Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Östberg elég nudli, ennél többet vártam 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 418 — LIGHTS OUT!
Jó lenne egy svájci arannyal indítani ezt az limpiát.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Ebba qrva jó lesz, még csak húsz éves

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 418 — LIGHTS OUT!
De hülyén hangzik ez az orosz olimpiai atléta megnevezés.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Andersson és Nilsson egész jól bírja, gabo biztos őrjöng valahol 😀 de ez a svéd váltó szempontjából ígéretes...

szerk: jó hogy nem láttam, csak a +1 hsz-t, megelőztél 😀

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Stina Nilsson még ott van, heja sverige 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
1) Marcel Hirscher
Kb esélyes a legeredményesebb sportoló címre. Stabil! Ha nem is nyer aranyat, az nem azért lesz, mert kiesik, akkor is ezüstöt képes hozni. 3 aranyat várok tőle. Szerencséje, h nem normál kombináció lesz, hanem könnyű mezőny, így vélhetőleg simán be fog kerülni lesiklásban a top30-ba, és nem mondjuk 3x. helyen kell majd jönni a kombinációs szlalomban. Csapatban szerintem Feller&Matt fog bekerülni, a kapu verős technikához nincs elég teste, míg a két fiatalnak lesz. De akár még itt is csapatba kerülhet.. (24-36 pont)
2) Mikaela Shiffrin
Előbb kifejtettem, h Kronplatz és Lenzerheide (2 GS és 1 SL) mélyen a tudása alatt sikerült. A 2 DNF sem biztos, h jót tesz neki. Plusz egész USA tőle várja a megváltást. Eddigi pályafutását nézve extrán jól viseli a terhet, szóval bizakodom. Coloradoi ezért nem hagyhattam bent. (24-30 pont)
3) Lindsey Vonn
Ő is coloroadoi, csak érte kicsit reachelnem kellett. Tavalyi versenyen is jól ment itt, pedig annyira nem is volt akkor formában, mint idén. Szerintem jót tesz neki, h Shiffrin árnyékában van. Eddigi olimpiáin sérülések és elizgulások jellemezték. Szerintem öreg fejjel már könnyebb lesz neki. Cortina és Garmisch után szerintem legnagyobb favorit lesiklásban. Plusz a koreai száraz hóhoz a coloradoi hasonlít leginkább, ami coloradoiként, plusz Lake Louise királynőjeként feküdni fog neki. Kombináció utolsó szám lesz, és ha addig jól alakul az olimpiája még egy érmet is elcsíphet. Szerencsére a lesikló lejtő alja nem meredek annyira, így szlalom képességek csak akkor fognak kijönni, ha mondjuk egy svájci (Holdener) vagy bármilyen inkább szlalomos versenyző edzője fogja tűzni a pályát. (10-20 pont)
4) Ireen Wust
3 egyéni száma lesz, plusz a csapat. Lehet nem lesz aranya, de 3 érem simán benne van. Nagyon örültem neki, h bent volt még. 18-20. választástól kezdve vártam ki viszi ki, és senki. (16-22 pont)
5) Natalie Geisenberger
Nála az a kérdés nyeri-e az aranyat egyéniben, mert akkor kb biztos a 2 A, de ha bármelyik német honfitársa megelőzi és csak ezüstérmes lesz, akkor oda a csapat indulása. (6-20 pont)
6) Toni Eggert
Kb a legesélyesebb sportolók egyike. Párosban szinte verhetetlenek. Remélem nem most cáfolnak rám. (16-20 pont)
7) Kjetil Jansrud
Vele simán befürödhetek, mert a ffi gyors számok a leginkább szorosak alpesí síben. Viszont és rendkívül sokat adok a múlt eredményeire. A teszt versenyt megnyerte lesiklásban. Az észak-amerikai versenyek statisztikai alapon kifejezetten fekszenek neki, tehát a hó minősége nála is előny lehet. Ettől még kis hiba és érem nélkül is maradhat. Igazán 2 száma van, kombinációban nem várok tőle sokat. Egy vk versenyen csak csak, de olimpián vb-n mindig a szlalomosok dominálnak. (0-16 pont)
