NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tehát ma is szoríthatunk érmekért. Sztem sajnos az öttusázok nem érnek oda, de vizilabdás lányokban valahogy nagyon bízok, és kajakosok érmet tuti hoznak. Ha Danutának összejönne a triász egy olimpián, az mekkora teljesítmény lenne!!!!

Nem magyar vonatkozásban:
Talán az egész olimpia legjobb napja lesz tollas szempontból a mai. 13:30-tól folyamatosan nagyon nagy meccsek lesznek. Rögtön az el classico Lee Chong Wei-Lin Dan, az egyik legnagyobb múltú, az elmúlt évek két legnagyobb tollaslabdázója elődöntőzik. Az elmúlt két olimpián ez volt a döntő. Ez mellett nagy esély van európai aranyra, Carolina Marin az indiai Pusarlaval játszik. Elméletileg rohadt nagy esélyes a spanyol lány, összes nagy nevet, titkos favorítot eltakarították (bár amit az indiai ezen az olimpián csinál, valamit nagyon elkapott). És ez mellett a másik ffi elődöntő (dán-kínai) is pazar meccset ígér. A" betét" szám két bronz meccs is jónak tűnik. Szóval ha pont lesznek üres percek 13:30-tól érdemes a tollasba belekukkantani.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Kína-Hollandia 3-1, de minden volt csak nem sima 27-25, 23-25, 29-27, 25-23
Zhu Ting nem picit volt durva, 33 pontot csinált.

Szerbia-Kína, nem sokan tippeltek volna erre a döntőre olimpia előtt.
Igor
Oroszok tavaly átgázoltak Európán. Én őket tippeltem, aztán még négybe se jutottak. Az olimpiai A csoport komplett kizúgását se sokan tippelték volna.

Férfiaknál jó lenne egy olasz-brazil. Mai meccs visszavágója teremben. Végén remélem egy olasz győzelemmel, már csak az előző olimpiák miatt is.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
De szívesen áznék most ott. 😊
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kína-Hollandia 3-1, de minden volt csak nem sima 27-25, 23-25, 29-27, 25-23
Zhu Ting nem picit volt durva, 33 pontot csinált.

Szerbia-Kína, nem sokan tippeltek volna erre a döntőre olimpia előtt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 572
szép volt Lemaitre. 😊

choose life
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
A női röpi elődöntő is jól indul - 12-6-ra vezettek hollandok, Kína megfordította, de a hollandok 5 szetpontott mentettek... Kína végül a hatodikkal nyerte 27-25-re az első szettet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
MICSODA ELŐDÖNTŐ!!!!!!!!!
Most kérvényezem a 3 hetes olimpiát és utolsó hétre csak csapatsportok egyenes kieséses meccseit. Ilyen meccs és atlétika között kell kapcsolgatni. Menjenek a fenébe. 😀
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Mikor lesz a 200?

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Névtelenségből a 25 éve dobott legnagyobb dobás + olimpia csúcs.
Sixo
Azert nevtelennek titulálni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Névtelenségből a 25 éve dobott legnagyobb dobás + olimpia csúcs.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Meccs van Crouser és Kovács közt, még akar az OR is veszelyben lehet.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Honnan a fenéből van ez az új "szlogen", hogy mindenkit az eredménykényszer nyom annyira, hogy ne tudjon jól teljesíteni? Oké, el lehet izgulni a dolgot, és a nyomást is mindenki másképp kezeli, de ez már kezd sima áthárításnak tűnni....
flzoli
Hát próbáld ki, hogy dolgozol 4 évet kőkeményen, kijutsz az olimpiára, aztán nem jön össze a versenyed, és amikor izzadtan, csalódottan, elkeseredetten jössz le a pályáról, akkor az orrod alá dugnak egy mikrofont, hogy értékeld a teljesítményedet, vajon miért nem lett jobb? Kurva tartalmasakat tud ilyenkor nyilatkozni az ember 😀

