Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 113 — Lucas Scott
Van vmi jó app ami mutatna h éppen milyen versenyek vannak élőben, urambocsá még a konkrét versenyzőket is?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 453
Szerintem butaság hogy ketten viszik a zászlót, és így még nehezebb is.
Heisman
A görögöket elég sokáig mutatták, tényleg erőltetett volt.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 762 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szerintem butaság hogy ketten viszik a zászlót, és így még nehezebb is.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Az igen, csóri Japánok... épp én is írni akartam hogy abszolút minimalista a nyitó ünnepség, gondolom vagy 6 hónapjuk volt rá kb, mikor kiderült, tuti lesz Olimpia...de azt nem gondoltam, hogy 30 perces lesz az egész 😀
Már jön is a bevonulás...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 946 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi van, megnyitózás?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egy picit túl minimalista nekem/arányokat tekintve egy kicsit sok az üres tér.

Stílusra eddig nem rossz, és gondolom szépen lassan építik fel. Lehet tudni kb milyen hosszú a műsor maga/mennyi a bevonulás?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
ki ez a kommentátor? rioban is ez volt ?
Sixo
Mohay Bence, ő volt Rióban is
Kampman
párszor úgy be hebegett habogott ,azt hittem valami friss hús

Szerkesztette: Sixo

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 453
ki ez a kommentátor? rioban is ez volt ?
Sixo
Mohay Bence, ő volt Rióban is
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
ki ez a kommentátor? rioban is ez volt ?

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 453
Ki viszi majd a zászlónkat?
Heisman
Szilágyi Áron és Mohamed Aida elvileg
Kampman
Nem Cseh Laci?
somoskovig
 en.wikipedia.org/wiki/Hungary_at_the_2020_Summer_Olympics

Itt most Cseh Laci és Mohamed Aida van.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Ki viszi majd a zászlónkat?
Heisman
Szilágyi Áron és Mohamed Aida elvileg
Kampman
Nem Cseh Laci?

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 453
Ki viszi majd a zászlónkat?
Heisman
Szilágyi Áron és Mohamed Aida elvileg
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 762 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ki viszi majd a zászlónkat?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Amber Hill, a női skeet egyik legfőbb esélyese COVID-os lett, a karanténszabályok miatt nem indulhat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor induljon a mandula 😊
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Ez jól hangzik, valaki tud küldeni egy közvetlen linket a ligához? Sajnos nem tudok belépni, invalid league ID üzenetet kapok vissza...
somoskovig
 fantasy-olympics.com/

Bejelentkezel, és a my league-nél látod
Rajna
Be voltam jelentkezve, kiderült, hogy egy log-out/login kellett, hogy lássam. 😊

több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Kardozók sorsolása is gyalázat.
Ugyanarra az ágra került mindenki, a 4 közé max 1 magyar juthat, ráadásul ezen az ágon van Hartung és O Szang Uk is....
gabokocka
Hartung, Abedini és az VB-n az Áront verő Yoshida jöhet a negyeddöntőkig, Basadze, Reshetnikov, Homer, Oh pedig az elődöntőben (vagy egyiptomiak, akiket szintén egybesorsoltak)

De érdekes, a 3 olasz is full egy ágon van, ők meg alul... a németek/koreaiak viszonylag jól megúszták. Alsó ágról nem tudom ki jön be... Gu, Dershwitz v Curatoli?
Igor
Ja, hát Yoshida ellen az az egy meccse volt, Abedinivel egál, Hartunggal negatív a mérlege karrierje során, nem ideális ellenfelek...

Lentről az általad említett 3 mellett Kim lehet még éremesélyes.

több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ez jól hangzik, valaki tud küldeni egy közvetlen linket a ligához? Sajnos nem tudok belépni, invalid league ID üzenetet kapok vissza...
somoskovig
 fantasy-olympics.com/

Bejelentkezel, és a my league-nél látod

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Ez jól hangzik, valaki tud küldeni egy közvetlen linket a ligához? Sajnos nem tudok belépni, invalid league ID üzenetet kapok vissza...

több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
- közben levittem 35 körre, ha leszünk 10-en akkor leviszem 30-ra... úgy fogom belőni h kb 300-320 ember legyen.
- 1 perc a gondolkodási idő, igen. A 30s túl kevés, a 90s túl sok, más opció nincs.

somos, a meghívókat már kiküldtem.... és a draft meg fog nyilni itt is X perccel korábban. Mintha nem játszottál volna már '18-ban is ugyanezt...
Igor
Nem emlékszem, mi volt 2018-ban, de nem kaptam semmiféle emailt...
somoskovig
Nem is fogsz, ha már van profilod, a site automatikusan berak a ligába, benn vagy már

több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 944 — Big Penix Energy
- közben levittem 35 körre, ha leszünk 10-en akkor leviszem 30-ra... úgy fogom belőni h kb 300-320 ember legyen.
- 1 perc a gondolkodási idő, igen. A 30s túl kevés, a 90s túl sok, más opció nincs.

somos, a meghívókat már kiküldtem.... és a draft meg fog nyilni itt is X perccel korábban. Mintha nem játszottál volna már '18-ban is ugyanezt...
Igor
Nem emlékszem, mi volt 2018-ban, de nem kaptam semmiféle emailt...
somoskovig
az fura, mert a standings menüpontnál már ott a neved

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
- közben levittem 35 körre, ha leszünk 10-en akkor leviszem 30-ra... úgy fogom belőni h kb 300-320 ember legyen.
- 1 perc a gondolkodási idő, igen. A 30s túl kevés, a 90s túl sok, más opció nincs.

somos, a meghívókat már kiküldtem.... és a draft meg fog nyilni itt is X perccel korábban. Mintha nem játszottál volna már '18-ban is ugyanezt...
Igor
Nem emlékszem, mi volt 2018-ban, de nem kaptam semmiféle emailt...

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
- közben levittem 35 körre, ha leszünk 10-en akkor leviszem 30-ra... úgy fogom belőni h kb 300-320 ember legyen.
- 1 perc a gondolkodási idő, igen. A 30s túl kevés, a 90s túl sok, más opció nincs.

somos, a meghívókat már kiküldtem.... és a draft meg fog nyilni itt is X perccel korábban. Mintha nem játszottál volna már '18-ban is ugyanezt...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
dawyd728 3 707
1 perc gondolkodási időre van állítva? Illetve 9 csapat van egyelőre, akkor marad a 350 sportoló választása célnak? Mert az majdnem 40 kör, ami 23 órás befejezést jelez előre.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
@Igor

Draft mikor kezdődik?
KoporShow
20:21 😊
Igor
És a meghívókat majd 20:20-kor küldöd? 😊