Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 058 — farkas.l.zoltan@gmail.com
FaszElek mikor lesz elzavarva a faszomba
ThundersNFL
Ne reménykedj, ez nem az a közeg.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 249 — Lájkold a zsűrit!
Nem tom azért Karl Erik Böhnnel a kispadon sikerült dobogóra állni EB-n egy ennél nem feltétlen jobb képességgel bíró csapatnak...
empty taxi
Sajnos az sokkal jobb csapat volt.
pfefe8
hááát
Görbicz világklasszis, Tomori mondjuk pályája csúcsán volt, de mellette gólt kb. csak Szucsánszki meg Vérten dobott plusz Soós Vikinek szakadt ki 1 meccsen a gólzsák. Plusz Kiss Évának volt jó tornája a kapuban.
Klujber, Háfra, Zácsik nem ekkora tűzerő tényleg, de itt legalább elvileg nem kellene h megálljon a tudomány ha cserélni kell, Vámos, Szucsánszki, Tomori tudna elvileg segíteni belül, plusz a szélen zongorázni lehet a különbséget ennek a csapatnak a javára és kapusposzton is jobb ez a csapat szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Utálom amúgy az amerikai focit. Amíg nem néztem, addig nem is sejtettem, hogy vannak olyan edzők, akik ennyire agytrösztök, akik ennyire zsenik. Persze vannak más sportágakban is, mint pl a fociban Bielsa, aki visszamondja neked egy másfél évvel ezelőtti meccs 17. percét.

Na most ehhez viszonyítsd Eleket baszd meg. Bökönyben a kocsmában autentikusabb képet festene, mint egy olimpiai válogatott csapat kispadján.
Szokol
Mégis mélytorkoztattuk nem is olyan régen a győriretyót és bajnokok lettünk. igaz a húzóembereink a külföldiek voltak, nem véletlenül. kibaszottul túlékeltek a magyar játékosok. ettől még Elek is kevés az olimpián. viszont ha a világ legjobb edzője ülne a padunkon akkor sem lenne jobb.
pfefe8
Mit mélytorkoztattál te egy kétcsapatos bajnokságban??? Ezt komolyan le mered írni, miközben nemzetközi szinten (tudod, ahol az olimpia is zajlik) nullát produkált a Fradi? Hát hogy lehet komolyan venni egy bajnoki eredményt, ahol van két kiemelt csapat és a nagy semmi. Hallottad te az időkéréseit ezen a meccsen?
Szokol
ott voltam, a száraz tények azok, hogy mélytorkoztattuk az etó világsztárjait. Percekig mosták fel a norvég bálna zabálójaikat, mert nem ehhez voltak szokva. Melyik nemzeti bajnokság nem két vagy egycsapatos amúgy? Mindegyik az. Akkor egyik sem ér semmit?
pfefe8
Egy 30 meccses nemzeti bajnokság egy olimpia, vb, eb esetében? Az ég egy adta világon semmit nem sem ér.
Szokol
Neked esetleg. Akkor minek bohóckodik mindenki a nemzeti bajnokságával? Elég lenne csak az eb vb olimpia😊
pfefe8
Nem is értem mit akarsz ebből kihozni. Elek azért jó válogatott edző, mert a bajnokságban a Fradi megverte az ETO-t, ahol te ott voltál? 😀 Vagy mi? Vagy mit akarsz mondani a zsírdisznóval kapcsolatban?
Szokol
örülök a bajnoki címünknek😊

Steelers fan
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
a második irányítónk is kiesett. ja. mondjuk a védekezés nem feltétlen attól ilyen fostos
eaglesmcnabb
támadásban csak a svédek dobták nálunk átlagban több gólt a csoportban, itt a védekezés az ami kritikán aluli.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 461 — !SuPeR6BoWL!
FaszElek mikor lesz elzavarva a faszomba

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 058 — farkas.l.zoltan@gmail.com
az a vicc, h 29 gólt dobtunk átlagban a három meccsen és mégis tönkre lettünk verve.. a védekezés teljes csőd minden meccsen
Szesze
Garbage time stats

több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 724
csak kéne még pár milliárdot beletömni a NEKA-ba
petey
Volt eredménye
Klujber, Háfra, Faluvégi, Tóvízi, stb, stb többször végigverte a világot, minden korosztályos tornát nyertek Golovinnal
És még csak 20 évesek
Sőt, az utánuk lévő korosztályos csapat is megvert mindenkit 17 év alatt, most kb 18 évesek, rájuk azt mondták, még jobbak, mint a Háfra korosztály

Én láttam őket játszani vb döntőben U19ben, senki nem volt ellenfél
Fel se merült, hogy kikapnak, úgy játszottak és olyan motiváltan, önbizalommal Golovin alatt

Egy feladat van, nem elrontani őket!
Párizsra felkészíteni és összerakni egy fiatal magot ebből a 2 korosztályból.

