Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 462 — Csodabogár
Törökök nagyon megnyerik a 3. szettet, meccs van 😎
Chargers LT
centerposzton megbasszák az usát, és kurva jól feladóznak

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 249 — Lájkold a zsűrit!
Sam Kendricks is COVID-os, kihagyja a férfi rúdugrást:  telex.hu/sport/2021/07/29/tokioi-olimpia-koronavirus-sam-kendricks-korhaz-olimpiai-falu


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 278 — Jedi Master
Törökök nagyon megnyerik a 3. szettet, meccs van 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 462 — Csodabogár
Inkább nézzétek a EuroSporton a női röplabdát, most van az esti meccs élőben
USA - Török
Van kit nézni mindkét oldalon 🙂
És egy remek meccs
Chargers LT
átkapcsoltam. női röplabda bazdmeg 😀 kegyetlen amikor a hálónál állnak öten és mini korosztályhoz hasonlóan adogatják oda vissza a labdát kosárral 😀
petey
Na az nagyon ritka, ha úgy alakul egy labdamenet 😅
Remek ütések és blokkok vannak
Chargers LT
persze, de vicces volt. nem a szívem csücske a női röpi, de szórakoztatóbb mint a férfi az tény 😊

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 462 — Csodabogár
az mtv szpíkerei kint vannak amúgy Japánban?
NB2
Yep
empty taxi
Jenő picit furán beszélt a tokiói időről.
NB2
Jenő mindenről furán beszél. kellett nekem hiányolnom.

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 278 — Jedi Master
Inkább nézzétek a EuroSporton a női röplabdát, most van az esti meccs élőben
USA - Török
Van kit nézni mindkét oldalon 🙂
És egy remek meccs
Chargers LT
átkapcsoltam. női röplabda bazdmeg 😀 kegyetlen amikor a hálónál állnak öten és mini korosztályhoz hasonlóan adogatják oda vissza a labdát kosárral 😀
petey
Na az nagyon ritka, ha úgy alakul egy labdamenet 😅
Remek ütések és blokkok vannak

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 462 — Csodabogár
Inkább nézzétek a EuroSporton a női röplabdát, most van az esti meccs élőben
USA - Török
Van kit nézni mindkét oldalon 🙂
És egy remek meccs
Chargers LT
átkapcsoltam. női röplabda bazdmeg 😀 kegyetlen amikor a hálónál állnak öten és mini korosztályhoz hasonlóan adogatják oda vissza a labdát kosárral 😀

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 381 — nabege2@yahoo.com
balfasz franciák 😊
mondtam, hogy a francia meccs eredményét úgy érdemes nézni mit játszanak a többiekkel... hát nem villognak
ők is, svédek is röhögve verhetőek lettek volna, szerintem egy jól összeszedett válogatott simán összehozta volna itt a 2. helyet
több mint 3 éve
csipkelli 3 943
az mtv szpíkerei kint vannak amúgy Japánban?
NB2
Yep
empty taxi
Székely Dávid közvetítette kedden a Fradi meccsét.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 399 — Слава Україні! Героям слава!
megint egyenlő, van bő 1 perc. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 381 — nabege2@yahoo.com
az mtv szpíkerei kint vannak amúgy Japánban?
NB2
Yep
empty taxi
Jenő picit furán beszélt a tokiói időről.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 249 — Lájkold a zsűrit!
az mtv szpíkerei kint vannak amúgy Japánban?
NB2
Yep


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
Jajj ne már, hvg 😀
 m.hvg.hu/elet/20210729_Simone_Biles_forradalma_egy_szuperhos_nemet_mond


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 381 — nabege2@yahoo.com
az mtv szpíkerei kint vannak amúgy Japánban?
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 399 — Слава Україні! Героям слава!
svéd-francia kézimeccs 25-25 10 perccel a vége előtt.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 278 — Jedi Master
Inkább nézzétek a EuroSporton a női röplabdát, most van az esti meccs élőben
USA - Török
Van kit nézni mindkét oldalon 🙂
És egy remek meccs

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nem tom azért Karl Erik Böhnnel a kispadon sikerült dobogóra állni EB-n egy ennél nem feltétlen jobb képességgel bíró csapatnak...
empty taxi
Ja, az olimpia után, azok full random rendezvények, a szokásosnál kisebb téttel. Rasmussen is nemzetközileg elismert edző volt, aki a totál homály lengyeleket kivitte az olimpiára, de itt valahogy megbukott.
Rajna
Nyilván nehéz azt megítélni h mi lett volna ha Böhn folytathatja a munkát és nem viszi el a leukémia...
empty taxi
Persze, hogy nem, de azért az az egy eredmény kevés arra, hogy levonjuk a következtetést, hogy csak az edzőkön múlik mindig.