8) Ester Ledecka
Ez a választás kb azért volt, mert hirtelen nem találtam jobbat. 1 számos, de abban toronymagas favorit. (parallel GS) Persze alpesi sí lesiklásban is indul, de ott nem várok tőle semmit. Egy dolog aggaszt, h 1 nappal a DH után már selejteznie kell. Ha azt túléli lesz 2 nap pihije. (6-10 pont)
9) Wendy Holdener
Na őt simán vittem volna Jansrud és Ledecka előtt is. Szlalom és kombinációban masszív éremesélyes. Plusz a svájci csapatban is alapember. Remélem Shiffrin és ő szépen elviszik az 1-2-t szlalom és kombinációban. (8-20 pont)
10) Gus Kenworthy
Colodaro megint csak. 😀 Előszeretettel politizál, így óriási rajta a figyelem az USA-ban, remélem ez csak spannolja. Egy számos, és abban sem kiemelkedő esélyes. Így utólag később is hozhattam volna. (0-6 pont)
11) Alex Harvey
Harveyban a 15+15km és az 50km-en bízok. Mindkettő tömegrajtos, és arra számítok a sprintkészsége kifizetődik mindkét távon. A többi versenyen szerintem el sem indul, ez mondjuk jelenthet számára frissességet az 50-re. (0-10 pont)
12) Beat Feuz
Jansrudnál már említettem, a lesiklás nagyon szoros. Plusz meséltem, h szerintem a gyors számok, és leginkább a lesiklás a múlt eredményeiből könnyebben következtethető. Ő is versenyzett 2 éve itt, habár csak 5. lett, de az a sérülése utáni visszatérő éve volt.. Plusz nem lehet elmenni amellett, h a tavalyi vb-t is beleszámítva az elmúlt egy éveben 6x volt első vagy második. Sajnos Super-G-ben nem igazán esélyes. (4-10pont)
13) Sandra Naeslund
Egyszámos versenyző. Holmlund sajnálatos kiesése után egyeduralkodója a ski cross-nak. Persze bukásba bármikor belekerülhet, de ha csak rajta múlik, nagyon erős aranyesély. (6-10pont)
14) Xu Mengtao
Életemben nem láttam még versenyezni, de úgy érzem most fogom. 😀 Ő is egyszámos. Elvileg nagy favorit, de ezt csak a fogadóirodák alapján mondom. Meglátjuk. (4-10 pont)
15) Jaelin Kauf
Remélem Shiffrin és Vonn után nem hoz szégyent Vail, CO-ra. Viccen kívül mogul versenyeket elvétve nézek. A 2022-es olimpia teszt versenyét láttam idén, ott két nap egy első és második helyet szerzett.. Ez alapján érmet azért várok, de nem tudom mennyire változékony a női mogul mezőnye a vk-ban. (4-10pont)
16) Michela Moioli
Az igazsághoz hozzátartozik, itt is kifogytam az időből. Éremesélyes SBX-ben, de még 4-5-en hasonló esélyekkel pályáznak. (0-10 pont)
17) Federica Brignone
Rajta meglepődtem, h bent volt még. 3 számban van éremesélye. Egyik sem masszív éremesély. Simán lehet 3x 4-6 között. Azért egy érmet szeretnék tőle nagyon. (0-10 pont)
18) Alex Ferreira
3db Vail és 1 Telluride lakos után itt van a legjobb aspeni is. Colorado népe érmet vár tőle sí félcsőben. Remélem nem bánom meg, h Aaron Blunckot bent hagytam. Csúnya lenne, ha mondjuk félcsőben elhozza az érmet Ferreira elől. (0-10 pont)
19) Vincent Kriechmayr
Én egész szezonban bíztam benne, de az eredmények valahogy sosem jöttek neki össze. 2 dobogós helyezése volt egész szezonban. Monduk a beaver creek-i super-g győzelem amerikai száraz havon pozitív mindenképpen. Két száma van ilyen szempontból akár Feuz-nál is eredményesebb lehet. Szerintem ő lesz a legeredményesebb gyors sízője Ausztriának. (0-10 pont)
20) Nevin Galmarini
Ledecka után a parallel GS férfi legnagyobb esélyesét is kiválasztottam, mondjuk ez a legnagyobb esély 4-be kerülést sem garantál, mert nagyon szoros a mezőny. Ő is csak egy számos, így bármi lehet. (0-10 pont)