Szerintem most is az egyik legfiatalabb keret a miénk, és ez csak fiatalabb lesz, ha mennek Tomoriék
Chargers LT
Semmit se számít az utánpótlás szint. Ha abból a csapatból lesz 1-2 klasszis meg 3-4 erős játékos már bazi jó korosztaly volt
FLZOLI
Konyorgom, a fele mezőny 2 fejjel alacsonyabb és átlagban 20 kilóval könnyebb volt, még szép hogy tönkre vertek mindenkit…
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a második irányítónk is kiesett. ja. mondjuk a védekezés nem feltétlen attól ilyen fostos

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
az a vicc, h 29 gólt dobtunk átlagban a három meccsen és mégis tönkre lettünk verve.. a védekezés teljes csőd minden meccsen
Szesze
Igazából ez erős érv az edzőprobléma mellett, támadásban azzal dolgozol, ami van, de a védekezést össze lehet rakni bármilyen szarokból.

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 381 — nabege2@yahoo.com
ES2-n felvételről a magyar-orosz kézi
vicc bazmeg amit művelnek
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 058 — farkas.l.zoltan@gmail.com
csak kéne még pár milliárdot beletömni a NEKA-ba
petey
Volt eredménye
Klujber, Háfra, Faluvégi, Tóvízi, stb, stb többször végigverte a világot, minden korosztályos tornát nyertek Golovinnal
És még csak 20 évesek
Sőt, az utánuk lévő korosztályos csapat is megvert mindenkit 17 év alatt, most kb 18 évesek, rájuk azt mondták, még jobbak, mint a Háfra korosztály

Én láttam őket játszani vb döntőben U19ben, senki nem volt ellenfél
Fel se merült, hogy kikapnak, úgy játszottak és olyan motiváltan, önbizalommal Golovin alatt

Egy feladat van, nem elrontani őket!
Párizsra felkészíteni és összerakni egy fiatal magot ebből a 2 korosztályból.

Szerintem most is az egyik legfiatalabb keret a miénk, és ez csak fiatalabb lesz, ha mennek Tomoriék
Chargers LT
Semmit se számít az utánpótlás szint. Ha abból a csapatból lesz 1-2 klasszis meg 3-4 erős játékos már bazi jó korosztaly volt

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
csak kéne még pár milliárdot beletömni a NEKA-ba
petey
A női kézi utánpótlás pont egész okés, csak csapatként nem működnek, illetve a felnőttek között visszafejlődnek 😀
Rajna
akki bekerül a felnőtt keretbe annak felnőttként kell játszania, pont ezt várja el az ember az akadémiáktól, hogy az onnan kikerülő játékosok bizonyítsanak ezen a szinten. bár itt Elek is vastagon benne van.
petey
Na de tök jók felnőttként 2 évig, aztán 21 évesen elfelejtenek kézilabdázni 😀 lásd Klujber, Háfra.

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
az a vicc, h 29 gólt dobtunk átlagban a három meccsen és mégis tönkre lettünk verve.. a védekezés teljes csőd minden meccsen
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nem tom azért Karl Erik Böhnnel a kispadon sikerült dobogóra állni EB-n egy ennél nem feltétlen jobb képességgel bíró csapatnak...
empty taxi
Ja, az olimpia után, azok full random rendezvények, a szokásosnál kisebb téttel. Rasmussen is nemzetközileg elismert edző volt, aki a totál homály lengyeleket kivitte az olimpiára, de itt valahogy megbukott.
Rajna
Még a szertáros is ellene volt, ekkora ellenszélben edző még nem dolgozott itt… ez az Elek duo már az előző világversenyen megégett, de nem baj, legyenek kapitányok vagy 20 évig…
Belterjes szar mint a magyar foci.
#JC6
Én nem rúgtam volna ki Rasmussent a ciklus végéig, ha szar, vigye el a balhét, így meg mutogathatnak Elekék, hogy hát későn kapták meg a stafétát... ennek megfelelően Elekéket sem kellett kirúgni egy rossz torna után, most meg kéne bízni valakit 3 éves mandátummal, bizalommal. Majdnem mindegy, hogy kit.

több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Utálom amúgy az amerikai focit. Amíg nem néztem, addig nem is sejtettem, hogy vannak olyan edzők, akik ennyire agytrösztök, akik ennyire zsenik. Persze vannak más sportágakban is, mint pl a fociban Bielsa, aki visszamondja neked egy másfél évvel ezelőtti meccs 17. percét.

