Olimpia

25 feliratkozó

1 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Ez a Gracenote prediction se mostanában készülhetett...
Igor
kb 2 hetes
dawyd728
Megnézik a legutóbbi vb/eb-k eredményeit és blöffölnek valamit, szerintem nagy nulla ez a projection.

Kajak-kenunál nekem a 2 érem csalódás lenne (Tótka/Nádas érem nélkül??), úszásnál a Milák dupla szerintem crazy, birkózás lutri, öttusa abszolút lutri/nem mi vagyunk a top favoritok, a vívás 5 érem mindennek a csimborasszója...

Szerintem ez pocsék előrejelzés.
Igor
bence viszont ha beletalál eldobhatja magát egy bronzig szvsz



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez a Gracenote prediction se mostanában készülhetett...
Igor
kb 2 hetes
dawyd728
Megnézik a legutóbbi vb/eb-k eredményeit és blöffölnek valamit, szerintem nagy nulla ez a projection.

Kajak-kenunál nekem a 2 érem csalódás lenne (Tótka/Nádas érem nélkül??), úszásnál a Milák dupla szerintem crazy, birkózás lutri, öttusa abszolút lutri/nem mi vagyunk a top favoritok, a vívás 5 érem mindennek a csimborasszója...

Szerintem ez pocsék előrejelzés.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 797 — beers & Packers
Szerintem ezen kár agyalni az 5 és a 30 érem között bármi lehet. Simán lehet, hogy iszonyat nagy fejreállás lesz mindenkitől, de lehet, hogy mindenkinek nagyon kijön és sorra jönnek a meglepi érmek.
És tudjuk, hogyha az eleje jó lesz, akkor a második héten könnyebb dolguk van a többieknek. Azért Pekinget nem felejtem el, a végén már mekkora nyomás volt a kajakosokon!
NB2
Peking tényleg kínos volt, de én minden olimpia előtt hagyományosan tíz aranyat mondok. Párizs esetében se szeretnék változtatni.🙂 | (Senki ne kérdezze, hogyan jön ki. Korábban osztottam és szoroztam, átböngésztem a sportágakat és a magyar esélyeseket, aztán kikötöttem tíznél. Azt hiszem, valójában addig variáltam, amíg eljutottam oda, hogy bejöhet a vágyvezérelt tipp. Most elmaradt a konkrét esélylatolgatás, de a tízhez ragaszkodom.🙂) |
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 802 — Saturday Night Lights
Elég szar poén nevekkel viccelődni (bár én is gyakran szoktam), de azt hiszem ez a csaj miatt augusztus 2-án érdemes lesz az m4-re kapcsolni sportközvetítés-történeti szempontból. Bár gyanítom kimondani nem merik majd a nevét.

 olympics.com/en/paris-2024/athlete/jayla-pina_1563667
dancogo
Pínáá-nak ejtendő, de majd lesz Pinnya vagy Dzsájlö. Vagy szóba se fog kerülni a századik helyen.
Őszentsége Sobri Jóska
 pinatabulira.hu/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
dawyd728 3 828
Ez a Gracenote prediction se mostanában készülhetett...
Igor
kb 2 hetes
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 082 — Kinek mit intézett a kormánya
Gracenote magyar predikció (7-6-7):
bronz: Siklósi Gergely (női párbajtőr egyéni)
dawyd728
Lol, ez hogy jött ki😀
Csak Vitya meg ne tudja, hogy a sportolók is tolják a genderlobbit xdd
1 hónapja
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Szerintem ezen kár agyalni az 5 és a 30 érem között bármi lehet. Simán lehet, hogy iszonyat nagy fejreállás lesz mindenkitől, de lehet, hogy mindenkinek nagyon kijön és sorra jönnek a meglepi érmek.
És tudjuk, hogyha az eleje jó lesz, akkor a második héten könnyebb dolguk van a többieknek. Azért Pekinget nem felejtem el, a végén már mekkora nyomás volt a kajakosokon!
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Gracenote magyar predikció (7-6-7):
Úszás:
arany: Milák Kristóf (ff 100 pillangó), Milák Kristóf (ff 200 pillangó)
bronz: Kós Hubert (ffi 200 hát)
Vívás:
arany: Szilágyi Áron (ffi kard egyéni)
ezüst: Koch Máté (párbajtőr egyéni), női (kard csapat), ffi (kard csapat)
bronz: Siklósi Gergely (női párbajtőr egyéni)
Öttusa:
arany: Böhm Csaba (ffi egyéni)
ezüst: Guzi Blanka (női egyéni)
Birkózás:
arany: Losonczi Dávid (ffi kötöttfogás 87kg), Muszukajev Iszmail (ffi szabadfogás 65kg)
bronz: Lévai Zoltán (ffi kötöttfogás 77kg)
Nyíltvízi úszás:
arany: Rasovszky Kristóf (ffi 10km)
Kajak-Kenu sprint:
ezüst: Kopasz Bálint (ffi K1 1000m)
bronz: Csipes Tamara (női K1 500m)
Vitorlázás:
ezüst: Érdi Mária (női laser radial)
Ökölvívás:
bronz: Kovács Richárd (ffi 63,5kg)
Cselgáncs:
bronz: Tóth Krisztián (ffi 90kg)
Lövészet:
bronz: Major Veronika (női 25m pisztoly)
dawyd728
sztem vizilabdaban is lesz egy ermunk.
csebi
taekwondoban sem kizárt.

