NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mikor lesz ma a kajak negyesek dontője?
Janek
Holnap lesz. Ma döntőbe jutnak.
határbíró
még jó, hogy nem jinxtriad írta ezt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Mikor lesz ma a kajak negyesek dontője?
Janek
Holnap lesz. Ma döntőbe jutnak.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
A két utolsó postodat még rakom össze 😊 (nem teljesen világos, hogy az amcsikat v. kínaiakat érted a "harcoltak az igazukért" alatt, meg az se, hogy milyen bírói tévedésről is van szó), de nem is lényeges 😊

Mennek a kajak-kenu selejtezők, hajrá! Remélem mindenki döntőbe jut ma!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mikor lesz ma a kajak negyesek dontője?
Janek
Holnap lesz.
Vagy az elődöntő érdekel?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Mikor lesz ma a kajak negyesek dontője?

több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Kínát meg persze megértem, pár óráig azt hitték, hogy döntőt futhatnak, de ennek meghíúsulását inkább kérjék számon a brazilokon, ne az amerikaiakon...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Ja, tényleg köcsögök, harcoltak az igazukért, remélem máglyára vetik az összeset...

Azért azok, akik szerint ez köcsögség, remélem soha nem szoktak bírói tévedések miatt reklamálni semmilyen sportágban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
 index.hu/sport/2016/rio/2016/08/19/kiakadtak_a_kinaiak_az_amerikai_valto_miatt/
és tényleg kötsög usa😊
NB2
Van abban igazság, hogy kiakadtak. Csak az a baj, hogy a kéréseik a "megoldásra" irreálisak. Hacsak nem vagyok vak, és nem láttam rosszul, akkor 9 pálya csak a célegyenesben van, teljes körben csak 8 pálya fut. Ergó 9-en nem futhatnak a döntőben. A másik megoldás, hogy fusson újra mindenki, az is irreális, hiszen az első 7-et, akik idővel, amerikaiakat is beszámítva is bejutottak, nem lehet kötelezni, hogy újra fussanak azért, amit szabályosan elértek. Valószínűleg még az lett volna a leginkább fair, ha az amcsik és a kínaiak futhatnak egymással plusz 1 kört, eldöntve, hogy ki jut be. Csak, hát azt az amcsik nyerték volna, a kínaiak nyilván ezért nem kérték. (És ha felajánlották nekik, valószínűleg elutasították.)

(Ha rosszul láttam, és körben is 9 pálya van, akkor viszont teljesen igazuk van, akkor az lenne a fair, ha ők is futhatnának.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/sport/2016/rio/2016/08/19/kiakadtak_a_kinaiak_az_amerikai_valto_miatt/
és tényleg kötsög usa😊
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó persze, megnyerte meg nem volt esélye másnak, csak ő arról beszélt, hogy 19en belülre akar kerülni. Az meg rettentő messze lett volna bármilyen jó körülmény is van. Meg mondom az, ahogy vicsorogva beért, számomra egyáltalán nem azt mutatta, hogy ő olyan formában lenne, hogy fusson egy 18,98-at. Persze ettől minden respect az övé, meg nagyon messze a világ felett van, csak nem értem mire alapozta, hogy megtudja javítani a csúcsát.
dugo93
Hype? Hogy megteljen a stadion?

Bolt szvsz már évek óta nincs világcsúcsdöntő formában. A teste már nem bírja, lesérülget felkészülési idő alatt, stb. Arra még pont jó, hogy arra az évi egy nagy versenyre összedrótozza magát, és előtte-utána fusson pár diamond league versenyen, hogy a pénztárca is tele legyen 😊 (Állítólag 1 milla per verseny a fellépti díja, az nem semmi.) Annyival jobb a világnál, hogy a győzelmeket így is behúzza. Idén amúgy egész jó formába került, de ha így se fut 10.7 alatt 100-on, akkor nem hiszem, hogy tudna akár csak a világcsúcsához közeli időt, nemhogy 19mp alattit.