Összességében a draftommal elégedett vagyok, bár a felületen kicsit nehézkes volt követni ki ment ki, ki maradt, de a célt teljesítettem és enyém a legerősebb coloradoi felhozatal. Ha még versenyképes is lesz a csapatom, az csak bónusz. 😊

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Na, még ezt is kitöltöm:
1) lesz-e érmünk?
1 db
2) hány (rövidpályás kori) döntőnk lesz?
2 db
3) ki lesz az olimpia legeredményesebb atlétája?
Klaebo
4) nyer-e aranyat Svindal?
Nem
5) hány és milyen érmet nyer Shiffrin?
Az olimpiát közvetlen megelőző vk versenyeken kicsit elbizonytalanított, de mivel nálam van fantasyben és coloradoi, így nincs mese 2 arany és 1 bronz.
+1) ki lesz az olimpia legnagyobb meglepetése, pozitív szempontból?
Meta Hrovat
6) Bjørgen lesz-e minden idők legeredményesebb téli olimpikonja (nem Σ éremszám)?
Nem
7) Hirscher megszerzi első aranyát?
Igen (így, h nálam van remélem Klaebot fogja szorongatni 😀 )
8) Mind a 4 aranyat megnyerik a németek szánkóban? Összesen hány érmet nyernek szánkóban?
Igen. 7 érmük lesz.
9) Kié lesz az első arany (a linkelt timetable segítségével gyorsan lehet szűkíteni a jelölteket)?
Kalla
10) Lesz-e doppingeset már az olimpia ideje alatt?
Igen.
11) Ki nyeri az éremtáblázatot (nem Σ éremszám alapján)?
Norvégok
12) Déli félteke szerez-e érmet?
Igen
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, írok én is egyet


1 Choi Min-jeong (KOR, short track)
A projection nem kedvelte és kb 1 aranyat ad neki, de mivel fogadóirodáknál 500, 1000 és 1500-ön is favorit, sőt a koreai női váltó is a legfőbb esélyes, ennél én többet várok.. örülnék ha azért 26-30 pontot összekaparna.

2 Nao Kodaira (JPN, gyorskori)
Toronymagas favorit 500-on, majdnem ekkora 1000-en, és a váltóban is benne van... itt is lehet 3 arany akár, de mondjuk legyen min 22 pont az elvárás.

3 Kaisa Makarainen (FIN, biatlon)
4 Anastasiya Kuzmina (SVK, biatlon)

Ha jól lőnek, bármi lehet mert Kuzmina talán a két legjobb futó egyike (Herrmann mellett), Makarainen meg kb. Domrachevával egy szint mögöttük. Ha mindkettő hoz 16-20 pontot azzal már kiegyeznék, vagy kettejüktől mondjuk 36-ot..

5 Sascha Benecken (GER, szánkó)
Az olimpia legnagyobb esélyese páros szánkóban, bármilyen számban... és direkt őt húztam, nem Eggert-et, de 1 körrel később kellett volna 😕 bár somostól/Rajnától tartottam, de dawyd is észrevette.. lehet jobb lett volna a másik irányba meghúzni.
A szánkóváltó miatt 2 arany a reális elvárás, 20 pont.

