Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
kínaiak rendesen mészároltak pinyóban
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
ES2-n ismét megy a BMX racing élőben
Heisman
Most már a rendkívül releváns, 0-0-ra végződött román-újzélandi meccs ismétlését adják
Kampman
Belenéztem 2 perc erejéig, így a focit is kipipálhatom... gotta watch'em all.

De ez kb ennyit érdemelt. Back to vitorlázás!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
hát ez se volt egy körömrágós meccs..
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
ES2-n ismét megy a BMX racing élőben
Heisman
Most már a rendkívül releváns, 0-0-ra végződött román-újzélandi meccs ismétlését adják
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 190 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ES2-n ismét megy a BMX racing élőben

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
11-26-nál Szekeres: "Nem szabad hagyni, hogy a kanadaiak elhiggyék, hogy van keresnivalójuk" 😀
Rajna
Én lenémítottam, eljutottam oda, hogy képtelen vagyok hallgatni ezt a faszkalapot.
Szesze
Én örülnék, ha lehetne a terem hangját kérni kommentátor nélkül, mert érdekelnek a bekiabálásk meg a bírói levezetések, de amúgy nekem is csak elvesz a kommentár
Rajna
Nézzetek vitorlázást, itt csak a szél és tenger hangját hallani..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
11-26-nál Szekeres: "Nem szabad hagyni, hogy a kanadaiak elhiggyék, hogy van keresnivalójuk" 😀
Rajna
Én lenémítottam, eljutottam oda, hogy képtelen vagyok hallgatni ezt a faszkalapot.
Szesze
Én örülnék, ha lehetne a terem hangját kérni kommentátor nélkül, mert érdekelnek a bekiabálásk meg a bírói levezetések, de amúgy nekem is csak elvesz a kommentár
Rajna
Nyilván én is pusztán emiatt hallgattam ezt a faszt eddig, de most már egyszerűen nem bírom, rosszul leszek ha meghallom komolyan mondom.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Fúúú, Egyiptom ellen komoly ki-ki meccs lesz ez a 7. helyért, úgy látom...
Igor
Hát ez a realitás kb, tőlük hatalmas vlt a kijutás, az Aidás sztori valószínűleg visszavetette őket, talán, ha az nincs ez szorosabb, de az olaszk ellen semmiképp nem lett volna sansz, szóval tulajdnképpen mindegy.

Persze az Aidás sztori említésre se kerül a közvetítésben, nem mintha nem erről szólt vlna az egész utolsó hónap a tőrőzőknek.
Rajna
A kanadaiakkal minimum szorosabb, potenciálisan ki-ki meccset vártam... nem mészárlást, nekik 1 jó emberük van.. Ha oroszok/olaszok ellen es az arány, azt mondom oké. Mások ellen...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
11-26-nál Szekeres: "Nem szabad hagyni, hogy a kanadaiak elhiggyék, hogy van keresnivalójuk" 😀
Rajna
Én lenémítottam, eljutottam oda, hogy képtelen vagyok hallgatni ezt a faszkalapot.
Szesze
Én örülnék, ha lehetne a terem hangját kérni kommentátor nélkül, mert érdekelnek a bekiabálásk meg a bírói levezetések, de amúgy nekem is csak elvesz a kommentár

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Fúúú, Egyiptom ellen komoly ki-ki meccs lesz ez a 7. helyért, úgy látom...
Igor
Hát ez a realitás kb, tőlük hatalmas vlt a kijutás, az Aidás sztori valószínűleg visszavetette őket, talán, ha az nincs ez szorosabb, de az olaszk ellen semmiképp nem lett volna sansz, szóval tulajdnképpen mindegy.

Persze az Aidás sztori említésre se kerül a közvetítésben, nem mintha nem erről szólt vlna az egész utolsó hónap a tőrőzőknek.

