Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 035
A Sz Aron mint legjobb sportoloja a nemzetnek a hsz-om nem lesz nepszeru. Eloszor is fantasztikus 3 olimpian nyerni es minden elismeres.
De mar akkor is Gerevich ha mar kard es nemcsak mert a sport sokkal inkabb fontosabb volt es ez huzza magaval a nagyobb konkurenciat es kiesett neki a vh. miatt.

Ma mar egy peremsport es osszehasonlithatatlan a sport maga.
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Mit nem lehet azon érteni hogy
i) ütötte egymást a két szám a menetrendben és ezt hónapok óta tudni lehetett
ii) két szempontból is sokkal nagyobb esélye volt Hosszúnak 200 vegyesen - ő is jobban úszott és a konkurrencia is kisebb volt mint 200 pillén.
Olyan nincs, hogy beüt a krach 200 IM-en, és akkor ő majd 200 pillén menti a dolgot, ugyanmár... ez nem így működik. Ha Hosszú szarul úszik 200 IM-en, nem fog jól úszni utána 200 pillén.

Full tényként kezelték szakportálok/rajongók hetek/hónapok óta, etc-etc - gyakorlatilag mindenki tudta, h Hosszú vissza fog lépni... hagyjuk az álszenteskedést.

Mindegy. Nyilván megvolt rá a joga... de nem túl szép dolog. Ennyi.
Igor
Most komolyan nekiállunk ajnározni egy Jakabos Zsu-t, aki eddig minden világversenyén csontra beégett, leginkább a modellkedésre koncentrál és az olimpiai falvak legkedveltebb bukkake célpontja?
Willie Parker
Nah utóbbit meg honnan tudod? 😅

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Vajon Simone Biles fogja bírni a nyomást egyéniben? Ha bukik, oda a legyőzhetetlen, fekete tinilány képe, az pedig súlyos dollármilliókat jelenthet neki.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 559
Maga Petrov Iván, Jakabos férje mondta el az Indexnek egy órája, hogy a felesége szempontjából nincs jelentősége annak, hogy Hosszú úgy ütötte el őt az indulás lehetőségétől, hogy közben azzal ő maga sem élt.

Zsu nincs olyan formában, hogy döntőbe tudott volna jutni 200 méter pillangón – mondta Petrov Iván. – A feleségem semmiről sem maradt le, hiszen kint van Tokióban, ráadásul így pihenten léphet rajtkőre a 4x200 méteres gyorsváltóban, ahol még pontszerzési esélye is van a magyar stafétának.

Aki viszont nagyon is lemaradt valamiről, konkrétan Tokióról, az a tavaly decemberben a kaposvári országos bajnokságon 2:09.78 perccel 200 méter háton olimpiai A szintet úszó Szabó-Feltóthy Eszter, a Vasas 19 éves, Eb 7. helyezett reménysége.
ozibozi
Nincs olyan formában, de váltót azért úszik? Vagy csak pillangón nincs olyan formában?
Willie Parker
Magyarországon nincs annyi női úszó gyorsban, hogy egy formán kívüli Jakabos ne férne be.
kb
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mit nem lehet azon érteni hogy
i) ütötte egymást a két szám a menetrendben és ezt hónapok óta tudni lehetett
ii) két szempontból is sokkal nagyobb esélye volt Hosszúnak 200 vegyesen - ő is jobban úszott és a konkurrencia is kisebb volt mint 200 pillén.
Olyan nincs, hogy beüt a krach 200 IM-en, és akkor ő majd 200 pillén menti a dolgot, ugyanmár... ez nem így működik. Ha Hosszú szarul úszik 200 IM-en, nem fog jól úszni utána 200 pillén.

Full tényként kezelték szakportálok/rajongók hetek/hónapok óta, etc-etc - gyakorlatilag mindenki tudta, h Hosszú vissza fog lépni... hagyjuk az álszenteskedést.

