Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Respect, ez fantasztikus úszás volt.

Remek h Kolesnikov volt mellette, akit lehetett üldözni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Dolgozik a karma, Bannt a saját csapattársa, Van Berkel rúgta fejbe 😀
empty taxi
Átmenetileg egy ideig Bannolni fogja ezért.
iktriad
Na te is hamar felébredtél látom 😅

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nándinak nagyot kell úsznia hogy meglegyen a döntő, minimum Personal Best kell

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 498 — Colts Fan
Jó reggelt mindenkinek, remélem beesik ma 2-3 érem.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
na indul az úszás

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dolgozik a karma, Bannt a saját csapattársa, Van Berkel rúgta fejbe 😀
empty taxi
Átmenetileg egy ideig Bannolni fogja ezért.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Dolgozik a karma, Bannt a saját csapattársa, Van Berkel rúgta fejbe 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ilyet se láttam hosszú ideje (pláne nem olimpián), hogy az evezősök letérjenek a pályájukról és (majdnem) nekimenjenek a szomszédos egységnek....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Elképesztően szarul szerválnak ma az irániak, így 2-0-ás előnyben van a kanadai röplabda-válogatott.
A bajom ezzel az h Bann meg Sclater kb. a TOP2 legunszimpatikusabb röplabdázó nálam jelenleg, nem kéne h továbbjussanak a csoportból. Ehhez ma fontos lenne h az olaszok elverjék Japánt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Jakabos egyedül olyan szempontból érdekes, h nem először... de mondom, számomra kb irreleváns h ki az akit elütött, én csak azt néztem miért csinálja ezt Hosszú... mert sok értelme nincs az biztos a fentieket látva.
Igor
Ne mondd már, hogy nem érted.
Katinkáék elbaszták a formaidőzítést, így nem volt garancia arra, hogy döntőbe jut 200 vegyesen, így meghagyta a pillangót, hogy akkor, ha nem sikerül vegyesen, majd ott. De sikerült, így logikus és evidens, hogy fél órán belül nem úszik kétszer.
De előre nem tudhatta, hogy sikerülni fog.
Aki háromszoros olimpiai bajnok, és az övé a jobb idő az miért ne tehetné ezt a fajta taktikázást így meg?
Megteheti.
Ő Hosszú Katinka, nem egy közhasznú intézmény, akinek más élményfaktoráról kell gondoskodnia..
És azt se feledd, hogy egy nyolcadik hely is 2,8 millió forint, egy negyedik meg 21,8 millió, vagyis kurvára nem mindegy, hogy ki hol végez, senki se fog önként és dalolva lemondani ennyi pénzről, amihez lehetősége van teljesen korrektül hozzáférni, ha már úgyis ott van.
Ha Hosszú nem nevez pillangóra, majd nem jut döntőbe 200 vegyesen, azzal a saját várható profitját csökkenti, illetve akkoris kapna hideget-meleget, hogy miért nem vállalta, miért Jakabosnak hagyta, aki (valószínűsíthetően) be se jutott a döntőbe.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mikor úszik Milák? Nem nyitja meg az nso-s linket sajnos
davemayer
03:49 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem tudom van-e aki felkelt korábban... de az evezés mellett elfér, úgyhogy:

Mai menetrend, éremosztó számok/fontosabb események a hajnali órákban

2:18-tól 3:50-ig - evezésdöntők (B döntők már most zajlanak)

3:30-tól úszás (elődöntőket most nem írom ki mind, de 3:30tól van a 100 gyors amúgy)
3:41 női 200 gyors,
3:49 férfi 200 pille,
4:45 női 200 vegyes,
4:54 női 1500 gyors
5:26 férfi 4*200 gyors

4:25 vívás, férfi kardcsapat negyeddöntő HUN-USA - ha sikerül továbbjutás, elődöntő 06:40-től

4:30 kerékpár, női időfutam

5:05, vitorlázás, finn dingi (Berecz) - ez nem döntő, sima futamok..

