OFF topik
31 feliratkozó
több mint 15 éve
rajna a legnagyobb király végre valaki aki ismeri a yu yu hakushot 😊szerintem a death note is jó csak a 2. széria már tényleg elég nyújtott lett és szar befejezéssel
több mint 15 éve
A világ legjobb anime-je (bár nemtom, hogy mi ennek a definíciója) az Ezüst Nyíl vágatlanul.
több mint 15 éve
+1Ez erős pluszpont. Kisebb koromban Juszuke Uramesi kalandjaira voltam rákattanva, ami az A+on és elődjein ment, és utána jött a Cowboy Bebop, ami nem szerettem kilencéves fejjel,, de tizenhárom éves koromtól fogva meg jah. Kár, hogy igen rövid, de meglepő módon szép üzenetei vannak jó köntösben. Nem vagyok animefan, de ezt máig bírom (a többiről leszoktam. utoljára a Death Note-ot szerettem ami alapjában véve nem volt rossz csak egy elnyújtott szar lett hihetetlen izgis "rejtvényekkel"). Mellesleg az üzenetes dolog bárily hihetetlen, a SpongyaBobra is igaz. Idióta csajok meg törpék szeretik csak, de szerintem kurva nagy társadalomkritikta a részek nagy része 😀 kimagaslik a Nickelodeon/Disney Channel kínálatból, ilyet nézzenek a kissrácok a DrabonBall mellé, ne a Hannah Montanat 😛
Pár éve volt valami A+ csatorna, azon néztem néha a Cowboy Bebopot, na az szerintem még egy rohadt jó anime.Delete
több mint 15 éve
mondjuk nekem Soldi képe adja a legjobban,az volt az egyetlen HQ,jó is lettharomt se rossz,főleg a mell rázásnál 😂
több mint 15 éve
Ja a tiedet pont nem én adtam, én Hörit meg Briát adtam, a többi volt Jewmannek.
több mint 15 éve
Ez a képed az öregek facebookján fent van. 😛😕 Én csak a képeket adtam, mert Jewmannek nem vagytok fent facebookon 😀tenorxhonnan szereztél rólam képet? 😛
nincs is fenn egy sem a fácsén.haromt
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
😕 Én csak a képeket adtam, mert Jewmannek nem vagytok fent facebookon 😀tenorxhonnan szereztél rólam képet? 😛
nincs is fenn egy sem a fácsén.
több mint 15 éve
még inkognitóban maradok,majd ha megyek pestre jövőre akkor már nem 😛
több mint 15 éve
😕 Én csak a képeket adtam, mert Jewmannek nem vagytok fent facebookon 😀
több mint 15 éve
Én nem mindenkit ismertem fel.előbb vagy utóbb ők is eljöhetnének egy közös meccsnézésre 😛
Előbb utóbb el kell mennem egy közös meccsnézésre. :/Bazzani
szerk.: akinek nem inge 😀...
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Én nem mindenkit ismertem fel.a szereplők:Höri,bria,haromt,JJ,Soldi
Előbb utóbb el kell mennem egy közös meccsnézésre. :/Bazzani
több mint 15 éve
Én nem mindenkit ismertem fel.Előbb utóbb el kell mennem egy közös meccsnézésre. :/
több mint 15 éve
sztár lettem.végre szerepelek egy klipben, ami ráadásul igényesebb, mint a gyertek kis a stégre.
több mint 15 éve
TTT csöcsrázós szólójeleneténél ráköptem az iceteát a klaviatúrára a nevetéstől 😀
több mint 15 éve
nem hogy örülnél annak,hogy milyen ügyesen táncolsz 😛Jewman-nek és tenorx-nek fog fájni mint alkotóknak 😛haromtlegalja 😛 ez még fájni fog GM-ben 😛haromtéppen megdicsértelek 😕 😛eaglesmcnabb
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Jewman-nek és tenorx-nek fog fájni mint alkotóknak 😛legalja 😛 ez még fájni fog GM-ben 😛haromtéppen megdicsértelek 😕 😛eaglesmcnabb
több mint 15 éve
legalja 😛 ez még fájni fog GM-ben 😛haromtéppen megdicsértelek 😕 😛
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
legalja 😛 ez még fájni fog GM-ben 😛
több mint 15 éve
csak is Haromt. Bár ahogy nézem igencsak össze van esve 😀omg 😂 bria a legjobbkristofközreműködött:tenorx😂 neeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😂eaglesmcnabb
http://elfyourself.jibjab.com/view/qE6OmGj58yPnnep0Newman
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
omg 😂 bria a legjobbközreműködött:tenorx😂 neeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😂eaglesmcnabb
http://elfyourself.jibjab.com/view/qE6OmGj58yPnnep0Newman
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
piti 😀http://www.youtube.com/watch?v=SmHmnfgON4A
http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/foto-elkepeszto-elolenyt-fenykepezett-az-erdoben-2038468/JayB
több mint 15 éve
közreműködött:tenorx😂 neeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😂
http://elfyourself.jibjab.com/view/qE6OmGj58yPnnep0Newman
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
piti 😀Hanyi Istók a Mississippi mocsarából 😂
http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/foto-elkepeszto-elolenyt-fenykepezett-az-erdoben-2038468/JayB
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 15 éve
piti 😀http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/foto-elkepeszto-elolenyt-fenykepezett-az-erdoben-2038468/
