Olimpia

25 feliratkozó

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Szánalmas undorító ès fordítva is így gondolnám....

 www.nemzetisport.hu/parizs2024/2024/07/soha-nem-latott-cirkusz-az-olimpian-ket-ora-utan-derult-ki-hogy-lesgollal-egyenlitett-argentina
dande2
Volt már ilyen korábban, hogy utólag módosítanak egy meccsen?
Sixo
nem módosítottak, csak félreértelmezte mindenki. nem lefújta a meccset a bírau, hanem félbeszakította. állítólag. akkor meg nem módosítás van.
slowmotion
nem csak állítólag
a cikkben is írják hogy a megszakítás után zárt kapuk mögött volt még 3 perc játék

 www.skysports.com/football/news/15234/13184384/argentina-1-2-morocco-chaotic-olympics-opening-game-marred-by-crowd-trouble-causing-suspension-for-nearly-two-hours
de itt is suspension van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Sinner közben betegség (mandulagyulladás) miatt visszalépett és nem indul az olimpián.
warr_b
Kapja is az ívet keményen az olaszoktól emiatt, mert azt gyanítják, hogy inkább a kemény pályás szezonra készül és ezért hagyja ki az Olimpiát.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Szánalmas undorító ès fordítva is így gondolnám....

 www.nemzetisport.hu/parizs2024/2024/07/soha-nem-latott-cirkusz-az-olimpian-ket-ora-utan-derult-ki-hogy-lesgollal-egyenlitett-argentina
dande2
Volt már ilyen korábban, hogy utólag módosítanak egy meccsen?
Sixo
nem módosítottak, csak félreértelmezte mindenki. nem lefújta a meccset a bírau, hanem félbeszakította. állítólag. akkor meg nem módosítás van.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Japán és Irak jó formában jött a tornára.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Szánalmas undorító ès fordítva is így gondolnám....

 www.nemzetisport.hu/parizs2024/2024/07/soha-nem-latott-cirkusz-az-olimpian-ket-ora-utan-derult-ki-hogy-lesgollal-egyenlitett-argentina
dande2
Volt már ilyen korábban, hogy utólag módosítanak egy meccsen?

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sinner közben betegség (mandulagyulladás) miatt visszalépett és nem indul az olimpián.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szánalmas undorító ès fordítva is így gondolnám....

 www.nemzetisport.hu/parizs2024/2024/07/soha-nem-latott-cirkusz-az-olimpian-ket-ora-utan-derult-ki-hogy-lesgollal-egyenlitett-argentina
dande2
Mármint, hogy nem csalták el a meccset az argentinoknak azzal, hogy 16 perc hosszabbítás után megadjanak egy szabálytalan gólt?
Jughead
Maradjunk annyiban hogy el se kellett volna jutni idáig......bohóckodás amit a focival csinálnak....a szervezèsről nem is beszélve.....
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Szánalmas undorító ès fordítva is így gondolnám....

 www.nemzetisport.hu/parizs2024/2024/07/soha-nem-latott-cirkusz-az-olimpian-ket-ora-utan-derult-ki-hogy-lesgollal-egyenlitett-argentina
dande2
Mármint, hogy nem csalták el a meccset az argentinoknak azzal, hogy 16 perc hosszabbítás után megadjanak egy szabálytalan gólt?
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szánalmas undorító ès fordítva is így gondolnám....

 www.nemzetisport.hu/parizs2024/2024/07/soha-nem-latott-cirkusz-az-olimpian-ket-ora-utan-derult-ki-hogy-lesgollal-egyenlitett-argentina
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez mi a fsz???????????? Most nèzem az Eurosporton... nevetséges az egèsz....nem tudom pontosan mi hogy történt de így valóban zakóval indított Argentína.....
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Elveszik az argentin gólt órákkal később.
A meccs ugyanis nem fejeződött be, csak félbeszakadt.

Vicc.
Kampman
Ezt hol olvastad?
Sixo
Tudsz kapcsolni az M4-re? 😊

Most lett vége, lefújták.
Kirendelték őket, hogy játsszanak még 5-6 percet egy tök üres stadionban.
Kampman
Most nem.

1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Elveszik az argentin gólt órákkal később.
A meccs ugyanis nem fejeződött be, csak félbeszakadt.

Vicc.
Kampman
Ezt hol olvastad?
Sixo
Tudsz kapcsolni az M4-re? 😊

Most lett vége, lefújták.
Kirendelték őket, hogy játsszanak még 5-6 percet egy tök üres stadionban.

Szerkesztette: Kampman
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Elveszik az argentin gólt órákkal később.
A meccs ugyanis nem fejeződött be, csak félbeszakadt.

