Olimpia

25 feliratkozó

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 090 — Saturday Night Lights
Na, egy kis szemezgetés - 4 arany, és 11 érem a közgazdászok szerint.

 www.businessinsider.com/goldman-london-olympic-medal-predictions-2012-7

Oddschecker/Bwin alapján 6 favoritunk van (Gyurta, Pars, Berki és három kajakban: Vajda, Janics és asszem a női kajakpáros), de ez persze mind úgyse jön be.. a fele szép lenne. Ezenkívül férfi vízilabda és még két kajak számban második helyen vagyunk sok irodánál
A többi számban már 8-9-es oddsok vannak.. az már annyira nem áll, persze a klasszikus egy meglepi bejöhet.

A négy arany reális, 5 már szép lenne.. én azért 5/12-t várok 😊
Igor
Azért a birkózókat se felejtsük el. Ott 1 érem szerintem lesz, de az arany azért már bravúr lenne.danyly
És Hosszú Katinka? Ha jól emlékszem, a római vb-n óriási fölénnyel nyerte a 400 vegyest. Pekingre a saját elmondása szerint nem készült rá, de szerintem simán favorit ebben a számban.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na, egy kis szemezgetés - 4 arany, és 11 érem a közgazdászok szerint.

 www.businessinsider.com/goldman-london-olympic-medal-predictions-2012-7

Oddschecker/Bwin alapján 6 favoritunk van (Gyurta, Pars, Berki és három kajakban: Vajda, Janics és asszem a női kajakpáros), de ez persze mind úgyse jön be.. a fele szép lenne. Ezenkívül férfi vízilabda és még két kajak számban második helyen vagyunk sok irodánál
A többi számban már 8-9-es oddsok vannak.. az már annyira nem áll, persze a klasszikus egy meglepi bejöhet.

A négy arany reális, 5 már szép lenne.. én azért 5/12-t várok 😊
Igor
Azért a birkózókat se felejtsük el. Ott 1 érem szerintem lesz, de az arany azért már bravúr lenne.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha nyolc aranyérmünk lesz, Steelers siget hordok az egész szezonon át... én ennyire nem látom optimistán, nagyon sok mindennek össze kéne jönnie.
Hatot még el tudok képzelni, és mondjuk 15 érmet.. de ez már kincstári optimizmus tőlem.

Asszem a kínai női asztaliteniszcsapatra láttam a legdurvábbat, 20/19 oddscheckeren.. jobb mint a bwin 😛
Rudishára 9/8-at adnak.. ami azért egy fokkal jobb.

Vannak ilyen TOP 3-as fogadások, ott van 101/100.. de az már nem játszik 😛Igor
Jah, bwin-en is 1.06 a női kínai csapat, és 1.07 a férfi, elég kemény. 😀

Amúgy ezt az angolszász szorzórendszert soha nem fogom megszeretni, ezerszer logikusabb nekem a miénk. Az oddscheckert pedig ismerem, csak a bwinnek rövidebb a címe. 😛

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Ha nyolc aranyérmünk lesz, Steelers siget hordok az egész szezonon át... én ennyire nem látom optimistán, nagyon sok mindennek össze kéne jönnie.
Hatot még el tudok képzelni, és mondjuk 15 érmet.. de ez már kincstári optimizmus tőlem.

Asszem a kínai női asztaliteniszcsapatra láttam a legdurvábbat, 20/19 oddscheckeren.. jobb mint a bwin 😛
Rudishára 9/8-at adnak.. ami azért egy fokkal jobb.

Vannak ilyen TOP 3-as fogadások, ott van 101/100.. de az már nem játszik 😛Igor
Ezt azért feljegyeztem 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha nyolc aranyérmünk lesz, Steelers siget hordok az egész szezonon át... én ennyire nem látom optimistán, nagyon sok mindennek össze kéne jönnie.
Hatot még el tudok képzelni, és mondjuk 15 érmet.. de ez már kincstári optimizmus tőlem.

