatlan az érintőképernyő. igazából nem sokkal kisebb mint egy laptop. viszont funkcionalitásban ég és föld. számomra ez egy nagyra nőtt okostelefon amire semmi szükség.
egy olyan embernek aki nem sikhülye az informatikához, annak nem értem mi szüksége rá. annak jó aki nem vág semmi a számítógépen, mert egyszerűbb a használata.

az e-bookkal a világból ki lehet engem kergetni. soha nem fogok azt olvasni. minden romantikáját elveszi az olvasásnak és emellé még 10 perc után kifolyik a szemem tőle.haromt
gondolom nem volt még kezedben ipad...JJ Tiller
De írd már le légyszi az érveket, mert látatlanba nekem is az jut eszembe az ilyen tabokról, mint TTT-nek. Most ebből a videóból nekem nem jött le sok, az egyébként zseniális TED.com-ot bárhol tudom nézegetni..

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
könnyen kezelhető, praktikus (alapból helyettesíti már az ebook olvasót is), van hozzá ezer kurva jó alkalmazás, ha a 32/64gigás, 3g-s ipad ára lemegy 110-120ezer körülre, akkor simán jobban megéri egy ilyet venni, mint egy laptopot...JJ Tiller
ő 64 giga. ez manapság már lópöcs. 100+ ezerért meg egyenesen nevetséges. nem tudsz gépelni, mert arra alkalmatlan az érintőképernyő. igazából nem sokkal kisebb mint egy laptop. viszont funkcionalitásban ég és föld. számomra ez egy nagyra nőtt okostelefon amire semmi szükség.
egy olyan embernek aki nem sikhülye az informatikához, annak nem értem mi szüksége rá. annak jó aki nem vág semmi a számítógépen, mert egyszerűbb a használata.

az e-bookkal a világból ki lehet engem kergetni. soha nem fogok azt olvasni. minden romantikáját elveszi az olvasásnak és emellé még 10 perc után kifolyik a szemem tőle.haromt
gondolom nem volt még kezedben ipad...JJ Tiller
Ezek szerint nem volt, igen, kiderül 😊
A szemed nem folyik ki az e-book-októl, mivel állíthatod a betűméretet, a fényerőt, stb.
A mi generációnk persze marad a papírnál, mert már ebben konzervatívak vagyunk, de attól függetlenül az e-book-é a jövő
Egyébként lehet anyukámnak is fogok venni (ha lesz sok könyv magyarul), pont az állítható betűméret miatt, a könyvekkel sokszor az a baja, hogy alig látja.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
kiváncsi lennék mi tetszik benne. egyszerűen nem tudom megérteni mire jóharomt
könnyen kezelhető, praktikus (alapból helyettesíti már az ebook olvasót is), van hozzá ezer kurva jó alkalmazás, ha a 32/64gigás, 3g-s ipad ára lemegy 110-120ezer körülre, akkor simán jobban megéri egy ilyet venni, mint egy laptopot...JJ Tiller
ő 64 giga. ez manapság már lópöcs. 100+ ezerért meg egyenesen nevetséges. nem tudsz gépelni, mert arra alkalmatlan az érintőképernyő. igazából nem sokkal kisebb mint egy laptop. viszont funkcionalitásban ég és föld. számomra ez egy nagyra nőtt okostelefon amire semmi szükség.
egy olyan embernek aki nem sikhülye az informatikához, annak nem értem mi szüksége rá. annak jó aki nem vág semmi a számítógépen, mert egyszerűbb a használata.

