NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 588 — a new hope (again)
Nem tom azért Karl Erik Böhnnel a kispadon sikerült dobogóra állni EB-n egy ennél nem feltétlen jobb képességgel bíró csapatnak...
empty taxi
Ja, az olimpia után, azok full random rendezvények, a szokásosnál kisebb téttel. Rasmussen is nemzetközileg elismert edző volt, aki a totál homály lengyeleket kivitte az olimpiára, de itt valahogy megbukott.
Rajna
Nyilván nehéz azt megítélni h mi lett volna ha Böhn folytathatja a munkát és nem viszi el a leukémia...
empty taxi
Persze, hogy nem, de azért az az egy eredmény kevés arra, hogy levonjuk a következtetést, hogy csak az edzőkön múlik mindig.

Egyébként Elek szerintem sem tűnik jó edzőnek, de a Fradival voltak erős szezonjai a BL-ben is, a Győrt is megfogta párszor (mint idén), teljesen azért nem homály.
Rajna
Ott meccs/edzés után hazamennek, azt szucsánszki felvesz valami állat cuccot, az meg kurva elégedett magával, hogy igen bazmeg, még ez is összejött. Ezáltal sokkal nagyobb az önbizalma ami a csapatra és rá is jó hatással van. Gondolom itt nem lakhatnak egy szobában, jönnek is a bajok rendesen...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Bármelyik itthoni, kvalifikált edző lehozta volna ezt ennyi idő alatt.
FLZOLI
Valószínűleg igen, de az a lényeg, hogy a tudásának megfelelő telejsítményt hozza a csapatával az esetek nagybb részében. Válogatottal is elvárhat lehetne ez, de persze itt neki se működik, meg az összes többi kvalifikált magyar és külföldi edzőnek sem.

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 247 — nabege2@yahoo.com
magyarul is megy a pinyó
 m4sport.hu/elo/m4sport2
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Amúgy az edzőkérdésnél a probléma biztosan mélyebb, mert (az akkor sokat szidott) Mocsai óta mindenkivel ég a csapat, minden idők egyik legjobb játékosának (Görbicz) teljes karrierjét elpazaroltuk a semmire, lett egy darab Eb-bronz. Persze az Böhnnel volt, de azért egy eredmény alapján nem lehet megítélni, hogy mi lett volna, ha. Pedig azért a keretünk ebben az időszakban nem volt gyengébb mondjuk a spanyoloknál, szerbeknél, braziloknál, akiknek volt legalább 1-1 nagyon erős eredményük.
Rajna
Sosem érünk el eredményt beszari, fosós mentalitással, ahhoz pedig egy pedagógus, egy mentális tréner kell, aki mondjuk jó, ha tűzben ég és űzi-hajtja a csapatot.
Csak olyan nincs a tűzhöz közel. Maradnak a haverok meg a kocsmatöltelékek…
#JC6
Ott volt Rasmussen, aztán a románok az összes támadásukból gólt lőttek, miután folyamatosan üreskapuval támadtak. Ez egy taktikai elem, pont olyasmi, amiért az edzőt tartják. És aztán persze kikaptunk még mindenki mástól is, aki szembejött a vbn. Értem, hogy nem volt jó háttere, sőt, de azért alapvető taktikai problémákat meccs közben akkor is megoldhatott volna.

Szerintem amúgy nem mndok nagyon mást, egyszerűen a női kézi kultúra olyan rossz, hogy a jó játéksaink is szarok a válogatottban edzőtől függetlenül. A kapitány ezeket nem tudja már korrigálni, sokkal hamarabb meg klubszinten eldől ez.

több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 927 — Steelers fan
Én most rosszul vagyok ettől a szerecsenmosdatástól. A sérülések, a görcsösség, a kurvaanyám, hagyjuk már! Nem gyakoroltátok be a védekezést. Ennyi.
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nem tom azért Karl Erik Böhnnel a kispadon sikerült dobogóra állni EB-n egy ennél nem feltétlen jobb képességgel bíró csapatnak...
empty taxi
Ja, az olimpia után, azok full random rendezvények, a szokásosnál kisebb téttel. Rasmussen is nemzetközileg elismert edző volt, aki a totál homály lengyeleket kivitte az olimpiára, de itt valahogy megbukott.
Rajna
Nyilván nehéz azt megítélni h mi lett volna ha Böhn folytathatja a munkát és nem viszi el a leukémia...
empty taxi
Persze, hogy nem, de azért az az egy eredmény kevés arra, hogy levonjuk a következtetést, hogy csak az edzőkön múlik mindig.

