Olimpia

25 feliratkozó

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
szerintem ezzel a többség így van 😊 az olimpiában pont az a legszebb, hogy rengeteg olyan sportot megnézel, ami az elmúlt és a következő négy évben sohajjncaa
pl. a vívás volt mindig is az egyik ilye kedvenc!
nem is látom igazán mi történik és kb. mindig azt a rohadt lámpát figyelem hogy gyulladjon már ki nekünk... 😊)
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Azért Jakabos és Gangl Edina képét nem cseszték el legalább. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
The first world record of London 2012 was set today by South Korean archer Im Dong-hyun, who is legally blind.vassadi
Ilyenkor hol van a WADA?Dzsokijuing
Ez most hogy jött ide?Schleck
Papírja van róla, hogy vak és világcsúccsal győz????

(Egyébként csak fáradt vagyok és poénban voltam.)Dzsokijuing
 sportgeza.hu/2012/london/cikkek/a_del-korai_ijasz_alig_lat/
Jah, ok. Azt hittem komolyan gondoltad. 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
szerintem ezzel a többség így van 😊 az olimpiában pont az a legszebb, hogy rengeteg olyan sportot megnézel, ami az elmúlt és a következő négy évben soha


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
The first world record of London 2012 was set today by South Korean archer Im Dong-hyun, who is legally blind.vassadi
Ilyenkor hol van a WADA?Dzsokijuing
Ez most hogy jött ide?Schleck
Papírja van róla, hogy vak és világcsúccsal győz????

(Egyébként csak fáradt vagyok és poénban voltam.)

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
úgy néz ki ezzel az olimpiával is úgy járok mint a többivel ! amikor messze van úgy érzem néhány sportot leszámítva nem igazán érdekel , de most hogy itt van megint kezdek rápörögni... 😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Amúgy az íjászatot miért nem adja semmi?Schleck
nemhogy semmi nem adja, még a nézőket se engedték be...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
The first world record of London 2012 was set today by South Korean archer Im Dong-hyun, who is legally blind.vassadi
Ilyenkor hol van a WADA?Dzsokijuing
Ez most hogy jött ide?

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
The first world record of London 2012 was set today by South Korean archer Im Dong-hyun, who is legally blind.vassadi
Ilyenkor hol van a WADA?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
The first world record of London 2012 was set today by South Korean archer Im Dong-hyun, who is legally blind.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amúgy az íjászatot miért nem adja semmi?

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
bujka barbarahoz miért egy faszi képe került ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Akkor a MOB-tól máris elnézést kérek és javítom NOB-ra. (a fotós marad) Kobe is úgy néz ki mint egy afrikai menekült a táborból. 😀kittli
Itt az nso válogatása:
 www.nemzetisport.hu/olimpiai_sztarok/akar-a-bunugyi-nyilvantartas-sportolok-rettenetes-akkreditacios-kepekkel-2151849
Elég kemény. 😀Schleck
Mondjuk az is igaz,hogy volt már róla szó milyen bulik vannak az olimpiai faluban. Lehet egyik-másik egy ilyen buli után készült.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Akkor a MOB-tól máris elnézést kérek és javítom NOB-ra. (a fotós marad) Kobe is úgy néz ki mint egy afrikai menekült a táborból. 😀kittli
Itt az nso válogatása:
 www.nemzetisport.hu/olimpiai_sztarok/akar-a-bunugyi-nyilvantartas-sportolok-rettenetes-akkreditacios-kepekkel-2151849
Elég kemény. 😀

