NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Románia-Dél-Korea foci Kovács Géza Lászlóval az ES2-n😊
kínzással felér 😊
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az a baj hogy az itt levő afrikai-ázsiai válogatottak bucira verik az afrikai/ázsiai csapatokat a kontinensviadalaikon, (pl. Angola kéziben), európaiakkal nem nagyon találkoznak csak VB-n és olimpián ahol meg mindig kikapnak. De attól nem gondolnám hogy emiatt senkit se kéne beválogatni Afrikából/Ázsiából. Az az európai csapat aki nem tud kijutni az olimpiára úgyse lenne tényező az érmekért, Onnantól kezdve meg teljesen mindegy ki bohóckodik a helyosztókon.
Mi is mindig indítunk sífutót/sílövőt/alpesi sízőt, pedig közünk nincs még ahhoz sem hogy VK-n el tudjunk indulni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
hány centi magas lehet ergashev, nagyon alacsonynak tűnik, jó 67 itt senki sem magas, de ahhoz képest is, első kísérlet bukta, ráadásul korán kis súlyra jött, akkor ebből cinkes lesz az érem

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
amúgy miért nem mutatja egyik tv sem a súlyemelést? régen az eurosporton folyton az ment
Sixo
Azért, mert a súlyemelő csarnokban mindig eszméletlen büdös van.
Az a súly mikor rajta van az emberen kegyetlen összenyomja a beleket, mocskos kemény fingszag van ott.
empty taxi
nagy gáz ha ezt majdnem komolyan vettem ?
Sixo
Nyilván nem ez az ok, de ettől még ez egy létező jelenség.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
amúgy miért nem mutatja egyik tv sem a súlyemelést? régen az eurosporton folyton az ment
Sixo
Nagyon lement szerintem a presztízse az utóbbi évek botrányai miatt, meg hát nem is trendi országok villognak benne.
Kampman
én bírom üzbegisztánt meg indonéziát, iránnal sincs bajom, mondjuk a törököket nem szeretem meg kínát sem

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
visszatérve erre az olimpia eszme vitára:
az a baj, hogy vannak sportágak ahol igaz és vannak ahol nem
pl ha egy ffi 100méteres futásban van szintidő, akkor egy vízilabda/kézilabda versenyen miért nincs?
NB2
Pnt, hogy 100 méteren nincs szintidő a szar országoknak. Egy embert indíthat minden szövetség, hiába fut lassabban, mint én rákjárásban
Rajna
fura, úgy emlékeztem bevezették a szintidőt
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
amúgy miért nem mutatja egyik tv sem a súlyemelést? régen az eurosporton folyton az ment
Sixo
Azért, mert a súlyemelő csarnokban mindig eszméletlen büdös van.
Az a súly mikor rajta van az emberen kegyetlen összenyomja a beleket, mocskos kemény fingszag van ott.
empty taxi
nagy gáz ha ezt majdnem komolyan vettem ?

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
amúgy miért nem mutatja egyik tv sem a súlyemelést? régen az eurosporton folyton az ment
Sixo
Azért, mert a súlyemelő csarnokban mindig eszméletlen büdös van.
Az a súly mikor rajta van az emberen kegyetlen összenyomja a beleket, mocskos kemény fingszag van ott.
empty taxi
too much information
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
amúgy miért nem mutatja egyik tv sem a súlyemelést? régen az eurosporton folyton az ment
Sixo
Nagyon lement szerintem a presztízse az utóbbi évek botrányai miatt, meg hát nem is trendi országok villognak benne.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Bohus idejét lehet én is megúsztam volna. Nagyon chillesre vette ezt a 100 hátat. 😄
Mr.Breaker
de az ilyeneket minek egyáltalán elindítani, ilyennel az edző medencében is tud készülni a váltóra, ennek semmi értelme, csak szégyent hoznak