Mindegy. Nyilván megvolt rá a joga... de nem túl szép dolog. Ennyi.
Igor
Most komolyan nekiállunk ajnározni egy Jakabos Zsu-t, aki eddig minden világversenyén csontra beégett, leginkább a modellkedésre koncentrál és az olimpiai falvak legkedveltebb bukkake célpontja?
Willie Parker
Ez alapján megvetendő a fél olimpiai falu, köztük a vízilabdás valamint a kajakos lányaink akik khm. finoman szólva sem a gyengéd, órákon át tartó végtelen kényeztetést igénylik - ezt csak hallottam persze. Én amikor nem sportolóként - közeli rokon vitt be, aki akkor válogatott volt isten áldja - mászkáltam Szegeden a kajak - kenu VB után pár éve bennt a sportoló after bulin, hàt, bármilyen kupleráj elbújhatott volna szégyenében 😊 akkor nem volt se szlovák - magyar, se horvát -szerb ellentét sőt 😆
MC12
Ilyen ez a popszakma... 😊
Bár aki ezekre a széles vállakra és hátakra gerjed, hát izé... 😀 Én nem csípem a girhes csajokat, de a túl izmosakat se 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szerintem rossz hogy megengedtek neki ezt. Az uszocsapaton belul biztos nem segiti az osszetartast. A szurkolok szemeben is jobb ha drukkolhatunk volna akar egy tininek vagy egy hetedik helyert is mint a semmi.

Phelps aki hatuszasban jopar ermet hozott volna, a vilag egyik legjobbja volt es nem mutatta meg a nagyvilagnak nagy esemenyen mert a beosztas es a terheles.

En nem latom az ertelmet ha ugyse indul el.
no
Tényleg, a női vívócsapat hogy áll? Mármint a Mohamed Aida-féle csapatbakerülős konfliktusra gondolok.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Maga Petrov Iván, Jakabos férje mondta el az Indexnek egy órája, hogy a felesége szempontjából nincs jelentősége annak, hogy Hosszú úgy ütötte el őt az indulás lehetőségétől, hogy közben azzal ő maga sem élt.

Zsu nincs olyan formában, hogy döntőbe tudott volna jutni 200 méter pillangón – mondta Petrov Iván. – A feleségem semmiről sem maradt le, hiszen kint van Tokióban, ráadásul így pihenten léphet rajtkőre a 4x200 méteres gyorsváltóban, ahol még pontszerzési esélye is van a magyar stafétának.

Aki viszont nagyon is lemaradt valamiről, konkrétan Tokióról, az a tavaly decemberben a kaposvári országos bajnokságon 2:09.78 perccel 200 méter háton olimpiai A szintet úszó Szabó-Feltóthy Eszter, a Vasas 19 éves, Eb 7. helyezett reménysége.
ozibozi
Nincs olyan formában, de váltót azért úszik? Vagy csak pillangón nincs olyan formában?
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 035
Szerintem rossz hogy megengedtek neki ezt. Az uszocsapaton belul biztos nem segiti az osszetartast. A szurkolok szemeben is jobb ha drukkolhatunk volna akar egy tininek vagy egy hetedik helyert is mint a semmi.

Phelps aki hatuszasban jopar ermet hozott volna, a vilag egyik legjobbja volt es nem mutatta meg a nagyvilagnak nagy esemenyen mert a beosztas es a terheles.

En nem latom az ertelmet ha ugyse indul el.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 559
Maga Petrov Iván, Jakabos férje mondta el az Indexnek egy órája, hogy a felesége szempontjából nincs jelentősége annak, hogy Hosszú úgy ütötte el őt az indulás lehetőségétől, hogy közben azzal ő maga sem élt.

Zsu nincs olyan formában, hogy döntőbe tudott volna jutni 200 méter pillangón – mondta Petrov Iván. – A feleségem semmiről sem maradt le, hiszen kint van Tokióban, ráadásul így pihenten léphet rajtkőre a 4x200 méteres gyorsváltóban, ahol még pontszerzési esélye is van a magyar stafétának.

