NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
most kapcsolódtam be, ez a női birkózás mire megy?
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Mintha mi sem történt volna

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Gyerünk Zsanett

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Közben Marosi is javított, most 5-10. Az angol párost 4-0-ra hozták. Gyerünk fiúk!
peterk2005
Már 7-10! Nagyon fontos lenne, ha pozitívra tudná menteni.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Nem tudom hogyan lesz így meg az általam remélt 1 érem az öttusázóinktól. Ez eddig számomra az olimpia egyik legnagyobb magyar csalódásának néz ki, persze még nagyon az elején vagyunk..
dawyd728
Demeter most konkrétan negyedik, rém messze az éremtől 😀
gabokocka
Demeter vív legjobban, akinek a 4 közül a legkevesebb esélye volt. Lehet "egyéni csúcsokkal" lesz majd hetedik.
dawyd728
Azért csak a 6. helyen áll az idei világkupa sorozatban, szal ne gerjesszél negatív hullámokat! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még lehet belőle valami, ha egál körülre kihozná Ádám, nem lenne rossz.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom hogyan lesz így meg az általam remélt 1 érem az öttusázóinktól. Ez eddig számomra az olimpia egyik legnagyobb magyar csalódásának néz ki, persze még nagyon az elején vagyunk..
dawyd728
Demeter most konkrétan negyedik, rém messze az éremtől 😀
gabokocka
A VB-n úgy lett 12., hogy 21-12-t vívott. Neki ez erős száma, de úszás, futás nem igazán. Ha Marosi állna úgy, mint Demeter, sokkal jobbak lennének az esélyeink...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Nem tudom hogyan lesz így meg az általam remélt 1 érem az öttusázóinktól. Ez eddig számomra az olimpia egyik legnagyobb magyar csalódásának néz ki, persze még nagyon az elején vagyunk..
dawyd728
Demeter most konkrétan negyedik, rém messze az éremtől 😀
gabokocka
Demeter vív legjobban, akinek a 4 közül a legkevesebb esélye volt. Lehet "egyéni csúcsokkal" lesz majd hetedik.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben Marosi is javított, most 5-10. Az angol párost 4-0-ra hozták. Gyerünk fiúk!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Nem tudom hogyan lesz így meg az általam remélt 1 érem az öttusázóinktól. Ez eddig számomra az olimpia egyik legnagyobb magyar csalódásának néz ki, persze még nagyon az elején vagyunk..
dawyd728
Demeter most konkrétan negyedik, rém messze az éremtől 😀
gabokocka
Nála az úszás a necces, ha ott nem esik nagyon vissza, akkor bőven lehet reménykedni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Nem tudom hogyan lesz így meg az általam remélt 1 érem az öttusázóinktól. Ez eddig számomra az olimpia egyik legnagyobb magyar csalódásának néz ki, persze még nagyon az elején vagyunk..
dawyd728
Demeter most konkrétan negyedik, rém messze az éremtől 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Nem tudom hogyan lesz így meg az általam remélt 1 érem az öttusázóinktól. Ez eddig számomra az olimpia egyik legnagyobb magyar csalódásának néz ki, persze még nagyon az elején vagyunk..
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Marosi egyelőre borzasztóan vív, 3-11-re áll, Demeter ha jól számolom 7-5-re, az nem rossz.
peterk2005
Már 10-5 Demeternél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Marosi egyelőre borzasztóan vív, 3-11-re áll, Demeter ha jól számolom 7-5-re, az nem rossz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy jó hír és egy egyenlőbbnél egyenlőbbek, ha rólunk lett volna szó rá se néznek a dologra:

Gyurta Dániel a NOB sportolói bizottságában

Beválasztották a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) sportolói bizottságába Gyurta Dániel olimpiai bajnok úszót. A londoni játékokon 200 méteres mellúszásban aranyérmes sportoló mellett Britta Heidemann német vívó, Szeug Min Rju dél-koreai asztaliteniszező, valamint Jelena Iszinbajeva orosz rúdugró került még be a testületbe.

A NOB honlapján olvasható közlemény szerint az olimpián részt vevő versenyzők által beválasztott tagok megbízatása nyolc évre szól. Gyurtáékat a riói játékok vasárnapi záróünnepségén mutatják be hivatalosan.