choose life
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Gracenote magyar predikció (7-6-7):
Úszás:
arany: Milák Kristóf (ff 100 pillangó), Milák Kristóf (ff 200 pillangó)
bronz: Kós Hubert (ffi 200 hát)
Vívás:
arany: Szilágyi Áron (ffi kard egyéni)
ezüst: Koch Máté (párbajtőr egyéni), női (kard csapat), ffi (kard csapat)
bronz: Siklósi Gergely (női párbajtőr egyéni)
Öttusa:
arany: Böhm Csaba (ffi egyéni)
ezüst: Guzi Blanka (női egyéni)
Birkózás:
arany: Losonczi Dávid (ffi kötöttfogás 87kg), Muszukajev Iszmail (ffi szabadfogás 65kg)
bronz: Lévai Zoltán (ffi kötöttfogás 77kg)
Nyíltvízi úszás:
arany: Rasovszky Kristóf (ffi 10km)
Kajak-Kenu sprint:
ezüst: Kopasz Bálint (ffi K1 1000m)
bronz: Csipes Tamara (női K1 500m)
Vitorlázás:
ezüst: Érdi Mária (női laser radial)
Ökölvívás:
bronz: Kovács Richárd (ffi 63,5kg)
Cselgáncs:
bronz: Tóth Krisztián (ffi 90kg)
Lövészet:
bronz: Major Veronika (női 25m pisztoly)
dawyd728
sztem vizilabdaban is lesz egy ermunk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a Gracenote prediction se mostanában készülhetett...
Igor
gondolkodtam, hogy melyik a valószínűtlenebb. Milák két aranya, vagy hogy ökölvívásban érmet nyerünk.
deyell
Viszont ha Szilágyi zsinórban a negyediket is behuzza, akkor ott a paston istenne avathatjak azonnal 😊
somoskovig
már négy éve meg lehetett volna tenni
slowmotion
Szilágyinak ezt most már jutalomjátèkkènt kellene felfognia főleg egyèniben, nem kell hogy görcsöljön rajta. Persze a csapat az más kicsit.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Ez a Gracenote prediction se mostanában készülhetett...
Igor
gondolkodtam, hogy melyik a valószínűtlenebb. Milák két aranya, vagy hogy ökölvívásban érmet nyerünk.
deyell
Viszont ha Szilágyi zsinórban a negyediket is behuzza, akkor ott a paston istenne avathatjak azonnal 😊
somoskovig
már négy éve meg lehetett volna tenni
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kérdés a női kézisekről: jól tudom, hogy a csoportból az első négy megy tovább, aztán egyenes kiesés? Van különösebb (gyakorlati) tétje a franciák elleni meccsnek?
nagylaza, főpohárnok
Így van. Hát, annyi a tétje, hogy egy meglepi győzelemmel vagy iksszel jó eséllyen tovább is jutottunk.
Angolát verni kell, de a többi meccs mind kőkemény, spanyol, holland, brazil...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 797 — beers & Packers
Kérdés a női kézisekről: jól tudom, hogy a csoportból az első négy megy tovább, aztán egyenes kiesés? Van különösebb (gyakorlati) tétje a franciák elleni meccsnek?
1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Ez a Gracenote prediction se mostanában készülhetett...
Igor
gondolkodtam, hogy melyik a valószínűtlenebb. Milák két aranya, vagy hogy ökölvívásban érmet nyerünk.
deyell
Viszont ha Szilágyi zsinórban a negyediket is behuzza, akkor ott a paston istenne avathatjak azonnal 😊

1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Ez a Gracenote prediction se mostanában készülhetett...
Igor
gondolkodtam, hogy melyik a valószínűtlenebb. Milák két aranya, vagy hogy ökölvívásban érmet nyerünk.