Aki viszont nagyon is lemaradt valamiről, konkrétan Tokióról, az a tavaly decemberben a kaposvári országos bajnokságon 2:09.78 perccel 200 méter háton olimpiai A szintet úszó Szabó-Feltóthy Eszter, a Vasas 19 éves, Eb 7. helyezett reménysége.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Mit nem lehet azon érteni hogy
i) ütötte egymást a két szám a menetrendben és ezt hónapok óta tudni lehetett
ii) két szempontból is sokkal nagyobb esélye volt Hosszúnak 200 vegyesen - ő is jobban úszott és a konkurrencia is kisebb volt mint 200 pillén.
Olyan nincs, hogy beüt a krach 200 IM-en, és akkor ő majd 200 pillén menti a dolgot, ugyanmár... ez nem így működik. Ha Hosszú szarul úszik 200 IM-en, nem fog jól úszni utána 200 pillén.

Full tényként kezelték szakportálok/rajongók hetek/hónapok óta, etc-etc - gyakorlatilag mindenki tudta, h Hosszú vissza fog lépni... hagyjuk az álszenteskedést.

Mindegy. Nyilván megvolt rá a joga... de nem túl szép dolog. Ennyi.
Igor
Most komolyan nekiállunk ajnározni egy Jakabos Zsu-t, aki eddig minden világversenyén csontra beégett, leginkább a modellkedésre koncentrál és az olimpiai falvak legkedveltebb bukkake célpontja?
Willie Parker
Ez alapján megvetendő a fél olimpiai falu, köztük a vízilabdás valamint a kajakos lányaink akik khm. finoman szólva sem a gyengéd, órákon át tartó végtelen kényeztetést igénylik - ezt csak hallottam persze. Én amikor nem sportolóként - közeli rokon vitt be, aki akkor válogatott volt isten áldja - mászkáltam Szegeden a kajak - kenu VB után pár éve bennt a sportoló after bulin, hàt, bármilyen kupleráj elbújhatott volna szégyenében 😊 akkor nem volt se szlovák - magyar, se horvát -szerb ellentét sőt 😆

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Azért ez nagyon-nagyon elegáns volt:

 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/kerekpar-nagyon-buszke-vagyok-blankara-benko-barbara-2840805

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Mit nem lehet azon érteni hogy
i) ütötte egymást a két szám a menetrendben és ezt hónapok óta tudni lehetett
ii) két szempontból is sokkal nagyobb esélye volt Hosszúnak 200 vegyesen - ő is jobban úszott és a konkurrencia is kisebb volt mint 200 pillén.
Olyan nincs, hogy beüt a krach 200 IM-en, és akkor ő majd 200 pillén menti a dolgot, ugyanmár... ez nem így működik. Ha Hosszú szarul úszik 200 IM-en, nem fog jól úszni utána 200 pillén.

Full tényként kezelték szakportálok/rajongók hetek/hónapok óta, etc-etc - gyakorlatilag mindenki tudta, h Hosszú vissza fog lépni... hagyjuk az álszenteskedést.

Mindegy. Nyilván megvolt rá a joga... de nem túl szép dolog. Ennyi.
Igor
Most komolyan nekiállunk ajnározni egy Jakabos Zsu-t, aki eddig minden világversenyén csontra beégett, leginkább a modellkedésre koncentrál és az olimpiai falvak legkedveltebb bukkake célpontja?
Willie Parker
És 42-es lába van.
Ez pont annyira lényegi szempont, mint amiket te írtál.
Sobri Jóska
Mit nem lehet azon érteni hogy
i) ütötte egymást a két szám a menetrendben és ezt hónapok óta tudni lehetett
ii) két szempontból is sokkal nagyobb esélye volt Hosszúnak 200 vegyesen - ő is jobban úszott és a konkurrencia is kisebb volt mint 200 pillén.
Olyan nincs, hogy beüt a krach 200 IM-en, és akkor ő majd 200 pillén menti a dolgot, ugyanmár... ez nem így működik. Ha Hosszú szarul úszik 200 IM-en, nem fog jól úszni utána 200 pillén.

Full tényként kezelték szakportálok/rajongók hetek/hónapok óta, etc-etc - gyakorlatilag mindenki tudta, h Hosszú vissza fog lépni... hagyjuk az álszenteskedést.