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
11-26-nál Szekeres: "Nem szabad hagyni, hogy a kanadaiak elhiggyék, hogy van keresnivalójuk" 😀
Rajna
Én lenémítottam, eljutottam oda, hogy képtelen vagyok hallgatni ezt a faszkalapot.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
11-26-nál Szekeres: "Nem szabad hagyni, hogy a kanadaiak elhiggyék, hogy van keresnivalójuk" 😀
Rajna
20-44-nél kiegyezünk velük döntetlenben.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Fúúú, Egyiptom ellen komoly ki-ki meccs lesz ez a 7. helyért, úgy látom...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
EuroSport 2őn 1 órája ismétlés megy... Ismétlés tegnapról
Közben reklámozzák, hogy az ES2 a csapatsportok otthona az olimpia alatt
Végül is nincs elég elő esemény
Chargers LT
Nyilván azt akarják, hogy a nézőik fizessenek elő a playerre.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 700 — LIGHTS OUT!
ez volt életem rosszabb íjász meccse amit láttam, 5ös meg 6osokat lőttek, épp hogy 20 fölötti körökkel, a 19 éves szlovák tehetség meg kiesett, az 53. észt ment tovább

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
EuroSport 2őn 1 órája ismétlés megy... Ismétlés tegnapról
Közben reklámozzák, hogy az ES2 a csapatsportok otthona az olimpia alatt
Végül is nincs elég elő esemény

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
11-26-nál Szekeres: "Nem szabad hagyni, hogy a kanadaiak elhiggyék, hogy van keresnivalójuk" 😀

Szerkesztette: Rajna

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
AUS
Titmus: 1.54.5
McKeon: 1.55.3
Madi Wilson 1.55.6
Neale: 1.55.8
Titmus ennél másodperccel jobbat tud, és a többiek is tizedeket hagytak benne. Szóval nem csak Neale hibája, mindenkinek magába kell néznie

USA
Schmitt: 1.56.3
Paige: 1.55.2
McLaughlin: 1.55.3
Ledecky: 1.53.7

Ez teljesen korrekt idő mindenkitől, főleg a két középső embertől, és Schmitt is hozott egy vállalható szintet.. ozzik ellen elég lett.

CHN:
Yang: 1.54.3
Tang: 1.55.0
Zhang: 1.55.6
Li: 1.55.3

Yangtól ez pazar, és a többiek hozták amit tudnak..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Zhang az új Yesiwen?
ThundersNFL
Egyáltalán nem a semmiből jött, mint Ye, ráadásul az idők sem annyira irreálisak. Attól, hogy valaki kínai, még lehet jó úszó 😊

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 700 — LIGHTS OUT!
19 éves szlovák csaj lőtt egy 1est, ez az első az olimpián szerintem 😀

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Zhang az új Yesiwen?
ThundersNFL
Szomorú, h mindenkit ennyire le kell nézni, csak mert nem tudjuk a kínai úszók neveit megjegyezni/megkülönböztetni - pedig Zhang 6 éve komoly úszó, és kb jelenleg az olimpia legjobb úszója eddig...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 463 — !SuPeR6BoWL!
Zhang az új Yesiwen?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
ez mekkora 😀 amúgy az ausztráloknál nem hiányoztak a campbell testvérek ,vagy ő csak 100on ?
Sixo
Ők 100asok. Ez volt a legerősebb ausztrál négyes egyértelműen.
Rajna
Neale helyett lehetett volna más is, ott talán egy fél másodperc benne van... (O'Callaghan pl)

Majd megnézem a spliteket, de nekem az első két ember tűnt relatíve gyengének.
Igor
Nekem is, de hát a válogatón Neale sokkal jobbat úszott, mint Throssell vagy O'Callaghan, nem volt más opció. De a másik háromnak simán be kellett volna húznia amúgy is.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
ez mekkora 😀 amúgy az ausztráloknál nem hiányoztak a campbell testvérek ,vagy ő csak 100on ?
Sixo
Ők 100asok. Ez volt a legerősebb ausztrál négyes egyértelműen.
Rajna
Neale helyett lehetett volna más is, ott talán egy fél másodperc benne van... (O'Callaghan pl)

Majd megnézem a spliteket, de nekem az első két ember tűnt relatíve gyengének.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Annyira tudtam.... fú de szart úszott Titmus/McKeon...
Igor
Ja hát ha nem azt követtük volna, hogy előzünk-e bárkit, akkor lehetett volna erről beszélni már az elején, ott én már nem bíztam az USA leverésében, de Kína még akkor is durva.
Rajna
Zhang 2 arany, és 200 pillangó után... és ő volt a kérdőjeles ember. Én AUS, CHN, USA-t vártam amúgy mert a 400as úszók jók voltak, azt lehetett tudni.... de az első két auszi nem úszott szépen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)