Olimpia

25 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
neee, csak a chariots of fire-t ne könyörgöm....jjncaa
1. a film témája miatt alap volt sztem ma estére
2. de ahogy Beannel megoldották, sztem elég jó így 😊Igor
de kár, hogy nem a hosszútávfutó magányosságából vágtak be jeleneteket 😊
így mr. beannel persze poén, ezt a zenét mondjuk már akkor se kéne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 822 — Keep pounding
Rowan Atkinson mekkora arc 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
neee, csak a chariots of fire-t ne könyörgöm....jjncaa
1. a film témája miatt alap volt sztem ma estére
2. de ahogy Beannel megoldották, sztem elég jó így 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mr. Beeeeeeaaaaaaan!!!!! 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
neee, csak a chariots of fire-t ne könyörgöm....


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Még az elején jól hallottam, hogy Sex Pistolstól volt egy pillanatra a God save the Queen?csi77
Nagyon komoly montázs volt, East Enders, Clash, volt ott minden.


LOOOL! ez nagyon kellett... mekkora 😀 csakis a briteknél 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Még az elején jól hallottam, hogy Sex Pistolstól volt egy pillanatra a God save the Queen?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 822 — Keep pounding
A megnyitókon midig elábrándozom rajta, hogy magyar szemszögből is olyan fasza megnyitót lehetne rittyenteni, még filózni is szoktam rajta, ki gyújtaná meg a lángot 😊gabokocka
Egér? Esetleg Grosics, vagy majd egy négyszeres aranyérmes vízilabdázónk? 😉

Az a nagy kérdés az angoloknál ki lesz.. Redgrave vagy Bannister!Igor
Derek Redmond?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A megnyitókon midig elábrándozom rajta, hogy magyar szemszögből is olyan fasza megnyitót lehetne rittyenteni, még filózni is szoktam rajta, ki gyújtaná meg a lángot 😊gabokocka
Egér? Esetleg Grosics, vagy majd egy négyszeres aranyérmes vízilabdázónk? 😉Igor
I. Viktor király uralkodása idején ez nem is kérdés. ---> Sándor Gyuritüsi91
Schmitt Pál, ki más?
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
A megnyitókon midig elábrándozom rajta, hogy magyar szemszögből is olyan fasza megnyitót lehetne rittyenteni, még filózni is szoktam rajta, ki gyújtaná meg a lángot 😊gabokocka
Egér? Esetleg Grosics, vagy majd egy négyszeres aranyérmes vízilabdázónk? 😉

Az a nagy kérdés az angoloknál ki lesz.. Redgrave vagy Bannister!Igor
Tarics Sándor?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A megnyitókon midig elábrándozom rajta, hogy magyar szemszögből is olyan fasza megnyitót lehetne rittyenteni, még filózni is szoktam rajta, ki gyújtaná meg a lángot 😊gabokocka
Egér? Esetleg Grosics, vagy majd egy négyszeres aranyérmes vízilabdázónk? 😉Igor
I. Viktor király uralkodása idején ez nem is kérdés. ---> Sándor Gyuri
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A megnyitókon midig elábrándozom rajta, hogy magyar szemszögből is olyan fasza megnyitót lehetne rittyenteni, még filózni is szoktam rajta, ki gyújtaná meg a lángot 😊gabokocka
Egér? Esetleg Grosics, vagy majd egy négyszeres aranyérmes vízilabdázónk? 😉

Az a nagy kérdés az angoloknál ki lesz.. Redgrave vagy Bannister!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 822 — Keep pounding
A megnyitókon midig elábrándozom rajta, hogy magyar szemszögből is olyan fasza megnyitót lehetne rittyenteni, még filózni is szoktam rajta, ki gyújtaná meg a lángot 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
vak íjász, süket dobos, kezdem borzasztó szarul érezni magam 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Froome miért nem segít Wigginsnek harangot kongatni 😀 😀 ?
tüsi91
😊
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Froome miért nem segít Wigginsnek harangot kongatni 😀 😀 ?