Na most ehhez viszonyítsd Eleket baszd meg. Bökönyben a kocsmában autentikusabb képet festene, mint egy olimpiai válogatott csapat kispadján.
Szokol
Mégis mélytorkoztattuk nem is olyan régen a győriretyót és bajnokok lettünk. igaz a húzóembereink a külföldiek voltak, nem véletlenül. kibaszottul túlékeltek a magyar játékosok. ettől még Elek is kevés az olimpián. viszont ha a világ legjobb edzője ülne a padunkon akkor sem lenne jobb.
pfefe8
Mit mélytorkoztattál te egy kétcsapatos bajnokságban??? Ezt komolyan le mered írni, miközben nemzetközi szinten (tudod, ahol az olimpia is zajlik) nullát produkált a Fradi? Hát hogy lehet komolyan venni egy bajnoki eredményt, ahol van két kiemelt csapat és a nagy semmi. Hallottad te az időkéréseit ezen a meccsen?
Szokol
ott voltam, a száraz tények azok, hogy mélytorkoztattuk az etó világsztárjait. Percekig mosták fel a norvég bálna zabálójaikat, mert nem ehhez voltak szokva. Melyik nemzeti bajnokság nem két vagy egycsapatos amúgy? Mindegyik az. Akkor egyik sem ér semmit?
pfefe8
Egy 30 meccses nemzeti bajnokság egy olimpia, vb, eb esetében? Az ég egy adta világon semmit nem sem ér.
Szokol
Neked esetleg. Akkor minek bohóckodik mindenki a nemzeti bajnokságával? Elég lenne csak az eb vb olimpia😊
pfefe8
Nem is értem mit akarsz ebből kihozni. Elek azért jó válogatott edző, mert a bajnokságban a Fradi megverte az ETO-t, ahol te ott voltál? 😀 Vagy mi? Vagy mit akarsz mondani a zsírdisznóval kapcsolatban?
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
Mióta mondom, hogy a magyar kézilabda még nagyobb fertő mint a foci. Csak itt azért vagyunk mondjuk TOP10 európában, mert összesen 10 országban veszik komolyan ezt a sportot 😀
Hanni
Találtam pöttyös kártyákat: Ekler Luca, Jansik Szilárd, Demeter Bence, Zalánki Gergő, Illés Fanni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 724
Jön elek 🤣
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 462 — Csodabogár
csak kéne még pár milliárdot beletömni a NEKA-ba
petey
A női kézi utánpótlás pont egész okés, csak csapatként nem működnek, illetve a felnőttek között visszafejlődnek 😀
Rajna
akki bekerül a felnőtt keretbe annak felnőttként kell játszania, pont ezt várja el az ember az akadémiáktól, hogy az onnan kikerülő játékosok bizonyítsanak ezen a szinten. bár itt Elek is vastagon benne van.

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 381 — nabege2@yahoo.com
Még több TAO-t a női kézilabdába, hogy abból fizessük a külföldi sztárokat!
#JC6
Férfiaknál jobb a helyzet?
r.baggio
de válogatott szinten a fiú kézisektől mindig kaptunk valami felejthetetlen
totál lebőgésre hirtelen nem emlékszem tőlük, ellenben hatalmas együtt szurkolásra és nagy meccsekre igen
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 058 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Még több TAO-t a női kézilabdába, hogy abból fizessük a külföldi sztárokat!
#JC6
Férfiaknál jobb a helyzet?
r.baggio
Válogatott szempontból igen. Plussz náluk Bánhidi top3 a posztján simán, a lányoknál senki

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 278 — Jedi Master
csak kéne még pár milliárdot beletömni a NEKA-ba
petey
Volt eredménye
Klujber, Háfra, Faluvégi, Tóvízi, stb, stb többször végigverte a világot, minden korosztályos tornát nyertek Golovinnal
És még csak 20 évesek
Sőt, az utánuk lévő korosztályos csapat is megvert mindenkit 17 év alatt, most kb 18 évesek, rájuk azt mondták, még jobbak, mint a Háfra korosztály

Én láttam őket játszani vb döntőben U19ben, senki nem volt ellenfél
Fel se merült, hogy kikapnak, úgy játszottak és olyan motiváltan, önbizalommal Golovin alatt

Egy feladat van, nem elrontani őket!
Párizsra felkészíteni és összerakni egy fiatal magot ebből a 2 korosztályból.