több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Akkor a MOB-tól máris elnézést kérek és javítom NOB-ra. (a fotós marad) Kobe is úgy néz ki mint egy afrikai menekült a táborból. 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
ez a helyszínen készült, szedjétek le a hivatalos alkalmazást androidra/iphone-ipadre, aztán lehet nyammogni a többi országon is 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Előnyös képek...
 www.london2012.com/country/hungary/athletes/index.htmlempty taxi
Kicsit olyannak tűnik a dolog mintha ebbe is sz..tak volna egy nagyot. Akár a fotósnak, akár a MOB-nak ne legyen annyi önkritikája, hogy ilyet nem ad ki a kezéből... kittli
A többi országnál is hasonló a színvonal, szerintem ez ott a helyszínen készülhetett. Érdemes a grúzokat megnézni, na ott súlyos figurák találhatók. 😀
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
Előnyös képek...
 www.london2012.com/country/hungary/athletes/index.htmlempty taxi
Kicsit olyannak tűnik a dolog mintha ebbe is sz..tak volna egy nagyot. Akár a fotósnak, akár a MOB-nak ne legyen annyi önkritikája, hogy ilyet nem ad ki a kezéből... kittli
Mintha a WADA előre rabosította volna őket.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Előnyös képek...
 www.london2012.com/country/hungary/athletes/index.htmlempty taxi
Kicsit olyannak tűnik a dolog mintha ebbe is sz..tak volna egy nagyot. Akár a fotósnak, akár a MOB-nak ne legyen annyi önkritikája, hogy ilyet nem ad ki a kezéből...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Előnyös képek...
 www.london2012.com/country/hungary/athletes/index.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Én legjobban a szombati bringamezőnyversenyt várom, jó lesz szerintem. Elég sokan ígértek támadást (pl. Boonen és Nibali), és csak a britek meg a németek és a közepes szlovénok érdekeltek igazából a mezőnyhajrában, talán az ausztrálok fognak még küzdeni érte, bár Gerrans vagy Evans támadhat.

A dombocska, amin kilencszer átmennek, nem túl kemény, és van 50 km sík (abból kb. 20 kili technikás, az utolsó 30 tökéletes az üldözésre majd a sprintre), de nem lesz ez sétagalopp Cavnek. Elit szökés lesz, kis létszámú csapatok, a Box Hillen nehéz tempót menni mert szűk utak vannak, nincs rádió, így a szökések nehezen kezelhetőek, nincs felvezető embere, stb-stb. Persze így is ő az esélyes, de én jó versenyre számítok, ahol kb. minden csapat Cav és Greipel szivatásán dolgozik majd.Rajna
Szerintem a pálya abszolút Cavendishre lett kitalálva és a britek amúgy is túl erősek, ahhoz h egy pillanatra is kétségessé váljon a győzelmük. Én ezt érzem az egész Olimpia legegyértelműbb versenyszámának 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Én legjobban a szombati bringamezőnyversenyt várom, jó lesz szerintem. Elég sokan ígértek támadást (pl. Boonen és Nibali), és csak a britek meg a németek és a közepes szlovénok érdekeltek igazából a mezőnyhajrában, talán az ausztrálok fognak még küzdeni érte, bár Gerrans vagy Evans támadhat.

A dombocska, amin kilencszer átmennek, nem túl kemény, és van 50 km sík (abból kb. 20 kili technikás, az utolsó 30 tökéletes az üldözésre majd a sprintre), de nem lesz ez sétagalopp Cavnek. Elit szökés lesz, kis létszámú csapatok, a Box Hillen nehéz tempót menni mert szűk utak vannak, nincs rádió, így a szökések nehezen kezelhetőek, nincs felvezető embere, stb-stb. Persze így is ő az esélyes, de én jó versenyre számítok, ahol kb. minden csapat Cav és Greipel szivatásán dolgozik majd.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
szerk: Jut eszembe, az m2-n menő Honvéd meccsről, Gyulai Miklós nem fog közvetíteni atlétikát? DHP helyett azért nagy upgrade lenne.Schleck
Jelenleg a Magyar Atlétikai Szövetség elnöke, sztem nem fér bele az idejébe.empty taxi
Hát ez lehetséges. Bár most is közvetített és DL-eket is szokott, de az olimpia idején el tudom képzelni, hogy nem fér bele az idejébe.Schleck
Még két nap és a teljes magyar atlétikai csapatot eltiltják kb., úgyhogy nem lesz nagyon elfoglaltsága az olimpia alatt... 😕

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tessék jönni olimpia fantasybe:
 bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/olimpia_fantasy


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tyikhonék meg ott fognak dobni Pars ellen... Undorító ez az egész.Schleck
És tuti ledobja Parsot az utolsó körben valami 84 méteres dobással... érzem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)