Mindegy. Nyilván megvolt rá a joga... de nem túl szép dolog. Ennyi.
Igor
Most komolyan nekiállunk ajnározni egy Jakabos Zsu-t, aki eddig minden világversenyén csontra beégett, leginkább a modellkedésre koncentrál és az olimpiai falvak legkedveltebb bukkake célpontja?
Willie Parker
És 42-es lába van.
Ez pont annyira lényegi szempont, mint amiket te írtál.
Sobri Jóska
Most menne ezerrel a szidalmazás, hogy mekkora kerékkötő ő is.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Mit nem lehet azon érteni hogy
i) ütötte egymást a két szám a menetrendben és ezt hónapok óta tudni lehetett
ii) két szempontból is sokkal nagyobb esélye volt Hosszúnak 200 vegyesen - ő is jobban úszott és a konkurrencia is kisebb volt mint 200 pillén.
Olyan nincs, hogy beüt a krach 200 IM-en, és akkor ő majd 200 pillén menti a dolgot, ugyanmár... ez nem így működik. Ha Hosszú szarul úszik 200 IM-en, nem fog jól úszni utána 200 pillén.

Full tényként kezelték szakportálok/rajongók hetek/hónapok óta, etc-etc - gyakorlatilag mindenki tudta, h Hosszú vissza fog lépni... hagyjuk az álszenteskedést.

Mindegy. Nyilván megvolt rá a joga... de nem túl szép dolog. Ennyi.
Igor
Most komolyan nekiállunk ajnározni egy Jakabos Zsu-t, aki eddig minden világversenyén csontra beégett, leginkább a modellkedésre koncentrál és az olimpiai falvak legkedveltebb bukkake célpontja?
Willie Parker
És 42-es lába van.
Ez pont annyira lényegi szempont, mint amiket te írtál.

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Mit nem lehet azon érteni hogy
i) ütötte egymást a két szám a menetrendben és ezt hónapok óta tudni lehetett
ii) két szempontból is sokkal nagyobb esélye volt Hosszúnak 200 vegyesen - ő is jobban úszott és a konkurrencia is kisebb volt mint 200 pillén.
Olyan nincs, hogy beüt a krach 200 IM-en, és akkor ő majd 200 pillén menti a dolgot, ugyanmár... ez nem így működik. Ha Hosszú szarul úszik 200 IM-en, nem fog jól úszni utána 200 pillén.

Full tényként kezelték szakportálok/rajongók hetek/hónapok óta, etc-etc - gyakorlatilag mindenki tudta, h Hosszú vissza fog lépni... hagyjuk az álszenteskedést.

Mindegy. Nyilván megvolt rá a joga... de nem túl szép dolog. Ennyi.
Igor
Most komolyan nekiállunk ajnározni egy Jakabos Zsu-t, aki eddig minden világversenyén csontra beégett, leginkább a modellkedésre koncentrál és az olimpiai falvak legkedveltebb bukkake célpontja?
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 559
Hálás vagyok, hogy anno édesapám felébresztett, hogy úszik az Egér meg a Darnyi Szöülban és ezt élőben láthattam, és az öttusa aranyak és Sike sikere 😊. Aztán átélhettem, hogy Darnyi meg Egér verhetetlen és ezért izgulhatok, nomeg Farkas Peti érem minőség ellenőrzése, vagy Ónódi aranya Barcelonában.
Aztán végre újra olimpián a foci válogatott (hű az a skótok elleni havas meccs a kijutásért) (és nem baj, hogy 3x kikaptak) és persze még mindig Egerszegi és Czene fantasztikus úszása Atlantában. Sydneben a majdnem dupla arany vízi és kézilabda, meg Nagy Titi és Csollány aranya. De beszélhetnénk az athéni vízilabda címvédésről, Majoros, Igaly (rip) Vörös meglepi aranyairól. A pekingi gyengébb szereplésről, amibe azért egy újabb vízilabda arany belefért, meg Cseh Laci ezüstjei. Aztán jöjjenek London szépségei, Szilágyi 1, Berki, Gyurta, Risztov (de megérdemelte) stb, majd Rio, Szilágyi 2 és Hosszú 3x no meg Szász Emese, és ezt az 1,2,3,4,5,6,7,8 olimpiát mind végig kísérik a kajakosok.......és akkor a helyezettekről nem is beszélve. Illetve az elődökről , akiket nem láthattam (rajtam kívül álló okból 😛)

Ehhez képest: Eucador most nyerte második aranyát (de lehet már megvan a 3. nem tudom).