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
vicces ez a Miénk a pálya reklámban, látszik, hogy a csávó szervája a háló alatt van bőven 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
amúgy miért nem mutatja egyik tv sem a súlyemelést? régen az eurosporton folyton az ment
Sixo
Azért, mert a súlyemelő csarnokban mindig eszméletlen büdös van.
Az a súly mikor rajta van az emberen kegyetlen összenyomja a beleket, mocskos kemény fingszag van ott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
visszatérve erre az olimpia eszme vitára:
az a baj, hogy vannak sportágak ahol igaz és vannak ahol nem
pl ha egy ffi 100méteres futásban van szintidő, akkor egy vízilabda/kézilabda versenyen miért nincs?
NB2
Fel lehetne hozni most azt is, hogy a hidegháború alatt a komcsi országok kvázi profi sportolókat szerepeltettek amatőrként
több mint 3 éve
Mr.Breaker 1 878
Bohus idejét lehet én is megúsztam volna. Nagyon chillesre vette ezt a 100 hátat. 😄
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
amúgy miért nem mutatja egyik tv sem a súlyemelést? régen az eurosporton folyton az ment

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Lemaradtam
Kivel vív a döntőben a fiúnk? És ki az esélyes?
Pont elkaptam az elődöntőt itt Balatonföldvár egyik kajás helyén, többen tapsoltunk is neki 🤘😎
Chargers LT
előzetesen Siklósira volt a legkisebb odds a párbajtőr W-re (5.00), most a döntőben 1,25 van rá. (tegnap Szilágyira 1,3 volt)
eaglesmcnabb
Jó kicsi, akkor tényleg esélyesebb
Nah hátha tud vele élni
Chargers LT
vezeti a világranglistát, szilágyi ha jól emlékszem 4. volt

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
visszatérve erre az olimpia eszme vitára:
az a baj, hogy vannak sportágak ahol igaz és vannak ahol nem
pl ha egy ffi 100méteres futásban van szintidő, akkor egy vízilabda/kézilabda versenyen miért nincs?
NB2
mert gólra játszák

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
visszatérve erre az olimpia eszme vitára:
az a baj, hogy vannak sportágak ahol igaz és vannak ahol nem
pl ha egy ffi 100méteres futásban van szintidő, akkor egy vízilabda/kézilabda versenyen miért nincs?
NB2
Pnt, hogy 100 méteren nincs szintidő a szar országoknak. Egy embert indíthat minden szövetség, hiába fut lassabban, mint én rákjárásban

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Röpit adják majd ma még valahol? Tegnap ES-en mentek este.
alatriste
Elvileg nem nagyon, talán ES-en megint, de az M4/Dunán meg az online csatornáikon mást írnak.
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Lemaradtam
Kivel vív a döntőben a fiúnk? És ki az esélyes?
Pont elkaptam az elődöntőt itt Balatonföldvár egyik kajás helyén, többen tapsoltunk is neki 🤘😎
Chargers LT
előzetesen Siklósira volt a legkisebb odds a párbajtőr W-re (5.00), most a döntőben 1,25 van rá. (tegnap Szilágyira 1,3 volt)
eaglesmcnabb
Jó kicsi, akkor tényleg esélyesebb
Nah hátha tud vele élni

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
visszatérve erre az olimpia eszme vitára:
az a baj, hogy vannak sportágak ahol igaz és vannak ahol nem
pl ha egy ffi 100méteres futásban van szintidő, akkor egy vízilabda/kézilabda versenyen miért nincs?
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lemaradtam
Kivel vív a döntőben a fiúnk? És ki az esélyes?
Pont elkaptam az elődöntőt itt Balatonföldvár egyik kajás helyén, többen tapsoltunk is neki 🤘😎
Chargers LT
előzetesen Siklósira volt a legkisebb odds a párbajtőr W-re (5.00), most a döntőben 1,25 van rá. (tegnap Szilágyira 1,3 volt)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Ez a világcsúcs dőlni fog...
Igor
a 339 ?

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez a világcsúcs dőlni fog...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Most visszanéztem, Cannone 1x volt 7. világkupán, egyéniben ezen kívül 8ban sem volt komoly versenyen, hihetetlenül kijött neki ma a lépés