Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
@Igor

Draft mikor kezdődik?
KoporShow
20:21 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
@Igor

Draft mikor kezdődik?



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kardozók sorsolása is gyalázat.
Ugyanarra az ágra került mindenki, a 4 közé max 1 magyar juthat, ráadásul ezen az ágon van Hartung és O Szang Uk is....
gabokocka
Hartung, Abedini és az VB-n az Áront verő Yoshida jöhet a negyeddöntőkig, Basadze, Reshetnikov, Homer, Oh pedig az elődöntőben (vagy egyiptomiak, akiket szintén egybesorsoltak)

De érdekes, a 3 olasz is full egy ágon van, ők meg alul... a németek/koreaiak viszonylag jól megúszták. Alsó ágról nem tudom ki jön be... Gu, Dershwitz v Curatoli?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Kardozók sorsolása is gyalázat.
Ugyanarra az ágra került mindenki, a 4 közé max 1 magyar juthat, ráadásul ezen az ágon van Hartung és O Szang Uk is....

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-ime-a-kozmedia-kommentatori-stabja-lista-2839641
NB2
Az mondjuk zseniális h megint Ujvári Máté kapta a cselgáncsot, aki annyira vakon volt Rióban, h be kellett mellé ültetni Ungvári Mikit szakkommentátornak, hogy legyen vki aki érti mi zajlik a tatamin.
empty taxi
Eurosportot kell nézni.
Nem is ertem a problémát.
gabokocka
ES hátránya, hogy mindenki itthonról tolja. Az atlétikát náluk nézem majd, de azért a napi eseményeket én az m4-en nézem. Mégis nagyobbak a lehetőségek. Akár lehet egy interjú vagy egyéb infó amikhez az "itthoniak" nem jutnak olyan hamar hozzá.
Mondom ezt úgy, hogy szerintem megint ki fogok akadni a magyar közvetítésre😊 Már előre félek, hogy megint inkább 20x ismétlik a magyar érdekeltséget, semmint élő eseményt toljanak.
NB2
Lesz vagy 5 csatornájuk ami olimpiát ad kb mindent is mutatni fognak.Igaz az m4-en kívül a többi csak online nem tv.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
10-6-4-et állítottam (nem látszódik?)

És a 40 kört is lejjebb vinni mondjuk 35-re (a jelenlegi 8 embernél), sőt ha leszünk 10-en, akkor esetleg 30-ra is 😊
Igor
Még szóltam Petykának is (régi fórumfocikról), ő is jön, szerintem a 30 kör lesz a reális.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nézem a listát Virányi Zsoltit hiányolom, bár lehet a Kossuthosok nincsenek a listán illetve itthonról dolgozik. Majd lehet megkérdezem tőle vagy belehallgatok. Londont például nagyon élveztem hallgatni miközben a gyerekkel voltam a játszótéren 😛
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 041 — nabege2@yahoo.com
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-ime-a-kozmedia-kommentatori-stabja-lista-2839641
NB2
Az mondjuk zseniális h megint Ujvári Máté kapta a cselgáncsot, aki annyira vakon volt Rióban, h be kellett mellé ültetni Ungvári Mikit szakkommentátornak, hogy legyen vki aki érti mi zajlik a tatamin.
empty taxi
Eurosportot kell nézni.
Nem is ertem a problémát.
gabokocka
ES hátránya, hogy mindenki itthonról tolja. Az atlétikát náluk nézem majd, de azért a napi eseményeket én az m4-en nézem. Mégis nagyobbak a lehetőségek. Akár lehet egy interjú vagy egyéb infó amikhez az "itthoniak" nem jutnak olyan hamar hozzá.
Mondom ezt úgy, hogy szerintem megint ki fogok akadni a magyar közvetítésre😊 Már előre félek, hogy megint inkább 20x ismétlik a magyar érdekeltséget, semmint élő eseményt toljanak.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Csináltam egy topikot a fantasynak, hátha ott is rajapnak páran.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Salim a 2. kiemlt olasszal kezd.
Gyorsan kiderül van-e sansz bármire.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 752 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-ime-a-kozmedia-kommentatori-stabja-lista-2839641
NB2
Az mondjuk zseniális h megint Ujvári Máté kapta a cselgáncsot, aki annyira vakon volt Rióban, h be kellett mellé ültetni Ungvári Mikit szakkommentátornak, hogy legyen vki aki érti mi zajlik a tatamin.
empty taxi
Eurosportot kell nézni.
Nem is ertem a problémát.
gabokocka
Eurosport player erre a hónapra különösen ajánlott !!!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
No sikerült a napi line-uposat beállítani.