Egyébként Elek szerintem sem tűnik jó edzőnek, de a Fradival voltak erős szezonjai a BL-ben is, a Győrt is megfogta párszor (mint idén), teljesen azért nem homály.
Rajna
Bármelyik itthoni, kvalifikált edző lehozta volna ezt ennyi idő alatt.
FLZOLI
Egy két nevet mondanál akkor? Mert én követem a női kézit, de a győr, fradi siófok hármason kívül senki sem ért el értékelhető eredményt a nemzetközi kupában és a hazai bajnokságban.

Steelers fan
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 269 — Jedi Master
csak kéne még pár milliárdot beletömni a NEKA-ba
petey
Volt eredménye
Klujber, Háfra, Faluvégi, Tóvízi, stb, stb többször végigverte a világot, minden korosztályos tornát nyertek Golovinnal
És még csak 20 évesek
Sőt, az utánuk lévő korosztályos csapat is megvert mindenkit 17 év alatt, most kb 18 évesek, rájuk azt mondták, még jobbak, mint a Háfra korosztály

Én láttam őket játszani vb döntőben U19ben, senki nem volt ellenfél
Fel se merült, hogy kikapnak, úgy játszottak és olyan motiváltan, önbizalommal Golovin alatt

Egy feladat van, nem elrontani őket!
Párizsra felkészíteni és összerakni egy fiatal magot ebből a 2 korosztályból.

Szerintem most is az egyik legfiatalabb keret a miénk, és ez csak fiatalabb lesz, ha mennek Tomoriék
Chargers LT
Semmit se számít az utánpótlás szint. Ha abból a csapatból lesz 1-2 klasszis meg 3-4 erős játékos már bazi jó korosztaly volt
FLZOLI
Nah, ez már most összejött... És nagyon fiatalon
Mondom, nem kell őket elrontani
Ez a korosztály a legjobb korban majd jóval később, Los Angeles környékén lesz
Chargers LT
Szerintem nem, de mindegy, nem ezen múlik.

Amíg nincs extra szintű szélső és átlővő a csapatban vagy nem tudsz olyan gyorsan játszani mint a hollandok régebben tök mindegy hány klasszisnak mondott irányítód van.
FLZOLI
Ez is igaz, meg az is, amit most Klujber nyilatkozik... A görcsösség
Ezt a szót 20 éve hallgatom a női kéziben és ez csak pszichológia
Egy helyen nem láttam... Golovinnál, alatta felszabadulva játszottak aranyért is a lányok és ez nagyon fontos

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 368 — !SuPeR6BoWL!
Spanyol és svédek....nem vagyok bizakodó

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 056 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem tom azért Karl Erik Böhnnel a kispadon sikerült dobogóra állni EB-n egy ennél nem feltétlen jobb képességgel bíró csapatnak...
empty taxi
Ja, az olimpia után, azok full random rendezvények, a szokásosnál kisebb téttel. Rasmussen is nemzetközileg elismert edző volt, aki a totál homály lengyeleket kivitte az olimpiára, de itt valahogy megbukott.
Rajna
Nyilván nehéz azt megítélni h mi lett volna ha Böhn folytathatja a munkát és nem viszi el a leukémia...
empty taxi
Persze, hogy nem, de azért az az egy eredmény kevés arra, hogy levonjuk a következtetést, hogy csak az edzőkön múlik mindig.

Egyébként Elek szerintem sem tűnik jó edzőnek, de a Fradival voltak erős szezonjai a BL-ben is, a Győrt is megfogta párszor (mint idén), teljesen azért nem homály.
Rajna
Bármelyik itthoni, kvalifikált edző lehozta volna ezt ennyi idő alatt.

több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 701
Amúgy az edzőkérdésnél a probléma biztosan mélyebb, mert (az akkor sokat szidott) Mocsai óta mindenkivel ég a csapat, minden idők egyik legjobb játékosának (Görbicz) teljes karrierjét elpazaroltuk a semmire, lett egy darab Eb-bronz. Persze az Böhnnel volt, de azért egy eredmény alapján nem lehet megítélni, hogy mi lett volna, ha. Pedig azért a keretünk ebben az időszakban nem volt gyengébb mondjuk a spanyoloknál, szerbeknél, braziloknál, akiknek volt legalább 1-1 nagyon erős eredményük.
Rajna
Sosem érünk el eredményt beszari, fosós mentalitással, ahhoz pedig egy pedagógus, egy mentális tréner kell, aki mondjuk jó, ha tűzben ég és űzi-hajtja a csapatot.
Csak olyan nincs a tűzhöz közel. Maradnak a haverok meg a kocsmatöltelékek…
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 368 — !SuPeR6BoWL!
Kivel játszunk még?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 056 — farkas.l.zoltan@gmail.com
csak kéne még pár milliárdot beletömni a NEKA-ba
petey
Volt eredménye
Klujber, Háfra, Faluvégi, Tóvízi, stb, stb többször végigverte a világot, minden korosztályos tornát nyertek Golovinnal
És még csak 20 évesek
Sőt, az utánuk lévő korosztályos csapat is megvert mindenkit 17 év alatt, most kb 18 évesek, rájuk azt mondták, még jobbak, mint a Háfra korosztály

Én láttam őket játszani vb döntőben U19ben, senki nem volt ellenfél
Fel se merült, hogy kikapnak, úgy játszottak és olyan motiváltan, önbizalommal Golovin alatt

Egy feladat van, nem elrontani őket!
Párizsra felkészíteni és összerakni egy fiatal magot ebből a 2 korosztályból.

Szerintem most is az egyik legfiatalabb keret a miénk, és ez csak fiatalabb lesz, ha mennek Tomoriék
Chargers LT
Semmit se számít az utánpótlás szint. Ha abból a csapatból lesz 1-2 klasszis meg 3-4 erős játékos már bazi jó korosztaly volt
FLZOLI
Nah, ez már most összejött... És nagyon fiatalon
Mondom, nem kell őket elrontani
Ez a korosztály a legjobb korban majd jóval később, Los Angeles környékén lesz
Chargers LT
Szerintem nem, de mindegy, nem ezen múlik.

Amíg nincs extra szintű szélső és átlővő a csapatban vagy nem tudsz olyan gyorsan játszani mint a hollandok régebben tök mindegy hány klasszisnak mondott irányítód van.

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nem tom azért Karl Erik Böhnnel a kispadon sikerült dobogóra állni EB-n egy ennél nem feltétlen jobb képességgel bíró csapatnak...
empty taxi
Ja, az olimpia után, azok full random rendezvények, a szokásosnál kisebb téttel. Rasmussen is nemzetközileg elismert edző volt, aki a totál homály lengyeleket kivitte az olimpiára, de itt valahogy megbukott.
Rajna
Nyilván nehéz azt megítélni h mi lett volna ha Böhn folytathatja a munkát és nem viszi el a leukémia...
empty taxi
Persze, hogy nem, de azért az az egy eredmény kevés arra, hogy levonjuk a következtetést, hogy csak az edzőkön múlik mindig.

Egyébként Elek szerintem sem tűnik jó edzőnek, de a Fradival voltak erős szezonjai a BL-ben is, a Győrt is megfogta párszor (mint idén), teljesen azért nem homály.

több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 701
Bordás olyat csinált, amit magyar női kézilabdázó ritkán: látta h az átlövő passzsávjába beléptek ezért inkább az irányítónak passzolt, meccsenként van minimum 5 eladott labdánk abból h csak azért is oda akarjuk dobni a labdát, mert figura szerint az az átadás jön.
empty taxi
"a rövid passzos játékról ismét bebizonyosodott hogy taktikai zsákutca, mivel ha rövid a passz akkor nem ér oda az akinek megy"
eaglesmcnabb
Ezért kell ívelni.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bordás olyat csinált, amit magyar női kézilabdázó ritkán: látta h az átlövő passzsávjába beléptek ezért inkább az irányítónak passzolt, meccsenként van minimum 5 eladott labdánk abból h csak azért is oda akarjuk dobni a labdát, mert figura szerint az az átadás jön.
empty taxi
"a rövid passzos játékról ismét bebizonyosodott hogy taktikai zsákutca, mivel ha rövid a passz akkor nem ér oda ahhoz akinek megy"

