Olimpia

25 feliratkozó

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A női tornával eközben elkezdődött az Olimpia. Unalmas sport még mindig...
Jughead
könnyen lehet kritikákat megfogalmazni a női focival kapcsolatban, de pont azt, hogy unalmas? akkor a férfi micsoda?
lucy liu
Nem véletlen írtam, hogy unalmas sport, mert a férfi soccer is az. Bár ez a Francia-USA meccs egész jó, meg hát Han Solo lánya is egész jó.Jughead
ja, akkor bocs, ha a férfit sem bírod.
én viszont nem értem solo-t mire fel hájpolják annyiralucy liu
Szépen vetődik. És sportoló.
több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
A női tornával eközben elkezdődött az Olimpia. Unalmas sport még mindig...
Jughead
könnyen lehet kritikákat megfogalmazni a női focival kapcsolatban, de pont azt, hogy unalmas? akkor a férfi micsoda?
lucy liu
Nem véletlen írtam, hogy unalmas sport, mert a férfi soccer is az. Bár ez a Francia-USA meccs egész jó, meg hát Han Solo lánya is egész jó.Jughead
ja, akkor bocs, ha a férfit sem bírod.
én viszont nem értem solo-t mire fel hájpolják annyira
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
A női tornával eközben elkezdődött az Olimpia. Unalmas sport még mindig...
Jughead
könnyen lehet kritikákat megfogalmazni a női focival kapcsolatban, de pont azt, hogy unalmas? akkor a férfi micsoda?
lucy liu
Nem véletlen írtam, hogy unalmas sport, mert a férfi soccer is az. Bár ez a Francia-USA meccs egész jó, meg hát Han Solo lánya is egész jó.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
nem lett rossz az új Nike reklám



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Áh, ez a francia kapus elég gyengécske...Schleck
pedig a nemzetközi szinten is jónak számító Lyonban kezdő évek óta...
közben vezetnek a Japánok is, érthetetlen, hogy miért volt rájuk 1.6-os szorzó Kanada ellen 😀

szerk. félidő előtt már 2-0 nekik, miért csak ekkora téttel játszottam nem is értem
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Áh, ez a francia kapus elég gyengécske...

több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
A női tornával eközben elkezdődött az Olimpia. Unalmas sport még mindig...
Jughead
könnyen lehet kritikákat megfogalmazni a női focival kapcsolatban, de pont azt, hogy unalmas? akkor a férfi micsoda?

látott már valaki olyan usa meccset, amelyiken wambach nem fejelt gólt? 😊
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hoppá, szopnak a nagyképű amerikaiak. Ezaaaz! 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A női tornával eközben elkezdődött az Olimpia. Unalmas sport még mindig...
De valakinek vmi magyarázata arra, hogy a 3 csoport miért E, F és G?Jughead
a tavalyi VB óta én imádom a női focit 😀
és azért E,F,G mert a férfiaké az A,B,C,D
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
A női tornával eközben elkezdődött az Olimpia. Unalmas sport még mindig...
De valakinek vmi magyarázata arra, hogy a 3 csoport miért E, F és G?
több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
A Survival videoklipje nagyon hangulatos lett,külön örültem a fel-fel villanó magyaroknak.😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Gyeplabdat kedveli valaki itt? En terveznem hogy belenezek ha elcsipek 1-2 meccset, kb 15 evvel ezelott kedveltem, neztem 1-2 nagyobb tornat.zavi27
Túlzás, hogy kedvelem, de biztos megnézek majd pár meccset, Louisville-ben is kijártam a csajokéra 😊 Aki meg látott már Boise State hazait, annak meg legalább hozzászokott a szeme az új gyephez is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Gyeplabdat kedveli valaki itt? En terveznem hogy belenezek ha elcsipek 1-2 meccset, kb 15 evvel ezelott kedveltem, neztem 1-2 nagyobb tornat.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Néhány elemzés:

 www.usatoday.com/sports/olympics/medal-tracker.htm#country-tab

3A, 5E, 6B - a számok nagyjából stimmelnek, ezt még el is tudom hinni, de pl kajak-kenuban nem lesz aranyérmünk... hát ha így lesz csöppet morcos leszek ott élőben. (júni 11 uccsó update, elég suttyó ranking.. 200 mellen pl nem számol Tateishivel, vagy a férfi vízilabdacsapat hetedik. Hmm.)

 faculty1.coloradocollege.edu/~djohnson/Olympics/OlympicsPressRelease2012.pdf

Megeszem a kalapom, ha Kenyának 3, Indiának 5, nekünk 7, Ausztráloknak meg 8 aranyunk lesz..