empty taxi
Zseniális, h Katinkánál ott van a 9(!!!) egyéni szám, amiben éremesélyes 😀 (összesen van 14 egyéni úszószám...)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
No sikerült a napi line-uposat beállítani.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
olympics.com lehalt..
dawyd728
nekem megy
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Melyiket nyomjuk végül? 😊
clbass
Na kiemelem még egyszer, hátha jön valaki... mert egyelőre gyér a létszám 😕
Én ezt a kettőt nyomom.. a 2)-eshez több energia kell, mert naponta kell majd cserélgetni, az 1)-esnél holnap este lesz egy 2-3 órás draft, aztán több dolgod nincs vele..

1) draftolós, set&forget - ugyanaz mint '2018-ban - draft: júli 23 péntek, este 20:21 😊
fantasy-olympics.com/

Üziben küldjétek meg az emailcímet, és fogok küldeni/generálni egy kódot v linket...

2) napi állítású, 10 sportolós roster, minden nap 5-öt cserélhetsz
olympics.com/tokyo-2020/en/fanzone/

Elég regisztrálni a főoldalon, a ligakód: SAYFAT5Y (Rajnának csak adblocker után sikerült, emptynek nem sikerült)
Igor
Hogy lesz a pontozás az elsőben? 5-3-1?
somoskovig
10-6-4-et állítottam (nem látszódik?)

És a 40 kört is lejjebb vinni mondjuk 35-re (a jelenlegi 8 embernél), sőt ha leszünk 10-en, akkor esetleg 30-ra is 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
dawyd728 3 707
olympics.com lehalt..
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Melyiket nyomjuk végül? 😊
clbass
Na kiemelem még egyszer, hátha jön valaki... mert egyelőre gyér a létszám 😕
Én ezt a kettőt nyomom.. a 2)-eshez több energia kell, mert naponta kell majd cserélgetni, az 1)-esnél holnap este lesz egy 2-3 órás draft, aztán több dolgod nincs vele..

1) draftolós, set&forget - ugyanaz mint '2018-ban - draft: júli 23 péntek, este 20:21 😊
fantasy-olympics.com/

Üziben küldjétek meg az emailcímet, és fogok küldeni/generálni egy kódot v linket...

2) napi állítású, 10 sportolós roster, minden nap 5-öt cserélhetsz
olympics.com/tokyo-2020/en/fanzone/

Elég regisztrálni a főoldalon, a ligakód: SAYFAT5Y (Rajnának csak adblocker után sikerült, emptynek nem sikerült)
Igor
Hogy lesz a pontozás az elsőben? 5-3-1?

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-ime-a-kozmedia-kommentatori-stabja-lista-2839641
NB2
Az mondjuk zseniális h megint Ujvári Máté kapta a cselgáncsot, aki annyira vakon volt Rióban, h be kellett mellé ültetni Ungvári Mikit szakkommentátornak, hogy legyen vki aki érti mi zajlik a tatamin.
empty taxi
Eurosportot kell nézni.
Nem is ertem a problémát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha már judo - kijött a sorsolás (vívás még nincs, az 1 nappal az adott esemény előtt lesz csak mindig, ejj)

Érdekességek:
- férfi 73 kilóban a toronymagas favorit (de mivel kb minden eseményt kihagyott, ranglistán csak 13) Ono végül az 1/8-as ágra került, az első kiemelt Orujov nagy "örömére"...

- ugyanez a sztori a +100kilóban Teddy Rinerrel is, ott az első helyezett Bashaev, aki nagyon örül ennek biztos, már a negyeddöntőben találkoznak...


A magyarok is eléggé belehúztak sajna 😕

-női 48 kiló - Csernoviczki egy verhető indiaival kezd, aztán a 16 között jön a favorit Funa Tonaki. Sajnos valszeg ott a vége....

- női 52 kiló Pupp Réka első meccse, már a 32 között a címvédő Kelmendi ellen... idén valszeg nem ő a legnagyobb favorit, de akkor is ouch.

- női 57 kiló, Karakas Hedvig az 1/8-as ágra került, neki 1 körrel több lehet benne, de negyeddöntőben az első kiemelt Klimkait ellen.. valszeg ő lesz a végállomás.

- női 63 kiló, Özbas Szofi a 6/3-as ágra került, első körben a 6. kiemelt német (ez még akár meg is lehet), de a negyeddöntőben jön a 3. helyezett japán... aki egy fokkal már gyengébb mint mondjuk Tonaki/Abe, de japán. Olyan szempontból jó, hogy így Trsentenjak (SLO, No 2) max elődöntőben, Agbegnenou (FRA, No 1) max döntőben... ez kb a legjobb ami kijöhetett... de bravúr lenne az érem itt is.

- férfi 81 kiló. Ungvári sem kapott túl jó sorsolást, igaz a 4/5-os ágra került... de mondjuk a 4)-es kiemelt ellen kezd a japán Nagase is. Már a 32 közt Parlati, ami szintén nem egyértelmű, a 16 között jönne Nagase, aztán 8 között Frank de Wit... elődöntőben Casse... sztem legkésőbb Nagasénál vége lesz sajnos, de már az olasztól is tartok.. de ne legyen igazam.

-férfi 90 kiló - Tóth ugye 3. kiemelt volt, így az első köre no comment (menekült from DRC), de a 16 között pont megkapta a valszeg legerősebb nem kiemelt embert, a japán Mukait ('19-ben vb ezüstérem.)
Itt már nem ugyanolyan dominánsak a japánok, mint kisebb súlyban, de azért ha valakit el lehetett volna kerülni a nem kiemeltek közül, az pont Mukai.... hát ez tragikus. Elődöntőben jönne különben majd a holland van't End... az már tiszta sor.

-férfi 100 kiló - Cirjenics a 2/7-es ágra került, a második kiemelt Fonseca lenne a kemény dió a negyeddöntőben..


Most ez a Mukai dolog elkeserített picit, nyilván 50/50 volt, hogy bekever... csak hogy ennyire korán nehogy sok ember azt lássa majd, hogy 2. körben kiesik Tóth és micsoda blama. 😕

Nyilván vigaszágon is végig lehet menni... de az már mindig lutri.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-ime-a-kozmedia-kommentatori-stabja-lista-2839641
NB2
Az mondjuk zseniális h megint Ujvári Máté kapta a cselgáncsot, aki annyira vakon volt Rióban, h be kellett mellé ültetni Ungvári Mikit szakkommentátornak, hogy legyen vki aki érti mi zajlik a tatamin.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-ime-a-kozmedia-kommentatori-stabja-lista-2839641
NB2
Szerencsére az Eurosporton is fog menni 😀
warr_b
Székely és Vásárhelyi szerintem nem rossz, és atlétikát ők kapták..

Viszont falmászás nem lesz/vagy csak én vagyok vak... 😕
Igor
Lehet én értettem félre, de szerintem csak azt közvetítik élőben, ahol van magyar induló. Lehet falmászásban nincs.
warr_b
A fal(ra) mászás miatt nem kell olimpiáról közvetíteni azt tapasztaljuk naponta itthon is 😛
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Ez a focitorna megint komolynak ígérkezik 😂

Egyiptom-Spanyolország 0-0
Mexikó-Franciaország 4-1
Argentína-Ausztrália 0-2

🙄😁
warr_b
Az első kettő még csak nem is meglepő.
Az egyiptomi-spanyol meccsből egy másodpercet nem láttam, nem is akarok, mert biztos vagyok benne, hogy aki az EB-n látta a spanyol-svédet, az látta ezt is.
A mexikói-francia meccsből néztem valamennyit, ott azért látszott, hogy a labdarúgásban az olimpiát a sportági szinten felső-középkategóriás, más sportágakban valószínűleg nem sok érmet gyűjtő országok szokták halálosan komolyan venni.
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 944 — Big Penix Energy
A pénteki fantasy draft hány körös? A template alapján 40, tényleg ennyit tolunk? Azért ha 250 körüli embert/csapatot kell draftolni, előbb-utóbb én is bajban leszek 😀

