Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Kokó közvetít, ahányszor kimondja hogy kislány vagy kisasszony, annyi feles!
eaglesmcnabb
Megy ES-en is...
Igor
Ettől függetlenül bármilyen hihetetlenül is hangzik nincs bajom a közvetítésével, írtam is az egyénik után 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kokó közvetít, ahányszor kimondja hogy kislány vagy kisasszony, annyi feles!
eaglesmcnabb
Megy ES-en is...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Kokó közvetít, ahányszor kimondja hogy kislány vagy kisasszony, annyi feles!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na átolvastam...
Állítólag valami "hivatalnok" állította be (ezt nem is értem, hogy nem a versenyzők állnak be a jó helyre maguktól) őket rossz helyre a pályán, és mivel nem a versenyzők tehetnek róla (what?), így visszavonták a kizárást....
Ha jól fordítottam, másokat is rossz helyre állítottak, de ők időben a jó helyre sétáltak vagy mi...

Ha valaki tud pontosat, írja be
Több dolog is érthetetlen:
Mi az, hogy nem maguktól állnak be a versenyzők egy Olimpián a megfelelő helyre? Nyilván tudják hova kell, ez 100%
Akárki is mondta nekik, hova álljanak, kit érdekel? Ennyi erővel a súlylökő pálya közepére is mehettek volna, akkor is túlváltás történt.
Szabálytalanul érték el az idejüket, mivel az erősebb férfi tag többet futott... Innentől kezdve nincs igazság
Chargers LT
Még ha a hivatalnok azt is mondta (simán elképzelhető), ennyit akkor is tudni kéne... és a 2. futamban rájöttek az emberek, h szar helyen állnak. Ha nekem valaki hülyeséget mond, pedig tudom hogy nem úgy van... akkor ignorálom.
Egyébként ez a nemtörődömség jele / nem gyakorolnak váltót (ezért dobják el a botot is), biztos hogy nem magyarázták el a váltótagoknak a szabályokat... vagy ha valaki el is magyarázta, azok ignorálták.
Már ezért megérdemélnek a kizárást.

Simán megérdemelnék a kizárást, de nem lepett meg a dolog..

PS: azon röhögtem, h valami kisebb lap amcsiknál lehozták sobstoryként, hogy ráadásul a nő PB-t futott 49.77-tel, talán.... hát bazzeg, i) nem állórajtból és ii) nem 400 métert futott hanem 380-at kb... zseniális.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Na átolvastam...
Állítólag valami "hivatalnok" állította be (ezt nem is értem, hogy nem a versenyzők állnak be a jó helyre maguktól) őket rossz helyre a pályán, és mivel nem a versenyzők tehetnek róla (what?), így visszavonták a kizárást....
Ha jól fordítottam, másokat is rossz helyre állítottak, de ők időben a jó helyre sétáltak vagy mi...

Ha valaki tud pontosat, írja be
Több dolog is érthetetlen:
Mi az, hogy nem maguktól állnak be a versenyzők egy Olimpián a megfelelő helyre? Nyilván tudják hova kell, ez 100%
Akárki is mondta nekik, hova álljanak, kit érdekel? Ennyi erővel a súlylökő pálya közepére is mehettek volna, akkor is túlváltás történt.
Szabálytalanul érték el az idejüket, mivel az erősebb férfi tag többet futott... Innentől kezdve nincs igazság
Chargers LT
ha láttad a versenyeket, láthattad, hogy a második futamon is vagy 3 váltó skerázott vissza a jó helyre
de amúgy tényleg vicces, mintha most láttak volna először váltót, mintha nem tudnák hol a váltózóna
de ha ránézett volna a többire, már élő műsorban is látszott, hogy ő egyedül rossz helyen van, de nem gondolkodott

nem egyszerű amúgy igazságot tenni, de az a szerencse, hogy ez egy bohóckodás, senki nem vette komolyan
több mint 2 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Na átolvastam...
Állítólag valami "hivatalnok" állította be (ezt nem is értem, hogy nem a versenyzők állnak be a jó helyre maguktól) őket rossz helyre a pályán, és mivel nem a versenyzők tehetnek róla (what?), így visszavonták a kizárást....
Ha jól fordítottam, másokat is rossz helyre állítottak, de ők időben a jó helyre sétáltak vagy mi...