Hasonlóan vicces gazdasági modell, itt összesen 8 érmünk lesz 😀
 emilywilliams.webs.com/apps/documents/


Még a WSJ az megint ami a legrealisztikusabb..
 online.wsj.com/article/SB10001424052702304373804577522680312628266.html?mod=fox_australian#project%3DMEDALPREDICTIONS20120719%26articleTabs%3Dinteractive

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lol, Hoffa egész pro Rubik-kockázásban. 😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Az ESPN-es Londom Pick'Em olimpiai játéknak van bowl.hu-s csoportja aki játszani szeretne annak katt:
 bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/olimpia_fantasy?oldal=0#556826


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Beharangozó a férfi kosárlabda tornára, benne a magyar válogatott olimpiai történelmével.

 kezdo5.hu/index.php/eu-kulonvelemeny/4365-joen-az-olimpia

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Hátha kijön a lépés Szilágyinak végre, bár 4 éve sokkal jobb formában volt és ott se sikerült. Elég lutri azért ez a sport, nagyon drukkolok neki.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Szerintem Katinka odacsap Beiselnek és hozza az aranyat + Gyurta Dani az akitől várom az aranyat az úszóknál. Nálam favorit továbbra is Berki és a Pólósok.

Amiben nagyon reménykedem Janics,Kovács ; Vajda ; a kézisek (érem), Pars, Kővágó + a kajak, kenu, öttusa és a judo meglepik 😀 Mex
és a vívók? 😊jjncaa
Akkor már a Sidit se hagyjátok ki. 😀Schleck
Sidi lehet, de a vívóknál nem érzem, hogy benne van az érem, persze ne legyen igazam 😊

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szerintem Katinka odacsap Beiselnek és hozza az aranyat + Gyurta Dani az akitől várom az aranyat az úszóknál. Nálam favorit továbbra is Berki és a Pólósok.

Amiben nagyon reménykedem Janics,Kovács ; Vajda ; a kézisek (érem), Pars, Kővágó + a kajak, kenu, öttusa és a judo meglepik 😀 Mex
és a vívók? 😊jjncaa
Akkor már a Sidit se hagyjátok ki. 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Szerintem Katinka odacsap Beiselnek és hozza az aranyat + Gyurta Dani az akitől várom az aranyat az úszóknál. Nálam favorit továbbra is Berki és a Pólósok.

Amiben nagyon reménykedem Janics,Kovács ; Vajda ; a kézisek (érem), Pars, Kővágó + a kajak, kenu, öttusa és a judo meglepik 😀 Mex
és a vívók? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Szerintem Katinka odacsap Beiselnek és hozza az aranyat + Gyurta Dani az akitől várom az aranyat az úszóknál. Nálam favorit továbbra is Berki és a Pólósok.

Amiben nagyon reménykedem Janics,Kovács ; Vajda ; a kézisek (érem), Pars, Kővágó + a kajak, kenu, öttusa és a judo meglepik 😀

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Van valahol olyan program ami mutatja, hogy aznap épp melyik magyar versenyző érdekelt?zolika26
Vagy akár itt is:  www.nemzetisport.hu/london_2012/london-2012-az-olimpiai-program-2126326

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem is rossz 😀
Egyébként általában ugrócsajok >>> összes többi atlétacsaj


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A nyílt titok:
 olimpia.origo.hu/london/20120718-szex-bulik-es-szorakozas-az-olimpiai-faluban.html
Bébé
Ez a hír és a videón szereplő lány együttesen meggyőzötek arról, hogy valahogy kvótát kell szereznem 2016-ra 😀