Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor öttusában most már csak Kovácsban van reményünk vagy azért nem fog annyira Földházi elszállni?
dande
Sajnos a magyar lányok szinte sosem vívnak a bekamerázott szőnyegen, de Kovács most 12. Földházi 27.
21 kör után.
alatriste
Kösz azért jó lenne feljebb zárkózni
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor öttusában most már csak Kovácsban van reményünk vagy azért nem fog annyira Földházi elszállni?
dande
Az érem esély elszállt, a top10 még nem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Akkor öttusában most már csak Kovácsban van reményünk vagy azért nem fog annyira Földházi elszállni?
dande
Sajnos a magyar lányok szinte sosem vívnak a bekamerázott szőnyegen, de Kovács most 12. Földházi 27.
21 kör után.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor öttusában most már csak Kovácsban van reményünk vagy azért nem fog annyira Földházi elszállni?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amerikai váltók... hányszor játszották már ezt el?
Igor
Jamaica biztonsági váltásokkal biztos olimpiai bajnok. Sajna Schippersék is kizúgtak, mert az 1 emberük és Dafne váltása borzalmasra sikerült. 😕
iktriad
Azt Schippers b@szta el, eszméletlen korán indult el.
empty taxi
Sajnos ja. Most bánhatja, éremért futhatnának. :/

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Amerikai váltók... hányszor játszották már ezt el?
Igor
Csak a szokásos.
Ez azt jelenti h ha a jamaicaiak nem játsszák el ugyanezt, akkor biztos elsők.
empty taxi
Jelentkezem a szövetségüknél, hogy megtanítom őket váltani...

Kb a világ második legtutibb állása lenne a "challenge manager" mellett Andy Reid-vezette csapatokban.
Na jó, kb. az NFL csapatok 80%-ban...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Amerikai váltók... hányszor játszották már ezt el?
Igor
Jamaika biztonsági váltásokkal biztos olimpiai bajnok. Sajna Schippersék is kizúgtak, mert az 1 emberük és Dafne váltása borzalmasra sikerült. 😕
iktriad
Azt Schippers b@szta el, eszméletlen korán indult el.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Amerikai váltók... hányszor játszották már ezt el?
Igor
Csak a szokásos.
Ez azt jelenti h ha a jamaicaiak nem játsszák el ugyanezt, akkor biztos elsők.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amerikai váltók... hányszor játszották már ezt el?
Igor
Jamaica biztonsági váltásokkal biztos olimpiai bajnok. Sajna Schippersék is kizúgtak, mert az 1 emberük és Dafne váltása borzalmasra sikerült. 😕

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért ez a triatlon nagyon durva. A fiatalabbik Gyurta 15 percet úszott medencében 1500 méteren, itt meg tengerben úsztak 17 eleje-közepét, és erre jön még a kerékpár táv és futás...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Amerikai váltók... hányszor játszották már ezt el?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ki mit néz? Én most kapcsolódtam bele a női öttusába.
Kovács jelenleg a 16.
Földházi 30.
alatriste
Atlétika / triatlon / öttusa... vízipólót 1 negyed után kapcsoltam.
Igor
1tv és két stream? 😀
Nálam szól a tv, a család többi része vérszagra vágyik így nézik még a mészárlást a medencében. M5-ön mi megy? (atlétikán belül)
alatriste
4x100-as selejtező a csajoknál + magas kvalifikáció


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Valaki nyugtasson meg, hogy a magasugrónk jóval többet tudna ugrani, mint a 185, amin kiesett (ebben az esetben elfogadom, hogy csak épp szar napja van, vagyis nem fogadom el, csak megértem), mert ennél még a hétpróbázónk is tudott többet (186-ot),,,
StormST
Csak a kommentátorok által mondottakat tudom róla: problémákkal teli felkészülése volt, ezért nem volt csúcsformában, egyéni csúcs környékén nem tudott idén. A 185 leverését viszont szerintük maga a versenyző is kudarcnak fogja értékelni.
peterk2005
OK, én nem hallgatom, csak olvasok jelenleg, itt a cégnél nem lehet nézni, csak kicsit ez a kiesés a másik eredmény fényében fura volt...
StormST
Itt sutyiban bele tudsz kukkantani, ha érdekel 😊

 www.m4sport.hu/rio2016elo/
peterk2005
Itt annál komolyabb a security, hogy ilyesmit tudjunk nézni 😊