Szerintem most is az egyik legfiatalabb keret a miénk, és ez csak fiatalabb lesz, ha mennek Tomoriék

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
peach
Egyébként ott leszünk elvileg a férfi váltóban, megnézzük, mire megyünk, Kvangdzsuban 4 másodpercre voltunk a 8. idejétől

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 058 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Utálom amúgy az amerikai focit. Amíg nem néztem, addig nem is sejtettem, hogy vannak olyan edzők, akik ennyire agytrösztök, akik ennyire zsenik. Persze vannak más sportágakban is, mint pl a fociban Bielsa, aki visszamondja neked egy másfél évvel ezelőtti meccs 17. percét.

Na most ehhez viszonyítsd Eleket baszd meg. Bökönyben a kocsmában autentikusabb képet festene, mint egy olimpiai válogatott csapat kispadján.
Szokol
Mégis mélytorkoztattuk nem is olyan régen a győriretyót és bajnokok lettünk. igaz a húzóembereink a külföldiek voltak, nem véletlenül. kibaszottul túlékeltek a magyar játékosok. ettől még Elek is kevés az olimpián. viszont ha a világ legjobb edzője ülne a padunkon akkor sem lenne jobb.
pfefe8
Én nem voltam kritikus Elekkel eddig, de ezt akárhonnan nézzük egy nagyon csúnya leszereplés aminek nyilván ő az első számú felelőse, mint szövetségi kapitány.
Szesze
Egy kókler, a Pálinger, Mocsai féle vezetéssel együtt.
FLZOLI
Mióta mondom, hogy a magyar kézilabda még nagyobb fertő mint a foci. Csak itt azért vagyunk mondjuk TOP10 európában, mert összesen 10 országban veszik komolyan ezt a sportot 😀
Hanni
Ez teljesen igaz. Itt még megvan az a gőg, hogy mindenhez értünk és csak a körülmények nem stimmelnek

több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Utálom amúgy az amerikai focit. Amíg nem néztem, addig nem is sejtettem, hogy vannak olyan edzők, akik ennyire agytrösztök, akik ennyire zsenik. Persze vannak más sportágakban is, mint pl a fociban Bielsa, aki visszamondja neked egy másfél évvel ezelőtti meccs 17. percét.

Na most ehhez viszonyítsd Eleket baszd meg. Bökönyben a kocsmában autentikusabb képet festene, mint egy olimpiai válogatott csapat kispadján.
Szokol
Mégis mélytorkoztattuk nem is olyan régen a győriretyót és bajnokok lettünk. igaz a húzóembereink a külföldiek voltak, nem véletlenül. kibaszottul túlékeltek a magyar játékosok. ettől még Elek is kevés az olimpián. viszont ha a világ legjobb edzője ülne a padunkon akkor sem lenne jobb.
pfefe8
Mit mélytorkoztattál te egy kétcsapatos bajnokságban??? Ezt komolyan le mered írni, miközben nemzetközi szinten (tudod, ahol az olimpia is zajlik) nullát produkált a Fradi? Hát hogy lehet komolyan venni egy bajnoki eredményt, ahol van két kiemelt csapat és a nagy semmi. Hallottad te az időkéréseit ezen a meccsen?
Szokol
ott voltam, a száraz tények azok, hogy mélytorkoztattuk az etó világsztárjait. Percekig mosták fel a norvég bálna zabálójaikat, mert nem ehhez voltak szokva. Melyik nemzeti bajnokság nem két vagy egycsapatos amúgy? Mindegyik az. Akkor egyik sem ér semmit?
pfefe8
Egy 30 meccses nemzeti bajnokság egy olimpia, vb, eb esetében? Az ég egy adta világon semmit nem sem ér.
Szokol
Neked esetleg. Akkor minek bohóckodik mindenki a nemzeti bajnokságával? Elég lenne csak az eb vb olimpia😊

Steelers fan
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 724
Nem tom azért Karl Erik Böhnnel a kispadon sikerült dobogóra állni EB-n egy ennél nem feltétlen jobb képességgel bíró csapatnak...
empty taxi
Ja, az olimpia után, azok full random rendezvények, a szokásosnál kisebb téttel. Rasmussen is nemzetközileg elismert edző volt, aki a totál homály lengyeleket kivitte az olimpiára, de itt valahogy megbukott.
Rajna
Még a szertáros is ellene volt, ekkora ellenszélben edző még nem dolgozott itt… ez az Elek duo már az előző világversenyen megégett, de nem baj, legyenek kapitányok vagy 20 évig…
Belterjes szar mint a magyar foci.