6 Felix Loch (GER, szánkó)
Loch idén nem akkora toronymagas favorit, de ált nagy eseményekre összeszedi magát, és a váltó miatt min 16 pontot azért várok tőle is, de ahhoz hogy meccsben legyek, jó lenne inkább 20.

7 Ingvild Flugstad Oestberg (NOR, sífutás)
Itt kezdődtek a gondok először.. úgy voltam, hogy Östberg lehet 2 váltóban is benne lehet (a 4*5 szerintem elég fix arany a Björgen, Haga, Östberg, Weng négyesnek, de ő jobb mint Haga a sprint miatt.. már ha őt teszik be Falla mellé, amit nagyon remélek), egyéniben sokat nem várok tőle, talán egy érem belefér. De ha 14-16 pontot hoz, már azzal több mint elégedett leszek..

8 Shim Suk-hee (KOR, short track)
Ő a második számú favorit Choi mögött 1500-on, és 1000-en is lehet esélye, és szerintem benne lesz a koreai váltóban is - 16 pontnak már örülnék, de itt lehet több is... igaz az valszeg Choi rovására.

9 Chloe Kim (USA, snowboard halfpipe)
Egyszámos atléta, de koreai-amerikai, és nagy favorit. Picit fiatal, nem tudom elbírja-e.. de mivel több futam van, egyszer csak oda tud tenni valamit, minimum ezüst kéne, de aranyat szeretnék.

10 Emil Iversen (NOR, sífutás)
Csak sprinter, egyéniben harmadik/negyedik favorit, talán egy érem lesz, de igazából a csapatsprint miatt raktam be, oszt most láttam csak hogy az szabadstílusú... szóval lehet szívok. Ha viszont csapatsprintben benne van, akkor azért ott egy arany jöhet.

11 Denise Herrmann (GER, biatlon)
A legjobb futó, és a német női váltóban biztos benne van... viszont általában pocsék lövő, szóval egyéniben semmit nem várok. Reménykedem, hogy berakják a vegyesváltóban is, de elég kicsi rá a sansz, fene tudja ki lesz az (Preuss, Hammerschmidt, Hinz is esélyes) - viszont a női váltót nyerhetik a németek, és 10 ponttal már elégedett lennék.

12 Koen Verweij (NED, gyorskori)
1000-en és 1500-ön is lehet esélye, és remélem bekerül a csapatba is, ha mázlim van akár 20-ra is jó lehet, de 10-nek már örülnék.. ez sztem itt már elég jó pick volt.

13 Lim Hyo-jun (KOR, short track)
Hwang mögött a második számú DK-i férfi, így a váltóban tuti bent van és 1500-ön is lehet éremesélye.. a csapatarany jó lenne.

14 Shoma Uno (JPN, műkorcsolya)
Az egyik favorit a férfiak közt, és hátha a japán csapat is csíp egy ezüstöt vagy bronzot.. de utólag elnézve ez valszeg elég nagy reach volt.

15 Jorien ter Mors (NED, short track/gyorskori)
Őt azóta bírom, hogy Szocsiban odaverte Wüstöt (és az egész mezőnyt) 4. hollandként 1500-on... 😀 és ami bónusz nála, hogy egyszerre megy short tracken és sima pályán is. (Harald Silovs fanek csatlakozzatok!)
Egyéni érem az bónusz lenne, viszont a váltókkal mindkét helyen hozhat valamit.. itt már szerintem nagy steal, lehet akár 20 körül is, bár valószínűbb, hogy 4-6 pontnál nem hoz többet.

16 Erlend Oevereng Bjoentegard (NOR, biatlon)
Hátha ő lesz a negyedik norvég a biatlonváltóban... hasracsapásszerű tipp és reach. Borzalmas húzás..

