Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Most jön Németh Zsanett Manyurova ellen, aki még az athéni olimpián szerzett ezüstérmet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na gyerünk Zsani
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valaki nyugtasson meg, hogy a magasugrónk jóval többet tudna ugrani, mint a 185, amin kiesett (ebben az esetben elfogadom, hogy csak épp szar napja van, vagyis nem fogadom el, csak megértem), mert ennél még a hétpróbázónk is tudott többet (186-ot),,,
StormST
Csak a kommentátorok által mondottakat tudom róla: problémákkal teli felkészülése volt, ezért nem volt csúcsformában, egyéni csúcs környékén nem tudott idén. A 185 leverését viszont szerintük maga a versenyző is kudarcnak fogja értékelni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez elég laza lesz vízipólóban úgy nézem..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Valaki nyugtasson meg, hogy a magasugrónk jóval többet tudna ugrani, mint a 185, amin kiesett (ebben az esetben elfogadom, hogy csak épp szar napja van, vagyis nem fogadom el, csak megértem), mert ennél még a hétpróbázónk is tudott többet (186-ot),,,
StormST
1.94 az egyéni csúcsa, kb. az fog kelleni (vagy első ugrott 1.92) a döntőhöz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Valaki nyugtasson meg, hogy a magasugrónk jóval többet tudna ugrani, mint a 185, amin kiesett (ebben az esetben elfogadom, hogy csak épp szar napja van, vagyis nem fogadom el, csak megértem), mert ennél még a hétpróbázónk is tudott többet (186-ot),,,



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Földházi elég rosszul áll...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Indul a férfi triatlon, ezt nagyon szeretem nézni 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
dawyd728 3 828
Földházi 5-8
Kovács 8-5
Élen heten 9-4-el.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Barbi másodszorra is leverte az 1.85-öt.
empty taxi
Ki is esett.
Akkor irány a férfi súlylökés.
empty taxi
Aki eddig dobta a szintet:
Ryan Crouser (USA): ifjúsági világbajnok, 2. legnagyobbat lökte idén
Tomas Walsh (NZL): idei fedett pályás világbajnok
Darlan Romani (BRA): ismeretlen brazil, viszont egyéni csúcsot, 20.94-et lökött a selejtezőben
Jacko Gill (NZL): 2x junior világbajnok, 8. volt a tavalyi VB-n
Joe Kovacs (USA): tavalyi világbajnok, idén ő vezeti a világranglistát
Konrad Bukowiecki (POL): mindössze 19 éves, 4. lett az idei felnőtt fedett VB-n
empty taxi
Vége a selejtezőnek, a másik 6 aki bejutott:
Tomasz Majewski (POL): Peking bajnoka
Stipe Zunic (CRO): Romanin kívül még 1 outsider, 20.68 az egyéni csúcsa még 2014-ből, most lökött 20.52-t.
Damien Birkinhead (AUS): 23 éves, junior világbajnoki bronzérme van, 9. az idei világranglistán
David Storl (GER): 2-szeres világbajnok 2011, 2013
Franck Elemba (CGO): nincsenek különösebb eredményei neki sem, viszont 21 m fölé került idén, szal annyira nem nagy meglepetés
O'Dayne Richards (JAM): a tavalyi VB bronzérmese, csak jobb 2. kísérletével tartotta maga mögött a már kieső, az idei fedett VB-n ezüstérmes román Andrei Gagot.

Idei eredmények alapján meglepetés h kiesett a nigériai Mozia, az amerikai Hill és a lengyel Haratyk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratula Danutának a vizilabdásoknak pedig becsületből is nyerni kell!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Schöneborn elég simán leszúrta a vezető kínait.. jó formában van sajnos úgy tűnik.
Chen 9-2, Schöneborn/As.kaite 8-3 (és még ketten), Kovács 7-4
Földházi sajnos 3-8...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Azt mondja a kommentátor, hogy "a cél, hogy a 25 találatot minél előbb elérjék, onnantól minden plusz találat már jó szereplésnek számít". LOL, szerintem nem lesz EGYETLEN versenyző sem, akinek 25 találata lesz 😀 Kb. 20-21-el fog nyerni a vívást nyerő versenyző. (Világ kupákat szoktak 22-24 találattal nyerni, ahol 36 versenyző van, itt meg ha jól tudom 30-an indulhattak egyéniben.)
peterk2005
Azt mondja a kommentátor, hogy "a cél, hogy a 25 találatot minél előbb elérjék, onnantól minden plusz találat már jó szereplésnek számít". LOL, szerintem nem lesz EGYETLEN versenyző sem, akinek 25 találata lesz 😀 Kb. 20-21-el fog nyerni a vívást nyerő versenyző. (Világ kupákat szoktak 22-24 találattal nyerni, ahol 36 versenyző van, itt meg ha jól tudom 30-an indulhattak egyéniben.)
peterk2005
36 egyéni induló van.. szerintem lesz 25 körül vívó.

Amúgy mindegy mert 25 win = 250 pont, 0 win = 100 pont (mivel minden győzelem 6 pont), szóval ha nem lesz akkor sincs tragédia.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dawyd728 3 828
Kozák Danuta vagy Hosszú Katinka viszi a zászlót a záróünnepségen? 😊
Jughead
hosszú már itthon van szerintem úgyhogy ő nehezen.
kapitnono
Még kint van, szerintem nincs hova sietnie. Család is vele. Plusz folyamatosan járja a nemzetközi TV-ket Rioban.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
2 magyar lány 4 asszóból 1-3 a britek ellen.
dawyd728
Kínai 8-1-gyel áll, ketten 7-2-vel, Kovács/Schöneborn/Asudasuasadakasukauskasite 6-3

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Barbi másodszorra is leverte az 1.85-öt.
empty taxi
Ki is esett.
Akkor irány a férfi súlylökés.
empty taxi
Aki eddig dobta a szintet:
Ryan Crouser (USA): ifjúsági világbajnok, 2. legnagyobbat lökte idén
Tomas Walsh (NZL): idei fedett pályás világbajnok
Darlan Romani (BRA): ismeretlen brazil, viszont egyéni csúcsot, 20.94-et lökött a selejtezőben
Jacko Gill (NZL): 2x junior világbajnok, 8. volt a tavalyi VB-n
Joe Kovacs (USA): tavalyi világbajnok, idén ő vezeti a világranglistát
Konrad Bukowiecki (POL): mindössze 19 éves, 4. lett az idei felnőtt fedett VB-n
empty taxi
Majewski 7. helyen, Storl 10. helyen (7 centivel a cutoff fölött) éppen befért - 20.40 kellett.

Crouser elég impresszív volt, kár hogy nem dobtam rá több pénzt 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Kozák Danuta vagy Hosszú Katinka viszi a zászlót a záróünnepségen? 😊
Jughead
hosszú már itthon van szerintem úgyhogy ő nehezen.


több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Kozák Danuta vagy Hosszú Katinka viszi a zászlót a záróünnepségen? 😊
több mint 8 éve
dawyd728 3 828
2 magyar lány 4 asszóból 1-3 a britek ellen.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Olaszok adtak 2 tust Schönebornnak.. hmm 😕
Mit érdemes most nézni triatlonig.. birkózás, atlétika, vagy valami egyéb?
Igor
négytől játszanak a magyarok vízilabdában, 1556-tól pedig németh zsanett birkózik


több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt mondja a kommentátor, hogy "a cél, hogy a 25 találatot minél előbb elérjék, onnantól minden plusz találat már jó szereplésnek számít". LOL, szerintem nem lesz EGYETLEN versenyző sem, akinek 25 találata lesz 😀 Kb. 20-21-el fog nyerni a vívást nyerő versenyző. (Világ kupákat szoktak 22-24 találattal nyerni, ahol 36 versenyző van, itt meg ha jól tudom 30-an indulhattak egyéniben.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Barbi másodszorra is leverte az 1.85-öt.
empty taxi
Ki is esett.
Akkor irány a férfi súlylökés.
empty taxi
Aki eddig dobta a szintet:
Ryan Crouser (USA): ifjúsági világbajnok, 2. legnagyobbat lökte idén
Tomas Walsh (NZL): idei fedett pályás világbajnok
Darlan Romani (BRA): ismeretlen brazil, viszont egyéni csúcsot, 20.94-et lökött a selejtezőben
Jacko Gill (NZL): 2x junior világbajnok, 8. volt a tavalyi VB-n
Joe Kovacs (USA): tavalyi világbajnok, idén ő vezeti a világranglistát
Konrad Bukowiecki (POL): mindössze 19 éves, 4. lett az idei felnőtt fedett VB-n


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Danuta ott lesz a kajak négyesben is, ami 1988 óta minden olimpián vagy arany vagy ezüstérmes 😊

Illetve 96-ban a férfiak nyertek ezüstöt, de nem baj, az is férfimunka volt

Szerkesztette: Kampman
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Olaszok adtak 2 tust Schönebornnak.. hmm 😕
Mit érdemes most nézni triatlonig.. birkózás, atlétika, vagy valami egyéb?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy nem semmi, hogy Danuta minden idők legeredményesebb kajakos olimpikonja. peterk2005
Irgendwo, Birgit Fischer ist ein bisschen traurig jetzt...
Igor
Kőbán Rita minimum 5 vagy 6-szoros olimpia bajnok lehetne, ha ő nincs. :/