Szóval csak annyit akartam: óriási dolog csak ezt így zanzásítva végig gondolni, óriási volt végig élni, amiből Szilágyi érthetően messze kiemelkedik és felemelkedik (nekem is az egyik legnagyobb sztori evör) de mind hősök.

Köszönöm, hogy átfuttathattam 😉, és innentől igyekszem így nézni az olimpiát (és persze ettől még bosszankodom párszor 😛)
dande
Tökéletes összefoglalás volt, ebből is látszik mennyire megy lefelé az egész. A tendencia legalábbis simán látszik.
Anno nem fértél be egy helyre, mikor az aranyért úszott, vívott, stb valaki, most meg már a tévét sem teszi ki ugyanaz a hely a Balatonon, Mert az a 2-3 öreg sört ivó elveszi a helyet a rendesen fogyasztó koktélozó vendégektől.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/sport/2021/tokio/2021/07/27/ratamadt-az-internet-nepe-hosszu-katinkara---okkal-ok-nelkul/
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hálás vagyok, hogy anno édesapám felébresztett, hogy úszik az Egér meg a Darnyi Szöülban és ezt élőben láthattam, és az öttusa aranyak és Sike sikere 😊. Aztán átélhettem, hogy Darnyi meg Egér verhetetlen és ezért izgulhatok, nomeg Farkas Peti érem minőség ellenőrzése, vagy Ónódi aranya Barcelonában.
Aztán végre újra olimpián a foci válogatott (hű az a skótok elleni havas meccs a kijutásért) (és nem baj, hogy 3x kikaptak) és persze még mindig Egerszegi és Czene fantasztikus úszása Atlantában. Sydneben a majdnem dupla arany vízi és kézilabda, meg Nagy Titi és Csollány aranya. De beszélhetnénk az athéni vízilabda címvédésről, Majoros, Igaly (rip) Vörös meglepi aranyairól. A pekingi gyengébb szereplésről, amibe azért egy újabb vízilabda arany belefért, meg Cseh Laci ezüstjei. Aztán jöjjenek London szépségei, Szilágyi 1, Berki, Gyurta, Risztov (de megérdemelte) stb, majd Rio, Szilágyi 2 és Hosszú 3x no meg Szász Emese, és ezt az 1,2,3,4,5,6,7,8 olimpiát mind végig kísérik a kajakosok.......és akkor a helyezettekről nem is beszélve. Illetve az elődökről , akiket nem láthattam (rajtam kívül álló okból 😛)

Ehhez képest: Eucador most nyerte második aranyát (de lehet már megvan a 3. nem tudom).

Szóval csak annyit akartam: óriási dolog csak ezt így zanzásítva végig gondolni, óriási volt végig élni, amiből Szilágyi érthetően messze kiemelkedik és felemelkedik (nekem is az egyik legnagyobb sztori evör) de mind hősök.