17 Haavard Lorentzen (NOR, gyorskori - duplikált pick, Rajna 16. körben húzta...)
Kifogytam időből (épp a svéd női sífutóváltóból akartam kiturkálni valakit), és a gép ezt dobta. Ez egy nullázás, mert Rajna 1 körrel előbb kivitte, csak más néven is benn volt...

18 Petra Vlhova (SVK, szlalom)
Pánikpick, ráadásul ő óriásban sem jó, de hátha kiesik Shiffrin.... de nem vagyok ezzel sem elégedett.

19 Arisa Go (JPN, gyorskori)
Visszatértem az alapokhoz, és a korcsolyaváltókra helyeztem a hangsúlyt.. ő bent van a japán csapatban, így 1 elég fix arany jól jönne.. egyéniben nem sok minden várható, talán 500-on, de az elég lutri.

20 Kwak Yoon-gy (KOR, short track)
Hát.. ott volt előttem az összes koreai short trackes, és ő volt az egyetlen nem Kim legszimpatikusabb nevű. Remélem hoz egy váltóaranyat.. már ha benne van egyáltalán(???)

szerk: Hah, benne van! Mekkora genius vagyok!
 english.yonhapnews.co.kr/pyeongchang2018/2018/02/08/7201000000AEN20180208014400320.html

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Lehet külsősnek is követni a ligát, látni az állást? Ha igen, kitehetnétek a kiemelt postba a linket. Én nem mertem jelentkezni a játékra mert lóf**t se tudok a mai esélyesekről 😕 De szívesen követném a küzdelmet. Talán mások is.
peterk2005
 drive.google.com/file/d/1vOPPKyw_k60e0X5DdmAOMhkv5_KIHNka/view

A csapatainkat a draft sorrendjébe raktam. Ez alapján a kígyó draftot végig is tudod követni, a szélsőknél mindig fordul értelemszerűen a sorrend. (Fourcade az első, Fak az utolsó választás)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
akkor egyesével

1 Johannes Hoesflot Klaebo : Minimum elvárás: 3 arany és még 2 érem😕 Sprint, sprintváltó, vegyesváltó + skiathlon, és 50 km) tehát minden számban érmes lesz ahol indul (legalábbis kurvára remélem) .
2 Francesco Friedrich 2 érem, páros+négye remélem abból legalább egy arany
3 Akito Watabe mindhárom számban éremesélyes, amiből szerintem egy arany lesz ha jól ugrik a büdös picsába nem érik utol
4 Thorsten Margis 2 érem, páros+négyes remélem abból legalább egy arany
5 Henrik Kristoffersenszerintem ez max 1 ezüst, elbasztam,miután bepánikoltam, hogy mindenki kiment előlem szerintem a legszarabb pickem volt
6 Kaillie Humphries kétszeres címvédő, csak összehoz egy érmet
7 Canada Women's Curling Team aranyat várok
8 Yun Sungbin legrosszabb esetben 2. lesz
9 Dawid Kubacki egyéniben leeshet egy érem, csapatban legrosszabb esetben ezüst
10 Johann Andre Forfangegyéniben leeshet egy érem, csapatban legrosszabb esetben ezüst
11 Olympic Athletes from Russia Russia Men's Hockey Team egyszámos sport, így kockáztattam, de aranyat várok
12 Guillaume Cizeronegyszámos sport, így kockáztattam, de aranyat várok
13 Canada Mixed Doubles Curling Teamegyszámos sport, így kockáztattam, de aranyat várok
14 Gabriella Papadakisegyszámos sport, így kockáztattam, de aranyat várok
15 Fabian Riessle csapat érem szerintem meglesz, jó ugrással talán ezen felül összejöhet egy érem
16 Sui Wenjingegyszámos sport, így kockáztattam, de aranyat várok
17 Han Congegyszámos sport, így kockáztattam, de aranyat várok
18 Sverre Pedersen mindig a hollandoknak drukkolok, de utánagugliztam, és 2 számban is éremesélyes, remélem egy lecsúszik neki, talán 1500 méteren
19 Dajana Eitberger rodliban összejöhet neki egy ezüst
20 Oeystein Braten neki is utána kellett gugliznom, szart se fog nyerni, nemhogy érmet

