Olimpia

25 feliratkozó

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 082 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, az argentinok is elkezdték a góllövést
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Nah csak begyötörtek még1et a spanyolok. De nem baj, majd Egyiptom meg Dominika ellen kiharcolják az üzbég testvéreink a továbbjutást.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Spanyolok meg közben kihagytak egy 11est.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Rahimi dupla xD Mondjuk 22ben is így kezdtek az argentinok aztán megnyerté az egészet.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Argentinok meg szopnak.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Kiegyenlített az üzbég Messi!

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a 7es rögbi jól ki van találva, pörgős èlvezhető stb. Valami ilyesmi kellene foszcsiban is 😏
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
És megvan az olimpai első gólja. Pedri, akarom mondani Pubill rúgta.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
A spanyoloknak annyira jó az utánpótlása, hogy túlkorost nem is vittek.
Sixo
Dehogynem
Olympics squad by three overage players, who are Juan Miranda, Sergio Gomez and Abel Ruiz.
 www.fourfourtwo.com/features/spain-2024-olympics-squad-santi-denias-full-team-competing-in-mens-football-at-the-paris-games
zacknorb
Jó bocs a 36 éves Otamendit néztem egy percre és fel sem merült bennem, hogy a 2000 után születettek túlkorosnak számítanak, van aki 23 éves...
Sixo
2001.01.01 után vagy jó korban, előtte túlkoros.
Gomez így számít túlkorosnak. És basszameg, így én is túlkoros lennék
zacknorb
Épp, hogy csak de még éppen én is.

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 082 — Kinek mit intézett a kormánya
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 082 — Kinek mit intézett a kormánya
A spanyoloknak annyira jó az utánpótlása, hogy túlkorost nem is vittek.
Sixo
Dehogynem
Olympics squad by three overage players, who are Juan Miranda, Sergio Gomez and Abel Ruiz.
 www.fourfourtwo.com/features/spain-2024-olympics-squad-santi-denias-full-team-competing-in-mens-football-at-the-paris-games
zacknorb
Jó bocs a 36 éves Otamendit néztem egy percre és fel sem merült bennem, hogy a 2000 után születettek túlkorosnak számítanak, van aki 23 éves...
Sixo
2001.01.01 után vagy jó korban, előtte túlkoros.
Gomez így számít túlkorosnak. És basszameg, így én is túlkoros lennék
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Yoldoshevnek nagyon mongol kinézete van. Megláttam, oszt befutottam a kőváramba.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
A nézők nagyon az üzbég testvéreinkkel vannak. Bárki kis helyzet megy ott felhangosodnak, a spanyolnál néma csend honol.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
A spanyoloknak annyira jó az utánpótlása, hogy túlkorost nem is vittek.
Sixo
Dehogynem
Olympics squad by three overage players, who are Juan Miranda, Sergio Gomez and Abel Ruiz.
 www.fourfourtwo.com/features/spain-2024-olympics-squad-santi-denias-full-team-competing-in-mens-football-at-the-paris-games
zacknorb
Jó bocs a 36 éves Otamendit néztem egy percre és fel sem merült bennem, hogy a 2000 után születettek túlkorosnak számítanak, van aki 23 éves...

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 082 — Kinek mit intézett a kormánya
A spanyoloknak annyira jó az utánpótlása, hogy túlkorost nem is vittek.
Sixo
Dehogynem
Olympics squad by three overage players, who are Juan Miranda, Sergio Gomez and Abel Ruiz.
 www.fourfourtwo.com/features/spain-2024-olympics-squad-santi-denias-full-team-competing-in-mens-football-at-the-paris-games
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Nagyon jó ez az Üzbég-Spanyol meccs, nincs alatta kommentár.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
A spanyoloknak annyira jó az utánpótlása, hogy túlkorost nem is vittek.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Hakimi vs Julian Alvarez, Otamendi meg Rulli. Jól kezdődik az olimpia. Mondjuk azt nem értem, hogy Manuel Beltran 53 éves minek áll focistának. Ő csak 3 heteseken jó.

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az m4 egyenként adja a focitornát most.3-tól.