Asszem a kínai női asztaliteniszcsapatra láttam a legdurvábbat, 20/19 oddscheckeren.. jobb mint a bwin 😛
Rudishára 9/8-at adnak.. ami azért egy fokkal jobb.

Vannak ilyen TOP 3-as fogadások, ott van 101/100.. de az már nem játszik 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én is optimista vagyok most. Akiket Igor említett azokon kívül Sidi Péterben bízom, hogy most végre kijön a nagy eredmény olimpián is. 😊

Egyébként legegyértelműbb favorit ki, Rudisha? Őt 1.08-cal adják a bwinen, még a dream team is kevésbé favorit szerintük. 😀

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Na, egy kis szemezgetés - 4 arany, és 11 érem a közgazdászok szerint.

 www.businessinsider.com/goldman-london-olympic-medal-predictions-2012-7

Oddschecker/Bwin alapján 6 favoritunk van (Gyurta, Pars, Berki és három kajakban: Vajda, Janics és asszem a női kajakpáros), de ez persze mind úgyse jön be.. a fele szép lenne. Ezenkívül férfi vízilabda és még két kajak számban második helyen vagyunk sok irodánál
A többi számban már 8-9-es oddsok vannak.. az már annyira nem áll, persze a klasszikus egy meglepi bejöhet.

A négy arany reális, 5 már szép lenne.. én azért 5/12-t várok 😊
Igor

Én most pozitívan állok az olimpiához, Athénhoz hasonló szereplésben bízok, 8 arany/ 20 érem. Valahogy jó előérzetem van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, egy kis szemezgetés - 4 arany, és 11 érem a közgazdászok szerint.

 www.businessinsider.com/goldman-london-olympic-medal-predictions-2012-7

Oddschecker/Bwin alapján 6 favoritunk van (Gyurta, Pars, Berki és három kajakban: Vajda, Janics és asszem a női kajakpáros), de ez persze mind úgyse jön be.. a fele szép lenne. Ezenkívül férfi vízilabda és még két kajak számban második helyen vagyunk sok irodánál
A többi számban már 8-9-es oddsok vannak.. az már annyira nem áll, persze a klasszikus egy meglepi bejöhet.

A négy arany reális, 5 már szép lenne.. én azért 5/12-t várok 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Blanka Vlasic nem indul.Gogo
Biztos szégyenli magát a kikerült homevideója után 😕 Sajnálatos tény 😕
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Blanka Vlasic nem indul.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Griffin megsérült (bal térd), így lehet h Anthony Davis utazik az olimpiára.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Érdekesség statisztika búzáknak.

http://sportgeza.hu/2012/london/cikkek/a_posztkommunistasag_biztos_olimpiai_siker/
több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
csodálkoznék, ha nem a dominikaiak nyernének, már csak Horford miatt isHurka
simán kiestek 😀 Ike Diogu powerHöri
ez kemény 😊
viszont máshol úgy olvastam, hogy ők lesznek az A csoportban, míg az oroszok a B-ben
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csodálkoznék, ha nem a dominikaiak nyernének, már csak Horford miatt isHurka
simán kiestek 😀 Ike Diogu power

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
159 magyar induló Londonban:
http://sportgeza.hu/2012/london/cikkek/159_magyar_indulo_a_londoni_olimpian/
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és az is eldőlt, hogy az A csoportban Usa, Francia, Litván, Orosz, Argentin, Tunézia küzd a 4 továbbjutó helyért. Az afrikaiak gondolom sokat nem tesznek majd hozzá, de a 2-4. helyért komoly hirig lesz 😊

A B már jóval barátságosabb, Spanyol, Britt, Brazil, Kína, Ausztrál mellé jön Nigéria/Dominika. Simán bennevan, hogy a pótselejtezős továbbjut majd.