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Lehet külsősnek is követni a ligát, látni az állást? Ha igen, kitehetnétek a kiemelt postba a linket. Én nem mertem jelentkezni a játékra mert lóf**t se tudok a mai esélyesekről 😕 De szívesen követném a küzdelmet. Talán mások is.
peterk2005
Én is így voltam vele, hogy alpesi sí és biatlon még oké, de szánkó, meg korcsolya az totál homály rész nekem😊
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Én elégedett vagyok, Fourcade, Cologna, Voultier, Svindal, Chapuis, Nius, stb...inkább nevesebb, rutinos playákra mentem rá, akikben azért benne az arany potenciál, bár nem túl fiatalok feltétlenül. 4 snowboardos, 3 gyorskoris, 2 freestyleos...
Jó volt amúgy szerintem is a darft, jó móka 😀
10 sportágból választottam embert/csapatot...jók az esélyek

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
össszefoglaló draftról, Igor miatt 😉 jó kis draft volt

1.Marit Bjoergen - 6 arany, bicepszek, egyéniben reménykedem, norvég csapatban legyen benne
2.Kamil Stoch - őt sem kell bemutatni, egyéni, csapat, idén 4sánc, és nem az volt a formaidőzítés
3.Anna Gasser - Slopestyle és Big Air, előbbiben X Games, utóbbiban X Games és VB-győztes osztrák
4.Justin Kripps - bob, kanadai, two-manben 2 ezüst vb-ken
5.kanadai férfi curling csapat - kanada, curlin, nem kell több
6.Nathan Chen - amerikai, műkorcsolya, ma nem volt topformában csapatban, remélem jobb lesz. Négy kontinens bajnok 2017-ben.
7.Kanada női jéghoki csapat - egy ezüst Naganoban, azóta csak arany. VB-ken mostanában csak ezüst. Meghan Agosta.
8.Wu Dajing - Sochiban egy ezüst és bronz, vb-ken jönnek az érmek stabilan
9.Johannes Lochner - 4es bob, német, világ- és európabajnok
10.Lara Gut - 2014 downhill bronz a svájcitól
11.Shaun White - snowboard, USA, balesete után mégis ott lesz (?), 2x Halfpipe bajnok (2006,2010), X Gamest is sokszor nyert
12.Martins Dukurs - lett, skeleton, 8x összetett világkupa győztes
13.Perrine Laffont - női mogul, francia, világbajnok
14.Joshua Blumm - német bob
15.Kai Verbij - holland, gyorskorcsolya, 2017-ben sprint világbajnok
16.Christian Rasp - 4es bob vb győztes 2017ben, és csapatban is
17.Jesse Lumsden - bob, kanadai, 2x vb ezüst 2es bobban (2012,2017)
18.Tina Hermann - német, skeleton, 3x világbajnok
19.Matthias Mayer - 2014 sochiban downhill arany
20.PITA TAUFATOFUA - tonga 😀, sífutás taekwando egy az egyben ugyanaz, 2017ben tanult meg sielni, az érem a minimum

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet külsősnek is követni a ligát, látni az állást? Ha igen, kitehetnétek a kiemelt postba a linket. Én nem mertem jelentkezni a játékra mert lóf**t se tudok a mai esélyesekről 😕 De szívesen követném a küzdelmet. Talán mások is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Klaebonak nagyon örülök, 1/1-re is őt húztam volna, viszont azt sajnálom hogy kiment kramer és wüst, utolsó három körben meg valamire rányomhattam mert kiment 3 olyan ember akiről azt se tudtam, hogy kicsodák :d

Remélem a jégtáncos+ páros műkorcsolyásaim a végén hozzák a kötelezőt (legalább 4 érem, amiből 2 arany + a jön két kötelező arany a kanadai curlingesektől.