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Nem tom azért Karl Erik Böhnnel a kispadon sikerült dobogóra állni EB-n egy ennél nem feltétlen jobb képességgel bíró csapatnak...
empty taxi
Ja, az olimpia után, azok full random rendezvények, a szokásosnál kisebb téttel. Rasmussen is nemzetközileg elismert edző volt, aki a totál homály lengyeleket kivitte az olimpiára, de itt valahogy megbukott.
Rajna
Nyilván nehéz azt megítélni h mi lett volna ha Böhn folytathatja a munkát és nem viszi el a leukémia...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
az a vicc, h 29 gólt dobtunk átlagban a három meccsen és mégis tönkre lettünk verve.. a védekezés teljes csőd minden meccsen
Szesze
Garbage time stats
FLZOLI
Az első félidő garbage time? Itt ott is szórtuk a gólokat. A támadás jó volt ma és a franciák ellen is, a brazilok ellen lehet érvelni a garbage time kártyával, de ott is a védekezés volt a kínosabb

több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 368 — !SuPeR6BoWL!
Mi ez a szerecsen mosdatás?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 269 — Jedi Master
csak kéne még pár milliárdot beletömni a NEKA-ba
petey
Volt eredménye
Klujber, Háfra, Faluvégi, Tóvízi, stb, stb többször végigverte a világot, minden korosztályos tornát nyertek Golovinnal
És még csak 20 évesek
Sőt, az utánuk lévő korosztályos csapat is megvert mindenkit 17 év alatt, most kb 18 évesek, rájuk azt mondták, még jobbak, mint a Háfra korosztály

Én láttam őket játszani vb döntőben U19ben, senki nem volt ellenfél
Fel se merült, hogy kikapnak, úgy játszottak és olyan motiváltan, önbizalommal Golovin alatt

Egy feladat van, nem elrontani őket!
Párizsra felkészíteni és összerakni egy fiatal magot ebből a 2 korosztályból.

Szerintem most is az egyik legfiatalabb keret a miénk, és ez csak fiatalabb lesz, ha mennek Tomoriék
Chargers LT
Semmit se számít az utánpótlás szint. Ha abból a csapatból lesz 1-2 klasszis meg 3-4 erős játékos már bazi jó korosztaly volt
FLZOLI
Nah, ez már most összejött... És nagyon fiatalon
Mondom, nem kell őket elrontani
Ez a korosztály a legjobb korban majd jóval később, Los Angeles környékén lesz

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Amúgy az edzőkérdésnél a probléma biztosan mélyebb, mert (az akkor sokat szidott) Mocsai óta mindenkivel ég a csapat, minden idők egyik legjobb játékosának (Görbicz) teljes karrierjét elpazaroltuk a semmire, lett egy darab Eb-bronz. Persze az Böhnnel volt, de azért egy eredmény alapján nem lehet megítélni, hogy mi lett volna, ha. Pedig azért a keretünk ebben az időszakban nem volt gyengébb mondjuk a spanyoloknál, szerbeknél, braziloknál, akiknek volt legalább 1-1 nagyon erős eredményük.

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 752
Mi vagyunk a legnagyobb matekosok a földön…
#JC6
Szóval még van esély
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 701
Mi vagyunk a legnagyobb matekosok a földön…
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 752
ES2-n felvételről a magyar-orosz kézi
vicc bazmeg amit művelnek
NB2
Jól felfogott érdek
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 056 — farkas.l.zoltan@gmail.com
FaszElek mikor lesz elzavarva a faszomba
ThundersNFL
Ne reménykedj, ez nem az a közeg.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Nem tom azért Karl Erik Böhnnel a kispadon sikerült dobogóra állni EB-n egy ennél nem feltétlen jobb képességgel bíró csapatnak...
empty taxi
Sajnos az sokkal jobb csapat volt.
pfefe8
hááát
Görbicz világklasszis, Tomori mondjuk pályája csúcsán volt, de mellette gólt kb. csak Szucsánszki meg Vérten dobott plusz Soós Vikinek szakadt ki 1 meccsen a gólzsák. Plusz Kiss Évának volt jó tornája a kapuban.
Klujber, Háfra, Zácsik nem ekkora tűzerő tényleg, de itt legalább elvileg nem kellene h megálljon a tudomány ha cserélni kell, Vámos, Szucsánszki, Tomori tudna elvileg segíteni belül, plusz a szélen zongorázni lehet a különbséget ennek a csapatnak a javára és kapusposzton is jobb ez a csapat szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...