NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Reménykedtem hátha kiesik a holland, dehát ezzel sajnos nem fog... nincs Kamminga out.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Asszem az volt a terv, hogy az olimpiára még fókusz a 200 pillén lesz, hogy legyen meg az arany, utána kezdenek jelentősebben foglalkozni a gyorssal
peach
OK de ez hülyeség. Most van olimpia, most lehetett volna még egy érmet szerezni. 4 év múlva ki tudja, hol milyen esélyek lesznek.
Rajna
Hat ja, ehhez kell pontos kockázatelemzést végezni.
Ők erre jutottak.

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kenderesi Honda miatt szomorú igazából, le Clos-ra koncentrált, gondolom azzal számolt, hog rajta kívül csak Milák és Burdisso verheti meg.

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Na akkor a nadrág miatt nem örült... Mert tudta, hogy megzavarta
Chargers LT
Vagy kibuggyant a tőkesúly és az lassította
peach
Rövid ö, nem? 😉
Igor
Csak próbáltam iktriad szóviccezni 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Na akkor a nadrág miatt nem örült... Mert tudta, hogy megzavarta
Chargers LT
Vagy kibuggyant a tőkesúly és az lassította
peach
Rövid ö, nem? 😉
Igor
Csak próbáltam iktriad szóviccezni 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Miláknak 100 pillén is van éremesélye
Chargers LT
Van, csak az reálisan nézve ezüst, de hátha-hátha, ki tudja... ha Dressel szar formában lenne, de egyelőre nem úgy tűnik sajna.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Asszem az volt a terv, hogy az olimpiára még fókusz a 200 pillén lesz, hogy legyen meg az arany, utána kezdenek jelentősebben foglalkozni a gyorssal
peach
OK de ez hülyeség. Most van olimpia, most lehetett volna még egy érmet szerezni. 4 év múlva ki tudja, hol milyen esélyek lesznek.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Kenderesi: "ez nem az a verseny ahol az időket kell nézni, főleg nem egy reggeli úszás során."
Az ő csalódottságat megértem.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na akkor a nadrág miatt nem örült... Mert tudta, hogy megzavarta
Chargers LT
Vagy kibuggyant a tőkesúly és az lassította
peach
Rövid ö, nem? 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Mondjuk szvsz az edzője is hülye, ha elhiteti vele, hogy reggel 10kor is lehet világcsúcsot úszni olyan idő ellen ami neki van.
peach
Lehet, hogy valószínűtlen, de az is lehet, hogy ez segít elérni ilyen időket. Ha azt mondaná neki, hogy hagyjad, úgyse úszol majd olyan időt, akkor 1-2 másodperccel gyengébb lenne. Én nem kötnék bele abba az edzőbe, aki ilyen domináns úszót vezet 😊

Én inkább azért hibáztatnám az edzőket, hogy nem állnak rá a 200 gyorsra legalább. Ilyen kimagasló 200 pillével éremesély kéne legyen az is, de majd mutassa meg 100 pillén.
Rajna
Asszem az volt a terv, hogy az olimpiára még fókusz a 200 pillén lesz, hogy legyen meg az arany, utána kezdenek jelentősebben foglalkozni a gyorssal



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A gatyagyártó biztos nem örül, hogy ezt nyilatkozta
bcsarli
Ahogy a mekinek megérte Kenderesi 5 éve, most visszaadták a magyar pillangóúszók a nagyvállalatoknak negatív reklámmal!