az e-bookkal a világból ki lehet engem kergetni. soha nem fogok azt olvasni. minden romantikáját elveszi az olvasásnak és emellé még 10 perc után kifolyik a szemem tőle.haromt
gondolom nem volt még kezedben ipad...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
nem azt mondtam hogy pozitívum. De engem az ilyen technikai dolgok nem igazán kötnek le, arra amire kell jó nekem egy noname telefon is, a noname laptopom is jó nekem arra amire használom, másra meg nem igen kellenek ilyen Ájbizbaszok többszámjegyű pénzekért 😛eaglesmcnabb
mint írtam, nekem is ipodom van csak, az is távolkeletről olcsóért 😛. én sem keresem őket különösebben, egyszerűen nem lehet kikerülni őket (legalábbis nekem nem megy)Szobi22
Nekem a telefonom most lett volna másodikos (7 éves volt 😀), ha nem tűnik el minden nyom nélkül 2 hete. Nem volt nagy kár érte, kb. 500 HUF volt az eszmei értéke, de az is csak azért mert egy Eagles fan volt a tulaja 😛 😀
A lakótársamtól meg potom 70K-s telefont loptak el az utcán, mondanom sem kell hogy kicsit szarul érintette a dolog...
ilyen szempontból pl. praktikus egy szutyok gépezet...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
kiváncsi lennék mi tetszik benne. egyszerűen nem tudom megérteni mire jóharomt
könnyen kezelhető, praktikus (alapból helyettesíti már az ebook olvasót is), van hozzá ezer kurva jó alkalmazás, ha a 32/64gigás, 3g-s ipad ára lemegy 110-120ezer körülre, akkor simán jobban megéri egy ilyet venni, mint egy laptopot...JJ Tiller
Nyárra 100 alatt lesz. Vagyis a következő széria. Bár szerintem nem jobb, mint egy laptop, de én nem szeretem az érintőképernyőket.Sobri Jóska
úgy legyen, ha megérem, akkor nyár után mindenképpen fogok egy ilyet venni 😊
először nagyon nem tetszett, de lassan kezdek beleszerelmesedni, hihetetlen komoly
http://www.youtube.com/watch?v=RrJhw_pHMf4


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mit gondoltok, jövő szeptemberre mennyire mehet le az iPadok ára?JJ Tiller
kiváncsi lennék mi tetszik benne. egyszerűen nem tudom megérteni mire jóharomt
könnyen kezelhető, praktikus (alapból helyettesíti már az ebook olvasót is), van hozzá ezer kurva jó alkalmazás, ha a 32/64gigás, 3g-s ipad ára lemegy 110-120ezer körülre, akkor simán jobban megéri egy ilyet venni, mint egy laptopot...JJ Tiller
ő 64 giga. ez manapság már lópöcs. 100+ ezerért meg egyenesen nevetséges. nem tudsz gépelni, mert arra alkalmatlan az érintőképernyő. igazából nem sokkal kisebb mint egy laptop. viszont funkcionalitásban ég és föld. számomra ez egy nagyra nőtt okostelefon amire semmi szükség.
egy olyan embernek aki nem sikhülye az informatikához, annak nem értem mi szüksége rá. annak jó aki nem vág semmi a számítógépen, mert egyszerűbb a használata.

az e-bookkal a világból ki lehet engem kergetni. soha nem fogok azt olvasni. minden romantikáját elveszi az olvasásnak és emellé még 10 perc után kifolyik a szemem tőle.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
nem azt mondtam hogy pozitívum. De engem az ilyen technikai dolgok nem igazán kötnek le, arra amire kell jó nekem egy noname telefon is, a noname laptopom is jó nekem arra amire használom, másra meg nem igen kellenek ilyen Ájbizbaszok többszámjegyű pénzekért 😛eaglesmcnabb
mint írtam, nekem is ipodom van csak, az is távolkeletről olcsóért 😛. én sem keresem őket különösebben, egyszerűen nem lehet kikerülni őket (legalábbis nekem nem megy)

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
mit gondoltok, jövő szeptemberre mennyire mehet le az iPadok ára?JJ Tiller
kiváncsi lennék mi tetszik benne. egyszerűen nem tudom megérteni mire jóharomt
Samsung Galaxy Tab. Ugyanaz, csak olcsóbb, és könnyebb magaddal vinni.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
mit gondoltok, jövő szeptemberre mennyire mehet le az iPadok ára?JJ Tiller
kiváncsi lennék mi tetszik benne. egyszerűen nem tudom megérteni mire jóharomt
könnyen kezelhető, praktikus (alapból helyettesíti már az ebook olvasót is), van hozzá ezer kurva jó alkalmazás, ha a 32/64gigás, 3g-s ipad ára lemegy 110-120ezer körülre, akkor simán jobban megéri egy ilyet venni, mint egy laptopot...JJ Tiller
Nyárra 100 alatt lesz. Vagyis a következő széria amikor kijön. Bár szerintem nem jobb, mint egy laptop, de én nem szeretem az érintőképernyőket.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
LOL én ezek közül az iPhone-ról tudom egyedül hogy egyáltalán mi. 😀eaglesmcnabb
azért nem biztos, hogy ez pozitívum 😊.
Azért veszik, amiért sokan vesznek bmw-t, mercedest stb. mert szimbólum. az egy másik kérdés, hogy a mac a windows egyetlen értelmes alternatívája. mondjuk macbookot sokan az "érzés" miatt vesznek, és mert felhasználóbarátabb (elvileg)