Vicc.
Kampman
Ezt hol olvastad?

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Mi volt ez a Guinea - Új-Zéland meccs. Löfli tuti Randy Marshozott egyet. Adel Ali Ahmed Khamis Al Naqbi volt a meccs Löflije.

Szerkesztette: Sixo

1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Elveszik az argentin gólt órákkal később.
A meccs ugyanis nem fejeződött be, csak félbeszakadt.

Vicc.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
én amúgy nem tudom, hogy Otamendinek kiről milyen anyaga van a széfben, de hogy folyamatosan minden lehetséges argentín keretben benne legyen, az már a több, mint vicces kategória. pontosabban az "ez több mint vicces, ez már kínos" csoport...
slowmotion
Ha nem nekik szurkolsz akkor vicces.

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
én amúgy nem tudom, hogy Otamendinek kiről milyen anyaga van a széfben, de hogy folyamatosan minden lehetséges argentín keretben benne legyen, az már a több, mint vicces kategória. pontosabban az "ez több mint vicces, ez már kínos" csoport...
1 hónapja
Nandito Tennessee Titans 3 104 — Titans fan
108. percben egyenlítenek az argentinok xD Azért erős kezdés egy 9 meg egy 18 perces hosszabbításos meccs.
Sixo
Inkább a 106. percben volt a gól, a meghirdetett 15 perces ráadás már lejárt. Szerintem ez nevetséges, ennyi ráadást semmi nem indokolt azon kívül, hogy az argentinoknak ki kellett egyenlíteni.

Music City Miracle
1 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Ez a 7es rugby eléggé akciódus, mozgalmas.
Bébé
Mondjuk azért ezt a 2x7 percet, meg lenyomunk két meccset is egy nap még szokni kell. Azért a "mélysége" kicsit hiányzik a több hely van, meg pontszerzés mellett az eredeti rögbihez képest nekem. Hokiban is borzalmas lenne ha végig 3 vs.b3 lenne , mint így a nézhetetlen All star meccsen is ott.

Szerkesztette: zavi27
1 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 498 — Colts Fan
108. percben egyenlítenek az argentinok xD Azért erős kezdés egy 9 meg egy 18 perces hosszabbításos meccs.
Sixo


Nagyon várom hogy kikerüljenek az akció XG értékei! 😀😀😀
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
108. percben egyenlítenek az argentinok xD Azért erős kezdés egy 9 meg egy 18 perces hosszabbításos meccs.
Sixo
Volt is mièrt 😏 mondjuk az argentín egyenlítő gól előtt szerintem szabálytalanul szereztèk meg a labdát, de amit meg a marokkóiak műveltek játèk elcsalás címèn vègül is belefèrt 😛 na pont most erős a kontraszt a rögbivel ès nem a foci javára 😏
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
108. percben egyenlítenek az argentinok xD Azért erős kezdés egy 9 meg egy 18 perces hosszabbításos meccs.

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Ez a 7es rugby eléggé akciódus, mozgalmas.
Bébé
ugyanúgy, mint mondjuk jégkorongban a 3v3-as hosszabbítás. kevesebben vannak a pályán, úgyhogy több hely van futni.
1 hónapja
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Ez a 7es rugby eléggé akciódus, mozgalmas.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Szerintem ezen kár agyalni az 5 és a 30 érem között bármi lehet. Simán lehet, hogy iszonyat nagy fejreállás lesz mindenkitől, de lehet, hogy mindenkinek nagyon kijön és sorra jönnek a meglepi érmek.
És tudjuk, hogyha az eleje jó lesz, akkor a második héten könnyebb dolguk van a többieknek. Azért Pekinget nem felejtem el, a végén már mekkora nyomás volt a kajakosokon!
NB2
Peking tényleg kínos volt, de én minden olimpia előtt hagyományosan tíz aranyat mondok. Párizs esetében se szeretnék változtatni.🙂 | (Senki ne kérdezze, hogyan jön ki. Korábban osztottam és szoroztam, átböngésztem a sportágakat és a magyar esélyeseket, aztán kikötöttem tíznél. Azt hiszem, valójában addig variáltam, amíg eljutottam oda, hogy bejöhet a vágyvezérelt tipp. Most elmaradt a konkrét esélylatolgatás, de a tízhez ragaszkodom.🙂) |
nagylaza, főpohárnok
a pekingi olimpia nekem annyiban maradt meg (az évek meg a pia sok mindent formatált már), hogy akkor hozott ki az adidas egy olyan limited edition tusfürdőt, aminek nagyon szerettem az illatát. vörös színű doboza volt, ennyi van meg.

ja, a pólósoknak akkor sikerült a 3-peat.