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Miláknak 100 pillén is van éremesélye

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A gatyagyártó biztos nem örül, hogy ezt nyilatkozta

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mondjuk szvsz az edzője is hülye, ha elhiteti vele, hogy reggel 10kor is lehet világcsúcsot úszni olyan idő ellen ami neki van.
peach
Lehet, hogy valószínűtlen, de az is lehet, hogy ez segít elérni ilyen időket. Ha azt mondaná neki, hogy hagyjad, úgyse úszol majd olyan időt, akkor 1-2 másodperccel gyengébb lenne. Én nem kötnék bele abba az edzőbe, aki ilyen domináns úszót vezet 😊

Én inkább azért hibáztatnám az edzőket, hogy nem állnak rá a 200 gyorsra legalább. Ilyen kimagasló 200 pillével éremesély kéne legyen az is, de majd mutassa meg 100 pillén.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkora úszás volt hogy "ing gatya szakadt"
eaglesmcnabb
Még messze van az iktriad szint de hajrá 😉 😛
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na az interjúnál már boldogabb 😊
eaglesmcnabb
Hát mondjuk Mihályvári-Farkas egy 1500-as egyéni csúcsnál vidámabb volt meg a 4x100-as váltó is 😀
Rajna
Persze mert Miláknak nem lett meg az egyéni csúcs. Szerencsére kevés úszó van akinek az egyéni csúcsánal masodperccel lassabb úszás elég a sima győzelemre😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Na akkor a nadrág miatt nem örült... Mert tudta, hogy megzavarta
Chargers LT
Vagy kibuggyant a tőkesúly és az lassította



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Na akkor a nadrág miatt nem örült... Mert tudta, hogy megzavarta

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Akkora úszás volt hogy "ing gatya szakadt"

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na az interjúnál már boldogabb 😊
eaglesmcnabb
Hát mondjuk Mihályvári-Farkas egy 1500-as egyéni csúcsnál vidámabb volt meg a 4x100-as váltó is 😀

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Elszakadt a gatyája az úszás előtt, es szétesett fejben.
Ennyit mondott.

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
De valóban.
Ő a csúcstartó, mi múlik azon, hogy ez most WR vagy sem?
Végre van egy új aranyunk, neki az első, nekem fura.
Még Phelps is örült a századik aranyának. Ezt a fejet mutogatni majd naponta százszor arany-klipben... furcsa, na.
Sobri Jóska
Egyrészt edzésről biztos tudják, hogy tudna jobbat úszni. Ki tudja, meddig lesz ilyen domináns, azért ha van esélyed egy csúcsra, és nincs eg, az nem túl jó.

Másrészt enélkül gondolom nem lehet ottmaradni ennyivel a többiek előtt, kell valamivel versenyezni. Ha elégedett lenne a sima arannyal magához képest gyengébb idővel is, akkor valószínűleg nem jutott volna el idáig.

Amúgy nekem sem szimpatikus ez, de egértem a pszichológiáját.
Rajna
Mondjuk szvsz az edzője is hülye, ha elhiteti vele, hogy reggel 10kor is lehet világcsúcsot úszni olyan idő ellen ami neki van.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
ahogy nézem 73 kiloban is van délamerikai, lesz kinek szurkolni

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez a búvalbaszott győzelem elég fura.
Évek óta erre készül, nem kellett volna valami feszültségnek kijönni, vagy mosolynak, vagy levegőbecsapásnak?
Tegnap a nyilatkozat alatt vidámabb volt.
Sobri Jóska
Szerintem nem volt ő feszült
Az idő volt kérdés csak
Chargers LT
Nem kellett volna akkora WR-t úszni a vb-n, oszt most meglett volna simán 😀
eaglesmcnabb
ez nagyon 200iq
Sixo
De valóban.
Ő a csúcstartó, mi múlik azon, hogy ez most WR vagy sem?
Végre van egy új aranyunk, neki az első, nekem fura.
Még Phelps is örült a századik aranyának. Ezt a fejet mutogatni majd naponta százszor arany-klipben... furcsa, na.
Sobri Jóska
Ha nem övé lenne a világcsúcs akkor talán érthető lenne, de így...
eaglesmcnabb
Láttam már pár olimpiát, sok győztest, Darnyi se volt az a kimondott buliarc, de ilyen érdektelen, örömtelen magyar vagy bármilyen győztest még sose láttam.
Sobri Jóska
Na az interjúnál már boldogabb 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
A nyilatkozatnál legalább mosolyog.