OFF topik

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
A Spongyabob király. Persze a szivacs a leggyengébb karakter, de Csillag Patrik, a tulaj rák és persze Tunyacsáp, akinek a börgerkinges szobra most is itt figyel a monitorom alatt, hatalmas.

Nincsen különösebb mondanivalója, de vicces.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Istenem... Ti tényleg nem értitek Spongyabobot, az egyik legkomolyabb rajzfilm, ami nem csak gyerekeknek szól. Szerintetek miért adta pl. az MTV főműsoridőben...? Ha meg valaki látott belőle egy részt, az ne legyen már ekkora expert 😛pc_x
Ezek szerint nem ertem.. nehany reszt megneztem belole meg nemet adokon anno (plane, ha simpsons-ral/mas animekre vartam eppen), probaltam erteni.. de oszinten szolva nem lattam annyival magvasabb mondanivalot benne, mint hasonlo rajzfilmjek tucatjainal.. es az orditozos/hisztizos/nyafogos-nyavogos stilusa kifejetten irritalt. Mar maga a focimdal is.
Nem tartom a karaktereket szerethetonek (max a szomszedot sajnaltam neha), sot ahogy mondtam, csak idegesitettek.. es igazabol rohogni se nagyon tudtam rajta.
De izlesen nem kell vitatkozni, valoszinu, hogy elcsusztam nehany evvel, es 1) tul oreg vagyok hozza 2) nekem masfajta rajzfilmek jonnek be.. de inkabb neznem a Hypnotoad barmelyik epizodjat, mint a sarga szivacsbarmot 😊

(Gondolom azert adtak delutan, mert akkor jottek haza a gyerekek a sulibol? 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ha már rajzfilmsorozat,bár teljesen más stílus és kategória,de nálam a family guy az abszolút number 1,minden héten 22:30kor(még akkor is ha mostanában szinte már csak ismétlés megy sajnos) rá vagyok gyógyulva a tvre.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Istenem... Ti tényleg nem értitek Spongyabobot, az egyik legkomolyabb rajzfilm, ami nem csak gyerekeknek szól. Szerintetek miért adta pl. az MTV főműsoridőben...? Ha meg valaki látott belőle egy részt, az ne legyen már ekkora expert 😛


több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó az a Spongya, csak kell hozzá egy kis cucc 😀
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Mellesleg az üzenetes dolog bárily hihetetlen, a SpongyaBobra is igaz. Idióta csajok meg törpék szeretik csak, de szerintem kurva nagy társadalomkritikta a részek nagy része 😀 kimagaslik a Nickelodeon/Disney Channel kínálatból, ilyet nézzenek a kissrácok a DrabonBall mellé, ne a Hannah Montanat 😛Rajna
Gigabroaf... erre akkora minusz tizezreseket kapnal 😛 egy 5 eves kissrac biztos a tarsadalomkritikai reszet fogja fel 😛
En sokaig azt hittem a Teletubbies-nal nincs lejjebb (egyebkent ezzel lassan megbaratkoztam, nagyon apro gyerekeknek (akiket spec en nem ultetnek TV ele) azt mondom 5 perc erejeig elmegy.. de az idegbeteg szivacsbarom mindenen tultett aztan az en szememben..

A Bebop alap, ami nagyon kiraly meg, es en ajanlanam a mai generacionak, az a Full Metal Allchemist.. esetleg Naoki Urasawa munkait (20th Century Boy+Monster), bar azt inkabb olvasni.Igor
Spongyabob bazdmeg. Egyszer láttam egy részt, ahol annak az idióta szivacsnak a szomszédja el akart költözni, mert nem tudott normálisan élni egy ilyen elmebeteg mellett, az meg az értelmi fogyatékos haverjával elüldözte az ingatlanközvetítőt, a szomszédja meg persze összeomlott hogy sose lesz nyugta ettől a baromtól. De megsajnáltam azt a szegény polipot, a helyében agyonvertem volna őket.


több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
ilyen témában a leggyilkosabb dolog a nickelodeonon lévő dóra a felfedező az instant agyhalál

ami viszont jó volt régen az a CN-en lévő yu-gi-oh paródia a párbaj mestereiOrk
bazmeg Ork szerinted nem gáz, hogy up-to-date vagy az összes gyerekcsatorna programját illetően?Höri
En nagyon nagy rajzfilm/animacios filmfogyaszto vagyok.. engem ez nem is zavarna..
De azok utan, hogy lenyilatkozta miszerint a SpongeBob meno... melyebbre nem sullyedhet 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ilyen témában a leggyilkosabb dolog a nickelodeonon lévő dóra a felfedező az instant agyhalál

ami viszont jó volt régen az a CN-en lévő yu-gi-oh paródia a párbaj mestereiOrk
bazmeg Ork szerinted nem gáz, hogy up-to-date vagy az összes gyerekcsatorna programját illetően?Höri
ebben most nem volt semmi up-to-date ezek több éves még gimnáziumi dolgok
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ilyen témában a leggyilkosabb dolog a nickelodeonon lévő dóra a felfedező az instant agyhalál

ami viszont jó volt régen az a CN-en lévő yu-gi-oh paródia a párbaj mestereiOrk
bazmeg Ork szerinted nem gáz, hogy up-to-date vagy az összes gyerekcsatorna programját illetően?