(Ezért szeretem inkább a másnapi, későbbi mélyinterjúkat, ott azért értelmesebb megszólalások vannak már sokkal.)
peterk2005
Azért van 4 év arra is felkészülni, hogy mit mondasz a, b vagy c esetben. 😉
Sobri Jóska
Ezek nem politikusok, hanem sportolók. 😊 Aki a b vagy c esetre is felkészül, az vagy ki se jut, vagy feleslegesen jutott ki...
peterk2005
Valóban, felesleges 4 évig erre készülni.
- Jobb lett volna nyerni, most kielemezzük a történteket, levonjuk a tanulságokat, és kitaláljuk, hogy hogyan tovább. Köszönöm, hogy elmondhattam, viszlát.
- Beletettem apait-anyait, de az ellenfeleim is, részletesen értékelünk holnap. Viszlát.
- Sajnálom, hogy így alakult, de ezúttal így alakult. Viszlát.
És így tovább a végtelenségig.
Ennyit "betanulni", kitalálni elég pár perc is.
Sobri Jóska
Miről is beszéltünk? A felvetés az volt, hogy miért mindenkinél az a "szlogen", hogy az eredménykényszer nyomja. Ergó, miért panel szöveget nyom. Ergó panel szöveget tudnak nyomni. De a kérdés az volt, hogy miért nem tudnak érdemi, értelmes, nem panel választ adni?

Néha tényleg marha fárasztó tudsz lenni. Nem tudod, nem olvasod vissza, hogy mibe szólsz bele - szerintem nem is érdekel -, de azért beleszólsz....

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 012 — #NoStress
Honnan a fenéből van ez az új "szlogen", hogy mindenkit az eredménykényszer nyom annyira, hogy ne tudjon jól teljesíteni? Oké, el lehet izgulni a dolgot, és a nyomást is mindenki másképp kezeli, de ez már kezd sima áthárításnak tűnni....
flzoli
Hát próbáld ki, hogy dolgozol 4 évet kőkeményen, kijutsz az olimpiára, aztán nem jön össze a versenyed, és amikor izzadtan, csalódottan, elkeseredetten jössz le a pályáról, akkor az orrod alá dugnak egy mikrofont, hogy értékeld a teljesítményedet, vajon miért nem lett jobb? Kurva tartalmasakat tud ilyenkor nyilatkozni az ember 😀

(Ezért szeretem inkább a másnapi, későbbi mélyinterjúkat, ott azért értelmesebb megszólalások vannak már sokkal.)
peterk2005
Azért van 4 év arra is felkészülni, hogy mit mondasz a, b vagy c esetben. 😉
Sobri Jóska
Ezek nem politikusok, hanem sportolók. 😊 Aki a b vagy c esetre is felkészül, az vagy ki se jut, vagy feleslegesen jutott ki...
peterk2005
Valóban, felesleges 4 évig erre készülni.
- Jobb lett volna nyerni, most kielemezzük a történteket, levonjuk a tanulságokat, és kitaláljuk, hogy hogyan tovább. Köszönöm, hogy elmondhattam, viszlát.
- Beletettem apait-anyait, de az ellenfeleim is, részletesen értékelünk holnap. Viszlát.
- Sajnálom, hogy így alakult, de ezúttal így alakult. Viszlát.
És így tovább a végtelenségig.
Ennyit "betanulni", kitalálni elég pár perc is.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben úgy néz ki, a brazil ügyészség vádat fog emelni Lochte és a társa ellen hamis tanúzás miatt. Na, erre biztos nem készültek fel 😀

Egy nagyon ronda befejezésre egy amúgy fényes pályafutásnak. Ilyenkor eszembe jut Cseh Laci, és a "csak" 4 ezüstje olimpiákról. Hát inkább 4 ezüst és ilyen ember, mint 4 arany, és olyan...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Honnan a fenéből van ez az új "szlogen", hogy mindenkit az eredménykényszer nyom annyira, hogy ne tudjon jól teljesíteni? Oké, el lehet izgulni a dolgot, és a nyomást is mindenki másképp kezeli, de ez már kezd sima áthárításnak tűnni....
flzoli
Hát próbáld ki, hogy dolgozol 4 évet kőkeményen, kijutsz az olimpiára, aztán nem jön össze a versenyed, és amikor izzadtan, csalódottan, elkeseredetten jössz le a pályáról, akkor az orrod alá dugnak egy mikrofont, hogy értékeld a teljesítményedet, vajon miért nem lett jobb? Kurva tartalmasakat tud ilyenkor nyilatkozni az ember 😀

(Ezért szeretem inkább a másnapi, későbbi mélyinterjúkat, ott azért értelmesebb megszólalások vannak már sokkal.)
peterk2005
Azért van 4 év arra is felkészülni, hogy mit mondasz a, b vagy c esetben. 😉
Sobri Jóska
Ezek nem politikusok, hanem sportolók. 😊 Aki a b vagy c esetre is felkészül, az vagy ki se jut, vagy feleslegesen jutott ki...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 012 — #NoStress
Honnan a fenéből van ez az új "szlogen", hogy mindenkit az eredménykényszer nyom annyira, hogy ne tudjon jól teljesíteni? Oké, el lehet izgulni a dolgot, és a nyomást is mindenki másképp kezeli, de ez már kezd sima áthárításnak tűnni....
flzoli
Hát próbáld ki, hogy dolgozol 4 évet kőkeményen, kijutsz az olimpiára, aztán nem jön össze a versenyed, és amikor izzadtan, csalódottan, elkeseredetten jössz le a pályáról, akkor az orrod alá dugnak egy mikrofont, hogy értékeld a teljesítményedet, vajon miért nem lett jobb? Kurva tartalmasakat tud ilyenkor nyilatkozni az ember 😀

(Ezért szeretem inkább a másnapi, későbbi mélyinterjúkat, ott azért értelmesebb megszólalások vannak már sokkal.)
peterk2005
Azért van 4 év arra is felkészülni, hogy mit mondasz a, b vagy c esetben. 😉

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Honnan a fenéből van ez az új "szlogen", hogy mindenkit az eredménykényszer nyom annyira, hogy ne tudjon jól teljesíteni? Oké, el lehet izgulni a dolgot, és a nyomást is mindenki másképp kezeli, de ez már kezd sima áthárításnak tűnni....
flzoli
Hát próbáld ki, hogy dolgozol 4 évet kőkeményen, kijutsz az olimpiára, aztán nem jön össze a versenyed, és amikor izzadtan, csalódottan, elkeseredetten jössz le a pályáról, akkor az orrod alá dugnak egy mikrofont, hogy értékeld a teljesítményedet, vajon miért nem lett jobb? Kurva tartalmasakat tud ilyenkor nyilatkozni az ember 😀

(Ezért szeretem inkább a másnapi, későbbi mélyinterjúkat, ott azért értelmesebb megszólalások vannak már sokkal.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Honnan a fenéből van ez az új "szlogen", hogy mindenkit az eredménykényszer nyom annyira, hogy ne tudjon jól teljesíteni? Oké, el lehet izgulni a dolgot, és a nyomást is mindenki másképp kezeli, de ez már kezd sima áthárításnak tűnni....

több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
4. nettó játékidő, mikor az előbb a srác elfeküdt megállították az órát
NB2
nekem úgy tűnik, hogy pl. amikor kimegy oldalt, akkor nem áll meg
Kampman
félnettó😊 kb úgy van mint a kéziben, de ha úgy látja megállítja az órát
egy a lényeg a tiszta sport!
mikor ilyeneket látok mindig felhúzom magam a töketlen fifa vezetőkön
NB2
ma néztem a szerb-usa női röplabdameccset, és még ott is volt challenge sasszemes visszanézéssel 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
4. nettó játékidő, mikor az előbb a srác elfeküdt megállították az órát
NB2
nekem úgy tűnik, hogy pl. amikor kimegy oldalt, akkor nem áll meg
Kampman
félnettó😊 kb úgy van mint a kéziben, de ha úgy látja megállítja az órát
egy a lényeg a tiszta sport!
mikor ilyeneket látok mindig felhúzom magam a töketlen fifa vezetőkön
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
4. nettó játékidő, mikor az előbb a srác elfeküdt megállították az órát
NB2
nekem úgy tűnik, hogy pl. amikor kimegy oldalt, akkor nem áll meg
Kampman
ja. de nem is bikázzák fel a lelátó közepére, és nem kell a hazai labdaszedőkre várni, mire a pálya másik végéből odadobnak egy új játékszert 😊
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
4. nettó játékidő, mikor az előbb a srác elfeküdt megállították az órát
NB2
nekem úgy tűnik, hogy pl. amikor kimegy oldalt, akkor nem áll meg
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Ez baromi jó, lehet hallani, hogy a bíró és a videóbíró mit kommunikálnak.
Kampman
soccer szempontból nézem, hát vazze a FIFA-nál tanulhatnának
1. maga a videóbíró rendszere nagyon jó, mindent hallasz és gyors
2. nincs hiszti a bíróval
3. nincs időhúzás, még az argentinok is rögtön elvégeznek minden szabadütést rögtön
4. nettó játékidő, mikor az előbb a srác elfeküdt megállították az órát
5. a szabálytalanságok rendszere is jobb
szóval tényleg nem kéne már a focinak is megújulnia????
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Ez baromi jó, lehet hallani, hogy a bíró és a videóbíró mit kommunikálnak.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Szerbia nyert 10:8-ra jól látom?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018