NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na tippelek egy úszódöntőt, lássuk mi nem fog bejönni!

női 100 pillangó: Zhang, Wattel, McKeon
férfi 100 mell: Peaty, Kamminga, Andrew
női 400 gyors: Titmus, Ledecky, McIntosh
férfi 4*100 gyors: RUS, USA, ITA

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 725 — LIGHTS OUT!
hogy remegett már a brit keze, ennek ellenére 9es

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kharlan rögtön az elején kiesett, Liza innen favorit az ágán
Rajna
A harmadik kiemelt Shaot is kirakta az üzbég Márton Anna ágán, bár tőle pont nem tartottam annyira...
Igor
Ja, ő előrébb volt a ranglistán, mint amilyen a renoméja, inkább Berder volt ott a fő rivális

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kharlan rögtön az elején kiesett, Liza innen favorit az ágán
Rajna
A harmadik kiemelt Shaot is kirakta az üzbég Márton Anna ágán, bár tőle pont nem tartottam annyira...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kharlan rögtön az elején kiesett, Liza innen favorit az ágán

Szerkesztette: Rajna

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 725 — LIGHTS OUT!
most nézem, hogy ez az a francia, aki a vegyes párosban is mindig az utolsó 1 secen belül lőtte el, ráfért már, hogy egyszer ráfázzon, emlékszem amikor a magyar kommentátor először látta sipákolt, hogy lőjje már el, mert mindjárt lejár az ideje

easy 6-0 usa-nak, franciáktól ez nagyon kellemetlen szereplés volt ,de ki lehet kapni, de így csúnya

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 725 — LIGHTS OUT!
usa meg megtalálta a célzókáját, 3x10essel indítanak a 3. szettben

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 821
Jól láttam, hogy a franciáknál az utolsó lövő már nem lőtt, mert lejárt az idejük?
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Franciákkal az a baj, hogy próbálnak a Star Wars-szabályhoz igazodni - they let the Wukie win.
 www.teamusa.org/usa-archery/athletes/jacob-wukie

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 725 — LIGHTS OUT!
jézus úr isten mekkora hiba a francia 3. embertől már megint, a 6os után egy 0ás mert nem lőtte el időben, első eset az olimpián amikor valaki kifutott az időből, nem is értem, hogy hogy történhet meg ilyen, az összes többi csapatnál a többi mindig számoltak vissza 10 alatt, vagy az edzők, ez azért is kellemetlen, mert a másik 2 lőtt 3 10est meg egy 9est

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 211 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
azon illúzióm, hogy a ffi íjászat mennyivel jobb, mint a női az usa francia első szettben elillant, 52vs51, annyit még én is lövök
Sixo
nők precizitása lehet hasznosabb

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 725 — LIGHTS OUT!
íj egy 6os a 3. franciától, pedig itt jöhetett volna az egyenlítés

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 725 — LIGHTS OUT!
azon illúzióm, hogy a ffi íjászat mennyivel jobb, mint a női az usa francia első szettben elillant, 52vs51, annyit még én is lövök

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
jó isten, mi ez a 12 éves íjász gyerek, eltévedt? mindenki rajta kívül apu test és 40+ év
Sixo
@eaglesmcnabb, miért nem mondtam hogy kijutottál, basszus!

Grat és sok sikert!
Igor
meki arca nem 12 éves kisgyereknek néz ki 😀
Sixo
Szerintem van egy kevés hasonlóság azért... 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 725 — LIGHTS OUT!
jó isten, mi ez a 12 éves íjász gyerek, eltévedt? mindenki rajta kívül apu test és 40+ év
Sixo
@eaglesmcnabb, miért nem mondtam hogy kijutottál, basszus!

Grat és sok sikert!
Igor
meki arca nem 12 éves kisgyereknek néz ki 😀

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
jó isten, mi ez a 12 éves íjász gyerek, eltévedt? mindenki rajta kívül apu test és 40+ év
Sixo
@eaglesmcnabb, miért nem mondtad hogy kijutottál, basszus!

Grat és sok sikert!

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 725 — LIGHTS OUT!
jó isten, mi ez a 12 éves íjász gyerek, eltévedt? mindenki rajta kívül apu test és 40+ év

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 725 — LIGHTS OUT!
közben india lenyomta a kazahokak ffi íjász csapatban, nőknél ha nem korea az ellenfél 54 simán elég volt egy szett győzelemre, itt a lövések közel fele 10es, ide ez kevés

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 821
Lettország nagy upsetre készül női strandröplabdában
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
A riói olimpiai döntőt elég simán megnyerő Fidzsi hátrányban van Japánnal szemben

A meccs közbeni zene pedig elég fura.

Az viszont jó, hogy a bírók be vannak mikrofonozva.
Kampman
Kiszenvedték azért... és a japán rögbi se rossz. Nyilán NZ/Fiji mögött vannak, de sztem az övék is éremesélyes csapat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 821
A riói olimpiai döntőt elég simán megnyerő Fidzsi hátrányban van Japánnal szemben

A meccs közbeni zene pedig elég fura.

Az viszont jó, hogy a bírók be vannak mikrofonozva.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 211 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ono, Velikaya, MvdP, Titmus szerintem megfelelő oddsért oké.
Yoshida picit necces, nem tragikus, mert kétesélyes az a divízió, de én picit tartanék Klimkaittől.

Férfi 4*100 teljes lutri, erre sztem nem fogadtam volna egyáltalán... de sztem se USA nyer... és én Sjöström-re se tettem volna, elég nyitott, de ha 1 emberre kéne fogadni, a kínaira tettem volna.
Igor
kínait megraktam külön hogy ha az jön nullán legyek, de azért akartam valami meglepetésre is rakni, főleg hogy az úszás a délutáni döntők miatt kb kiszámíthatatlan. Sjöströmre meg 6-os volt az odds, az is vonzott 😛
Köszi azért a véleményt


Igor akkor érdekelne a véleményed a tippmix szelőmről :
105 ft-t raktam arra kötésben hogy ők mind aranyat szereznek, a mind bejön 32 825 forintot nyerhetek.
Judo férfi -73kg : Ono
Judo női -57kg : Yoshida
Női kard : Velikaya
Mountain Bike : természetesen MvdP
Férfi 4x100as gyorsváltó : Team USA
Női 400 gyors : Titmus
Női 100 pillangó : Sjöström (tudom sérült volt, de rutinból behúzza)
Mondjuk többieknek mondom hogy most hogy így megraktam ők tuti nem nyernek semmit 😛
Heisman
Team USA ezüstérmes lesz azon megy el a szelód
ThundersNFL
Igen mert ott ugye mi nyerünk 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
női kardban milyen esélyeink vannak ?
Sixo
Kharlan/Velikaya a két nagy esélyes, mögöttük Márton Anna kb 3-5. favoritok közt van, és Pusztai Liza is TOP 10-es vívó...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 725 — LIGHTS OUT!
női kardban milyen esélyeink vannak ?

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ono, Velikaya, MvdP, Titmus szerintem megfelelő oddsért oké.
Yoshida picit necces, nem tragikus, mert kétesélyes az a divízió, de én picit tartanék Klimkaittől.

Férfi 4*100 teljes lutri, erre sztem nem fogadtam volna egyáltalán... de sztem se USA nyer... és én Sjöström-re se tettem volna, elég nyitott, de ha 1 emberre kéne fogadni, a kínaira tettem volna.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)