Blake-et sajnálom, a srác akár méltó utódja is lehetett volna, de nála is beütöttek a sérülések. Bár még mindig fiatal, de nem hiszem, hogy ilyen sérülések után be tudná futni azt amire képes lehetett volna. (Az a 19.20-as egyéni csúcs 200-on nagyon-nagyon durva, abból már kijöhetett volna neki valamikor a karrierje során egy WR, ha folyamatosan tud fejlődni.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Beszarás, hogy visszarinyálták magukat az amcsi 4x100 női váltó tagjai....
ThundersNFL
Láttad is, hogy hogyan-miért estek ki, vagy csak zsigerből utálod őket?
StormST
Anno mi is estünk ki így és a pályabíró nagyívben lexarta... elintézte benne van a pakliban... igaz az nem Olimpia volt hanem csak egy sima Országos bajnokság 😊
ThundersNFL
Gondolom nektek is volt 8 szögből visszajátszás, hogy ne csak a két szép szemetekért adják meg az óvást 😛

Ez nem a "benne van a pakliban" eset, a sima boteldobás az...
StormST
Én sajnos nem láttam. Mi volt?
diverdoc
 index.hu/sport/2016/rio/2016/08/18/rio_noi_valto_4x100_meter_valtas/

Lényegében a brazil csaj átment a pályájára és meg is ötütte Felix kezét, aki ezért kb. meg is botlott, meg elejtette a botot...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Beszarás, hogy visszarinyálták magukat az amcsi 4x100 női váltó tagjai....
ThundersNFL
Láttad is, hogy hogyan-miért estek ki, vagy csak zsigerből utálod őket?
StormST
Anno mi is estünk ki így és a pályabíró nagyívben lexarta... elintézte benne van a pakliban... igaz az nem Olimpia volt hanem csak egy sima Országos bajnokság 😊
ThundersNFL
Gondolom nektek is volt 8 szögből visszajátszás, hogy ne csak a két szép szemetekért adják meg az óvást 😛

Ez nem a "benne van a pakliban" eset, a sima boteldobás az...
StormST
Én sajnos nem láttam. Mi volt?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Beszarás, hogy visszarinyálták magukat az amcsi 4x100 női váltó tagjai....
ThundersNFL
Láttad is, hogy hogyan-miért estek ki, vagy csak zsigerből utálod őket?
StormST
Anno mi is estünk ki így és a pályabíró nagyívben lexarta... elintézte benne van a pakliban... igaz az nem Olimpia volt hanem csak egy sima Országos bajnokság 😊
ThundersNFL
Gondolom nektek is volt 8 szögből visszajátszás, hogy ne csak a két szép szemetekért adják meg az óvást 😛

Ez nem a "benne van a pakliban" eset, a sima boteldobás az...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Nem tudom, hogy Bolt mire fel mondogatta az egész olimpia alatt, hogy 200on WR-t akar futni. Sőt, hogy ő majd bemegy 19 alá. Az oké, hogy rossz körülmények voltak, de ettől függetlenül viszonylag gyenge időt futott. Kedvezőbb időjárásnál sem lett volna a közelében. Arról meg ne is beszéljünk, hogy úgy vicsorgott 160 után, hogy azt hittem összeesik a cél előtt.
dugo93
Hát szerintem nem a levegőbe beszélt, valószínűleg edzésen ment a WR környéke. Azért jó látni, hogy mindenki elmaradt az elődöntős idejétől Bolt kivételével. 😉 A WR lehet nem lett volna meg, de 19.50 alá simán befért volna. 😀 De amúgy meg ezzel a két triplával ő lett az atlétika legnagyobb alakja valaha úgyhogy aligha bánkódik. 😊

Remélem valamelyik Diamond League versenyen fut még egyet idén mert kíváncsi lennék mit tud normális körülmények között. 😊
Jughead
Jó persze, megnyerte meg nem volt esélye másnak, csak ő arról beszélt, hogy 19en belülre akar kerülni. Az meg rettentő messze lett volna bármilyen jó körülmény is van. Meg mondom az, ahogy vicsorogva beért, számomra egyáltalán nem azt mutatta, hogy ő olyan formában lenne, hogy fusson egy 18,98-at. Persze ettől minden respect az övé, meg nagyon messze a világ felett van, csak nem értem mire alapozta, hogy megtudja javítani a csúcsát.