De valószínűleg a bobosaimon fog múlni a történet, baromi sok egyszámos versenyzőt húztam, aztán rájöttem hogy az összpont dönt nem az aranyak száma, mint az éremtáblán, de azért reménykedem.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Elég fos a felület, ami egyrészt lassít mert nemtom ki van benn, másrészt tényleg vicces hogy emberek duplán vannak benn. Én meglepően Kanada-heavy lettem, a Moir-Virtue jégtáncpárosban bízok meg csapatban sem állnak rosszul és akkor ott okés lehet a szitu.

Teszem hozzá, a 3. hely volt sztem a legrosszabb. Dahlmeier, Choi és Klaebo mind jó oda, az 5. helyen biztosabb kézzel húztam volna be a maradványt. Őszintén Choit tartottam legjobbnak, de reménykedtem, hogy a short track ismeretlensége miatt lecsúszik hozzám 😊 rákényszerültem egy Sabliková és egy Weng-reachre is, de azok bejöhetnek. Az 5. körtől kb. elégedett vagyok a drafttal, de ugye az első 4 az, ami dönt kb...
Rajna
Dahlmeier nálam 9. helyen volt a rangsorban annyira tömött a női biatlon 😊 Shiffrin, Hirscher, Kramer és Kodaira is előtte volt még...

Első blikkre sztem dawyd fogja megnyerni, azzal hogy lekopírozta a német szánkósaimat, szerintem neki van magasan a legtöbb aranyesélye..


Amúgy Lorentzennél nem tudom mit csináltál... kihúztad a 0 pontosat? Így nekem betette azt akinél volt pontérték.

Természetesen kinullázom, ha te már behúztad korábban, de bosszantó..
Igor
Köszi a szép szavakat, de kb nincs sífutó&biathlon éremesélyem az egy Harvey-t leszámítva. Az is csücskös.. Nagyon sok 1-2 számos versenyzőt húztam. Nekik viszont nem fér bele, ha kicsit is rontanak. Úgymond a keretemben elég magasan van a floor, de nem olyan magas a ceiling.
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Elég fos a felület, ami egyrészt lassít mert nemtom ki van benn, másrészt tényleg vicces hogy emberek duplán vannak benn. Én meglepően Kanada-heavy lettem, a Moir-Virtue jégtáncpárosban bízok meg csapatban sem állnak rosszul és akkor ott okés lehet a szitu.

Teszem hozzá, a 3. hely volt sztem a legrosszabb. Dahlmeier, Choi és Klaebo mind jó oda, az 5. helyen biztosabb kézzel húztam volna be a maradványt. Őszintén Choit tartottam legjobbnak, de reménykedtem, hogy a short track ismeretlensége miatt lecsúszik hozzám 😊 rákényszerültem egy Sabliková és egy Weng-reachre is, de azok bejöhetnek. Az 5. körtől kb. elégedett vagyok a drafttal, de ugye az első 4 az, ami dönt kb...
Rajna
Dahlmeier nálam 9. helyen volt a rangsorban annyira tömött a női biatlon 😊 Shiffrin, Hirscher, Kramer és Kodaira is előtte volt még...

Első blikkre sztem dawyd fogja megnyerni, azzal hogy lekopírozta a német szánkósaimat, szerintem neki van magasan a legtöbb aranyesélye..


Amúgy Lorentzennél nem tudom mit csináltál... kihúztad a 0 pontosat? Így nekem betette azt akinél volt pontérték.

