Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
es-en szabó gábor van?
Sixo
nem
Kampman
hanem
Sixo
Horváth Mariann és egy férfi, aki nem a Szabó Gábor.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 700 — LIGHTS OUT!
es-en szabó gábor van?
Sixo
nem
Kampman
hanem

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
es-en szabó gábor van?
Sixo
nem
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 700 — LIGHTS OUT!
es-en szabó gábor van?

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 189 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
empty nem tudom írta e, de van olyan hosszútávfutó hogy Hillary Bor. És férfi

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
A bahamai magasugró ezzel a hajkoronával inkább csak a saját helyzetét nehezíti.
Kampman
De szép.

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
A bahamai magasugró ezzel a hajkoronával inkább csak a saját helyzetét nehezíti.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudtam, hogy strandröplabdát esőben is játszanak.
Kampman
Meg bugyiban
ozibozi
Meccs végére akár vizespóló is lehet belőle.
Kampman
A waterpolo egy másik sport. Abban elég sikeresek szoktunk lenni, olimpiákon is. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Nem tudtam, hogy strandröplabdát esőben is játszanak.
Kampman
Meg bugyiban
ozibozi
Meccs végére akár vizespóló is lehet belőle.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 549
Nem tudtam, hogy strandröplabdát esőben is játszanak.
Kampman
Meg bugyiban
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 189 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Elindul az atlétika is

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Nem tudtam, hogy strandröplabdát esőben is játszanak.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 189 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ja csak ezt még az olimpia előtt írták, azóta lement a selejtező első köre ahol majdnem tökutolsó lett... de az egész cikk tipikus nso-s, nem szabadna ilyen kincstári optimizmussal érmeket előrevetíteni, az biztos
r.baggio
mondjuk aki világcsúcstartó azért annak lövészetben azt mondom hogy éremesély benne van, ha elkap egy ugyanolyan napot. mondjuk semennyire nem értek hozzá

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Ja csak ezt még az olimpia előtt írták, azóta lement a selejtező első köre ahol majdnem tökutolsó lett... de az egész cikk tipikus nso-s, nem szabadna ilyen kincstári optimizmussal érmeket előrevetíteni, az biztos
r.baggio
Ó, hát a magyar sportmédia aztán tud reálisan értékelni és várakozni.
Örökké megmarad bennem egy 2004-es Sztársport vezércikk az olimpia előtt (Buzgó József).
14 (!!!) aranyat tippelt, köztük olyan boxolóktól meg birkózóktól, akik kb. az első körben ki is estek. De azért a cikk végén szolidan megüzente Janicsnak (aki viszont aztán nyert két aranyat), hogy húzzon vissza Szerbiába és küzdjön a saját hazájáért.

Ehhez képest az idei NS-féle 10-8-10 még igencsak szerény és visszafogott.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 393 — nabege2@yahoo.com
Ja csak ezt még az olimpia előtt írták, azóta lement a selejtező első köre ahol majdnem tökutolsó lett... de az egész cikk tipikus nso-s, nem szabadna ilyen kincstári optimizmussal érmeket előrevetíteni, az biztos
r.baggio
gondban is vagyok, hogy keljek-e fel 7-kor a döntőre vagy ne
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valaki összefoglalná, hogy mi történt eddig az olimpián? Semmit nem tudtam nézni!😀

Magyarok, favorit-és meglepi győztesek, rekordok, csalódások, botrányok stb
Willie Parker
Ami érdekességet még hozzátennék international dolgokból az előttem írók mellé.

Bermuda aranya női triatlonban
San Marino első érme női trappban, amivel minden idők legkissebb országa, aki szerzett érmet
A japán fiú- lány testvérpár aki 1 óra eltéréssel nyertek aranyat.
Hanni
Általában csak olvasgatok itt, de pár dolgot én is hozzátennék. 😊
Az USA férfi kosárcsapata első meccsén kikapott Franciaországtól.
A férfi foci torna eddig elég érdekesen alakul, a csoportkörben kiesett Argentína, Németország és Franciaország is, míg nyolcba jutott többek között Egyiptom, Új-Zéland és Elefántcsontpart is. (Negyeddöntős még Dél-Korea, Mexikó, Japán, Brazília és Spanyolország.)
A női országúti kerékpár azért érdekes, mert egy osztrák versenyző (aki később nyert is), megszökött, és egyszerűen megfeledkeztek róla. A második holland versenyző a célban úgy ünnepelte magát, mintha nyert volna, de némi zavart követően a szervezők szóltak neki, hogy csak második lett... Állítólag technikai problémák miatt feledkeztek meg az osztrák kerekesről, de ez azért a 21. században elég érdekes indoklás.
Nandito
Ehhez akkor hozzáteszem a saját eddigi "kedvenc" sztorimat, mert ez se történik meg minden nap. Főleg nem olimpiai szintű versenyen: a triatlonosok egyik számának rajtját úgy lőttél el, hogy a mezőny fele nem tudott a vízbe ugrani, mert egy kísérő hajó eltorlaszolta előttük az utat. A mezőny vízbe ugrott másik fele leúszott pár száz métert, majd visszaúsztak, kiszálltak, és - jó 20 perc késéssel - újra ellőtték a rajtot. Immár a teljes mezőnynek.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 035
Valaki összefoglalná, hogy mi történt eddig az olimpián? Semmit nem tudtam nézni!😀