choose life
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Némileg csalódott lennék ha vívásban nem lenne két arany. Persze itt mindig sok múlik a napi formán, állapoton, ahol egy gyengébb vívó/csapat is simán kiejthet egy erősebbet ha úgy jön ki a lépés. Ezért is borulhat a papírforma. De legalább az egyik csapatban és egyik egyéniben várok aranyat. Aztán lehet ez túlzó 😛
1 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez a Gracenote prediction se mostanában készülhetett...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
1 hónapja
dawyd728 3 828
Gracenote magyar predikció (7-6-7):
Úszás:
arany: Milák Kristóf (ff 100 pillangó), Milák Kristóf (ff 200 pillangó)
bronz: Kós Hubert (ffi 200 hát)
Vívás:
arany: Szilágyi Áron (ffi kard egyéni)
ezüst: Koch Máté (párbajtőr egyéni), női (kard csapat), ffi (kard csapat)
bronz: Siklósi Gergely (ffi párbajtőr egyéni)
Öttusa:
arany: Böhm Csaba (ffi egyéni)
ezüst: Guzi Blanka (női egyéni)
Birkózás:
arany: Losonczi Dávid (ffi kötöttfogás 87kg), Muszukajev Iszmail (ffi szabadfogás 65kg)
bronz: Lévai Zoltán (ffi kötöttfogás 77kg)
Nyíltvízi úszás:
arany: Rasovszky Kristóf (ffi 10km)
Kajak-Kenu sprint:
ezüst: Kopasz Bálint (ffi K1 1000m)
bronz: Csipes Tamara (női K1 500m)
Vitorlázás:
ezüst: Érdi Mária (női laser radial)
Ökölvívás:
bronz: Kovács Richárd (ffi 63,5kg)
Cselgáncs:
bronz: Tóth Krisztián (ffi 90kg)
Lövészet:
bronz: Major Veronika (női 25m pisztoly)

Szerkesztette: dawyd728
1 hónapja
dawyd728 3 828
Ma indul a foci ès hetes rögbi, az Eurosport a tv-s rèszen az utóbbit rèszesíti előnyben.
dande2
Vajon miért? Abban az olimpia kezdete előtt kialakul a férfiaknál a legjobb négy. Komoly téttel bíró események. Szombaton már érmet osztanak belőle..
Erre mondom azt, h az olimpia kinőtte a 16 napos hosszát. Míg a focinál lehet érvelni, h a nőknél és a férfiaknál a torna 10-15%-a kerül olimpiai időszakon kívül megrendezésre.
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma indul a foci ès hetes rögbi, az Eurosport a tv-s rèszen az utóbbit rèszesíti előnyben.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 274
Ezt èrdemes megjegyezni!!!!

 m4sport.hu/olimpia2024/cikk/2024/07/22/parizs-2024-a-magyarok-teljes-programja-az-olimpiai-jatekokon-elo-kozvetitesek-napi-bontas

Női kèzisek már csütörtökön kezdenek a francicák ellen.
dande2
Köszi, el is tettem könyjelzőbe!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
"Felüdülés látni a jó formában lévő Pinát!
Pina már a rajtkövön benedvesedett.
Pinát nem lehet utolérni.
A vegyesváltóban: Pinát kellene elkapni.
Egy ilyen jó Pinát elnéznék magyar színekben is!"
1 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ezt èrdemes megjegyezni!!!!

 m4sport.hu/olimpia2024/cikk/2024/07/22/parizs-2024-a-magyarok-teljes-programja-az-olimpiai-jatekokon-elo-kozvetitesek-napi-bontas

Női kèzisek már csütörtökön kezdenek a francicák ellen.
dande2
Köszi, el is tettem könyjelzőbe!

1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 011 — #NoStress
Elég szar poén nevekkel viccelődni (bár én is gyakran szoktam), de azt hiszem ez a csaj miatt augusztus 2-án érdemes lesz az m4-re kapcsolni sportközvetítés-történeti szempontból. Bár gyanítom kimondani nem merik majd a nevét.

 olympics.com/en/paris-2024/athlete/jayla-pina_1563667
dancogo
Pínáá-nak ejtendő, de majd lesz Pinnya vagy Dzsájlö. Vagy szóba se fog kerülni a századik helyen.

1 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
Elég szar poén nevekkel viccelődni (bár én is gyakran szoktam), de azt hiszem ez a csaj miatt augusztus 2-án érdemes lesz az m4-re kapcsolni sportközvetítés-történeti szempontból. Bár gyanítom kimondani nem merik majd a nevét.

 olympics.com/en/paris-2024/athlete/jayla-pina_1563667

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt èrdemes megjegyezni!!!!

 m4sport.hu/olimpia2024/cikk/2024/07/22/parizs-2024-a-magyarok-teljes-programja-az-olimpiai-jatekokon-elo-kozvetitesek-napi-bontas

Női kèzisek már csütörtökön kezdenek a francicák ellen.

Szerkesztette: dande2