több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
8 csapat maradt az utolsó 3 olimpiát érő helyre a férfiak kosártornáján.
az elődöntők nyertesei automatikusan kijutnak (nincs döntő), majd a "bronzmeccs" győztese is.
negyeddöntők:
görögo. - nigéria
oroszo. - angola
litvánia - puerto rico
macedónia - dominikai közt.Höri
A görögök és a macedónok kiestek, Oroszország és Litvánia már kijutott, ma a bronzmeccsen Nigéria-Dominika, érdekes lesz.Jakehomer
csodálkoznék, ha nem a dominikaiak nyernének, már csak Horford miatt is
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
8 csapat maradt az utolsó 3 olimpiát érő helyre a férfiak kosártornáján.
az elődöntők nyertesei automatikusan kijutnak (nincs döntő), majd a "bronzmeccs" győztese is.
negyeddöntők:
görögo. - nigéria
oroszo. - angola
litvánia - puerto rico
macedónia - dominikai közt.Höri
A görögök és a macedónok kiestek, Oroszország és Litvánia már kijutott, ma a bronzmeccsen Nigéria-Dominika, érdekes lesz.

Perception is reality.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Az fura, hogy kajak-kenust nem nagyon láttam tőlünk..

Igor
És a kardozókat (vívókat) is hiányolom... 😉zemanla
Kevés vívó jelenet van, a régi nagyokról biztos nincs kép, mostanában meg... de szerintem még Szabó Bencéről sincs videó.Igor
nagy tímea azért beférhetett volna....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az fura, hogy kajak-kenust nem nagyon láttam tőlünk..

Igor
És a kardozókat (vívókat) is hiányolom... 😉zemanla
Kevés vívó jelenet van, a régi nagyokról biztos nincs kép, mostanában meg... de szerintem még Szabó Bencéről sincs videó.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Az fura, hogy kajak-kenust nem nagyon láttam tőlünk..

Igor
És a kardozókat (vívókat) is hiányolom... 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Simán Haraldsen 3:20-nál szvsz, az olimpia döntőnek néz ki (ruszki, norvég)

Az fura, hogy kajak-kenust nem nagyon láttam tőlünk..

szerk: na, látom ezt is kitárgyaltátok közbe, afelett átsiklottam.. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mondjuk '56-ban Rozsnyóinak nem sok kellett volna hozzá. „Csak annyit kellett volna mondanom, hogy Brasher akadályozott, s már enyém is az aranyérem. Ez viszont nem történt meg, így nem mondhattam mást.”kittli
Akkor ez egy ravasz, fogós kérdés!
De lehet, hogy mégsem első volt.... vagy akár öttusázó is lehetett volna (volt valaha stadionban öttusa befutó? nem hiszem... :/ )
Mindenesetre a képekből ítélve valszeg 1952-1960 között lehetett..... ha egyáltalán.zemanla
Én inkább az 1968-72-76-os olimpia valamelyikére tippelnék.Dzsokijuing
Nem valószínű. 76-ra már én is emlékszem. (talán 72-re is. 😀 ) A mez inkább az 50-es évek vége stílusát idézi. Kár, hogy nem látszik a címer....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amúgy 2:19-nél vajon miért nyomtak egy vízszintes tükrözést a bokszoló ütésére? 😀

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 090 — Saturday Night Lights
Mivel úgy tűnik, hogy győztesként ér célba, biztosan nem magyar. Futásban még soha nem nyertünk aranyat.Dzsokijuing
Mondjuk '56-ban Rozsnyóinak nem sok kellett volna hozzá. „Csak annyit kellett volna mondanom, hogy Brasher akadályozott, s már enyém is az aranyérem. Ez viszont nem történt meg, így nem mondhattam mást.”kittli
Akkor ez egy ravasz, fogós kérdés!
De lehet, hogy mégsem első volt.... vagy akár öttusázó is lehetett volna (volt valaha stadionban öttusa befutó? nem hiszem... :/ )
Mindenesetre a képekből ítélve valszeg 1952-1960 között lehetett..... ha egyáltalán.zemanla
Én inkább az 1968-72-76-os olimpia valamelyikére tippelnék.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)