nekem pl ipodom van, de előtte már volt 3 másik fajta (sony, meg 2 "noname"). mindegyik tönkrement. Az ipod megvan több, mint 2 éve, és tökéletes, pedig erre se vigyázok jobban. szóval az ipod egyszerűen jobb, és kész (mondjuk én nem fizettem érte 80-100 ezret)Szobi22
nem azt mondtam hogy pozitívum. De engem az ilyen technikai dolgok nem igazán kötnek le, arra amire kell jó nekem egy noname telefon is, a noname laptopom is jó nekem arra amire használom, másra meg nem igen kellenek ilyen Ájbizbaszok többszámjegyű pénzekért 😛eaglesmcnabb
ezt addig mondod csak, míg egyszer neked is nem lesz egy ilyen
65ért vettem pl. a nokia e52-esemet, de egyáltalán nem bántam meg, nagyon sok mindenben meg tudja könnyíteni az életedet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
mit gondoltok, jövő szeptemberre mennyire mehet le az iPadok ára?JJ Tiller
kiváncsi lennék mi tetszik benne. egyszerűen nem tudom megérteni mire jóharomt
könnyen kezelhető, praktikus (alapból helyettesíti már az ebook olvasót is), van hozzá ezer kurva jó alkalmazás, ha a 32/64gigás, 3g-s ipad ára lemegy 110-120ezer körülre, akkor simán jobban megéri egy ilyet venni, mint egy laptopot...JJ Tiller
Én is tervezem egynek a beszerzését, de terveim szerint vagy most nyáron, max utána kijutok amerikába, és akkor ott. Mivel jóval olcsóbb ugye, persze lehet addigra már iPad 2 lesz belőle
De ezért várható, hogy lemegy az első széria ára, mivel elvileg jön az új
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
mit gondoltok, jövő szeptemberre mennyire mehet le az iPadok ára?JJ Tiller
kiváncsi lennék mi tetszik benne. egyszerűen nem tudom megérteni mire jóharomt
könnyen kezelhető, praktikus (alapból helyettesíti már az ebook olvasót is), van hozzá ezer kurva jó alkalmazás, ha a 32/64gigás, 3g-s ipad ára lemegy 110-120ezer körülre, akkor simán jobban megéri egy ilyet venni, mint egy laptopot...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
LOL én ezek közül az iPhone-ról tudom egyedül hogy egyáltalán mi. 😀eaglesmcnabb
azért nem biztos, hogy ez pozitívum 😊.
Azért veszik, amiért sokan vesznek bmw-t, mercedest stb. mert szimbólum. az egy másik kérdés, hogy a mac a windows egyetlen értelmes alternatívája. mondjuk macbookot sokan az "érzés" miatt vesznek, és mert felhasználóbarátabb (elvileg)

nekem pl ipodom van, de előtte már volt 3 másik fajta (sony, meg 2 "noname"). mindegyik tönkrement. Az ipod megvan több, mint 2 éve, és tökéletes, pedig erre se vigyázok jobban. szóval az ipod egyszerűen jobb, és kész (mondjuk én nem fizettem érte 80-100 ezret)Szobi22
nem azt mondtam hogy pozitívum. De engem az ilyen technikai dolgok nem igazán kötnek le, arra amire kell jó nekem egy noname telefon is, a noname laptopom is jó nekem arra amire használom, másra meg nem igen kellenek ilyen Ájbizbaszok többszámjegyű pénzekért 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
LOL én ezek közül az iPhone-ról tudom egyedül hogy egyáltalán mi. 😀eaglesmcnabb
azért nem biztos, hogy ez pozitívum 😊.
Azért veszik, amiért sokan vesznek bmw-t, mercedest stb. mert szimbólum. az egy másik kérdés, hogy a mac a windows egyetlen értelmes alternatívája. mondjuk macbookot sokan az "érzés" miatt vesznek, és mert felhasználóbarátabb (elvileg)

nekem pl ipodom van, de előtte már volt 3 másik fajta (sony, meg 2 "noname"). mindegyik tönkrement. Az ipod megvan több, mint 2 éve, és tökéletes, pedig erre se vigyázok jobban. szóval az ipod egyszerűen jobb, és kész (mondjuk én nem fizettem érte 80-100 ezret)

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Valaki nézi a Darts vb-t?😊Hall Of Green
Valaki biztos 😊

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Valaki nézi a Darts vb-t?😊