Köszönöm, hogy átfuttathattam 😉, és innentől igyekszem így nézni az olimpiát (és persze ettől még bosszankodom párszor 😛)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
No visszaolvastam a mai 17 oldal termést 😊
warr_b
Akkor a lényeget láttad, a röpis lányok képeit 😀 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No visszaolvastam a mai 17 oldal termést 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 559
Igen, itt nem Áronhoz kell hasonlítani, hanem Áron ezután már konkrétan hozzájuk hasonlítható.
Szintet lépet, a legnagyobbak közé került egy újabb VASAS sportoló.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
 www.eurosport.hu/vivas/tokyo-2020/2021/szilagyi-aron-lenne-minden-idok-legnagyobb-magyar-sportoloja_sto8443824/story.shtml
gabokocka
Nem nagyon látom értelmét a GOAT-vitáknak vagy felvetéseknek. Le is írja a cikk az elején, hogy különböző korok különböző sportágainak alakjait egymáshoz viszonyítani milyen nehéz. Nyilván minden kornak megvan az a vágya, hogy az övé adja a történelem legnagyobbját, hogy az ő emberei ne csak lábjegyzetek legyenek a történelemkönyvben, hanem a legkiemeltebb helyen szerepeljenek.
A "recency bias" szerintem jobban leírja ezt a szinte mindig meglévő korszellemet, mint a magyar nyelvben bármi.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
 www.eurosport.hu/vivas/tokyo-2020/2021/szilagyi-aron-lenne-minden-idok-legnagyobb-magyar-sportoloja_sto8443824/story.shtml
gabokocka
Mint "sportoló" miért ne?
Jó, a vívás egy rétegsport, de Szilágyi mind fejben, mind fizikailag nagyon ott van, fegyelmezett, eltökélt, sikeres. Lehet még mondani pár ilyet, de ott van köztük mindenképp Áron is.
Sobri Jóska
Ugyanezt írtam az aranya után.
Sztem nincs nála nagyobb sportolónk, ez a három olimpiai arany egymás után férfi kardban sztem megismételhetetlen, és teljesen egyedülálló teljesítmény.
Papp Laci remek párhuzam, talán ő az aki hozzá fogható.
gabokocka
Nálam van még pár hasonló gigász, aki egyéni sportágban alkotott maradandót.
Papp Laci, akit írtál te is, a legyőzhetetlen szuperfegyelmezett Darnyi, a szintén megszállott Balczó, a tornász Keleti Ágnes (aki egyébkent még él és idén volt 100 éves, ő a világ legidősebb élő olimpiai bajnoka) aki, mikor csúcson volt mindent megnyert, vagy 50-szer volt magyar bajnok, meg ötszörös világ- és olimpiai bajnok és a kedvencem Takács Károly, aki úgy lett sportlövő olimpiai bajnok (kétszer is), hogy 28 éves aktív sportolóként elvesztette a lövő kezét, és megtanult ballal is lőni.
Ebbe az elitklubba lépett be Áron.

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ha Petrov ezt mondja és Jakabos így is kint van(ezt nem tudtam😊) akkor részemről tekintsük tárgytalannak az elmúlt pár oldal nyűglődését 😛
dande
McKeown is visszalépett a vegyestől a hát miatt, teljesen bevett dolog ez az uszodában, csak itt nálunk jellemző ez az ellenségképgyártás és mindenért hibaztassunk vkit.

Valóban lehetett volna Hosszú elegáns, és azt mondja ússzon Jakabos, de abszolut érthető miért nem tette.

Mondom még egyszer, 43 századon múlt hogy döntőzik vagy nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Valahogy Katinka az ilyen húzásai miatt soha nem fog annyira kedvelt lenni mint Bogi és Egér.
Nekem túl atomnő amúgy is, örülök az érmeinek, de...
NB2
...de egy kicsit túl nyomulós lett az átlagmagyar ízlésének. Kicsit túl amerikai.
Nekem az érmein túl is nagyon szimpatikus lett, amikor még bőven a sikerei előtt szembe mert szállni a maffiózó Gyárfással meg a többi gazemberrel az úszószövetségből.
Kampman
Hosszú aztán szembe szállt a maffiózókkal. Hangosan felröhögtem az irodában, jó poén volt. A de Gaullei 'ha nem tudod megakadályozni, állj az éléret' annyira magáévá tette, mint semmilyen előtte lévő sportoló. Valódi parazita.
VanillaSky
Nekem az maradt meg a sztoriból, hogy amikor kiállt Gyárfás ellen, kb. az egész NER-sajtó próbálta Gyárfást védve Katinka ellen hangolni a közvéleményt (G. Fodor szavaival élve: Katinka, ússz, azaz shut up and dribble) bár elég kis sikerrel, mert nyilván Gyárfással kb. senki nem képes szimpatizálni. Még egyszer mondom, ez még bőven a riói aranyak előtt történt, tehát nem a friss népszerűségét lovagolta meg.