Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
afrika és mozambik között xD gondolom madagaszkárra gondolt

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
durva ez a csökkentett létszám azért
mikor bejöttek a brittek nagyot néztem milyen kevesen vannak
NB2
Kilobbiztam, hogy ma ne menjünk le a partra, hanem tehénkedjünk itthon, de ez így elég hangulattalan. Mondjuk legalább hamar vége lesz.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 494
durva ez a csökkentett létszám azért
mikor bejöttek a brittek nagyot néztem milyen kevesen vannak
NB2
Mondták a kommentátorok, hogy különösen csapatsportoknál nagyon necces, ha valaki beteg lesz.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
durva ez a csökkentett létszám azért
mikor bejöttek a brittek nagyot néztem milyen kevesen vannak
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
talán nem akkora favorit ? 😀

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
stez most nagyon tapsol
Sixo
kirgiz származású?
Kampman
inkább marsi

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 494
stez most nagyon tapsol
Sixo
kirgiz származású?
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
stez most nagyon tapsol

több mint 2 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Rohadt idegesítő, hogy ennyi szánalmas focis referencia van beszúrva... tényleg nem lett volna más mondandó mondjuk El Salvadorról, minthogy megvertük őket egyszer 10:1re...?
Hanni
Egyenlítői-Guinea bevonulásánál majd a sydney-i úszójuk lesz megemlítve, ahogy Rióban is.
Kampman
az a tag aki majdnem belefúlt a medencébe, alig ért végig?
Sixo
Eric Moussambani 😀 Haláli jó figura
Egy szállodai medencében gyakorolt az Olimpiára, ami csak fele akkora medence volt, mint a hivatalos 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
már mint lenne meglepő, hogy kanada több aranyat szerzett a téli, mint a nyári olimpián? 😀

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 037 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rohadt idegesítő, hogy ennyi szánalmas focis referencia van beszúrva... tényleg nem lett volna más mondandó mondjuk El Salvadorról, minthogy megvertük őket egyszer 10:1re...?
Hanni
Egyenlítői-Guinea bevonulásánál majd a sydney-i úszójuk lesz megemlítve, ahogy Rióban is.
Kampman
az a tag aki majdnem belefúlt a medencébe, alig ért végig?
Sixo
Eric, az angolna 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 494
Rohadt idegesítő, hogy ennyi szánalmas focis referencia van beszúrva... tényleg nem lett volna más mondandó mondjuk El Salvadorról, minthogy megvertük őket egyszer 10:1re...?
Hanni
Egyenlítői-Guinea bevonulásánál majd a sydney-i úszójuk lesz megemlítve, ahogy Rióban is.
Kampman
az a tag aki majdnem belefúlt a medencébe, alig ért végig?
Sixo
Géza Elemér Q
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Rohadt idegesítő, hogy ennyi szánalmas focis referencia van beszúrva... tényleg nem lett volna más mondandó mondjuk El Salvadorról, minthogy megvertük őket egyszer 10:1re...?
Hanni
Egyenlítői-Guinea bevonulásánál majd a sydney-i úszójuk lesz megemlítve, ahogy Rióban is.
Kampman
az a tag aki majdnem belefúlt a medencébe, alig ért végig?

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
ki ez a kommentátor? rioban is ez volt ?
Sixo
Mohay Bence, ő volt Rióban is
Kampman
párszor úgy be hebegett habogott ,azt hittem valami friss hús
Sixo
Eurosporton Szabó Gábor van
dancogo
inkább netem nézem, a monitorom sokkal jobb fajta, mint a tv-m, és hát a eurosportos stream ha jól tudom nem ingyenes, mint az m4es, de majd ha úgy ha lehet tv-n fogom inkább nézni, mert sokan zavarnak a köztv-sek közül, de az eurosportosokat bírom
Sixo
 auth.eurosport.hu/product?int_campaign=HU-EU-E1-EU-C7-ESP-BAU-DR-W-AllSports-Undefined-210101-NA&int_content=home-navbar-button-subscribe
5 euró egy hónapra, szerintem nem pénz ha tényleg az ES-t akarod
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 494
Rohadt idegesítő, hogy ennyi szánalmas focis referencia van beszúrva... tényleg nem lett volna más mondandó mondjuk El Salvadorról, minthogy megvertük őket egyszer 10:1re...?
Hanni
Egyenlítői-Guinea bevonulásánál majd a sydney-i úszójuk lesz megemlítve, ahogy Rióban is.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
ki ez a kommentátor? rioban is ez volt ?
Sixo
Mohay Bence, ő volt Rióban is
Kampman
párszor úgy be hebegett habogott ,azt hittem valami friss hús
Sixo
Eurosporton Szabó Gábor van
dancogo
inkább netem nézem, a monitorom sokkal jobb fajta, mint a tv-m, és hát a eurosportos stream ha jól tudom nem ingyenes, mint az m4es, de majd ha úgy ha lehet tv-n fogom inkább nézni, mert sokan zavarnak a köztv-sek közül, de az eurosportosokat bírom

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
ki ez a kommentátor? rioban is ez volt ?
Sixo
Mohay Bence, ő volt Rióban is
Kampman
párszor úgy be hebegett habogott ,azt hittem valami friss hús
Sixo
Eurosporton Szabó Gábor van
dancogo
1-2 apró butaságba belefutott már ő is (Seebohm-nal felnéztem most picit h wtf), de nyilván szintekkel jobb..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Rohadt idegesítő, hogy ennyi szánalmas focis referencia van beszúrva... tényleg nem lett volna más mondandó mondjuk El Salvadorról, minthogy megvertük őket egyszer 10:1re...?
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Nekem ugrál sokat a közvetítés vagy az A betű után jött Yemen és most az I betűs országok.
Milyen ABC ez?
Heisman
A japán ABC szerint jönnek
Kampman
azon belül pedig a katakana szerinti
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 960 — Big Penix Energy
ki ez a kommentátor? rioban is ez volt ?
Sixo
Mohay Bence, ő volt Rióban is
Kampman
párszor úgy be hebegett habogott ,azt hittem valami friss hús
Sixo
Eurosporton Szabó Gábor van

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 494
Nekem ugrál sokat a közvetítés vagy az A betű után jött Yemen és most az I betűs országok.
Milyen ABC ez?
Heisman
A japán ABC szerint jönnek
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nekem ugrál sokat a közvetítés vagy az A betű után jött Yemen és most az I betűs országok
Heisman
Japán abc
Talán a,i,u,e,o a sorrend asszem, az y meg ugyanaz mint az i.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
Van vmi jó app ami mutatna h éppen milyen versenyek vannak élőben, urambocsá még a konkrét versenyzőket is?
csebi
a hivatalos szerintem egész jó, Olympia néven fut
dancogo
Köszi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Persze, szivassuk csak Csuszovityinát, hogy cipelje szegény a zászlót...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 831 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nekem ugrál sokat a közvetítés vagy az A betű után jött Yemen és most az I betűs országok.
Milyen ABC ez?

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz