Olimpia

25 feliratkozó

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
A 3:20-as futó oldalán tényleg magyar zászló lehet. És még annyi látszik, hogy 254-es rajtszámban van. Ki lehet ő?Schleck
Mivel úgy tűnik, hogy győztesként ér célba, biztosan nem magyar. Futásban még soha nem nyertünk aranyat.Dzsokijuing
Mondjuk '56-ban Rozsnyóinak nem sok kellett volna hozzá. „Csak annyit kellett volna mondanom, hogy Brasher akadályozott, s már enyém is az aranyérem. Ez viszont nem történt meg, így nem mondhattam mást.”kittli
Akkor ez egy ravasz, fogós kérdés!
De lehet, hogy mégsem első volt.... vagy akár öttusázó is lehetett volna (volt valaha stadionban öttusa befutó? nem hiszem... :/ )
Mindenesetre a képekből ítélve valszeg 1952-1960 között lehetett..... ha egyáltalán.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
8 csapat maradt az utolsó 3 olimpiát érő helyre a férfiak kosártornáján.
az elődöntők nyertesei automatikusan kijutnak (nincs döntő), majd a "bronzmeccs" győztese is.
negyeddöntők:
görögo. - nigéria
oroszo. - angola
litvánia - puerto rico
macedónia - dominikai közt.

több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
A 3:20-as futó oldalán tényleg magyar zászló lehet. És még annyi látszik, hogy 254-es rajtszámban van. Ki lehet ő?Schleck
Mivel úgy tűnik, hogy győztesként ér célba, biztosan nem magyar. Futásban még soha nem nyertünk aranyat.Dzsokijuing
Mondjuk '56-ban Rozsnyóinak nem sok kellett volna hozzá. „Csak annyit kellett volna mondanom, hogy Brasher akadályozott, s már enyém is az aranyérem. Ez viszont nem történt meg, így nem mondhattam mást.”
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 089 — Saturday Night Lights
A 3:20-as futó oldalán tényleg magyar zászló lehet. És még annyi látszik, hogy 254-es rajtszámban van. Ki lehet ő?Schleck
Mivel úgy tűnik, hogy győztesként ér célba, biztosan nem magyar. Futásban még soha nem nyertünk aranyat.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A 3:20-as futó oldalán tényleg magyar zászló lehet. És még annyi látszik, hogy 254-es rajtszámban van. Ki lehet ő?

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Jah tényleg az Haraldsen.
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Így reggel, első megtekintés után a kérdésem: hány magyar versenyző látható a videóban? 😉
(nem figyeltem, számoltam, de gondolom biztos van.....)zemanla
én egerszegit, pigniczkyt és kiss gergelyt láttam....peach
Pár tipp:
0:25-nél Magyar Zoltán...cska gondolom, mert ha már lólengés 😀...bár túl réginek tűnik
0:43-nál Varga Dénes... mintha tényleg csinált volna 1x ilyen mozdulatot 😀
3:06-nál Pálinger véd .. ez szinte biztosBébé
Na, végignéztem mégegyszer.
Egerszegi biztos!
Pigniczky is bevillan.
0:59-nél a 4-es sapkában játszó magyar pólós (bocs, nem tudom a nevét)

Biztos NEM Magyar Zoltán!
És sztem nem Pálinger.....

3:20-nál van egy futó...(?) mintha piros-fehér -zöld csíkok lennének rajta.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Így reggel, első megtekintés után a kérdésem: hány magyar versenyző látható a videóban? 😉
(nem figyeltem, számoltam, de gondolom biztos van.....)zemanla
én egerszegit, pigniczkyt és kiss gergelyt láttam....peach
Pár tipp:
0:25-nél Magyar Zoltán...cska gondolom, mert ha már lólengés 😀...bár túl réginek tűnik
0:43-nál Varga Dénes... mintha tényleg csinált volna 1x ilyen mozdulatot 😀
3:06-nál Pálinger véd .. ez szinte biztos
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
itt a hivatalos video
http://youtu.be/66molzUEkWIjjncaa
Nah, ez már korrekt. Az a BBC-s animált trailer valami rettenetes volt.Schleck
Nekem tetszik! 😊
Így reggel, első megtekintés után a kérdésem: hány magyar versenyző látható a videóban? 😉
(nem figyeltem, számoltam, de gondolom biztos van.....)zemanla
én egerszegit, pigniczkyt és kiss gergelyt láttam....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Elég merész a hivatalos olimpiai dal, nem a szokásos la-la-la va-va-va típusú popnóta. 😀
http://youtu.be/Jt__jKWoYH8