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ja, ezt a Bebe TV-t már nekem is ajánlották, hogy egyszer üljek le beszívva nézni, garantált halál 😊

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
nekem van a UPC-n Bebe TV.

van mikor jó, mert éppen akkor pont annyi információt tudok feldolgozni mint amit ők sugároznak.gabtsi
Nekem is bent van otthon a DIGI TV csomagjában.




több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ilyen témában a leggyilkosabb dolog a nickelodeonon lévő dóra a felfedező az instant agyhalál

ami viszont jó volt régen az a CN-en lévő yu-gi-oh paródia a párbaj mesterei
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nekem van a UPC-n Bebe TV.

van mikor jó, mert éppen akkor pont annyi információt tudok feldolgozni mint amit ők sugároznak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nézzetek inkább Bebe TV-t online.
Ehhez képest a Minimax horrorcsatorna.
http://kingagergo.atw.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=19&ed285799a0cb0dd4f79af781a0fecb1e=ef27fe1febb33b6103aaed6b07b7a4dc




több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
igor inkább neked jár a -1000 mert a spongya bob nagy király 😛
a Full Metal Allchemistből meg inkább az újabb sorozat, mert az első végét nagyon elbaszták a legvégén már a nácik jöttek 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mellesleg az üzenetes dolog bárily hihetetlen, a SpongyaBobra is igaz. Idióta csajok meg törpék szeretik csak, de szerintem kurva nagy társadalomkritikta a részek nagy része 😀 kimagaslik a Nickelodeon/Disney Channel kínálatból, ilyet nézzenek a kissrácok a DrabonBall mellé, ne a Hannah Montanat 😛Rajna
Gigabroaf... erre akkora minusz tizezreseket kapnal 😛 egy 5 eves kissrac biztos a tarsadalomkritikai reszet fogja fel 😛
En sokaig azt hittem a Teletubbies-nal nincs lejjebb (egyebkent ezzel lassan megbaratkoztam, nagyon apro gyerekeknek (akiket spec en nem ultetnek TV ele) azt mondom 5 perc erejeig elmegy.. de az idegbeteg szivacsbarom mindenen tultett aztan az en szememben..

A Bebop alap, ami nagyon kiraly meg, es en ajanlanam a mai generacionak, az a Full Metal Allchemist.. esetleg Naoki Urasawa munkait (20th Century Boy+Monster), bar azt inkabb olvasni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
rajna a legnagyobb király végre valaki aki ismeri a yu yu hakushot 😊
szerintem a death note is jó csak a 2. széria már tényleg elég nyújtott lett és szar befejezéssel
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A világ legjobb anime-je (bár nemtom, hogy mi ennek a definíciója) az Ezüst Nyíl vágatlanul.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
+1
Pár éve volt valami A+ csatorna, azon néztem néha a Cowboy Bebopot, na az szerintem még egy rohadt jó anime.Delete
Ez erős pluszpont. Kisebb koromban Juszuke Uramesi kalandjaira voltam rákattanva, ami az A+on és elődjein ment, és utána jött a Cowboy Bebop, ami nem szerettem kilencéves fejjel,, de tizenhárom éves koromtól fogva meg jah. Kár, hogy igen rövid, de meglepő módon szép üzenetei vannak jó köntösben. Nem vagyok animefan, de ezt máig bírom (a többiről leszoktam. utoljára a Death Note-ot szerettem ami alapjában véve nem volt rossz csak egy elnyújtott szar lett hihetetlen izgis "rejtvényekkel"). Mellesleg az üzenetes dolog bárily hihetetlen, a SpongyaBobra is igaz. Idióta csajok meg törpék szeretik csak, de szerintem kurva nagy társadalomkritikta a részek nagy része 😀 kimagaslik a Nickelodeon/Disney Channel kínálatból, ilyet nézzenek a kissrácok a DrabonBall mellé, ne a Hannah Montanat 😛

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
mondjuk nekem Soldi képe adja a legjobban,az volt az egyetlen HQ,jó is lett
haromt se rossz,főleg a mell rázásnál 😂

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ja a tiedet pont nem én adtam, én Hörit meg Briát adtam, a többi volt Jewmannek.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
😕 Én csak a képeket adtam, mert Jewmannek nem vagytok fent facebookon 😀tenorx
honnan szereztél rólam képet? 😛
nincs is fenn egy sem a fácsén.haromt
Ez a képed az öregek facebookján fent van. 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😕 Én csak a képeket adtam, mert Jewmannek nem vagytok fent facebookon 😀tenorx
honnan szereztél rólam képet? 😛
nincs is fenn egy sem a fácsén.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
még inkognitóban maradok,majd ha megyek pestre jövőre akkor már nem 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😕 Én csak a képeket adtam, mert Jewmannek nem vagytok fent facebookon 😀