Áhh skót himnusz 😀. Best.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
tüsi: most a briteknek fognak 😛 mindig van hazai pálya előnye.. spec nem hiszem, hogy minket olyan sok érintett volna amúgy.Igor
Nem hinném, hogy a briteket annyira tolnák, mint 4 éve Kínát. Persze minket olyan sok kínai nem érintett, csak én nagyon rühellem őket. Azért nézek soccert és futballt, mert ezekben a sportokban még sehol sincsenek.tüsi91
Sztem ez mítosz/túlzó..

Nekem speciel az rémlik, hogy taekwandoban leléptették a kínai hölgyet a brit ellenében a fejrúgás után, például.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 468
DHP és GTG a királyi tvben :mad: , egyértelmű, hogy marad az eurosportos közvetítés. 😊

Várom, hogy mit hoz ki Danny Boyle a megnyitóból. 😊
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
DHP??? Fuck. Az Eurosporton nézem a megnyitót(Kár hogy ott nem SZG és Horvárth Mariann van - ők jó párost szoktak alkotni).
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
tüsi: most a briteknek fognak 😛 mindig van hazai pálya előnye.. spec nem hiszem, hogy minket olyan sok érintett volna amúgy.Igor
Nem hinném, hogy a briteket annyira tolnák, mint 4 éve Kínát. Persze minket olyan sok kínai nem érintett, csak én nagyon rühellem őket. Azért nézek soccert és futballt, mert ezekben a sportokban még sehol sincsenek.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egész jó műsort összeraktak most előtte.. reméljük a közvetítés is élvezhető lesz.

tüsi: most a briteknek fognak 😛 mindig van hazai pálya előnye.. spec nem hiszem, hogy minket olyan sok érintett volna amúgy.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
4 éve brutál nehezen viseltem el, hogy minden egyes pontozásos sportágban a kínaiak akkora hazai pályát kaptak, hogy a pofám leszakadt volna ha egy magyar nyert volna akkora csalásokkal. Remélem itt azért korrekt dolgok lesznek.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Számomra már most pozitív az olimpiai közvetítés a Eurosporton. Mark Zwiebler az első számú német tollaslabdázó (ráadásul személyesen is ismerem) volt a stúdióvendég és fél órán át volot szó tollaslabdáról.
Na ezért (is) JÓ, HOGY VAN OLIMPIA!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Szerintem a pálya abszolút Cavendishre lett kitalálva és a britek amúgy is túl erősek, ahhoz h egy pillanatra is kétségessé váljon a győzelmük. Én ezt érzem az egész Olimpia legegyértelműbb versenyszámának 😕Black_Adder
Alapjáraton egy ilyen pályán Cavnek sansza nem lenne, ez keményebb valamivel, mint a Milánó-San Remo, ahol eddg egy kivétellel nagyon korán leszakadt. És mint említettem, rohadtul más egy olimpia az UCI versenyekhez képest, ötfős csapat legfeljebb, nincs rádió, nem tudod, mennyi a hátrány, mi történik elöl, stb. Ettől még ő az esélyes, de ez nem egy Tour-szakasz, ahol fáradt franciák szponzorszökését kell befognia a Sky-vonatnak, itt Cancellara, Luis Leon Sanchez meg Nibali lesz elöl. És csak a németek tudnak érdemben segíteni nekik. Nálam 50-50, hogy Cavendish vagy nem.
Rajna
Egy jó cikk erről. 😀

 www.guardian.co.uk/sport/blog/2012/jul/27/mark-cavendish-team-gb-london-2012

Hát nagyon várom emiatt is a holnapot. 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
ez a helyszínen készült, szedjétek le a hivatalos alkalmazást androidra/iphone-ipadre, aztán lehet nyammogni a többi országon is 😊jjncaa
Nem helyszíni képek ezek, tudom. 😊