És 2:18-tól a számban van egy facebook hang, csak jelzem, ne járjatok úgy, mint én. 😊Schleck
itt a hivatalos video
http://youtu.be/66molzUEkWIjjncaa
Nah, ez már korrekt. Az a BBC-s animált trailer valami rettenetes volt.Schleck
Nekem tetszik! 😊
Így reggel, első megtekintés után a kérdésem: hány magyar versenyző látható a videóban? 😉
(nem figyeltem, számoltam, de gondolom biztos van.....)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elég merész a hivatalos olimpiai dal, nem a szokásos la-la-la va-va-va típusú popnóta. 😀
http://youtu.be/Jt__jKWoYH8

És 2:18-tól a számban van egy facebook hang, csak jelzem, ne járjatok úgy, mint én. 😊Schleck
itt a hivatalos video
http://youtu.be/66molzUEkWIjjncaa
Nah, ez már korrekt. Az a BBC-s animált trailer valami rettenetes volt.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
Elég merész a hivatalos olimpiai dal, nem a szokásos la-la-la va-va-va típusú popnóta. 😀
http://youtu.be/Jt__jKWoYH8

És 2:18-tól a számban van egy facebook hang, csak jelzem, ne járjatok úgy, mint én. 😊Schleck
itt a hivatalos video
http://youtu.be/66molzUEkWI


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Valami olimpiai fantasy,vagy tippvereseny lesz?zemanla
zemanla
Szétnéztem most a neten még nem találtam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Valami olimpiai fantasy,vagy tippvereseny lesz?zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elég merész a hivatalos olimpiai dal, nem a szokásos la-la-la va-va-va típusú popnóta. 😀
http://youtu.be/Jt__jKWoYH8

És 2:18-tól a számban van egy facebook hang, csak jelzem, ne járjatok úgy, mint én. 😊

több mint 11 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Megjöttek a jegyek ma, yeaaah 😊
Már csak imádkozni kell, hogy a férfi kézisek eljussanak negyeddöntőig 😊Igor
Eljutnak, valahogy érzem, hogy ez most a MI olimpiánk lesz. Már amennyire a lehetőségek engedik! 😊

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Megjöttek a jegyek ma, yeaaah 😊
Már csak imádkozni kell, hogy a férfi kézisek eljussanak negyeddöntőig 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Javítottam

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Olimpiai bajnokok nevére átkeresztelt londoni metrómegállók.
Lehet csemegézni, jó néhány magyar akad:
LinkGogo
Akadnak azért nem csak olimpiai bajnokok, pl. közte van Harold Sakata, a Goldfinger Oddjobbja. Ő csak ezüstöt nyert 48-ban súlyemelésben.
Gyengébbek kedvéért róla van szó:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Olimpiai érmesek nevére átkeresztelt londoni metrómegállók.
Lehet csemegézni, jó néhány magyar akad:
Link

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
A doppingot teljesen egészében legálissá kellene tenni. A versenyző felvilágosítása az esetleges mellékhatásokról lenne a legfontosabb feladata egy WADA szerű szervezetnek. Ha ezek mellett a sportoló bevállalja, rajta (természetesen gyermeksport más kategoria)diverdoc
És pontosan hol húznád meg a doppinghatárt? Ha 18 éves korban, akkor már el is jutottunk a "tiltsuk be a college footballt" féle vitához, ahol a támadók állítják, csak a profi játékosok számítanak felnőttnek, a főiskolákon, egyetemeken tanuló sportolók nem... Tehát ha valaki olyan felelőtlen és a társadalom számára haszontalan dolgot művel testével, hogy atlétának áll, akkor ő már nem is számít "rendes" embernek?jjncaa
Hát nem tudom, hogy szűrted le a hozzászolásomból, hogy tiltsuk be a college footballt, ellégé inadequat rekaciónak gondolom. És igen 18 évben húznám meg. Alatta szigorúan büntetném, és sokkal szigorubban ellenőrizném. Nem vagyok annyira jártas a college footballban mint Te, de sztem elenyésző a 18 év alattiak száma ott. A második általad írt (kiemelt rész) számba adott mondathoz. Ismételeten felteszem a kérdést: nem tudom, hogy szűrted le a hozzászolásomból ezt? Én semmiféle a sportolókat elítélő megnyilatkozást nem tettem. Gyermekeim válogatott sportolók, többszörös korosztályos magyar bajnokok. Magam sportorvosként (is) tevékenykedem. Társadalom számára haszontalannak semmiképpen nem nevezném (nem is tettem) a sportot. Én a jelenlegi doppingolási és leginkább doppingellenőrzési és szakkcionálási rendszernek a bírálatát fogalmaztam meg. És annak álszentségére utaltam, amikor a WADA egészségvédelmi lózungjait ostoroztam. Egy sportlövő időszakosan szedett bétablokkere, vagy egy kacsdiuretikum kevésbé káros, mint az élsport. Ez nem azt jelenti, hogy élsportot elítélem, és nem is arról írtam.diverdoc
azt nem tudom, hogy az én hozzászólásomból te hogy szűrted le azt, hogy szerintem te be akarod tiltani a college focit 😀
csak azt akartam kihozni belőle, hogy egyesek szerint a 18 év feletti sportoló csak akkor számít érettnek, ha hivatásos sportoló, ha még tanul valahol, akkor nem...