20:10
Új esélyt kapott az amerikai váltó

Újra lefuthatja a távot a címvédő amerikai 4x100 méteres női váltó, mely az előfutamban elváltotta magát. Az amerikaiak óvtak ugyanis, mondván, Allyson Felixet kibillentette egyensúlyából brazil vetélytársa, Kauiza Venancioezért nem tudta Felix továbbadni a váltóbotot és English Gardnernek.

A versenybírók döntése értelmében a címvédő váltó egymaga újrafuthatja a számot, és ha jobb időt ér el, mint a legrosszabb döntőbe jutott csapat, akkor helyettük részt vehet a péntek esti fináléban. Kína 42.70 másodperces idejét kell túlszárnyalniuk az amerikaiaknak.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez úgy a montenegróiak ellen is eszükbe juthatott volna.... "A kapitányért is nyertek a pólósaink"........

Gyerünk Zsani, hajrá a bronzért!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Egész jó volt ez az USA-Szerbia röplabda meccs. Soha nem néztem ezt a sportot pedig nem rossz. 😊

Am Rachael Adams-t mindig lehozta az amerikai kapitány ha nyitni kellett utolsó szett 13-13-nál nem tudom miért hagyta fenn... El is rontotta a nyitást, amivel meg elment a meccs.
Jughead
Nem néztem a meccset, de volt róla szó, h Karch Kiraly az edzőjük? Korábbi amerikai meccsen nem sikerült a kommentátornak felkészülni belőle. Akkor csak az amerikai edzőként szólította.
dawyd728
igen, volt róla szó


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Egész jó volt ez az USA-Szerbia röplabda meccs. Soha nem néztem ezt a sportot pedig nem rossz. 😊

Am Rachael Adams-t mindig lehozta az amerikai kapitány ha nyitni kellett utolsó szett 13-13-nál nem tudom miért hagyta fenn... El is rontotta a nyitást, amivel meg elment a meccs.
Jughead
Nem néztem a meccset, de volt róla szó, h Karch Kiraly az edzőjük? Korábbi amerikai meccsen nem sikerült a kommentátornak felkészülni belőle. Akkor csak az amerikai edzőként szólította.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
szerbeknek kemény napjuk van 6-kor röpi, 8-kor kosár, fél10-kor vízilabda elődöntő
holnap meg a kosaras fiuk is játszanak
NB2
Csapat sportokban kellene nekünk is javulnunk. A mostani olimpia már jól sikerül, az biztos, de nagyon hiányzik, hogy a vízilabdán kívül nincsenek csapataink 😕 Minimum valamelyik kézi csapat, de jó lenne egyszer-egyszer röpi, esetleg kosár is. Emiatt is uncsi kicsit a második hét...
peterk2005
Nem tudom, hogy lenne-e rá keret, mármint, hogy egyéni és csapatsportokban is jók legyünk. Kelet-Európában senkinek nem megy egyszerre a kettő, talán csak az oroszoknak, de ők azért más szinten vannak. Persze ilyenkor sokan irigykedhetnek az szerbekre/horvátokra, de ők meg egyéni sportokban nincsenek sehol. A szerbeknek van összesen 4 érmük, abból 1 arany. Az első másfél héten nem volt érmük se. A horvátok mondjuk most jók egyéniben, de csapatban már nekik is csak a vízilabda maradt.
Kampman
nem pont az, hogy éremért játsszunk, hanem hogy legalább itt legyenek. Tudomásom szerint hosszú idő után ez az első olimpia hogy egyik kézis csapatunk sincsen itt.


több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
vazze Goool összefoglaló, ezt nem hiszem el!!!
azt hittem átmennek a női kosárra
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Németh Zsanett vigaszágon van.
deyell
21.32
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Egész jó volt ez az USA-Szerbia röplabda meccs. Soha nem néztem ezt a sportot pedig nem rossz. 😊

Am Rachael Adams-t mindig lehozta az amerikai kapitány ha nyitni kellett utolsó szett 13-13-nál nem tudom miért hagyta fenn... El is rontotta a nyitást, amivel meg elment a meccs.

Szerkesztette: Jughead
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 296 — Ajmo Vatreni
mekkora végjáték és nyertek a szerbek!!!
NB2
milyen 5. szett, atyaég
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
mekkora végjáték és nyertek a szerbek!!!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
ez még azt hiszem kedden volt:
 www.origo.hu/olimpia-2016/atletika/20160818-az-ugandai-araptany-elcsuszott-3000-akadalyon.html
nagyon fájhatott neki