7:00 kerékpár férfi időfutam

Párhuzamosan zajlik a cselgáncs 4-től, de Tóth Krisztiáné a 14. meccs, szóval kb 6 és fél 7 között lehet az első meccs... viszont egy simán verhető ellenfél ellen, a második körös meccs Mukai ellen a 24. meccs - talán 7:45 és 8:15 között valamikor.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Mikor úszik Milák? Nem nyitja meg az nso-s linket sajnos

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 573
hátha nem csak engem érdekel:

így nyomta ma a kubai Julio Cesar La Cruz a 91 kilósok között. (beágyazva nem működik valamiért)

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/225713041_190918802932946_1223457822570268685_n.jpg?stp=cmp1_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=eeuCLmXlcw8Q7kNvgGRs9RE&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBalNObTckPJoDKQ4VVL-v2apjGwd2Qq1Iu-gFIziddHQ&oe=66EDBE84
Amateur Boxing Highlights 🥊🔥📹 on Instagram: "@julio.lacruz.754 🇨🇺 in new weight 91kg/201lbs"
21K likes, 233 comments - amateurboxinghighlights on July 27, 2021: "@julio.lacruz.754 🇨🇺 in new weight 91kg/201lbs".

choose life
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 035
Aki viszont nagyon is lemaradt valamiről, konkrétan Tokióról, az a tavaly decemberben a kaposvári országos bajnokságon 2:09.78 perccel 200 méter háton olimpiai A szintet úszó Szabó-Feltóthy Eszter, a Vasas 19 éves, Eb 7. helyezett reménysége.
ozibozi
Én nem vagyok híve a kényeztessük a sztárainkat attitűdnek, de közben ezt legalább annyira utálom. Ennek a reménységnek senki nem tiltotta meg, hogy jobbat ússzon, mint Katinka. Az A szint semmi. Illetve csak annyi, hogy ha nincs két jobb időt úszó versenyző az adott országban, akkor indulhat vele az olimpián. Amúgy egy USA-ban számonként 10-12 úszó ússza meg ezt a szintet, és kutyát nem érdekli, hogy mi van a hetedikkel közülük. Legyen az első kettőben, és övé a pálya.
peterk2005
A kerdes nem az hogy jobb HK a fiatal kislanynal es igaz erobol ove a jog, de ha nem is ugrik be a medencebe akkor senkinel nem tud gyorsabban uszni. Erre irtam a Phelps peldat, minden idok 2. leggyorsabb ideje az ove hatuszasban, de nem vette el a helyet mastol.

Ez nem olyan mint a kajakosoknal ahol nalunk hogy megkuzdenek kinek legyen eselye az eremre. HK 0 eredmenyt hozott, de az igaz hogy igy is hozta teljesseggel az elozetesen vartat. A kislany lett volna mondjuk 19. , de tapasztalatnak lehetett volna hasznalni a jovore nezve es lehet hogy kihoztak volna belole valamit akarmilyen kicsit, de a nullat garantaltan hozta volna o is a jelenben.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha Petrov ezt mondja és Jakabos így is kint van(ezt nem tudtam😊) akkor részemről tekintsük tárgytalannak az elmúlt pár oldal nyűglődését 😛
dande
McKeown is visszalépett a vegyestől a hát miatt, teljesen bevett dolog ez az uszodában, csak itt nálunk jellemző ez az ellenségképgyártás és mindenért hibaztassunk vkit.
gabokocka
Mondjuk McKeownt pont az ellenkezője miatt basztatják - hülye volt, h eldobott egy fix aranyat/érmet 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mit nem lehet azon érteni hogy
i) ütötte egymást a két szám a menetrendben és ezt hónapok óta tudni lehetett
ii) két szempontból is sokkal nagyobb esélye volt Hosszúnak 200 vegyesen - ő is jobban úszott és a konkurrencia is kisebb volt mint 200 pillén.
Olyan nincs, hogy beüt a krach 200 IM-en, és akkor ő majd 200 pillén menti a dolgot, ugyanmár... ez nem így működik. Ha Hosszú szarul úszik 200 IM-en, nem fog jól úszni utána 200 pillén.