Természetesen kinullázom, ha te már behúztad korábban, de bosszantó..
Igor
Nézte a fene pontértéket (mintha bármi pontosság lett volna benne), beírtam a Holmefjordot, ezt dobta ki. Igazából úgyis nullázik és akkor mindegy 😀

Dahlmeier ugyan lehet nagyn nagy bukta, de egyszerűen annyira sok szám van biatlonban, hogy ha kijön neki a lépés, akkor ver akárkit akármilyen sportágból.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elég fos a felület, ami egyrészt lassít mert nemtom ki van benn, másrészt tényleg vicces hogy emberek duplán vannak benn. Én meglepően Kanada-heavy lettem, a Moir-Virtue jégtáncpárosban bízok meg csapatban sem állnak rosszul és akkor ott okés lehet a szitu.

Teszem hozzá, a 3. hely volt sztem a legrosszabb. Dahlmeier, Choi és Klaebo mind jó oda, az 5. helyen biztosabb kézzel húztam volna be a maradványt. Őszintén Choit tartottam legjobbnak, de reménykedtem, hogy a short track ismeretlensége miatt lecsúszik hozzám 😊 rákényszerültem egy Sabliková és egy Weng-reachre is, de azok bejöhetnek. Az 5. körtől kb. elégedett vagyok a drafttal, de ugye az első 4 az, ami dönt kb...
Rajna
Dahlmeier nálam 9. helyen volt a rangsorban annyira tömött a női biatlon 😊 Shiffrin, Hirscher, Kramer és Kodaira is előtte volt még...

Első blikkre sztem dawyd fogja megnyerni, azzal hogy lekopírozta a német szánkósaimat, szerintem neki van magasan a legtöbb aranyesélye..


Amúgy Lorentzennél nem tudom mit csináltál... kihúztad a 0 pontosat? Így nekem betette azt akinél volt pontérték.

Természetesen kinullázom, ha te már behúztad korábban, de bosszantó..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Mondjuk én a csapatérmekre mentem rá, meglátjuk bejön-e, hálistennek a többségnek szívből szurkolok, csak egy-két kollaboráns van a keretben (Knegt és a norvég sífutók....) Jacobellis lesz a zászlóvivőm 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Elég fos a felület, ami egyrészt lassít mert nemtom ki van benn, másrészt tényleg vicces hogy emberek duplán vannak benn. Én meglepően Kanada-heavy lettem, a Moir-Virtue jégtáncpárosban bízok meg csapatban sem állnak rosszul és akkor ott okés lehet a szitu.

Teszem hozzá, a 3. hely volt sztem a legrosszabb. Dahlmeier, Choi és Klaebo mind jó oda, az 5. helyen biztosabb kézzel húztam volna be a maradványt. Őszintén Choit tartottam legjobbnak, de reménykedtem, hogy a short track ismeretlensége miatt lecsúszik hozzám 😊 rákényszerültem egy Sabliková és egy Weng-reachre is, de azok bejöhetnek. Az 5. körtől kb. elégedett vagyok a drafttal, de ugye az első 4 az, ami dönt kb...

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fasza volt a draft, sok svéd és Liuék, innentől diadalmenet 😊
gabokocka
ez a fantasy sokkal jobb mint gondoltam, jó lesz.

Igor mik a szabályok, egyik emberemet lehet duplázni?
eaglesmcnabb
Ez nem játék határok nélkül...
(Ha küldesz egy rekesz sört, a máltai vagy görög embered duplázhat.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nálunk borzalmas, ha 12 arany meglesz, már örülni fogok... ez a Makarainen+Kuzmina duó nagyon nagy reach volt, dehát nem akartam német szánkóst 3. körben..

Jah, holnap 8:15-től síathlon, gyertek Östbergnek szurkolni!

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Fasza volt a draft, sok svéd és Liuék, innentől diadalmenet 😊
gabokocka
ez a fantasy sokkal jobb mint gondoltam, jó lesz.

Igor mik a szabályok, egyik emberemet lehet duplázni?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Fasza volt a draft, sok svéd és Liuék, innentől diadalmenet 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.