Egyébként Elek szerintem sem tűnik jó edzőnek, de a Fradival voltak erős szezonjai a BL-ben is, a Győrt is megfogta párszor (mint idén), teljesen azért nem homály.
Rajna
Ott meccs/edzés után hazamennek, azt szucsánszki felvesz valami állat cuccot, az meg kurva elégedett magával, hogy igen bazmeg, még ez is összejött. Ezáltal sokkal nagyobb az önbizalma ami a csapatra és rá is jó hatással van. Gondolom itt nem lakhatnak egy szobában, jönnek is a bajok rendesen...
peach
Válogasd meg a szavaidat te suttyó ha Ziziről beszélsz. Bármelyik levetett zoknija többet ér mint amit te fel tudsz mutatni az egész életedben.
pfefe8
Mit szeretnél hülyegyerek, csokit kérsz? 😊 Amíg nem megy az olvasás-szövegértés úgysem adok 😛
peach
Köszi nem kell tőled semmi. Nem a ratyi haverjaid közül vagyok egy, nálatok biztos divat a közös csokinyalogatás.
pfefe8
itt jelenleg te nyalogatod elek szalámiját
Negritis
Lassan megérkezik mindenki, te vagy a ratyi haver?😊 Amúgy olvasd vissza hogy mit írtam Elekről. Ráadásul ti nyalogattok csokit, meg Elek szalámijáról neked jutott eszedbe azt nyalogatni. Én a másik oldallal játszom, de ettől még semmi bajom azzal, ha ti egymással. Ameddig nem kötelező addig áldásom rátok.

Steelers fan
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
Nem tom azért Karl Erik Böhnnel a kispadon sikerült dobogóra állni EB-n egy ennél nem feltétlen jobb képességgel bíró csapatnak...
empty taxi
Ja, az olimpia után, azok full random rendezvények, a szokásosnál kisebb téttel. Rasmussen is nemzetközileg elismert edző volt, aki a totál homály lengyeleket kivitte az olimpiára, de itt valahogy megbukott.
Rajna
Nyilván nehéz azt megítélni h mi lett volna ha Böhn folytathatja a munkát és nem viszi el a leukémia...
empty taxi
Persze, hogy nem, de azért az az egy eredmény kevés arra, hogy levonjuk a következtetést, hogy csak az edzőkön múlik mindig.

Egyébként Elek szerintem sem tűnik jó edzőnek, de a Fradival voltak erős szezonjai a BL-ben is, a Győrt is megfogta párszor (mint idén), teljesen azért nem homály.
Rajna
Ott meccs/edzés után hazamennek, azt szucsánszki felvesz valami állat cuccot, az meg kurva elégedett magával, hogy igen bazmeg, még ez is összejött. Ezáltal sokkal nagyobb az önbizalma ami a csapatra és rá is jó hatással van. Gondolom itt nem lakhatnak egy szobában, jönnek is a bajok rendesen...
peach
Válogasd meg a szavaidat te suttyó ha Ziziről beszélsz. Bármelyik levetett zoknija többet ér mint amit te fel tudsz mutatni az egész életedben.
pfefe8
Mit szeretnél hülyegyerek, csokit kérsz? 😊 Amíg nem megy az olvasás-szövegértés úgysem adok 😛
peach
Köszi nem kell tőled semmi. Nem a ratyi haverjaid közül vagyok egy, nálatok biztos divat a közös csokinyalogatás.
pfefe8
Kezdtek a köztévé sportriportereinek színvonala alá esni. Szerintem engedjétek el ezt a vonalat.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 013 — The Mathematician
Nem tom azért Karl Erik Böhnnel a kispadon sikerült dobogóra állni EB-n egy ennél nem feltétlen jobb képességgel bíró csapatnak...
empty taxi
Ja, az olimpia után, azok full random rendezvények, a szokásosnál kisebb téttel. Rasmussen is nemzetközileg elismert edző volt, aki a totál homály lengyeleket kivitte az olimpiára, de itt valahogy megbukott.
Rajna
Nyilván nehéz azt megítélni h mi lett volna ha Böhn folytathatja a munkát és nem viszi el a leukémia...
empty taxi
Persze, hogy nem, de azért az az egy eredmény kevés arra, hogy levonjuk a következtetést, hogy csak az edzőkön múlik mindig.