Full tényként kezelték szakportálok/rajongók hetek/hónapok óta, etc-etc - gyakorlatilag mindenki tudta, h Hosszú vissza fog lépni... hagyjuk az álszenteskedést.

Mindegy. Nyilván megvolt rá a joga... de nem túl szép dolog. Ennyi.
Igor
Most komolyan nekiállunk ajnározni egy Jakabos Zsu-t, aki eddig minden világversenyén csontra beégett, leginkább a modellkedésre koncentrál és az olimpiai falvak legkedveltebb bukkake célpontja?
Willie Parker
Igazáól h ki úszik helyette, direkt nem említettem, felőlem éppenséggel Szilágyi Liliána is mehetett volna ha megússza... az már teljesen mindegy nekem.

Jakabos egyedül olyan szempontból érdekes, h nem először... de mondom, számomra kb irreleváns h ki az akit elütött, én csak azt néztem miért csinálja ezt Hosszú... mert sok értelme nincs az biztos a fentieket látva.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nézve a holnapi műsort, mire felkelek kb le is megy az olimpia értelmes fele 😊

ez de durva:
Vívás
...
5.45: mérkőzések az 5-8. helyért
...
NB2
Tudom h nem kéne arcoskodni... de ideális esetben ez a programpont elvileg pont hidegen hagy minket 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy egy USA-ban számonként 10-12 úszó ússza meg ezt a szintet, és kutyát nem érdekli, hogy mi van a hetedikkel közülük. Legyen az első kettőben, és övé a pálya.
peterk2005
Ne tudd meg mekkora sírás volt a Simone Manuel rajongók között, amikor a válogatón kilencedik lett 100m-en.. hogy neki van a legjobb ideje az elmúlt évekből, blablabla. Nyilván egyéniben nem úszhat mert az le van írva korrekt módon, h az első kettő megy... de a váltóba azért benyomták. 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aki viszont nagyon is lemaradt valamiről, konkrétan Tokióról, az a tavaly decemberben a kaposvári országos bajnokságon 2:09.78 perccel 200 méter háton olimpiai A szintet úszó Szabó-Feltóthy Eszter, a Vasas 19 éves, Eb 7. helyezett reménysége.
ozibozi
Én nem vagyok híve a kényeztessük a sztárainkat attitűdnek, de közben ezt legalább annyira utálom. Ennek a reménységnek senki nem tiltotta meg, hogy jobbat ússzon, mint Katinka. Az A szint semmi. Illetve csak annyi, hogy ha nincs két jobb időt úszó versenyző az adott országban, akkor indulhat vele az olimpián. Amúgy egy USA-ban számonként 10-12 úszó ússza meg ezt a szintet, és kutyát nem érdekli, hogy mi van a hetedikkel közülük. Legyen az első kettőben, és övé a pálya.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Nézve a holnapi műsort, mire felkelek kb le is megy az olimpia értelmes fele 😊

ez de durva:
Vívás
férfi kard csapatverseny, Decsi Tamás, Gémesi Csanád, Szatmári András, Szilágyi Áron
4.25: Magyarország–Egyesült Államok – negyeddöntő
5.45: mérkőzések az 5-8. helyért
6.40: elődöntő

és a vicc, hogy holnap korábban akartam kelni, de nem ennyire 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kemény:

 akibic.hu/2021/07/27/izraelnek-ajanlotta-olimpiai-ermet-a-hazajat-elhagyo-irani-dzsudos/
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Holnap meg 3:30 kor kezdenek a magyarok úszni 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Ezt most láttam, vízilabda ffi
Ausztrália – Horvátok. 11 - 8
Elég nagy meglepetés volt ma a másik csoportban

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Nah alszok, de előtte megnézem, mikor kell kelni hajnalban 😅

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