Ha valaki tud pontosat, írja be
Több dolog is érthetetlen:
Mi az, hogy nem maguktól állnak be a versenyzők egy Olimpián a megfelelő helyre? Nyilván tudják hova kell, ez 100%
Akárki is mondta nekik, hova álljanak, kit érdekel? Ennyi erővel a súlylökő pálya közepére is mehettek volna, akkor is túlváltás történt.
Szabálytalanul érték el az idejüket, mivel az erősebb férfi tag többet futott... Innentől kezdve nincs igazság

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pffff.
Még ha a pályabíró állította is rossz helyre, az életben nem futott még váltót, hogy feltűnjön az ostoba picsának, hogy rohadtul rossz helyen van?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
email oldalán ez fogadott:
 sports.yahoo.com/olympics/tokyo-2021/
NB2
Elképesztő, így igaz!
A hivatalos oldali linken, a start listen nincsenek rajta, de jobbra az official reportsban már ott vannak, sőt, Dominikával együtt (őket is kizárták korábban)!!
Vérlázító!
Pláne, hogy így Németország és Spanyolország nem indulhat a döntőben, elvették tőlük a jogot, a 2 jogosan kizárt jobb időt futott... Szabálytalanul!
Hihetetlen... 🤮

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
email oldalán ez fogadott:
 sports.yahoo.com/olympics/tokyo-2021/
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
1. Jól láttam, hogy az amikat mégse zárták ki 4x400 vegyesből?
2. A vívóknak holnap mennyi esélyük van DK ellen?
NB2
A befutó után pár perccel, mikor kiírták a hivatalos sorrendet, már ki voltak zárva
Vissza is lassították, egyértelmű volt a túlváltás
Esély van, de ők az esélyesek
Chargers LT
A hivatalos oldalon nincsenek a döntőben az amerikaiak:

 olympics.com/tokyo-2020/olympic-games/en/results/athletics/result-4-x-400m-relay-mixed-fnl-000100-.htm


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
1. Jól láttam, hogy az amikat mégse zárták ki 4x400 vegyesből?
2. A vívóknak holnap mennyi esélyük van DK ellen?
NB2
A befutó után pár perccel, mikor kiírták a hivatalos sorrendet, már ki voltak zárva
Vissza is lassították, egyértelmű volt a túlváltás
Esély van, de ők az esélyesek

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
1. Jól láttam, hogy az amikat mégse zárták ki 4x400 vegyesből?
2. A vívóknak holnap mennyi esélyük van DK ellen?
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Valaki tájékozott (tippre Igor lesz az 😊) megírja hogy Milák hánykor úszik?
Heisman
3:30
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Valaki tájékozott (tippre Igor lesz az 😊) megírja hogy Milák hánykor úszik?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Nagy trükkösek ezek a japánok, francia challenge-nél visszajátsszák az eggyel korábbi labdamenetet és azt kezdik vizsgálni 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A német-norvég kézimeccs meg eldőlt, 2 perccel a vége előtt 4-gyel mennek a fritzek.Ú

Editke: végül 5-tel nyertek a németek.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
mekkora zunder
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Röpi az ES1-en. És ez ffi.
NB2
inkább megnézem a német-norvég végét
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Röpi az ES1-en. És ez ffi.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
ezt mondjuk felrakta rendesen
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért tizit rúgni nagyon tud Rapinoe...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Hollandok 3at is rosszul rúgtak sajnos

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
belső oldalára rúgja az összes holland, oszt csodálkoznak hogy nem megy be

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
én inkább az amcsiknak szurkolok 😊
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
A hollandoknak ezt be kellett volna húzniuk a hosszabbításban.