csak az erőszakos határhúzásokkal az a baj, hogy mindig lesz aki kimarad és lemarad...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A doppingot teljesen egészében legálissá kellene tenni. A versenyző felvilágosítása az esetleges mellékhatásokról lenne a legfontosabb feladata egy WADA szerű szervezetnek. Ha ezek mellett a sportoló bevállalja, rajta (természetesen gyermeksport más kategoria)diverdoc
És pontosan hol húznád meg a doppinghatárt? Ha 18 éves korban, akkor már el is jutottunk a "tiltsuk be a college footballt" féle vitához, ahol a támadók állítják, csak a profi játékosok számítanak felnőttnek, a főiskolákon, egyetemeken tanuló sportolók nem... Tehát ha valaki olyan felelőtlen és a társadalom számára haszontalan dolgot művel testével, hogy atlétának áll, akkor ő már nem is számít "rendes" embernek?jjncaa
Hát nem tudom, hogy szűrted le a hozzászolásomból, hogy tiltsuk be a college footballt, ellégé inadequat rekaciónak gondolom. És igen 18 évben húznám meg. Alatta szigorúan büntetném, és sokkal szigorubban ellenőrizném. Nem vagyok annyira jártas a college footballban mint Te, de sztem elenyésző a 18 év alattiak száma ott. A második általad írt (kiemelt rész) számba adott mondathoz. Ismételeten felteszem a kérdést: nem tudom, hogy szűrted le a hozzászolásomból ezt? Én semmiféle a sportolókat elítélő megnyilatkozást nem tettem. Gyermekeim válogatott sportolók, többszörös korosztályos magyar bajnokok. Magam sportorvosként (is) tevékenykedem. Társadalom számára haszontalannak semmiképpen nem nevezném (nem is tettem) a sportot. Én a jelenlegi doppingolási és leginkább doppingellenőrzési és szakkcionálási rendszernek a bírálatát fogalmaztam meg. És annak álszentségére utaltam, amikor a WADA egészségvédelmi lózungjait ostoroztam. Egy sportlövő időszakosan szedett bétablokkere, vagy egy kacsdiuretikum kevésbé káros, mint az élsport. Ez nem azt jelenti, hogy élsportot elítélem, és nem is arról írtam.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
A college játékosok nagy százaléka nem tiszta izomtömeggel és ez általnem tiszta sebességgel, robbanékonysággal, erővel rendelkezik, értem ez alatt, hogy valamilyen dopping szert használnak, az most szerintem mindegy is, hogy az adott szer anabolikus vagy gyógyászati természetű (effedrin, ATP stb.). A lényeg, hogy dopping nélkül szerintem nem jönnének ki Dorial Green-Backhamek a középiskolából (ez csak egy nézőpont), akik miatt akkora hírverés van, hogy egy egész nemzet arra figyel.
Dopping nélkül a sportolók, nem tudnának pl. egy olimpián 8 aranyérmet nyerni, amivel nem tudnának egy adott sportág elé leültetni egy egész nemzetet, akik nem néznék meg a közvetítések közben vetített reklámokat, ami tévécsatornának kiesés, így nem veszi meg a közvetítés jogát, ami a rendezőknek kiesés. Nem lenne, aki olimpiát rendezzen, mert nem éri meg. Hozzá teszem, hogy ezeken az olimpiákon nem csak felnőttek versenyeznek.... Ezt a mondatot szándékosan hagyom nyitva.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
A doppingot teljesen egészében legálissá kellene tenni. A versenyző felvilágosítása az esetleges mellékhatásokról lenne a legfontosabb feladata egy WADA szerű szervezetnek. Ha ezek mellett a sportoló bevállalja, rajta (természetesen gyermeksport más kategoria)diverdoc
És pontosan hol húznád meg a doppinghatárt? Ha 18 éves korban, akkor már el is jutottunk a "tiltsuk be a college footballt" féle vitához, ahol a támadók állítják, csak a profi játékosok számítanak felnőttnek, a főiskolákon, egyetemeken tanuló sportolók nem... Tehát ha valaki olyan felelőtlen és a társadalom számára haszontalan dolgot művel testével, hogy atlétának áll, akkor ő már nem is számít "rendes" embernek?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A doppingot teljesen egészében legálissá kellene tenni. A versenyző felvilágosítása az esetleges mellékhatásokról lenne a legfontosabb feladata egy WADA szerű szervezetnek. Ha ezek mellett a sportoló beválalja, rajta (természetesen gyermeksport más kategoria, és a versenyző tudta nélküli dopping (NDK pl) is más tészta. Az élsport egyértelműen káros az egészségre, akárcsak bizonyos "doppingszer" (lsd hypothiazid miatt vizilabdást elmeszelünk: röhej). Jelenleg a kémiai laborok közötti versenyfutásról szól az egész. Ki tudok fejleszteni olyan szert amit még nem tudtok kimuattani, majd e vegyületet később jó pénzért elöbb eladom, majd utána WADA-nak feldobom. Gazdag sportoló így doppingol csórikám, meg az olcsóbbal. Ha teljesen szabadon használható lenne a pénz is kikerülne a buliból.
Bringásokat említettétek. Az egéészségre a legkárosabb ebben a sportban tuti, hogy nem pl az EPO, hanem maga a sportág. Majd mindegyik szívtömege 500 gr feletti ökörszív (cor bovinum), nyugalmi frekijük 30 körüli, sport abbahagyása után nagy százalék pacemakeren végzi. Ha álszent módon egészségügyi okokra akarunk hivatkozni, akkor a hegyi szakaszokat kellene betíltani, és nem a szívet amúgy védő EPO-t.
Mindenki doppingol. És ezt mindenki tudja. Az egész WADA egy vicc és biznisz kategória. Álszent dolognak tartom.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P