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Beszarás, hogy visszarinyálták magukat az amcsi 4x100 női váltó tagjai....
ThundersNFL
Láttad is, hogy hogyan-miért estek ki, vagy csak zsigerből utálod őket?
StormST
Anno mi is estünk ki így és a pályabíró nagyívben lexarta... elintézte benne van a pakliban... igaz az nem Olimpia volt hanem csak egy sima Országos bajnokság 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Beszarás, hogy visszarinyálták magukat az amcsi 4x100 női váltó tagjai....
ThundersNFL
Láttad is, hogy hogyan-miért estek ki, vagy csak zsigerből utálod őket?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ott a németek mögött max az ezüstöt látom, de a brazilok is jól lesznek, egy éremnek örülnék.
A csajoknak nyerni kéne, a fiú négyesben sem hiszek, ebben a felállásban sztem szarok lesznek.
Molnár Péter pedig talán döntőzik, 200-on bármi lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Beszarás, hogy visszarinyálták magukat az amcsi 4x100 női váltó tagjai....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Serghei Tarnovschit doppingoláson érték, így nem indul a tesójával C-2 1000 m-en, ezzel a Vasbányai-Mike duó egy komoly ellenféltől szabadult meg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
A kajakosok 4 döntőt hoznak a pólós lányok a bronzot s bármilyen pontszerző vagy érmes helyezés más sportágban s örülni fogok.

A triatlonos 20. helyről ha jól olvastam még nem elékeztünk meg nagy dolog Gratula Fajdumnak!!!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
 hvg.hu/itthon/20160818_nekunk_sparta_kell


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Nem tudom, hogy Bolt mire fel mondogatta az egész olimpia alatt, hogy 200on WR-t akar futni. Sőt, hogy ő majd bemegy 19 alá. Az oké, hogy rossz körülmények voltak, de ettől függetlenül viszonylag gyenge időt futott. Kedvezőbb időjárásnál sem lett volna a közelében. Arról meg ne is beszéljünk, hogy úgy vicsorgott 160 után, hogy azt hittem összeesik a cél előtt.
dugo93
Hát szerintem nem a levegőbe beszélt, valószínűleg edzésen ment a WR környéke. Azért jó látni, hogy mindenki elmaradt az elődöntős idejétől Bolt kivételével. 😉 A WR lehet nem lett volna meg, de 19.50 alá simán befért volna. 😀 De amúgy meg ezzel a két triplával ő lett az atlétika legnagyobb alakja valaha úgyhogy aligha bánkódik. 😊

Remélem valamelyik Diamond League versenyen fut még egyet idén mert kíváncsi lennék mit tud normális körülmények között. 😊
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem tudom, hogy Bolt mire fel mondogatta az egész olimpia alatt, hogy 200on WR-t akar futni. Sőt, hogy ő majd bemegy 19 alá. Az oké, hogy rossz körülmények voltak, de ettől függetlenül viszonylag gyenge időt futott. Kedvezőbb időjárásnál sem lett volna a közelében. Arról meg ne is beszéljünk, hogy úgy vicsorgott 160 után, hogy azt hittem összeesik a cél előtt.
dugo93
Eső volt, ellenszél, minden.. de Grasse is 2+ tizeddel lassabbat futott mint elődöntőben.

A WR nem volt reális, de 19.4-19.5 körüli idő simán benne lehetett volna jobb körülmények közt, és akkor senki nem szól semmit.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Nem tudom, hogy Bolt mire fel mondogatta az egész olimpia alatt, hogy 200on WR-t akar futni. Sőt, hogy ő majd bemegy 19 alá. Az oké, hogy rossz körülmények voltak, de ettől függetlenül viszonylag gyenge időt futott. Kedvezőbb időjárásnál sem lett volna a közelében. Arról meg ne is beszéljünk, hogy úgy vicsorgott 160 után, hogy azt hittem összeesik a cél előtt.

több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Tehát ma is szoríthatunk érmekért. Sztem sajnos az öttusázok nem érnek oda, de vizilabdás lányokban valahogy nagyon bízok, és kajakosok érmet tuti hoznak. Ha Danutának összejönne a triász egy olimpián, az mekkora teljesítmény lenne!!!!
diverdoc
A kajak-kenusok döntői holnap lesznek. 😉 De milyen döntők lesznek azok... C-2 1000 méteren a Mike-Vasbányai duó 2013-ban világbajnok lett, 2014-ben és 2015-ben meg ezüstös. A két K-4-es csapat meg akármelyik éremre jó lehet(a legutóbbi 2 VB-n mind a lányok mind a fiúk érmesek voltak, a lányok 2014-ben nyertek is), de ott a csapatok mindig változnak így nehéz tippelni a múlt alapján. 😊 A K-1 200 méteren Molnár Péter indul, szerintem ő a döntővel is elégedett lenne egy ilyen zaklatott felkészülés után. 😉