Btw sajnos a draftsorrenden elég sok fog múlni, az első kettő kihúzhatja Bilest/Dresselt, ezt rohadt nehéz behozni később stealekkel.
Rajna
Vartam a feedbacket... és létszámfüggőnek gondoltam. Én minimum 30 kört gondoltam, az lenne az easy mód 😛 pláne ha valóban csak 6-an leszünk... a 40 úgy éreztem már jobb kihívás lesz.

De nyilván ha én vagyok ennyire hardcore... akkor sajnálom, és mondjatok ti egy számot.

Bár ugye a a télin is 200+ volt, 20 kör, 11 v 12 emberrel? 😛
Igor
Részemről OK, ma még utána tudok nézni azoknak a sportágaknak, amikkel nem vagyok képben 😊 ugye összesen van 339 arany, tehát a draft második felében már nem is elsősorban aranyvárományosok lesznek akkor.
Rajna
Ha mondjuk összejön 8-10 ember, lejjebb viszem picit.. de igen, úgy akartam belőni h 250-300-350 atlétát draftoljunk kb összesen... de mondom, ha ezt soknak érzitek, lejjebb viszem. Minél több a kör, annál könnyebb kompenzálni Dresselt 😊
Igor
Nem szeretnénk 1 szolidaritás pontot adni 4. helyezésekért? Ha van rá lehetőség, illetve, ha a többség is így akarja
dancogo
Adhatunk, de sajnos ez az egyet amit nem enged módosítani az oldal, csak az érmeket engedi... a végén manuálisan hozzászámoljuk, ennyit tudok ígérni...
Igor
akkor hagyjuk, ez óriási plusz munka lenne

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 945 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-ime-a-kozmedia-kommentatori-stabja-lista-2839641
NB2
Szerencsére az Eurosporton is fog menni 😀
warr_b
Székely és Vásárhelyi szerintem nem rossz, és atlétikát ők kapták..

Viszont falmászás nem lesz/vagy csak én vagyok vak... 😕
Igor
Lehet én értettem félre, de szerintem csak azt közvetítik élőben, ahol van magyar induló. Lehet falmászásban nincs.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A pénteki fantasy draft hány körös? A template alapján 40, tényleg ennyit tolunk? Azért ha 250 körüli embert/csapatot kell draftolni, előbb-utóbb én is bajban leszek 😀

Btw sajnos a draftsorrenden elég sok fog múlni, az első kettő kihúzhatja Bilest/Dresselt, ezt rohadt nehéz behozni később stealekkel.
Rajna
Vartam a feedbacket... és létszámfüggőnek gondoltam. Én minimum 30 kört gondoltam, az lenne az easy mód 😛 pláne ha valóban csak 6-an leszünk... a 40 úgy éreztem már jobb kihívás lesz.

De nyilván ha én vagyok ennyire hardcore... akkor sajnálom, és mondjatok ti egy számot.

Bár ugye a a télin is 200+ volt, 20 kör, 11 v 12 emberrel? 😛
Igor
Részemről OK, ma még utána tudok nézni azoknak a sportágaknak, amikkel nem vagyok képben 😊 ugye összesen van 339 arany, tehát a draft második felében már nem is elsősorban aranyvárományosok lesznek akkor.
Rajna
Ha mondjuk összejön 8-10 ember, lejjebb viszem picit.. de igen, úgy akartam belőni h 250-300-350 atlétát draftoljunk kb összesen... de mondom, ha ezt soknak érzitek, lejjebb viszem. Minél több a kör, annál könnyebb kompenzálni Dresselt 😊
Igor
Nem szeretnénk 1 szolidaritás pontot adni 4. helyezésekért? Ha van rá lehetőség, illetve, ha a többség is így akarja
dancogo
Adhatunk, de sajnos ez az egyet amit nem enged módosítani az oldal, csak az érmeket engedi... a végén manuálisan hozzászámoljuk, ennyit tudok ígérni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)