Magyarok, favorit-és meglepi győztesek, rekordok, csalódások, botrányok stb
Willie Parker
Ami érdekességet még hozzátennék international dolgokból az előttem írók mellé.

Bermuda aranya női triatlonban
San Marino első érme női trappban, amivel minden idők legkissebb országa, aki szerzett érmet
A japán fiú- lány testvérpár aki 1 óra eltéréssel nyertek aranyat.
Hanni
,,,
A női országúti kerékpár azért érdekes, mert egy osztrák versenyző (aki később nyert is), megszökött, és egyszerűen megfeledkeztek róla. A második holland versenyző a célban úgy ünnepelte magát, mintha nyert volna, de némi zavart követően a szervezők szóltak neki, hogy csak második lett... Állítólag technikai problémák miatt feledkeztek meg az osztrák kerekesről, de ez azért a 21. században elég érdekes indoklás.
Nandito
Tobben szoktek meg es ugye ertek utol oket es azt hittek hogy mindenkit utolertek.
A csapatradio hianya okozta ami itt direkt nincs. Ettol fuggetlenul pancserek voltak
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
Ja csak ezt még az olimpia előtt írták, azóta lement a selejtező első köre ahol majdnem tökutolsó lett... de az egész cikk tipikus nso-s, nem szabadna ilyen kincstári optimizmussal érmeket előrevetíteni, az biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 393 — nabege2@yahoo.com
Valaki összefoglalná, hogy mi történt eddig az olimpián? Semmit nem tudtam nézni!😀

Magyarok, favorit-és meglepi győztesek, rekordok, csalódások, botrányok stb
Willie Parker
Úszás: sajnos nincs kiemelkedő alakja a csapatnak, Hosszúnak a formaidőzítése rosszul sikerült, ráadásul szerintem a többiek is egy picit maguk alatt teljesítenek. Bár tudták időben szerintem ez a hajnali időpont nem kedvez nekünk. Milák toronymagas esélyesként szerzett egy aranyat és a 4x100-asaink 4.-ek lettek. Ez valami őrületesen nagy eredmény ismerve, hogy hány jó nemzet van úszásban.
Női kézilabda: totál betli
Vizilabda: még messze a vége, a nők leverték az USA-t, de mivel nők szépen előtte x-eltek a ruszkikkal. Fiúk sajnos kikaptak a görögöktől, de nekik messze a vége, simán jók is lehetnek
Dzsúdóban van egy bronzunk, de azon kívül csak kieséseink, jah meg egy 5. helyünk
Vívás: itt a srácok odatették magukat. Szilágyi Áron tanári vívással (és amúgy azért egy kis szerencsével) megvédte a címét, a csapattal sajnos elszúrták, ott "csak" 3.ak lettek. Még itt van egy ezüstünk is. Sajna a lányok nem nagyon villogtak
Voltak viszont kellemes "pontszerzéseink": hegyi kerékpárban 4. hely (3 svájci mögött), triatlonos srác 7.
a külföldieket majd más elmondja 😊
NB2
Nincs kiemelkedő alakja és a 2.5 mp-el nyert mindenki előtt Milák azért érdekes egymás mellett 😊
Toca
Magyarázat: olyan kiemelkedő alakja aki hoz mondjuk 2 aranyat és egy ezüstöt. 1992-ben azért Egér és Darnyi egymaga hozott 5 aranyat. Katinka is tudott hozni régen 3 érmet simán. Ma már nem. Erre gondoltam.

Igor!

Az első fenti linken írják a programajánlóban.
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 104 — Titans fan
Valaki összefoglalná, hogy mi történt eddig az olimpián? Semmit nem tudtam nézni!😀

Magyarok, favorit-és meglepi győztesek, rekordok, csalódások, botrányok stb
Willie Parker
Ami érdekességet még hozzátennék international dolgokból az előttem írók mellé.

Bermuda aranya női triatlonban
San Marino első érme női trappban, amivel minden idők legkissebb országa, aki szerzett érmet
A japán fiú- lány testvérpár aki 1 óra eltéréssel nyertek aranyat.
Hanni
Általában csak olvasgatok itt, de pár dolgot én is hozzátennék. 😊
Az USA férfi kosárcsapata első meccsén kikapott Franciaországtól.
A férfi foci torna eddig elég érdekesen alakul, a csoportkörben kiesett Argentína, Németország és Franciaország is, míg nyolcba jutott többek között Egyiptom, Új-Zéland és Elefántcsontpart is. (Negyeddöntős még Dél-Korea, Mexikó, Japán, Brazília és Spanyolország.)
A női országúti kerékpár azért érdekes, mert egy osztrák versenyző (aki később nyert is), megszökött, és egyszerűen megfeledkeztek róla. A második holland versenyző a célban úgy ünnepelte magát, mintha nyert volna, de némi zavart követően a szervezők szóltak neki, hogy csak második lett... Állítólag technikai problémák miatt feledkeztek meg az osztrák kerekesről, de ez azért a 21. században elég érdekes indoklás.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
NS-ből idézve:
Aki viszont nem csupán éremesélyes, hanem aranyesélyes, az Major Veronika. A sportpisztoly 25 méteres számában világcsúcstartóként indul, és, bár nem elvárás, minden esélye megvan az első helyre. Hajnali 2-kor kezd, a döntő 7.00-tól.
Picit Sidi reloaded szaga van a dolognak 😊 Bárcsak ne lenne igazam!
NB2
??????????
Ez mikori cikk NS-ből?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 508 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Holnap nem lesz túl érdekes nap így átnézve
Lesz pár izgi sportág, de kezdődik az atlétika, szóval gondolom főleg már az fog menni
Chargers LT
Csak ne hajnali 2 és 6 között lenne az érdekesebb része...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 279 — Jedi Master
Holnap nem lesz túl érdekes nap így átnézve
Lesz pár izgi sportág, de kezdődik az atlétika, szóval gondolom főleg már az fog menni

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Valaki összefoglalná, hogy mi történt eddig az olimpián? Semmit nem tudtam nézni!😀

Magyarok, favorit-és meglepi győztesek, rekordok, csalódások, botrányok stb
Willie Parker
Úszás: sajnos nincs kiemelkedő alakja a csapatnak, Hosszúnak a formaidőzítése rosszul sikerült, ráadásul szerintem a többiek is egy picit maguk alatt teljesítenek. Bár tudták időben szerintem ez a hajnali időpont nem kedvez nekünk. Milák toronymagas esélyesként szerzett egy aranyat és a 4x100-asaink 4.-ek lettek. Ez valami őrületesen nagy eredmény ismerve, hogy hány jó nemzet van úszásban.
Női kézilabda: totál betli
Vizilabda: még messze a vége, a nők leverték az USA-t, de mivel nők szépen előtte x-eltek a ruszkikkal. Fiúk sajnos kikaptak a görögöktől, de nekik messze a vége, simán jók is lehetnek
Dzsúdóban van egy bronzunk, de azon kívül csak kieséseink, jah meg egy 5. helyünk
Vívás: itt a srácok odatették magukat. Szilágyi Áron tanári vívással (és amúgy azért egy kis szerencsével) megvédte a címét, a csapattal sajnos elszúrták, ott "csak" 3.ak lettek. Még itt van egy ezüstünk is. Sajna a lányok nem nagyon villogtak
Voltak viszont kellemes "pontszerzéseink": hegyi kerékpárban 4. hely (3 svájci mögött), triatlonos srác 7.
a külföldieket majd más elmondja 😊
NB2
Nincs kiemelkedő alakja és a 2.5 mp-el nyert mindenki előtt Milák azért érdekes egymás mellett 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ez megint korrekt Borsoséktól, Elekre kezdik ők is ráhúzni a vízes lepedőt.
 www.sport1tv.hu/podcasts/101914/kezivezerles-177-sokasodnak-a-veresegek-es-a-kerdesek/?fbclid=IwAR3nDLT42x2btNT4jqQZUQG1x7uHFxPEQFGDIbup0t_pFWGUCZ0mkStBYNc


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...