Na most nèzem a TV go átvert 😛 az Eurosport 1-en is a foci megy... 😏

Szerkesztette: dande2
1 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na ez sokkal reálisabb, bár még mindig sok az 5 vívás érem. 😊

Hasonlót gondoltam én is, kb 5 aranyat és 17-18 érmet tippelek, legyen 5-6-7 bontásban

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
1 hónapja
dawyd728 3 828
Ez a Gracenote prediction se mostanában készülhetett...
Igor
kb 2 hetes
dawyd728
Megnézik a legutóbbi vb/eb-k eredményeit és blöffölnek valamit, szerintem nagy nulla ez a projection.

Kajak-kenunál nekem a 2 érem csalódás lenne (Tótka/Nádas érem nélkül??), úszásnál a Milák dupla szerintem crazy, birkózás lutri, öttusa abszolút lutri/nem mi vagyunk a top favoritok, a vívás 5 érem mindennek a csimborasszója...

Szerintem ez pocsék előrejelzés.
Igor
Ok, csak őket hozza le a fél világ, velük van tele a sajtó, a másik fele meg nem törődik az olimpiával.
De legyen itt egy olasz predikció is:
 www.oasport.it/2024/07/olimpiadi-parigi-2024-il-medagliere-di-oa-sport-tutti-i-podi-italia-ottava-francia-terza/?refresh_ce
Ez is 10-14 napos.

4-7-8
Arany:
Ffi K2 (kajak-kenu 500m),
Losonczi Dávid (kötöttfogás -87kg),
Siklósi Gergely (párbajtőr),
Péni István (3 poz. 50m)

Ezüst:
Halász Bence (kalapácsvetés),
Muszukajev Iszmail (szabadfogás -65kg),
Kós Hubert (200m hát),
Milák Kristók (200 pillangó),
Ffi csapat (vízilabda),
Gulyás Michelle (öttusa),
Ffi csapat (kard)

Bronz:
Varga Ádám (kajak K1 1000m),
Ffi K4 (kajak-kenu 500m),
Csipes Tamara (kajak K1 500m),
Rasovszky Kristóf (10km),
Ffi csapat (párbajtőr),
Női csapat (kard),
Szilágyi Áron (kard),
Márton Vivianna (teakwando -67kg)

Szerkesztette: dawyd728
1 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ez a Gracenote prediction se mostanában készülhetett...
Igor
kb 2 hetes
dawyd728
Megnézik a legutóbbi vb/eb-k eredményeit és blöffölnek valamit, szerintem nagy nulla ez a projection.

Kajak-kenunál nekem a 2 érem csalódás lenne (Tótka/Nádas érem nélkül??), úszásnál a Milák dupla szerintem crazy, birkózás lutri, öttusa abszolút lutri/nem mi vagyunk a top favoritok, a vívás 5 érem mindennek a csimborasszója...

Szerintem ez pocsék előrejelzés.
Igor
Vívásban sztem az 5 érem közel reális, az én tippem 4, 2 egyéni, 2 csapat.
A kajak kenu 2 eléggé alul van lőve, ott is lesz sztem 4-5, ugyanakkor a birkózas 3 érem, Milák 2 aranya, a 2 öttusa érem viszont túlzas.

20 érem körül várok 5-7 arannyal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Arra hogy hány arany lesz pontosan arra nem lehet fogadni ? 👀
ozibozi
over underre biztosan lehet. 6,5 felett vagy alatt.

choose life
1 hónapja
ozibozi New York Giants 16 557
Arra hogy hány arany lesz pontosan arra nem lehet fogadni ? 👀
1 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez a Gracenote prediction se mostanában készülhetett...
Igor
kb 2 hetes
dawyd728
Megnézik a legutóbbi vb/eb-k eredményeit és blöffölnek valamit, szerintem nagy nulla ez a projection.

Kajak-kenunál nekem a 2 érem csalódás lenne (Tótka/Nádas érem nélkül??), úszásnál a Milák dupla szerintem crazy, birkózás lutri, öttusa abszolút lutri/nem mi vagyunk a top favoritok, a vívás 5 érem mindennek a csimborasszója...

Szerintem ez pocsék előrejelzés.
Igor
bence viszont ha beletalál eldobhatja magát egy bronzig szvsz
peach
Az reális sztem, ott kb bármi lehet, az nálam sokkal billegősebb... ő azért messze van egy fix éremesélytől.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)