Valamint ha még az oldal esetleg be is jönne, amerikai hálón vagyunk, oda meg nem sugározhat a köztévé. Volt, aki kipróbálta telós app-al es azok se mennek a céges hálón. 😊

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki mit néz? Én most kapcsolódtam bele a női öttusába.
Kovács jelenleg a 16.
Földházi 30.
alatriste
Atlétika / triatlon / öttusa... vízipólót 1 negyed után kapcsoltam.
Igor
1tv és két stream? 😀
Nálam szól a tv, a család többi része vérszagra vágyik így nézik még a mészárlást a medencében. M5-ön mi megy? (atlétikán belül)
alatriste
Triatlon.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ki mit néz? Én most kapcsolódtam bele a női öttusába.
Kovács jelenleg a 16.
Földházi 30.
alatriste
Atlétika / triatlon / öttusa... vízipólót 1 negyed után kapcsoltam.
Igor
1tv és két stream? 😀
Nálam szól a tv, a család többi része vérszagra vágyik így nézik még a mészárlást a medencében. M5-ön mi megy? (atlétikán belül)


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Közben már 12-en ugrották a selejtező szintet női magasban, ami azért vicces, mert az egyik szivacson még az 1. sorozatban járnak 1.94-en 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ki mit néz? Én most kapcsolódtam bele a női öttusába.
Kovács jelenleg a 16.
Földházi 30.
alatriste
Atlétika / triatlon / öttusa... vízipólót 1 negyed után kapcsoltam.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Tóth jól úszott, de sajnos csak a 2. pelotonban van, van egy 10-es vezetőboly a két Brownlee-vel, és 14-gyel követik őket (Mola, oroszok, újzélandiak és Tóth)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ki mit néz? Én most kapcsolódtam bele a női öttusába.
Kovács jelenleg a 16.
Földházi 30.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valaki nyugtasson meg, hogy a magasugrónk jóval többet tudna ugrani, mint a 185, amin kiesett (ebben az esetben elfogadom, hogy csak épp szar napja van, vagyis nem fogadom el, csak megértem), mert ennél még a hétpróbázónk is tudott többet (186-ot),,,
StormST
Csak a kommentátorok által mondottakat tudom róla: problémákkal teli felkészülése volt, ezért nem volt csúcsformában, egyéni csúcs környékén nem tudott idén. A 185 leverését viszont szerintük maga a versenyző is kudarcnak fogja értékelni.
peterk2005
OK, én nem hallgatom, csak olvasok jelenleg, itt a cégnél nem lehet nézni, csak kicsit ez a kiesés a másik eredmény fényében fura volt...
StormST
Itt sutyiban bele tudsz kukkantani, ha érdekel 😊

 www.m4sport.hu/rio2016elo/


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Schöneborn 11-5
Asadauskaite / Kovács S - 10-7
..
Földházi 6-11

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Licwinko vagy majd 10 centivel ugrotta át a 194-et, hah.. szerintem jó verseny lesz ez magasugróknál, lehet 2 méter fölé kell menni éremért.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Valaki nyugtasson meg, hogy a magasugrónk jóval többet tudna ugrani, mint a 185, amin kiesett (ebben az esetben elfogadom, hogy csak épp szar napja van, vagyis nem fogadom el, csak megértem), mert ennél még a hétpróbázónk is tudott többet (186-ot),,,
StormST
Csak a kommentátorok által mondottakat tudom róla: problémákkal teli felkészülése volt, ezért nem volt csúcsformában, egyéni csúcs környékén nem tudott idén. A 185 leverését viszont szerintük maga a versenyző is kudarcnak fogja értékelni.
peterk2005
OK, én nem hallgatom, csak olvasok jelenleg, itt a cégnél nem lehet nézni, csak kicsit ez a kiesés a másik eredmény fényében fura volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez van, amilyen lendülettel kezdtek a birkózók úgy fogynak el
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
úgy érzem ezt sem nyerjük meg.(