Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 492 — !SuPeR6BoWL!
Igor akkor érdekelne a véleményed a tippmix szelőmről :
105 ft-t raktam arra kötésben hogy ők mind aranyat szereznek, a mind bejön 32 825 forintot nyerhetek.
Judo férfi -73kg : Ono
Judo női -57kg : Yoshida
Női kard : Velikaya
Mountain Bike : természetesen MvdP
Férfi 4x100as gyorsváltó : Team USA
Női 400 gyors : Titmus
Női 100 pillangó : Sjöström (tudom sérült volt, de rutinból behúzza)
Mondjuk többieknek mondom hogy most hogy így megraktam ők tuti nem nyernek semmit 😛
Heisman
Team USA ezüstérmes lesz azon megy el a szelód

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 206 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Igor akkor érdekelne a véleményed a tippmix szelőmről :
105 ft-t raktam arra kötésben hogy ők mind aranyat szereznek, a mind bejön 32 825 forintot nyerhetek.
Judo férfi -73kg : Ono
Judo női -57kg : Yoshida
Női kard : Velikaya
Mountain Bike : természetesen MvdP
Férfi 4x100as gyorsváltó : Team USA
Női 400 gyors : Titmus
Női 100 pillangó : Sjöström (tudom sérült volt, de rutinból behúzza)
Mondjuk többieknek mondom hogy most hogy így megraktam ők tuti nem nyernek semmit 😛

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Igor te sportújságíró vagy?
ThundersNFL
nem, csak mindenhez is ért 😀
eaglesmcnabb
Focit nem szoktam nézni (v pl teniszt se) - és ez meglepően sok időt szabadít fel, amit aztán kevésbé népszerű sportok nézésével tudok tölteni 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
És nem ütközött semmivel (teljesen logikus/muszáj volt koránra tenni, asszem maraton is így lesz majd), így ki tudtuk élvezni ráadásul...

2-kor kezdődnek megint a dolgok, a magyar kardvívók közül csak Katona Renáta vív első körben egy tunéziaival, csak ő sajnos Kharlant kapja a második körben 😕

Márton Anna / Pusztai Liza 4:10-kor kezdenek a 32 között, verhető ellenfelekkel.. aztán ők utána már csak 7:00-kor vívnának a 16 között.

Úszók ugye 3:30-kor kezdenek... addig van 2:00-től női gördeszka (meh), hetes rögbi (Fiji-Japán, ebbe lehet belenézek), meg 2:30-tól íjászat... illetve csomó más dolog persze (evezés, skeet quali, más csapatsportok), de ez most egy kevésbé erős "reggel"

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 492 — !SuPeR6BoWL!
Nem tudom eldönteni hogy Bicsák vagy a norvég tolt-e nagyobb vrsenyt magához képest, de valahol egál lehet
eaglesmcnabb
Bicsák, nyilván. 😊 Taktikus versenyt, saját tempóval futni meg pláne nehéz... de nem vitte el a hév. Ezt sokkal nehezebb.

Blumenfelt meg megoldotta erőből. De ő halomra nyerte a vk-kat, ha nem lett volna ott Yee, már az elején azt mondom, h abból a csoportból ő nyer...
Igor
az utolsó hármasnál a fejeket nézve rá tippeltem volna utoljára hogy megnyeri. 😀
Brutál mit tolt 😀 utolsó két körben ránézésre már csak a szíve vitte
eaglesmcnabb
Pontosan...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Igor te sportújságíró vagy?
ThundersNFL
nem, csak mindenhez is ért 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem tudom eldönteni hogy Bicsák vagy a norvég tolt-e nagyobb vrsenyt magához képest, de valahol egál lehet
eaglesmcnabb
Bicsák, nyilván. 😊 Taktikus versenyt, saját tempóval futni meg pláne nehéz... de nem vitte el a hév. Ezt sokkal nehezebb.

Blumenfelt meg megoldotta erőből. De ő halomra nyerte a vk-kat, ha nem lett volna ott Yee, már az elején azt mondom, h abból a csoportból ő nyer...
Igor
az utolsó hármasnál a fejeket nézve rá tippeltem volna utoljára hogy megnyeri. 😀
Brutál mit tolt 😀 utolsó két körben ránézésre már csak a szíve vitte

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Kropkó óta nem láttam triatlonversenyt egyben végig, de ez kurva jó volt.
Még a vége előtt 5 km-el is vagy nyolcan futottak együtt, a magyar hetedik helye meg óriási bravúr, ahogy a norvég királysanyi-hasonmás győzelme is egyrészt papírforma, de Yee-t így lefutni nem semmi.

több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 492 — !SuPeR6BoWL!
Igor te sportújságíró vagy?
ThundersNFL
Nem, csak nagy sportbuzi.. 😊
Igor
Mondjuk itt kB mindenki az, aki itt van 😉 😛
dande
De az egyik legjobb banda akivel összehozott fórumra 🙂🙂🙂😎😎😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 856 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igor te sportújságíró vagy?
ThundersNFL
Nem, csak nagy sportbuzi.. 😊
Igor
Mondjuk itt kB mindenki az, aki itt van 😉 😛
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 817
Kokó kussoljál már
ThundersNFL
Jenőt kis sem küldték? 😕
petey
kint van ő is
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 478 — Csodabogár
Kokó kussoljál már
ThundersNFL
Jenőt kis sem küldték? 😕

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Igor te sportújságíró vagy?
ThundersNFL
Nem, csak nagy sportbuzi.. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 492 — !SuPeR6BoWL!
Igor te sportújságíró vagy?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem tudom eldönteni hogy Bicsák vagy a norvég tolt-e nagyobb vrsenyt magához képest, de valahol egál lehet
eaglesmcnabb
Bicsák, nyilván. 😊 Taktikus versenyt, saját tempóval futni meg pláne nehéz... de nem vitte el a hév. Ezt sokkal nehezebb.

Blumenfelt meg megoldotta erőből. De ő halomra nyerte a vk-kat, ha nem lett volna ott Yee, már az elején azt mondom, h abból a csoportból ő nyer...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 492 — !SuPeR6BoWL!
A norvég amugy úgy néz ki mint valami 40es alkesz. 😀
alatriste
Annyira szar a felépítése és mégis

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 206 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ez durca volt, hatalmas gratula

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 856 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól indul a nap óriási gratula!!!!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A norvég amugy úgy néz ki mint valami 40es alkesz. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 492 — !SuPeR6BoWL!
SZÉPPPPPPP

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem tudom eldönteni hogy Bicsák vagy a norvég tolt-e nagyobb vrsenyt magához képest, de valahol egál lehet

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
És majdnem utolérte őket 😊

Zseniális.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 492 — !SuPeR6BoWL!
Pedig nagyon szarul nézz ki

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sose néztem meg triatlont. Nem is rossz! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem hittem volna, h lefutja Yee-t... nyilván nagy esélyes volt idei forma alapján, de ezt nem gondoltam volna. Bravó.

Ilyen testfelépítéssel, hah.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)