Egyébként Elek szerintem sem tűnik jó edzőnek, de a Fradival voltak erős szezonjai a BL-ben is, a Győrt is megfogta párszor (mint idén), teljesen azért nem homály.
Rajna
Ott meccs/edzés után hazamennek, azt szucsánszki felvesz valami állat cuccot, az meg kurva elégedett magával, hogy igen bazmeg, még ez is összejött. Ezáltal sokkal nagyobb az önbizalma ami a csapatra és rá is jó hatással van. Gondolom itt nem lakhatnak egy szobában, jönnek is a bajok rendesen...
peach
Válogasd meg a szavaidat te suttyó ha Ziziről beszélsz. Bármelyik levetett zoknija többet ér mint amit te fel tudsz mutatni az egész életedben.
pfefe8
Mit szeretnél hülyegyerek, csokit kérsz? 😊 Amíg nem megy az olvasás-szövegértés úgysem adok 😛
peach
Köszi nem kell tőled semmi. Nem a ratyi haverjaid közül vagyok egy, nálatok biztos divat a közös csokinyalogatás.
pfefe8
itt jelenleg te nyalogatod elek szalámiját

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nem tom azért Karl Erik Böhnnel a kispadon sikerült dobogóra állni EB-n egy ennél nem feltétlen jobb képességgel bíró csapatnak...
empty taxi
Ja, az olimpia után, azok full random rendezvények, a szokásosnál kisebb téttel. Rasmussen is nemzetközileg elismert edző volt, aki a totál homály lengyeleket kivitte az olimpiára, de itt valahogy megbukott.
Rajna
Nyilván nehéz azt megítélni h mi lett volna ha Böhn folytathatja a munkát és nem viszi el a leukémia...
empty taxi
Persze, hogy nem, de azért az az egy eredmény kevés arra, hogy levonjuk a következtetést, hogy csak az edzőkön múlik mindig.

Egyébként Elek szerintem sem tűnik jó edzőnek, de a Fradival voltak erős szezonjai a BL-ben is, a Győrt is megfogta párszor (mint idén), teljesen azért nem homály.
Rajna
Ott meccs/edzés után hazamennek, azt szucsánszki felvesz valami állat cuccot, az meg kurva elégedett magával, hogy igen bazmeg, még ez is összejött. Ezáltal sokkal nagyobb az önbizalma ami a csapatra és rá is jó hatással van. Gondolom itt nem lakhatnak egy szobában, jönnek is a bajok rendesen...
peach
Válogasd meg a szavaidat te suttyó ha Ziziről beszélsz. Bármelyik levetett zoknija többet ér mint amit te fel tudsz mutatni az egész életedben.
pfefe8
Mit szeretnél hülyegyerek, csokit kérsz? 😊 Amíg nem megy az olvasás-szövegértés úgysem adok 😛
peach
Köszi nem kell tőled semmi. Nem a ratyi haverjaid közül vagyok egy, nálatok biztos divat a közös csokinyalogatás.

Steelers fan
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 408
back to back HBP-el meccset nyerni, nem rossz 😀
Jó kis meccs volt ez.
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 900
Nem értem a lányoknak/nőknek miért kell a tornában (és még lehetne példákat hozni, csak épp ezt nézem) kvázi bugyiban szerepelni, rohadtul idegesítő lehet szerintem… Valaki ezen élvezkedik vagy miért kell ezt erőltetni?

Aztán majd biztos elviszem ilyen sport(ok)ra a lányom, hogy a pedofiloknak örömet szerezzek…
Jughead
Hozzájárul a nézettséghez.
Kampman
Még az se... Még tv se volt, de így tornáztak, ennyi
Attól, hogy PC a világ, a sportoknál maradhatunk a hagyományoknál
Ennek semmi köze az internethez, pedókhoz, nézőkhöz
Egyenként a kényelmességhez... Ezekben a dresszekben a nők és férfiak is könnyebben tornáznak, nincsenek akadályozva a végtagok, ami nagyon fontos
Chargers LT
A francot se érdeklik a hagyományok, ha rosszak. A feleségem se csak főz és gyereket nevel, hiába az a “feladata” a hagyományok szerint.

Én amúgy még férfit sose láttam bugyiban tornázni, de lehet így szokták, nem tudom.

Elhiszem amúgy azt is, hogy hozzászoktak ahhoz, hogy sok perverz őket nézi, de attól még nem tetszik.

A kényelmességről meg Sarah Voss vagy a norvég strandkézisek véleményére jobban adok, mint egy férfiéra. 😊
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 614 — a new hope (again)
Nem tom azért Karl Erik Böhnnel a kispadon sikerült dobogóra állni EB-n egy ennél nem feltétlen jobb képességgel bíró csapatnak...
empty taxi
Ja, az olimpia után, azok full random rendezvények, a szokásosnál kisebb téttel. Rasmussen is nemzetközileg elismert edző volt, aki a totál homály lengyeleket kivitte az olimpiára, de itt valahogy megbukott.
Rajna
Nyilván nehéz azt megítélni h mi lett volna ha Böhn folytathatja a munkát és nem viszi el a leukémia...
empty taxi
Persze, hogy nem, de azért az az egy eredmény kevés arra, hogy levonjuk a következtetést, hogy csak az edzőkön múlik mindig.

Egyébként Elek szerintem sem tűnik jó edzőnek, de a Fradival voltak erős szezonjai a BL-ben is, a Győrt is megfogta párszor (mint idén), teljesen azért nem homály.
Rajna
Ott meccs/edzés után hazamennek, azt szucsánszki felvesz valami állat cuccot, az meg kurva elégedett magával, hogy igen bazmeg, még ez is összejött. Ezáltal sokkal nagyobb az önbizalma ami a csapatra és rá is jó hatással van. Gondolom itt nem lakhatnak egy szobában, jönnek is a bajok rendesen...
peach
Válogasd meg a szavaidat te suttyó ha Ziziről beszélsz. Bármelyik levetett zoknija többet ér mint amit te fel tudsz mutatni az egész életedben.
pfefe8
Mit szeretnél hülyegyerek, csokit kérsz? 😊 Amíg nem megy az olvasás-szövegértés úgysem adok 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 381 — nabege2@yahoo.com
Kínában azt mondod, hogy 327. legjobb asztaliteniszező vagy ott azzal hódítasz, mert utánad még jönnek millióan 😊
Tényleg nehezebb ott olimpiai válogatót nyerni, mint az olimpiát!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 278 — Jedi Master
Nem értem a lányoknak/nőknek miért kell a tornában (és még lehetne példákat hozni, csak épp ezt nézem) kvázi bugyiban szerepelni, rohadtul idegesítő lehet szerintem… Valaki ezen élvezkedik vagy miért kell ezt erőltetni?

Aztán majd biztos elviszem ilyen sport(ok)ra a lányom, hogy a pedofiloknak örömet szerezzek…
Jughead
Hozzájárul a nézettséghez.
Kampman
Még az se... Még tv se volt, de így tornáztak, ennyi
Attól, hogy PC a világ, a sportoknál maradhatunk a hagyományoknál
Ennek semmi köze az internethez, pedókhoz, nézőkhöz
Egyenként a kényelmességhez... Ezekben a dresszekben a nők és férfiak is könnyebben tornáznak, nincsenek akadályozva a végtagok, ami nagyon fontos
Chargers LT
Mondjuk ez helyzetfüggő
Ha valamelyik tornászlány előttem spárgázna meg nyújtana ilyen dresszben lehet engem akadályozna az egyik végtagom.
alatriste
Hát az edzés ilyen 😅
Én versenysportoltam több dolgot 15 éven át, volt olyan nem egyszer, hogy a csajokkal együtt öltöztünk edzés előtt, után... Volt ott bugyi bőven 😁
De ez ilyen, sportolók hozzá voltak szokva
Ma már szerintem nem igazán van ilyen

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